Hirdetés

Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Orlin #87 üzenetére

    Hát én jártam már pórul az eset-el, avast-al, avg-vel és azért mondtam azt amit. Most itt nem arra gondolok, hogy melyik találja meg a legtöbb vírust, hanem a mindennapi használatot, vírusokkal mit csinál stb, ramn használat, gép visszafogás stb.
    A gép 4 giga ram, 2 magos amd és pl. az avg megfogta, nem tudtam vele mit csinálni. Avast a vírusokat beengedi, nem is kicsit. Az eset meg szimplán megdőltötte a rendszert. Igaz nem a 7-es volt, hanem a 6-os, vagy az 5-ös. Arról nem is beszélve, hogy a homegroup nem ment addig, míg a tűzfalát nem kapcsoltam ki. Na mindegy, hát nem győzködni akarok, mert mindenki azt használ amit akar, cask nekem ezek a tapasztalataim, sőt, sokan panaszkodnak rá, lásd eset-re. Amúgy meg MSE+MBAM kombót használok, kopp-kopp, és eddig jó. Ha valamelyik csinálja majd a hülyeséget akkor búcsút mondok neki. troll off. ;]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Aktív témák

Hirdetés