Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Peace válasza reelc (#150) üzenetére


Peace
nagyúr

Elvileg menüben van egy "coming soon" felirat a Tomb Kings alatt....elképzelhető, hogy lesz még egy kieg. Itt sincs nagyon edngame. Relic hunt egy darabig volt izgalmas, de az utolsó 3 már egyáltalán nem dobott fejlesztést. Itt is az a gond, mint Diablo 3 indulásnál. Nem estek megfelelő cuccok a magasabb nehézségi fokhoz. Vagy lehet csak türelem kéne hozzá, de itt sem érzed a késztetést, hogy napokig játssz vele. Mindenesetre a keig. hangulata és helyszíne tetszett. Kellemes volt elővenni a játékot ennyi idővel az alapjáték után. Várom piszkosul azt a fránya Diablo IV.-et. :DDD

(#152) Peace


Peace
nagyúr

[link] Dwarf Engineer Gameplay :U

(#153) ProEvoFan válasza Peace (#152) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez valami fizetős dlc/kieg-ben lesz benne?

(#154) reelc válasza ProEvoFan (#153) üzenetére


reelc
veterán

Now avaiable for free in-gamenek írja a trailer végén.
Ha kellene hozzá a Season Pass, akkor csak írták volna.
Megnéztem a Tomb Kings DLC videó végét arra nem írták, hogy free (mert fizetős).

Steamen már benne van: The Forges Are Open - Keela Comes To Chaosbane!

Ezzel az új tartalommal a Magnus Edition megérne maximum 10 EUR-t, ha nagyon el lennék keseredve. ;] 23,62 EUR volt nemrég Steamen. Ezért a játékért sok szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#155) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS storeban 5K az alapjáték.
Na ennyiért gondolkodok rajta.
A Magnus edition megéri a felárat?

(#156) reelc válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom mekkora a felár.
Ugye a játék kapott egy új klasszt.
A Magnus tartalmazza a Season Passt, és azzal együtt ezt a DLC-t: Tomb King DLC - Patch Notes.
Tudom, konzolos vagy, ebben a műfajban nincs annyi lehetőség ott, mint PC-n (ez mondjuk a kis indiekre igaz csak, a kiadók törekszenek a multiplatformra), illetve másak az árak.

Most PC-re meglehet venni, kb. 23 EUR-ért a Magnust, de én ennek a felét is sokallnám. :)
Ismerősnél próbáltam, + miket mondott... fentebb leírtam.

Más hátha ad értelmesebb választ. :)
Mondanám, hogy olvass kicsit vissza, mások mit gondolnak a játékról, de elég régóta a topikban vagy.

[ Szerkesztve ]

(#157) Peace válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem adnék érte ennyit sem. 24.000-ért vettem a MAgnus-t, de elég nagy csalódás. Rövid és repetatív. :( A Tomb Kings kieg. meg egy vicc.

(#158) reelc válasza Peace (#157) üzenetére


reelc
veterán

Az igazat megvallva - úgy, hogy nem ismerem a konverziók minőségét és csak PC-m van - kb. bármit hamarabb ajánlanék a Chaosbane és a Vikings - Wolves of Midgardon kívül ebből a műfajból.
Még az olyan régi játékokat is, mint a Titan Quest AE (ugye 2006-os alapokkal rendelkezik).
Természetesen azt is megértem, hogy ha már valaki rendelkezik konzollal, nem régi PC átiratokkal akar foglalkozni, hanem újabb játékokkal.

Mondjuk szerintem az is jelent valamit, ha itt a PH-n egy játék topikja kb. halott, főleg egy olyan játék esetében, ami 1 éves sincs.
Be volt tervezve nekem is a játék - ezért is rontottam itt a levegőt - amint elég olcsó lett volna, de már úgy se mozgatna meg. Pedig olyan ígéretes volt, Warhammer Fantasy lore, amit nem is ismerek, tök jó lett volna.

(#159) ProEvoFan válasza reelc (#158) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amúgy kb a játék megjelenése óta olvasom a topikot.
Jól ismerem a véleményeteket, pusztán költői volt a kérdés. :B :R
Kellene valami jó kis hack n slash.Gondoltam 5Kt megérne már az alapjátékAz end gamenak meg megteszi a platinázás.Ha már beleteszek 50 órát, már simán megérte az árát.

(#160) reelc válasza ProEvoFan (#159) üzenetére


reelc
veterán

Akkor új válasz :)
Rendelkezel sok infóval, és neked kell tudnod, mi éri meg?

Azt, hogy van-e benne 50 óra konzolos platinázással, majd Peace megmondhatja, ahogy azt is, ő hogyan áll vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#161) reelc


reelc
veterán

Warhammer: Chaosbane - Next Steps

Az jutott az eszembe, hogy azt írják vannak terveik, és a jövő hónapban lesz 1 éves a játék. A Season Passok általában 1 évre szólnak.
Szóval majd kiderül, hogy ingyenes, vagy fizetős tartalmak lesznek később.
Illetve fog-e bárkit is érdekelni, vagy halott a játék?
Azt persze díjazom, hogy nem hagyták még magára.

