Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zabla


zabla
aktív tag

A minap elkezdett döglődni a 40 gigás quantumom, ami sűrű szkreccselésben nyilvánult meg. Ez odáig fajult, hogy mostmár meg se lehet nyitni, szóval nagyon a végét járja:( A gép indításakor a checkdisk megpróbálná kijavítani a hibát, viszont mivel kevés hely van rajta megszakítja a javítást. Helyet viszont nem tudok csinálni, mivel nem lehet megnyitni:( Na most mi a rákot csináljak? :F:O:O:O

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#2) Loha válasza zabla (#1) üzenetére


Loha
veterán

Ha a vinyó döglődik, akkor a chkdsk is csak ideiglenesen tudná esetleg megjavítani...
Vmi adatmentő progival lehet róbálkozni, ha vmi pótolhatatlan volt rajta...

(#3) zabla válasza Loha (#2) üzenetére


zabla
aktív tag

igenigen legalább annyi kéne hogy átmentsem a cuccokat...
de éppen ezt nem tudom megcsinálni:(

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#4) Loha válasza zabla (#3) üzenetére


Loha
veterán

Azt tudod csinálni, hogy másik vinyóról bebootolsz és megpróbálod onnan lementeni...
Ha nincs másik vinyó, akkor estleg próbálkozz xcbiker -nél

(#5) zabla válasza Loha (#4) üzenetére


zabla
aktív tag

van másik vinyó, most is arról megy a gép, viszont a probléma ugyanaz, egyszerűen nem lehet a quantummal csinálni semmit:(:(:(

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#6) zabla


zabla
aktív tag

azt hiszem erre keresztet vethetek:O:O:O
40 giga adat egy mp alatt...

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#7) Gwent válasza zabla (#6) üzenetére


Gwent
csendes tag

Hy!
Megpróbálnám még egy másik gépben is. Hátha ott v.mit tudnak kezdeni vele.
Recovery my file progi ilyen adatvisszementő cuccos, talán még ez is jó lehet..

(#8) zabla válasza Gwent (#7) üzenetére


zabla
aktív tag

hmm igazad van, holnap át is viszem tesóm gépébe

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#9) Saboteur


Saboteur
csendes tag

Hello bocs hogy beleszolok de én is jártam hasonloan nekem ez a progi segitet leszedni a cucaimat: Runtimes GetDataBack for NTFS vs FAT

(#10) zabla válasza Saboteur (#9) üzenetére


zabla
aktív tag

hú köszi ezt kipróbálom

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#11) garamm


garamm
csendes tag

Sziasztok! Csak érdeklődöm. Decemberben volt egy hasonló esetem, sikerült megjavítani nagy nehezen.
Azóta a kivehető winchesterem ventilátora néha nagyon berreg, vinnyog néha meg teljesen halk, mint új korában. Mindez független attól, hogy dolgozom-e azon a winchesteren illetve azon lévő programot használok-e vagy sem. Ez lehet nagy baj vagy csak gyenge minőség maga a doboz? :F
Köszi!

- Mi az? - Kékszílva. - És miért piros? - Mert még zöld.

(#12) steve@prhw válasza garamm (#11) üzenetére


steve@prhw
őstag

Nyugi, valszeg a gagyi kis venti csapágyas... Ha van türelmed / időd / elszántságod, akkor kiműtöd, és:
a, szeretsz szórakozni: nyomsz a csapágynak (kör alakú kis ragasztó takarja) egy pici fehérzsírt / műszerolajat / WD40-et
b, nem szeretsz szórakozni: veszel bele másik ventit.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#13) garamm válasza steve@prhw (#12) üzenetére


garamm
csendes tag

Köszi!
(Hét végén vagy megbütykölöm, vagy nem.;) )
WD40. Hol kapok olyant? Esetleg Shimano olaj nem jó?
Köszi szépen!

- Mi az? - Kékszílva. - És miért piros? - Mert még zöld.

(#14) steve@prhw válasza garamm (#13) üzenetére


steve@prhw
őstag

Esetleg Shimano olaj nem jó? Tökéletes.

Egyébként a WD40 tipikus csodaanyag - mindenre jó, én M@tro-ban szoktam venni, de műszaki boltokban is biztosan kapsz.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#15) garamm válasza steve@prhw (#14) üzenetére


garamm
csendes tag

Oké! Próba cseresznye!
Müszi

- Mi az? - Kékszílva. - És miért piros? - Mert még zöld.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.