Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Helló újra. Nem tom a Fantasy-val nem engedett be úgyhogy...... Amúgy van egy SAJÁT blogom. rekubaba.blogdreams.com _D Zolival újra kezdtük, aki nem ismeri : Fáradt Gőz/ Pasik és csajok első hsz. :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#2) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Bevallom most a Paik és scajokban minhaegy kis kurvának néznének. :O :O :O Zolival ma együtt megyünk edzésre meg minden ! :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Klikk Kilkk és Klikk ----> [link] <---- KLikk Klikk és Klikk :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#4) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Zolival nagyon komolyan együtt vagyunk. Persze nem kell roszra gondolni. Mostmár csak egy dolog zaklat. a karácsony. Semmi manim sincs amiből ajándékot tudnék venni. :O tututtu. ajj holnap mek versenyre megnézni a bátyámat és a ˇnővérem'' aki a bátyám kedvese. nekem meg a legjobb barátnőm illetve a fogadott nővérem.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#5) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Upsz! Sorry hogy régen írtam! :U Hmmm! Ha ez olyan mint egy napló akkor ebbe is írni kell! :DD Csak itt az a poén h bárki láthatja! Nagyon várom már Viktort fel MSN-re! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Idén megismerkedtem egy nem éppen helyes de nagyon jó modorú fiúval, aki mostmár a barátom! :U Nagyon szeretem! ( tudom ladybug tudom tudom). Igaz ő azt sem tudja mi az hogy PH de ha rajtam múlik akkor tudni fogja! Tegnap kimentünk 18.00-ra a SZIE-i koripályára de a jég nagyon rossz volt fel sem engedtek. De ott volt Vick, akihez már 3 napja nem bújtam hozzá, így már nagyon hiányzott! Aztán ha már kijöttünk, felengedtek ingyen a koripályára 30 percre amibe persze már a kori éle is belesüllyedt de bal oldalt jó volt a jég így táncoltunk és ölelkeztünk és beszélgettünk négyesben! :DD Nagyon rossz hogy nincsen koripálya! :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#7) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

A mai napról annyit, az iskolai napot túléltem. Nem írtunk nyelvtan dolgozatot mert végre visszajött kedves o.főnk 3 hónap betegség miatt ! ( becsípődőtt neki a gerinccsigolyája) A helyettesítő tanár borzalmas volt! Monológ és öreg, semmi humorral így az osztály átlaga rosszabb lett pedig 4,4 re álltunk ami nem rossz! Suli után elmentünk barátnőmmel virágot venni édesanyjának meg szemceruzát! Utána szokásom ellenére hazabuszoztam! Bejöttem bekapcsoltam a gépet, körbenéztem azt megírtam ezt. :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#8) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Ma 15.20 -kor elindultam édesanyám elé a hévmegállóhoz hogy nézzünk cipőt. De nem találtunk ( hál istennek). Helyette kaptam egy zöld melegítőt. Nagyon tetszik és finom pamut! HIányzik a barátom. Nagyon nagyon. Ráadásul szombaton a nyakamba kötötte a sálját amin az ő nagyszerű illata volt és tegnap és ma reggel is éreztem a finom illatát így nagyon hiányzik és persze ő maga is nagyon hiányzik! Persze aggódom nehogy elkobozzák tőlem de én megbízom benne! ;)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Holnap kedd így 6 órám lesz és még Viktort sem láthatom! :O tálom a keddet de a csütörtök rosszabb! Nagyon hiányzik. Bezony bezony! :( :(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Túléltem a mai napot is szerencsésen! Mostmár a régi legjobb barátnőm újra a legjobb barátnőm lett. Eddig is az volt csak hát.... mindegy de nem veszekedtünk. Szal újra jóban vagyunk! Kedvesemmel elhatároztuk hogy úgy fogunk találkozni hogy nem kettesben hanem kedvesem legjobb barátjával és párjával. Érdekes de poén lesz. De lehet hogy többen fogunk jönni. Mondjuk legjobb barátnőm és párja. :))

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Halika!

Előbb beszélgettünk kedvesemmel. Előbb cikizték ki a helyesírásomat és a mesélésemet mert elég érthetetlen volt a pasik és csajokban. de elmagyaráztam rendesen és helyesen és mostmár értik. Szombaton találkozunk . Megbeszéltük a koropályás haverokkal hogy egy héten egyszer vagy kétszer talizunk. Na most ez szombatra esett. Röhögünk meg dumázunkk egy jót. ;) Ránk is fér már! Egyik haverunkat ki is tiltották . Majd elmesélem ha vkit érdekel! :B Tessék jelezni privben. Ha vki olvassa. Azt hol lehet megnézni hogy hányan nézték meg eddig? :B :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#12) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