[ Szerkesztve ]

(#162) AtHoS válasza reelc (#161) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt a "nagyszerű" játékot átalakítják teljesen? Ki hinné, hogy szükség van rá?....reméljük a legjobbakat :)

read-only mode on the forum

(#163) reelc válasza AtHoS (#162) üzenetére


reelc
veterán

Tök jó, hogy nem engedték el.
Az is jó, hogy lassan egyre nagyobb akciókat kap, lehet év vége felé már érdemes is lesz megvenni.
De persze az lett volna a legjobb, ha egy befejezett játék jelent volna meg, fantáziadúsabb pályákkal.

(#164) AtHoS válasza reelc (#163) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Annyira leköti az embert a jelenlegi állapotban, hogy ha nem teszed be ezt a "megnyilvánulást", akkor eszemben sincs, hogy létezik még a játék :DDD DLC-re sem néztem még rá...és valahogy késztetést sem érzek hozzá :B

Na majd meglátom, hogy az ígérgetés mit is hoz a valóságban...mondjuk sok veszítenivalóm már nincs, legfeljebb ha jól sül el, akkor talán lesz egy élvezhető játék belőle

read-only mode on the forum

(#165) reelc válasza AtHoS (#164) üzenetére


reelc
veterán

Nem viccből írtam, a Martyrt nagy akcióban és a 2.0 után vettem meg, a Wolcenre is visszanézek majd mit hoznak ki belőle, pár hónap múlva.
Ezzel a játékkal is úgy vagyok, majd nagy akcióban lehet megveszem. Addig kalapálják csak. Mivel van offline mód, nem veszítek semmit, és azt is tudom, hogy nem fogok túl sokat játszani vele, már írtam miért.
22,19 a Magnus -65%-ban, ha még esik majd 10 EUR-t, akkor kb. áránál lesz. :) PC-n.

(#166) Peace válasza AtHoS (#164) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem vesztettél semmit. DLC van vagy 3-4 óra összesen. És hasonlóan "élvezetes", mint az alap kampány.

(#167) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ps4en megint akciós volt, de nem húztam be 5.5Kért.
Mindenképpen megveszem majd.Lehet már ps5ön fogom játszani. :)

(#168) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tolja valaki PC-n?
Én nemrég kezdtem...Chaos 1-2 között megyeget a dolog egyelőre, de szívesen csatlakoznék magasabb szintre is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#169) reelc válasza Sirandrish (#168) üzenetére


reelc
veterán

Volt aki tolta PC-n, de szerintem több konzolos volt.
Nem tartom valószínűnek, hogy bárki is újrainstallálja.
Szerintem jobb, ha magad csinálod, legalább kicsit tovább tart a játék.
Azért jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

(#170) AtHoS válasza reelc (#169) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam még fent van, de nincs időm játszani......semmivel sem :(

read-only mode on the forum

(#171) Sirandrish válasza reelc (#169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már Chaos 3 is megy, alakul ez :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#172) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem.
Törpével melyik setet érdemes használni?
Sajna egyelőre nem teljesen egyértelmü hogy mi és miért jó, mint pl a D3ban..
A skillekkel is hadilábon állok..
Hja és pl a god skilleket hogyan unlockolom? Az egyiket már valahogy sikerült, de a másik még inaktív..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#173) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Illetve erről az Invasionról is lenne egy kérdésem. Értem én hogy küzdeni kell, mert fogy a HP.
De eljutottam idáig..

Innentől viszont lehetetlen fentartani. 20 sec alatt elfogy a 140K HP-m, és onnantól 1 hit vagyok. Eddig pofonegyszerüen eljutottam, de ezt itt nem tudom megcsinálni.
A rankot levettem 5re, ugyanaz...lehet kevesebbet sebeznek, de a HP-m ugyanúgy elszáll...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#174) Peace


Peace
nagyúr

Witch Hunter DLC az csak egy új class? :( Semmi új ACT nem érkezik ezek szerint? Tomb Kings valami félelmetesen rövid volt. Marhára megérte 24k-ért az a rohadt GOLD verzió. Eddig a legelpuskázottabb előrendelésem. Nagy csalódás ez a játék. :(((

(#175) reelc


reelc
veterán

Na, most 12 napig akciós a játék PC-re.
Olyan áron, hogy már majdnem azt mondom, hogy megérné nekem. ;]

Warhammer: Chaosbane Slayer Edition £ 13.50, kb. ~15,37€

Ez van a Magnus Edition helyett, benne van a legutóbbi DLC is, ami már nem volt része a Season Passnak. Szóval komplett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.