Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) AtHoS válasza reelc (#101) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kösz a linket, ideje lesz ennek a patch-nek, bár mire jön, addigra a kötelező quest-elést már bizonyára le fogom tudni (ami egyébként eddig - ACT3 eleje - egész jó kis történet). Beleolvasva a patch tartalomba felszínre is hozta a játék jelenlegi visszásságait számomra

- BOSS-okhoz 2 fokozatot (Very Hard -> Normal) visszavettem, hogy ne kelljen tizenötször nekifutni egy fél másodperces figyelmetlenség miatt (ACT2 BOSS-nál első vérrobbanás Very Hard fokozaton 80% HP-t vett le, a BOSS sebezhetetlen volt, második nekifutásra már Normal nehézségen véletlenül futkorászás közben a kurzor rákerült a pálya legszélén álló egyik "totem"-re, ekkor esett le, hogy előbb ezeket kellene talán leütni?) eléggé Balance problémának tűnik ez, amit talán javítanak a patch note szerint

- ACT3-ba érve első kiesett leggagyibb cucc is + 300 HP-t dobott a karin, fegyó pedig 200+ sebzést -> bazi nagy drop probléma
- hiába raktam be a passzívba a pick up radius-t növelő "denevért", ugyanúgy át kell futkorászni mindenen, tehát csak helyet foglal, mivel nem működik

- lenne több értelmes passzív amit használnék, de ugye jelenleg nincs rá elegendő hely...no ez növelve lesz

Ahogy látom új cuccok "miatt" a nehézségi fokozatokat is bővítik, hogy ne legyen grind a legmagasabb.
Ranglista az érdekes lesz, biztosan sokan fognak erre ez e-pénisz növelőre "gyúrni"...engem az ilyesmi mindig is hidegen hagyott szerencsére :B

Bakker, nem is játszol a játékkal, mégis elvitted a #100-as hozzászólást :DDD

Valóban ismétlődőek a helyszínek, aminél a legszembetűnőbb, hogy a belépési képernyő mindig tök ugyanaz, a pálya összerakása viszont "egyen" részekből némi változatosságot mutat. Küldetések során egyébként ez nem jelent gondot, de ha lenyomom majd és marad a Relic Hunt, akkor eléggé unalmas lesz hamar. Itt némi változatosságot még nyugodtan bele lehetne vinni, amit majd az új ACT-al/okkal fognak megoldani.

Én ezt a Blessing-elést kerestem már játék eleje óta, de ugye csak a 30-as szintek elején 30...32 körül oldódott csak fel - "most" (tegnap..khhhmmm ahogy épp látom tegnapelőtt, mivel ma ill. tegnap nem is volt alkalmam játszani :B ) értem csak el a játékban odáig

Blessing-eléshez én letöltöttem egy képet, ami majd segít a mi-mit csinálban

Ha megtalálom a forrásoldalt belinkelem, de addig is talán ez hasonló How Gem Combinations Work

No ez lenne az: Blessing Quick Guide

read-only mode on the forum

(#103) Peace válasza AtHoS (#102) üzenetére


Peace
nagyúr

Blessing-elésnél én sem tudtam semmit. Poénból telepakoltam az összes üres helyet egy 50-es piros íjjon, de de alig adott valami pluszt, rohadtul nem érte meg.....

Az íjjász kegyetlenül rohadt tápos. Mióta magam alá pakolom a gyógyító és mindent regeneráló növényes területből a 3-as szintűt, ami még az ellenfeleket is mérgezi, azóta nincs akadály. Fel is toltam Chaos 2-re, ott sem volt különösebb probléma. Max olyan, hogy 3 percig lövök bizonyos mobokat, annyi életük van, de megölni nem tudnak. :/ Ezen még itt biztosan csiszolni kell!!!

