Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows védelmi hiba! miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yankee


yankee
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Procit cseréltem a gépemben (900-as athlont XP2000+ re). Az indulás után proci felismer de utánna a fenti kék üzivel megáll az ''élet''! Ha underlockolom a procit( 200-as FSB) akkor simán megy minden. Lehetséges a táp gyenge? Bár 300-as. Hirtelen másra nem gyanakszom ezért kérek segítséget nálam tapasztaltabbaktól.

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#2) Zsiba


Zsiba
senior tag

Milyen alaplap? Milyen BIOS? Milyen Windows? Meddig jut el a windows, boot közben megáll, vagy elindul a win és csak utána írja ki?

Bár szerintem nem táp, de ha arra gyanakszol, akkor mi van még a gépben?

[Szerkesztve]

''One Ring to rule them all...''

(#3) sirály12 válasza yankee (#1) üzenetére


sirály12
őstag

A wint újraraktad? Ha nem tedd meg. Vagy esetleg egy memtest, vagy valami procitesztelőprogi lemezről.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#4) yankee


yankee
tag

Az alaplap egy Acorp 7KMM1 (játékra nem de minden másra jó:) ) a BIOS a legutolsó amit kiadtak hozzá, A Windows az Me és még nem raktam újra. Bekapcsolás után felismer mindent ( 1 vinyó, DVD-rom, CD-író, proci) de a bootolás után nem indul a win csak kidobja a hibapanelt. Ami ugye a megszokott kék. :(

[Szerkesztve]

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#5) yankee


yankee
tag

UP!

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#6) yankee


yankee
tag

Help Me!

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#7) sh4d0w válasza yankee (#6) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kénytelen leszel újrapakolni a Windows-t, nem nagyon komálja a komolyabb alkatrészek cseréjét. Még az XP is elég háklis mondjuk egy alaplapcserére, de e ME elbusottsága kb. a 95-ével vetexik...

https://www.coreinfinity.tech

(#8) yankee


yankee
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! A helyzet megoldódott. A ramok sorrendjét megfordítottam. Ami eddig az 1 slotban volt ment a 2be a másik az 1be. És lássunk csodát megy! De hogy miért? Azt nem tudom. Ha visszacserélem őket akkor a hiba újra fenn áll. Mindenesetre most megy frankón minden.
Köszi még 1X mindenkinek :C
yankee

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows védelmi hiba! miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.