Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#3) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#2) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na tegnap este lefekvés előtt akartam írni, összegezve a napot, de nem sikerült.
Így most gyorsan bepótolom.
Németezni nem igazán sikerült, írtam szavakat meg példamondatokat, de valami rendszert kell összeállítanom, ami NEKEM működik.
Voltunk tesóval biliárdozni, meg egy óra snooker is belecsúszott.
Tesó megint nem volt a topon biliárdban 5-1-re vertem meg, ami nagyon nem mutatja az erőviszonyokat.
Bár ebben volt legalább két fekete eltevés, ami ugye bármikor előfordulhat...
Snooker elég vicces volt, egy épp beeső srác nézte meg mobilon a golyók helyes felrakását, mert már nem emlékeztem rá, tesó meg "rám hagyta".
Egy óra alatt épp elraktuk a golyókat, viszonylag szabályosan, de a végső színsorrend már marhára nem volt meg, ami épp kényelmes volt, elraktuk.
A dákó szerintem túl hosszú volt, az asztal is elcseszett helyzetben lett odarakva, mert egyik oldalról a fal miatt elég nehéz volt lökni.
Máskor lehet az alsó részen próbálunk majd meg játszani. De ott meg állandóan snooker versenyek vannak :(

Ma délután meló lesz, de addig még van időm valamit németből alkotni.
XP-t nem megyek kiírni, még ráér...

Este meló után jön a folytatás.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.