Utoljára így festett a karakter, mikor játszottam vele a 7végén.....az a tetves gatya nem akart kiesni 4 relic hunt során sem, hogy összejöjjön a trófea!!! :((( :P

(#104) reelc válasza AtHoS (#102) üzenetére


reelc
veterán

Kollega mondta, hogy néha csak az kell neki, hogy henteljen egy ilyen játékban, ne kelljen túlagyalni.
Úgy néz ki ez a játék annak megfelel. + ez a rank dolog + az, hogy eleve a co-opra nagy hangsúlyt fektettek mindezzel együtt jó alternatíva lehet olyan Diablo 3-asoknak, akik arra már ráuntak, de nem akarnak komolyabb rendszerű ARPG-kkel foglalkozni.
Ráadásul most még élénken patchelik, támogatva van a játék.

(#105) Peace válasza reelc (#104) üzenetére


Peace
nagyúr

Mikor megjelent a teljes, akkor beállítottam, hogy bárki becsatlakozhasson. Mégiscsak 4 alkalommal már végigcsináltam az Act 1-et, gondoltam kicsit változatos, ha jönnek mások is. 1 percen belül be is csatlakozott 2 ember. Viszont hiába jöttünk ki küldetésről és mentünk volna beszélni az NPC-vel, még mindig azt írta, hogy jöjjünk ki a dándzsönből....szóval inkább vissza is állítottam offline-ra, hogy haladhassak....

(#106) reelc válasza Peace (#105) üzenetére


reelc
veterán

Nyilván javítják ezeket a dolgokat.
Gondolom ez is egy korai kiadás, fix időpont volt, nem akarta tolni a kiadó, inkább utólag lökik bele azt amit kell + a hibajavítások.

(#107) AtHoS válasza reelc (#104) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát túlagyalásról Chaosbane-nel kapcsolatban jelenleg nem lehet beszélni. Mágussal van tűz vagy mágikus alapú támadás oszt sanyi.
Elementális ellenállásokkal nem kell foglalkozni, mivel olyan nincs ebben a játékban. Van Armor, meg van HP. Nem kell foglalkozni erővel, ügyességgel, intelligenciával, stb...

Tényleg teljesen fapad a rendszer, szinte mindent kidobtak vagy nem építettek be, amivel kicsit kombinálni kellene/lehetne

Ez tényleg olyan, hogy odaülsz és játszol, nem számít mikor és hol lépsz ki a játékból, legfeljebb story módban kell adott esetben egy-egy részt ilyen esetben újra takarítani.

Látszik, hogy mire szerették volna helyezni a hangsúlyt, mivel ilyen részletességű tárgyszűrő nincs egyik nagyobb cím esetében sem, bár tárgyak nevére nem lehet keresni

Én mondjuk elpakolgattam jó pár cuccot menet közben, hogy majd másik karakterrel jó lesz fejlődéshez, tele is a stash, szóval a Peace által említett íjászt lekreálom, hogy átdobáljak hozzá belőle

Amúgy a relic hunt mekkora térképen zajlik?

read-only mode on the forum

(#108) Peace válasza AtHoS (#107) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem kicsi a pálya. De ha boss-t levadásztad, akkor megnyílik ugye a relic szekrény és elhagyhatod a map-ot. Vagy levadászhatod az összes ellenfelet. Amit mondjuk érdemes is megtenni, ha mondjuk a legnagyobb szorzós hunt-ra fizettél be, mert akkor esik a gem dögivel.

(#109) reelc válasza AtHoS (#107) üzenetére


reelc
veterán

Láttam hasonló tárgyszűrőt.
Vikings: Wolves of Midgard.
(Most nagyon jó áron beszerezhető itt. Elég sok patch volt az indulása óta, gondolom kb. bugmentes lehet, amikor próbáltam nem volt ilyen gondom vele.)
Nekem is tetszik ez a megoldás.

A Vulkan nevű Youtubeos egész sok Chaosbane videót is készített.
Nem tudom bug-e, de PC-n van lehetőség gyors karihúzásra. Mivel konzolon nem működik, lehetséges hogy bug.

