Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#132) Dewri válasza Szaki2 (#130) üzenetére


Dewri
aktív tag

Rating battle. 7-1 arányban vereség, pedig simán hozható lett volna. Sajnos itt tényleg csak az számít ki mennyi pénzt tol bele ebbe a szarba. Mivel én nem sokat (pár sms aranyra időnként, meg ilyen 1800 forintos tank mint az Excelsior volt most...), ezért nyilván maradok a fos csapatok közé sorolva. Lényegtelen a tier, a játékmód. Új fejlesztést így nem tudok kezdeni, mert nem engedi a játék. Több irányt próbáltam, de a Párduc vonal kuka, francia-orosz-amcsi-angol nehéz ág szintén, a többi nemzetnél meg sehol nem vagyok, ezért nem is kezdem el. Nehezeken kívül (med, light, td) meg mással nincs értelme foglalkoznom a nálam megszokott csapatleosztás miatt, 90%-ban úgyis csak kínlódás lenne, nekem nincs türelmem sajnos ehhez, nekem nem az az élmény, ha szenvedek...

Így most megvan az a pár tankom, amivel jó köröket tudok menni: Black Prince, Tiger P, Tiger 2, VK3601, Excelsior, ennyi. Ezekkel gyűlik az xp, amit aranyért lehetne kiforgatni (de nem fogom, mert minek toljam bele a pénzt, ha játszhatatlan fos az egész...), meg a kredit apránként. Majd ha meglesz a kredit az E75-re meg az E100-ra egyszer, azokat megveszem, hogy ott álljanak a garázsban, mert a nagy wotban sosem volt t9-t10 tankom. Menni persze nem megyek majd velük, mert nincs szükségem mínuszos körökre...

Így tehát már nincs igazi játékcél, nincs miért itt ülni órákig... Még ha lesz megint egy szezon, akkor se, mert hova gyűjtsem a jutalmakat, ha nincs mire használni... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.