Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SeezJear


SeezJear
csendes tag

Adott egy laptop, amit németnyelvü WinME-vel vettem. A kérdés csak annyi, ha fogok egy magyar winME-t, felinstallálom elfogadja-e a Német WinME serialját? Mert akkor már rakom is:)

SeezJear - SeezJear Laboratories Inc. 2001.

(#2) LordX válasza SeezJear (#1) üzenetére


LordX
veterán

Mivel egy másik német WinME kódját sem fogadja el...

(#3) greg214 válasza LordX (#2) üzenetére


greg214
tag

télleg? Furcsa ... nemá ...:))

Greg O'Rich

(#4) karib


karib
addikt

Meg kell próbálni... Lehet, hogy beveszi, bár nem valószínű. Nem minden CD-nek van egyedi kódja, hanem minden CD szérián aktivizálva van egy halom regkód... neked pedig egyet nyomtatnak a matricára közülük :) Nagyon macerás lenne azért többmillió tényleg egyedi CD-t kreálni.

Department of Redundancy Department

(#5) LordX


LordX
veterán

Hát nálam az volt a csúcs, amikor a Heroes 3 Armageddons Blade telepítésekor amikor írja, hogy elfogadod-e a liszencszerződést, és épp nem akartam telepíteni, nyomtam egy nemet, és legnagyobb meglepetésemre kérte, hogy hova szándékozom.

Király! Ha tehát nem fogadom el, akkor is lehet telepíteni. Kipróbáltam újra, és ment! :D

(#6) morzsa


morzsa
aktív tag

Kezdd el az installt a mostani állapoton, de az előzetes formázás nélkül. Amíg nem írod be a serialt qaddig semmi nem kerül a lemezre. Amikor kéri, akkor addig nem enged tovább az install, amíg nem írtad be megfelelő serialt. Ha nyomhatóvá vált a "tovább" gomb, akkor nem nyomod meg, hanem kilépsz.
Ezután kezdheted az installálást rendesen. Ha nem akarsz "szüz" hddre installálni, hanem csak az előző hegyibe, akkor nem kell kilépni, hanem folytathatod az installálást.
Ennyi. Ha nagy butaságot írtam, javítsátok ki.

https://linktr.ee/wbteam21

(#7) LordX válasza morzsa (#6) üzenetére


LordX
veterán

A Windows telepítő akkor kéri a serialt, ha már _befejezte_ a telepítést. Szerintem is baromság :(

(#8) karib válasza LordX (#7) üzenetére


karib
addikt

Logikus, hogy a végén kéri :) Régen volt olyan Windows, ami az elején kérte, de aztán kiokultak... így macerásabb próbálkozni. Végülis érthető.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.