[ Szerkesztve ]

(#110) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megjelent két magyar "teszt" a játékról.
sg.hu[link]
ipon[link]

(#111) reelc válasza ProEvoFan (#110) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, majd elolvasom őket.
Most csak belenéztem, tudja valaki, hogy az SG-s mire utalt a "beszóltak még a Blizzardnak is" dologgal, meg hogy nagyképűek és egoisták a fejlesztők?
Plussz mintha 5x berakta volna ugyanazt a képet.

Elismerem a Diablo 3 érdemeit, és hiányosságait, korábban beleöltem párezer órát, de kicsit nevetséges, hogy mindig azt a 7 éves játékot emlegetik, mintha az lett volna az egyik utolsó kiadott ARPG.

[ Szerkesztve ]

(#112) Ellia válasza reelc (#111) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem szimplán arra értette, hogy egy "vicces" posztban bejelentették, hogy a chaosbane nem jön mobilra és ezzel szúrtak oda.

(#113) reelc válasza Ellia (#112) üzenetére


reelc
veterán

Lehet, köszi tényleg nem rémlett, de így már igen.

(#114) AtHoS


AtHoS
nagyúr

187.4 MB-os patch-ot húzott le az előbb a steam kliens

Warhammer: Chaosbane - Invasion Patch Notes (1.02) +bazi sok újdonságok

Szerk.

Tegnap Expedition-nal bepróbáltam Chaos 4-et, de első terület lepucolása után egy gyors teleport leérkezéskor crash-elt a játék, kivágott desktopra. Újraindítást követően 3-4 Chaos 4 próbálkozást követően konstatálnom kellett, hogy gyengusz ide a karaktrer hiába cserélgettem a gyűrűket a különböző bónuszok miatt, így visszavettem Chaos 3-ra, ahol meg olvadtak a mobok. Mielőtt végleg kiléptem volna a játékból, még valamiért késztetést éreztem, hogy szétnézzek a skill felhozatalban, hátha van valami értelmes passzív ami segíthetne fentebb lépni. Na ekkor látom, hogy az egyik passzív hely üres, holott korábban mindhárom slotot feltöltöttem. Gyorsan megnéztem mi hiányzik -> +100% Damage - 30% resource

Erős a gyanúm, hogy a crash következtében ürült ki a passzív. Na de majd most tesztelem a sok nerf következtében megy-e még a Chaos 3 :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#115) AtHoS válasza AtHoS (#114) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No a monsztáknak azért kicsit odabasztak. Chaos3-on, ha nem figyelek az alámrakós sámán-tól egyből halál van. A probléma mindezzel, hogy a saját aurák miatt nem látni, ha odarakta a késleltetett bombát a kari alá.

A tömegbe teleportálást is el kell felejteni, mert picit nagyobb a csapat és szétkapnak, ha leesik a heal aura pillanat alatt. Chaos4-et így nem is próbáltam meg, pedig plusz 3 értelmes passzívot is be lehetett már dobni

Mondjuk a GOD skill fát is átszabták, egy támadó skill emiatt kiesett, mivel teljesen más ágra került

Invasion-ra nem néztem rá, expedition alatt próbáltam igazgatni a buildet, de nem az igazi még

read-only mode on the forum

(#116) reelc válasza AtHoS (#114) üzenetére


reelc
veterán

Amikor elolvastam a patch notes alatti hsz-eket, biztos voltam benne, hogy hamarosan jönni fog hotfix.
Íme: Invasion Patch Hotfix (1.03)

(#117) Xalderon válasza reelc (#116) üzenetére


Xalderon
tag

Mostanaban nagyon jol elvagyok a PoE-val, ugyhogy meg nem neztem az Invasion-oket, de nekem ez tetszik a legjobban a listabol: "Fixed a bug that made the Wood Elf almost invincible." :C :DD :DD :DD

