Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) reelc válasza ripla (#52) üzenetére


reelc
veterán

Sziasztok!

Elnézést az OFFért!
A Diablo 3 a kieggel, ha épp most vetted és csak a sztorit nyomod végig, gondolom olyan 10 óra körül lehet maximum az 5 Act. Már nem emlékszem rá nekem mennyi volt, rég volt, de vannak olyan Achievementjei, hogy minden Actot 1 óra alatt teljesíts, szóval 5 óra alatt a komplett sztorit. Ez elsőre senkinek sem fog menni, nagylelkűen számoltam dupla idővel.
Az endgame tartalom valóban később került bele, és nem éppen változatos.
- Actos bountyk, ugye limitált feladatszám, pályaszám.
- Rift és Greater Rift: elvileg valamilyen véletlenszerű (?) sorrendben adja be a pályákat a monsterekkel, de a helyzet az, hogy akár 2-3 óra játék során legalább 2x találkozhatsz ugyanazzal a pályával vagy folytatásával (ha az eredeti pálya több szintes a sztori módban). Ez kicsit megtöri a "sok pálya" és a véletlenszerűség illúzióját, mert megértem mi a véletlen, de hogy direkt találkozz rövid idő alatt ugyanazokkal a pályákkal? Ez egy idő után lehangoló lehet.

Eddig a legnagyobb szintű monotonítást a Hellgate: London c. játékban láttam, ismétlődő pályarészekkel, meg amiket mondtatok.

A Chaosbanenek milyen a felépítése? A klasszikus valahány act, és 3 nehézségi fokon?
Az endgame maxolást a legnagyobb nehézségre érted, vagy vannak endgame tartalmai?

(#53) Delávégá: egyetértek, talán 15% körül a max. talán a Steamen.
De most a Wingamestoreban a legolcsóbb. Kb. -20%. Nem tudom meddig, keress rá a neked kellő változatra!
Persze ez még nem a neked megfelelő ár, megértem, de hátha más belevág ennyiért!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.