Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Wingate szervereket keresek! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mandrake83


mandrake83
csendes tag

Sziasztok! olyan szervereket keresnék melyekre távolról be lehet jelentkezni...azt hiszem wingate szervereknek hívják ezeket.a bejelentkezés módja telnet, putty mind1, a lényeg, hogy felhasználónév és jelszó is legyen hozzá. ezek hasonlóan működnek mint egy http proxy szerver, abból van is bőven a neten, de én olyan szervereket keresek, melyekre be is lehet jelentkezni megadoot usernévvel és jelszóval. Ha tud valaki ilyet légyszi írjon ide, vagy egy link is elég...Előre is köszi!

(#2) Rickenstein válasza mandrake83 (#1) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Okatatási intézmények szokták előszeretettel használni. De oda is jogosultság szükséges. Pl. konkrétan a Nyíregyházi Főiskola Hallgatói Információs rendszerét is távoli asztallal lehet elérni.

PS C:\>_

(#3) aXXon válasza mandrake83 (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

neked egy ssh acc kellene vagy mi??

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4) mandrake83


mandrake83
csendes tag

Igen, nekem egy , vagy több ssh acc kellene, tudom, hogy nem sok ilyen létezik a neten, és elvileg ki lenne az aki megadná az ssh szerveréhez szükséges belépőkódokat, csak mivel annyiféle proxy létezik már (http,ftp) ezért gondoltam (sőt hallottam is), hogy léteznek ilyen szerverek (Wingate vagy firewall szerverek)...

(#5) aXXon válasza mandrake83 (#4) üzenetére


aXXon
senior tag

nezd meg ezt [link] vagy ezt [link] regebben itt volt erre lehetoseg :) megkerdezhetem, hogy mire akarod hasznalni? egyebkent nem nagyon hiszem, hogy barki csak ugy adogatna free ssh accokat, ezek elegge zart korben mozognak, ha valaki ad is free accot, az sem free, mert altalaban adok-kapok elven mukodik

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Wingate szervereket keresek! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.