Mintha eddig olyan gyenge lett volna. :DDD

(#118) AtHoS válasza Xalderon (#117) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gondolom azt a hibát javították, amivel szinte legyőzhetetlen volt a Woold Elf és nem pedig rátetéztek :DDD

read-only mode on the forum

(#119) reelc válasza AtHoS (#118) üzenetére


reelc
veterán

Azt nem tudom, de megint kalapáltak a játékon: Invasion Hotfix 2 & Invasion Notes (1.04)

(#120) AtHoS válasza reelc (#119) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja találkoztam az 1MB-os patch-al, de akkor még nem volt hozzá patch infó. Aztán gyorsan kétszer is bedobtak hozzá infót :DDD

read-only mode on the forum

(#121) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Előbb volt időm elindítani a játékot és látom, hogy tegnap volt új patch: 1.05, bár 0 byte-ot jelzett a steam kliens letöltött mennyiségnek :DDD

Invasion Hotfix 3 (1.05)

A quick hotfix for the invasion mode, notes below:
- Invasion Mode will now correctly unlock at 100% (occasionally this would get stuck at 99%)
- Difficulty of the map remains the same, even if the host quits the level.
- Bug fixes for the Dryads
- Page Up & Page Down keys no longer make the chat window appear
- Fixed an issue where gear texts could be displayed too large on the ground.

read-only mode on the forum

(#122) reelc válasza ProEvoFan (#110) üzenetére


reelc
veterán

Mégegy, a Gamestartól.

(#123) AtHoS válasza reelc (#122) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha már valamiért mára sikeredett megjelentetni a játékról ezt a szösszenetet, akkor illene "talán" naprakésznek lennie. A menet közbeni patchek hozta változtatások valahogy teljesen kimaradtak belőle, szóval késtek a cikkel majdnem két hónapot.

read-only mode on the forum

(#124) reelc válasza AtHoS (#123) üzenetére


reelc
veterán

2 hónapot?
Igaz volt béta, de május 31-én jelent meg a játék, a másik 2 ismertető június 16-i.
A patchek alapján aláírom, hogy mondjuk 2 héttel ezelőtti állapottal játszhatott, de nem 2 hónapossal.
20-án jött ki az Invasion, azt nem említi.
Ez 1,5-2 hetes élmény lehet.
Talán most támadt kedve megírni. :)

Nem kötözködésből írtam, valóban elvan maradva és jelentős dolgokkal, de ennél a játéknál ennyit tett 2 hét. :)

[ Szerkesztve ]

(#125) AtHoS válasza reelc (#124) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hú bakker a májusi elő megjelenés teljesen belemosta az elmémbe, hogy májusban jelent meg, most pedig június vége van, így ki is jött a matek gyorsan nálam :DDD (biztos megzavartál a D3 topikos D4 matek képeddel :B )

Maradjunk annyiban, hogy magára adó portál írt volna egy odabiggyesztett bekezdést a közbenső időben történt változásokról (pl. GOD skillfa újraosztása nem igényel kavicsokat, lóvét)...ennyi erővel augusztus végén is megjelenhetett volna, mivel az alapdolgok valószínű nem változnak jelentősen addigra sem ;]

read-only mode on the forum

(#126) reelc válasza AtHoS (#125) üzenetére


reelc
veterán

Mondom nem kötözködésből írtam, egyetértek veled, legyenek naprakészek. :)

Ja, lehet hogy a Diablo 2-őt és 3-at látták egymás mellett. Újraszámolom. ;]

(#127) Peace


Peace
nagyúr

(#128) reelc


reelc
veterán

Úgy látszik megtorpant a patch-hadjárat.
06.24-én volt az utolsó PC-re: Invasion Hotfix 3 (1.05)
Konzolra ezt írták a Twitteren 07.09-én: Unfortunately, the console patch did not pass certification. We're working to resubmit ASAP, and expect it to be released next week.
Gondolom azóta kijött. Nincs újabb bejegyzés.

Na, most felpatchelve, elvileg rendberakva milyen a játék?
Adnak annyi plusszt az új játékmódok?

