Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#10) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#9) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azóta is az Ignorance szól, mobilon mindkét változat (album és MTV Unplugged verzió), gépen délután óta csak az MTV-féle.
Megnéztem a Millenium trilógiát (The Girl with the Dragon Tattoo, The Girl Who Played with Fire, The Girl Who Kicked The Hornets Nest) Bár sokat pörgettem benne, mivel türelmetlen típus vagyok, de jó volt. Az első rész amcsi változata annyira nem jött be, de lehet azt is megnézem megint valamikor.
NFS Underground-ban kezdek elakadni, megfordult a fejemben az uninstall gondolata, de még nem tettem meg (majd talán a 103-as 7körös versenynél... ) Régen ez a játék egy billentyűzetbe került, konkrétan ketté törtem. (Hozzátartozik a történethez, hogy apámmal voltam egyedül voltam akkor otthon egy fősulis passziv félévben, szóval eléggé stresszes időszak volt, ami így jött ki rajtam)
Apámat időközben kb 7 éve nem láttam, hamar elváltak útjaink anyám halála után.
Na mindegy. Ezt nem sajnáltatásként írom le csak mint végkifejletét pár dolognak.
Nevelőszülőknél nőttem fel, de normális gyerekkorom volt, nem kallódtam Gyiviben, meg ilyesmik, szóval nem kell sajnálni. Talán túlságosan is burokban éltem meg el lettem kényeztetve meg túl keveset éltem/élek igazán, de ez van.
Na még egyszer nekiugrok egy versenynek, aztán lassan megpróbálok aludni, mert reggel megint csörög a teló :O

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.