ja! 8 napja vagyunk együtt kedvesemel. valentín napi este előtt jöttünk össze. 8 napja! ez zsír! mindig beírom hogy tudjam hány napja . kíváncsi vagyok meddig fog tartani. :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#13) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Rájöttem milyen keveset alszok. egyre jobban kijön rajtam. az iskolában majdnem mindig elalszok. alig bírok ébren maradni. múltkor bekapcsoltam a gépet déltuán fél 2-kor beléptem a userembe, megvártam míg betölt. amíg tölt hhátradőlök a székbe behunyom a szemem és hintázgatok. Fél négykor felébredek hogy csörög a telefonom. MSN-en vagy 8-an kattintanak rám. Volt még csomó dolgom neten! (semmi olyan dolog!) fáradt vagyok. éjszaka felébredek úgy hajnali 2 fele. tesóm meg horkol nem bírok visszaaludni. vagy kell egy különszoba vagy már suliba sem lesz erőm menni. Ez normális? :(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#14) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Kevsemmel immáron 9 napja vagyunk együtt. Lehjobb barátnőm itt ül mellettem! Ma könyvtárba akartunk menni de ma szünap van. Érdekes módón mindig elfelejtjük hogy szerdán mindig szünnap van. Felmentünk tőle úgy 800m-re lévő kedvesemnél lévő játszótérre amit az emeletes házak fognak közre. 25 perc múlva legjobb barátném meglátta kedvesemet. Dumálgattunk úgy negyed órát aztán felment ,, tanulni'' és otthagyott. Majd ötre feljön MSN-re . Barátnémat is mindjárt elkísérem. Majd....

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Kedvesem megígérte hogy feljön 17.00-kor msn-re. Azóta is ,, fennt van ''! :( (Jóvan Viktor megjegyeztem) Apám is felidegesített. Ahajj! Zenét hallgatok és ideges vagyok! :((( Próbálok vidám lenni de nem megy! :( :O Lol! Nah mind1.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#16) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Hoppá! Tévedtem. Feljött! És aaahhh. Haggyuk mert mégjobban ideges vok! tiszta stressz! :))

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#17) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

tildy nem bír engem. bár ez valahogy érthető! :B Nem zavar. Igaza van. Visszakell fognom magam! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#18) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Hi! Ma járunk barátommal 10 napja. Kicsit rosszul érzem magam de no problem. Lassan visszamehetek edzésre. Remélem az ortopédustól nem kapok újjan 2 vagy több hónap sporteltiltást mert már lazaságom nagyon sokat vesztett. Viszont lehet inkább lazítanom kéne mint a gép előtt ülni nem? :F Nagyon hiányzik az edzés! :O De kedden már mehetek. Addigra vajon ki tudnék lazulni megint? :F

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#19) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Halika! Ma átvittük barátnőimmel a városon szegény görénykét aki teljsesen kipurcant. De vittem kézbe sokszor. be is bújtattam a kabátomba és onnan nézelődőtt ki. Megmutattam Viktornak! Imádniavlóak voltak úgy mikor kézbe vette flikket. aztán röhögünk egy jót hazafele. Összepakoltam úszás cuccomat megint röhögés 1000-el! Aztán apukám elvitt úszni. Hazafelé megint nagy röhögés. Tervezgetés nyári táborról és a szilveszterről. Röhögés. Végül megvártuk Adrival míg Szandy elmegy és sétáltunk haza. Beszélgettünk majd megint csak röhögés. Végül hazzajöttem. Kiteregettem az úszócuccomat, csináltam fincsi két szendvicset és vacsiztam.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#20) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

11 napja járunk barátommal! És holnap találkozhatok vele! DE JÓ! Alig várom! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

12. 12 napja vagyunk együtt Viktorral, ámbár úgy érzem az egész napom elcseszte! (sorry) Szeretem meg minden. Komolyan nagyon szeretem! Ma semmi különös nem történt velem. Unatkoztam. Nem tudok mit csinálni magammal! Szánalmas vagyok! :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#22) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

13 napja. Tegnap kicsit nagyon le voltam hangolódva de az regnap. Ma viszont teljse információ csere bnőmmel és mondhatni le vagyok maradva... :F Sztem ha feljön Viktor kicsit veszekszünk utána meg beszélgetünk. Hiányzik nadon! :( A szív amit kaptam tőle nadon aranyos. Mindig magamhoz ölelem!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#23) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Itt tanulom az angolt mert elfeljettem ahogy a nyelvtan is! Ahajj de utálok angol szöveget tanulni! És még a Walesi bárdok nomeg egy saját vers is! Ahajj! :O Ez a feledékenység....

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#24) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nos angolból 5-st kaptam! 15 napja! Holnap megy el kedvesem ! :O Hiányozni fog nagyon. Indulok a vers és prózamondón és olyan jó erset választottam Arany János-tól. Leírom.
Lisznyai Kálmánnak.