[ Szerkesztve ]

(#129) reelc


reelc
veterán

Dev Look - Matchmaking + Multiplayer Improvements

(Időközben a sok negatív értékelés miatt 43% pozitívra esett vissza az értékelése Steamen.)

[ Szerkesztve ]

(#130) reelc


reelc
veterán

(#131) AtHoS válasza reelc (#130) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lassan összekaphatnák magukat, bekerült Origin Access-be is a játék. Mennyien játszhatnak vele mostanság?

read-only mode on the forum

(#132) ProEvoFan válasza AtHoS (#131) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ott nem csak a prémium előfizetésben van benne?
A "mezei" accessben nincs bent.
Ha rosszul tudom, akkor sry.

(#133) reelc válasza ProEvoFan (#132) üzenetére


reelc
veterán

Igen, a prémiumban, a hírek szerint.
Legalább van már publikus terv.

[ Szerkesztve ]

(#134) AtHoS válasza ProEvoFan (#132) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No azt nem figyeltem meg :B

read-only mode on the forum

(#135) reelc


reelc
veterán

(#136) reelc


reelc
veterán

Warhammer: Chaosbane | Q&A Post-Launch

(Úgy látom eléggé behalt az érdeklődés a játék iránt. Én se fogok irkálni ide frissítést ezután, főleg, hogy meg sincs a játék. Valószínűleg nem is lesz meg.)

[ Szerkesztve ]

(#137) Peace válasza reelc (#136) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is láttam, hogy kirakták a videót......meg se néztem. :( Ahhoz képest, hogy 24.000-ért elő volt rendelve a Magnus Edition, szépen lassan az enyészeté lesz. Már szinte nem is emlékszem rá.

(#138) AtHoS válasza Peace (#137) üzenetére


AtHoS
nagyúr

+1

read-only mode on the forum

(#140) reelc


reelc
veterán

Ez a PC-s, Steames változatra érvényes!
Nem borzolni akarom a néhai előrendelők idegeit, de most láttam, hogy digitálisan a Magnus Edition PC-re 25-27 EUR környékén beszerezhető ha akciós, és ez ugye a 50 EUR-os normál változat kiinduló árának a fele. Az alapjáték meg már volt 17,93 EUR-ért.
Most lesz fél éves a játék.

[ Szerkesztve ]

(#141) AtHoS válasza reelc (#140) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát részemről elég gyengus lett az összhatás.
Mikor megjelent 2 karival végigvittem a sztorit, de sajnos amellett, hogy vannak benne egész jó ötletek sikerült az elődök "rossz" megoldásait ötvöznie, amivel nem igazán sikerült nálam elérnie, hogy folyamatosan elővegyem.

Azt gondoltam, hogy az univerzum, amire építenek garantálja majd, hogy a legjobbat hozzák ki ebből a stílusból, de végül csak ígérgetések maradtak...

Nem csodálkozom rajta, hogy árcsökkentésre kényszerülnek.

Így utólag még ennyit sem adnék érte, mint amire most csökkentettek

read-only mode on the forum

(#142) reelc válasza AtHoS (#141) üzenetére


reelc
veterán

Ez is egy olyan játék, amit hónapokkal a kiadása után fejeztek be. Ha bevan fejezve?
Gondolok pl. arra, milyen nevetségesen alacsony lvl szintre volt korlátozva a kari, és később patch adott hozzá magasabb tiert a tárgyakat illetően.
Meg kiadásra nem volt meg az endgame tartalom se.
A halál unalmas sokat ismétlődő pályákról volt szó korábban.

Mondjak valami pozitívat: lehet egy év múlva 15 EUR körül majd a Magnus verziót dobálják, akkor egész jó vétel lesz, ha nem lesz más. Gondolom addigra ki is lesznek javítva a hibák, és szerencsére van benne offline mód, szóval ha megszűnik a support, akkor is játszható lesz.
De tudom ez nem vigasztalja az előrendelőket, korán vásárlókat. Ezért kezdtem azzal, hogy nem akarom borzolni az idegeiteket.

