Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hcol7


hcol7
senior tag

hali

kovetkezo a problema. aszittempedig hogy a vindozos problemak nem fognak ki rajtam, dehat megis

munkahelyemen fennal egy olyan dolog, hogy vanegy telefonos adatgyujto gep amin win2k fut mar jo reg ota. a kollegam ezeddig a sajat , ugyancsak win2k rendszererol elerte a telefonos gepen levo megosztott konyvtarakat, volt rajtaneki hozaadott juzer, es annaka jelszavaval betudott lepni. mostviszont osszeomlott a kollegam gepen levo win2000 es feltettunk helyette xpsp2-t. namost miota az sp2 rol probal belepni, nem engedi be a telefonos gep, pedig mar hozzaadtam uj juzert is neki, de meg ugy sem. a szokasos hibauzenet jon fel, hogy vagy nincs joga a kert eroforras hasznalatahoz, vagy a kert bejelentkezesi mod nem megengedett a tavoli gepen.
amugy megneztem tobb masik win2000 geprol a megadott juzerekkel, jelszavakkal beenged.

az nemnagyon megoldható, hogy a telefonos gépre feltegyek xpsp2-t, szeretném valahogy megdolani így, és ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata ezzel a szivassal, annak segitseget szivesen elfogadnam:)

koszi elore is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.