[ Szerkesztve ]

(#143) Peace


Peace
nagyúr

24.000-ért rendeltem elő a Magnus Edition-t PS-re. :O :((( Nem szabad már sajnos bedőlni és előrendelni. Akad pár kivétel persze. Diablo IV, Cyberpunk 2077, TLoU Part 2 mind előrendelős lesz PS-en. De ezzel a Chasobane-el jól leszo*attam magamat.

(#144) ProEvoFan válasza Peace (#143) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most storeban 7500 magyar valuta az ára.
Inkább megvettem 4500 forintért a Torchlight 2t.Bele is toltam már vagy 70 órát. :K
5000 alá beesik az ára, akkor szerintem megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#145) Peace válasza ProEvoFan (#144) üzenetére


Peace
nagyúr

El lett ku*va csúnyán! Még úgy is, hogy felesbe vettük. :(

(#146) reelc


reelc
veterán

Warhammer: Chaosbane - Tomb Kings DLC 9,99€ 3 napja jelent meg, a Magnus Ed. és a Season Pass tartalmazza.

(#147) Peace


Peace
nagyúr

Tegnap nekiugrottam a "Tomb Kings"-nek, végre kinn van PS-en is! Túl könnyűnek találtam az übertápos íjjászommal. Feltoltam chaos 8-ra. Fél percig bombáztam egy sima kis csontit a sivatagban mindennel, ami van és meg sem moccant a HP-ja. :DDD :DDD :DDD Visszavettem a nehézséget. ;)

(#148) reelc válasza Peace (#147) üzenetére


reelc
veterán

Tudnak balanszolni.
Mint a Blizz. ;]

(#149) Peace


Peace
nagyúr

Jó rövid volt sajnos, de legalább esett 1 zöld cucc! 😊

(#150) reelc válasza Peace (#149) üzenetére


reelc
veterán

Gratulálok!
Akkor erről ennyit? :)

(#151) Peace válasza reelc (#150) üzenetére


Peace
nagyúr

Elvileg menüben van egy "coming soon" felirat a Tomb Kings alatt....elképzelhető, hogy lesz még egy kieg. Itt sincs nagyon edngame. Relic hunt egy darabig volt izgalmas, de az utolsó 3 már egyáltalán nem dobott fejlesztést. Itt is az a gond, mint Diablo 3 indulásnál. Nem estek megfelelő cuccok a magasabb nehézségi fokhoz. Vagy lehet csak türelem kéne hozzá, de itt sem érzed a késztetést, hogy napokig játssz vele. Mindenesetre a keig. hangulata és helyszíne tetszett. Kellemes volt elővenni a játékot ennyi idővel az alapjáték után. Várom piszkosul azt a fránya Diablo IV.-et. :DDD

(#152) Peace


Peace
nagyúr

[link] Dwarf Engineer Gameplay :U

(#153) ProEvoFan válasza Peace (#152) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez valami fizetős dlc/kieg-ben lesz benne?

(#154) reelc válasza ProEvoFan (#153) üzenetére


reelc
veterán

Now avaiable for free in-gamenek írja a trailer végén.
Ha kellene hozzá a Season Pass, akkor csak írták volna.
Megnéztem a Tomb Kings DLC videó végét arra nem írták, hogy free (mert fizetős).

Steamen már benne van: The Forges Are Open - Keela Comes To Chaosbane!

Ezzel az új tartalommal a Magnus Edition megérne maximum 10 EUR-t, ha nagyon el lennék keseredve. ;] 23,62 EUR volt nemrég Steamen. Ezért a játékért sok szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#155) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS storeban 5K az alapjáték.
Na ennyiért gondolkodok rajta.
A Magnus edition megéri a felárat?

(#156) reelc válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom mekkora a felár.
Ugye a játék kapott egy új klasszt.
A Magnus tartalmazza a Season Passt, és azzal együtt ezt a DLC-t: Tomb King DLC - Patch Notes.
Tudom, konzolos vagy, ebben a műfajban nincs annyi lehetőség ott, mint PC-n (ez mondjuk a kis indiekre igaz csak, a kiadók törekszenek a multiplatformra), illetve másak az árak.

Most PC-re meglehet venni, kb. 23 EUR-ért a Magnust, de én ennek a felét is sokallnám. :)
Ismerősnél próbáltam, + miket mondott... fentebb leírtam.

Más hátha ad értelmesebb választ. :)
Mondanám, hogy olvass kicsit vissza, mások mit gondolnak a játékról, de elég régóta a topikban vagy.

[ Szerkesztve ]

(#157) Peace válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem adnék érte ennyit sem. 24.000-ért vettem a MAgnus-t, de elég nagy csalódás. Rövid és repetatív. :( A Tomb Kings kieg. meg egy vicc.

(#158) reelc válasza Peace (#157) üzenetére


reelc
veterán

Az igazat megvallva - úgy, hogy nem ismerem a konverziók minőségét és csak PC-m van - kb. bármit hamarabb ajánlanék a Chaosbane és a Vikings - Wolves of Midgardon kívül ebből a műfajból.
Még az olyan régi játékokat is, mint a Titan Quest AE (ugye 2006-os alapokkal rendelkezik).
Természetesen azt is megértem, hogy ha már valaki rendelkezik konzollal, nem régi PC átiratokkal akar foglalkozni, hanem újabb játékokkal.

Mondjuk szerintem az is jelent valamit, ha itt a PH-n egy játék topikja kb. halott, főleg egy olyan játék esetében, ami 1 éves sincs.
Be volt tervezve nekem is a játék - ezért is rontottam itt a levegőt - amint elég olcsó lett volna, de már úgy se mozgatna meg. Pedig olyan ígéretes volt, Warhammer Fantasy lore, amit nem is ismerek, tök jó lett volna.

(#159) ProEvoFan válasza reelc (#158) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amúgy kb a játék megjelenése óta olvasom a topikot.
Jól ismerem a véleményeteket, pusztán költői volt a kérdés. :B :R
Kellene valami jó kis hack n slash.Gondoltam 5Kt megérne már az alapjátékAz end gamenak meg megteszi a platinázás.Ha már beleteszek 50 órát, már simán megérte az árát.

(#160) reelc válasza ProEvoFan (#159) üzenetére


reelc
veterán

Akkor új válasz :)
Rendelkezel sok infóval, és neked kell tudnod, mi éri meg?

Azt, hogy van-e benne 50 óra konzolos platinázással, majd Peace megmondhatja, ahogy azt is, ő hogyan áll vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#161) reelc


reelc
veterán

Warhammer: Chaosbane - Next Steps

Az jutott az eszembe, hogy azt írják vannak terveik, és a jövő hónapban lesz 1 éves a játék. A Season Passok általában 1 évre szólnak.
Szóval majd kiderül, hogy ingyenes, vagy fizetős tartalmak lesznek később.
Illetve fog-e bárkit is érdekelni, vagy halott a játék?
Azt persze díjazom, hogy nem hagyták még magára.

[ Szerkesztve ]

(#162) AtHoS válasza reelc (#161) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt a "nagyszerű" játékot átalakítják teljesen? Ki hinné, hogy szükség van rá?....reméljük a legjobbakat :)

read-only mode on the forum

(#163) reelc válasza AtHoS (#162) üzenetére


reelc
veterán

Tök jó, hogy nem engedték el.
Az is jó, hogy lassan egyre nagyobb akciókat kap, lehet év vége felé már érdemes is lesz megvenni.
De persze az lett volna a legjobb, ha egy befejezett játék jelent volna meg, fantáziadúsabb pályákkal.

(#164) AtHoS válasza reelc (#163) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Annyira leköti az embert a jelenlegi állapotban, hogy ha nem teszed be ezt a "megnyilvánulást", akkor eszemben sincs, hogy létezik még a játék :DDD DLC-re sem néztem még rá...és valahogy késztetést sem érzek hozzá :B

Na majd meglátom, hogy az ígérgetés mit is hoz a valóságban...mondjuk sok veszítenivalóm már nincs, legfeljebb ha jól sül el, akkor talán lesz egy élvezhető játék belőle

read-only mode on the forum

(#165) reelc válasza AtHoS (#164) üzenetére


reelc
veterán

Nem viccből írtam, a Martyrt nagy akcióban és a 2.0 után vettem meg, a Wolcenre is visszanézek majd mit hoznak ki belőle, pár hónap múlva.
Ezzel a játékkal is úgy vagyok, majd nagy akcióban lehet megveszem. Addig kalapálják csak. Mivel van offline mód, nem veszítek semmit, és azt is tudom, hogy nem fogok túl sokat játszani vele, már írtam miért.
22,19 a Magnus -65%-ban, ha még esik majd 10 EUR-t, akkor kb. áránál lesz. :) PC-n.

(#166) Peace válasza AtHoS (#164) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem vesztettél semmit. DLC van vagy 3-4 óra összesen. És hasonlóan "élvezetes", mint az alap kampány.

(#167) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ps4en megint akciós volt, de nem húztam be 5.5Kért.
Mindenképpen megveszem majd.Lehet már ps5ön fogom játszani. :)

(#168) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tolja valaki PC-n?
Én nemrég kezdtem...Chaos 1-2 között megyeget a dolog egyelőre, de szívesen csatlakoznék magasabb szintre is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#169) reelc válasza Sirandrish (#168) üzenetére


reelc
veterán

Volt aki tolta PC-n, de szerintem több konzolos volt.
Nem tartom valószínűnek, hogy bárki is újrainstallálja.
Szerintem jobb, ha magad csinálod, legalább kicsit tovább tart a játék.
Azért jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

(#170) AtHoS válasza reelc (#169) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam még fent van, de nincs időm játszani......semmivel sem :(

read-only mode on the forum

(#171) Sirandrish válasza reelc (#169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már Chaos 3 is megy, alakul ez :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#172) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem.
Törpével melyik setet érdemes használni?
Sajna egyelőre nem teljesen egyértelmü hogy mi és miért jó, mint pl a D3ban..
A skillekkel is hadilábon állok..
Hja és pl a god skilleket hogyan unlockolom? Az egyiket már valahogy sikerült, de a másik még inaktív..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#173) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Illetve erről az Invasionról is lenne egy kérdésem. Értem én hogy küzdeni kell, mert fogy a HP.
De eljutottam idáig..

Innentől viszont lehetetlen fentartani. 20 sec alatt elfogy a 140K HP-m, és onnantól 1 hit vagyok. Eddig pofonegyszerüen eljutottam, de ezt itt nem tudom megcsinálni.
A rankot levettem 5re, ugyanaz...lehet kevesebbet sebeznek, de a HP-m ugyanúgy elszáll...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#174) Peace


Peace
nagyúr

Witch Hunter DLC az csak egy új class? :( Semmi új ACT nem érkezik ezek szerint? Tomb Kings valami félelmetesen rövid volt. Marhára megérte 24k-ért az a rohadt GOLD verzió. Eddig a legelpuskázottabb előrendelésem. Nagy csalódás ez a játék. :(((

(#175) reelc


reelc
veterán

Na, most 12 napig akciós a játék PC-re.
Olyan áron, hogy már majdnem azt mondom, hogy megérné nekem. ;]

Warhammer: Chaosbane Slayer Edition £ 13.50, kb. ~15,37€

Ez van a Magnus Edition helyett, benne van a legutóbbi DLC is, ami már nem volt része a Season Passnak. Szóval komplett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.