Hej Kálmán!
Igazán
Megvallván.
Bolondok
E hangok,
Melyeket
A rekedt
Trombita
Sipita.
Mit ér ez?
Ki érez
Hipp-Hoppot
Csipp-Csuppot?
Gyerekes
Szó repes
Ajkidon
Kálmusom.

Vajh ki mond
Ily bolond
Éneket
Te neked?
Mert bizony
Szent iszony
S rémület
A fület
Fogja el,
Míg figyel
E dalra ;
Feküdj az
Asztalra
Oh kamasz!
És ne tégy
Ily dallást,
Példát végy
S nézz mást.

Sülülü
Bülülü
Kótyonfitty
Sipiritty
Hallgas már
Mer'szen kár
Fáradság,
Izzadság,
Mert mindez
Szélbe vesz!
Mily laza
Vers az a
,,Nyári éj''
Kotyfos téj,
Csirizz pép,
Teleszáj,
Papagáj-
Csárogás
Semmi más,
Oly hüle,
Oly tarka,
Se füle
Se farka!

Hátha már
Egy szamár
Két tagot
Faragott
Rímekre:
Ezekre
Mit mondasz?
Még jobb az?
Például :
(Amitül
A fülem
Végtelenül
Megfájul-
Siketül) :

Bár mán,
Kálmán!
Zengél
Ennél
Verset
Szebbet.
Két tag,
Lásd csak,
Kurtább
Sort ád
És ez
Vershez
Furcsább.

Ennyi lenne ! :D Nekem mondjuk nagyon teccik. :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#25) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nagyon szeretnék PH táborba menni. Mondjuk úgy Július 20-23 -ig. ( 23 án van a szülinapom ) de nem azért mert akkor van a Birth day hanem mert sok progim van még. Nagyon sok. Viktor elment Síelni. Vagyis csak holnap fog de már csak 1 hét múlva talizunk. :O Hiánozni fog ! Nadon nadon! PH-sok! Tudom nem kedveltek annyira de tartsatok életben. Oksa? :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#26) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Még mindig hiényzik Viktor! Mondtam neki hogy ne merjen becsajozni! Majd ha lesz kép rólunk teszek fel. :B Talán. Nagyon Talán. Mert lol. De szeretem. Szánalmas vagyok. :B :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#27) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Most beszélek utoljára kedvesemmel! Nagyon fog hiányozni! remélem nem lessz semmi baja sem! :(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#28) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Bocsánat semmi sem törént velem azon kívűl hogy hiányik a kedvesem. De ma lehet eltört az ujjam. Kosáredzésen voltam azt..... Nagyon fáj. :(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#29) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

17 napja járok Viktorral. :))

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#30) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

18 napja. A ujjam nagyon csúnya és fáj is. Az ember csak akkor veszi észre teszem azt testi baját ha nem használhatja. Nah ez a gépelésnél igen rossz mert már megszoktam melyik ujjamal melyik gombot nyomom. Ráadásul így sem úszom meg a fájdalmakat mivel az ujjaim mozognak így vmiért fáj mellé az ujjam is. :O Hallottam Viktorom legjobb barátjától hogy vasárnap JÖN HAZA! :DD Annyira várom! Jujj de várom! Holnap meg végre megcsinálják ezt a fránya ujjat. Vagyis csak sínbe rakják. De így nem tudok kosár mecsre menni és még LONDONban is ez a fránya sín lesz a kezemen! :( :O Jajj képzeljétek. Biztos meséltem arról a lányról aki azt hitte miattam mentek szét Viktorral! Erre most nem jött össze egy
MÁSIK Viktorral. Erre engem hibáztat hogy nem jöttek össze. Hát mondanom sem kell hogy a koripályán majdnem megütöttem a lányt. Már ökölbe volt a kezem mikor hívptt a barátnőm a jégre. Valószínűleg észrevette hogy mindjárt megütöm. De ha suliba is engem fog hibáztatni nem fogok jót állni magamon! Úgy felpofozom hogy a fal adja a másikat. :(( Ráadásul nekem pofázik miközben majdnem 2 év van köztünk! :(( De majdnem megütöttem. Tudom a verekedés nem vezet semmire de ha egyszer olyan jól esne az embernek! :U Mostmár az a kiscsaj szálljon le a földre. Rosszabb mint én! Nah! Voltam korizni! :DDD Jajj legyen már Vasárnap. Tetszenek tudni..... ez hosszú. ( nem (S) (E) (X) ) szvsz LEGYEN VASÁRNAP! :R :R

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#31) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

20 napja! a tegnap annyira volt izgalmas hogy kijöttek apám ismerősei és a nővére megünnepelni anyukám szülinapját. :o ( nem volt izgi ) itthon szakad hó! ma meg egész nap Viktor jár az eszemben. Elvileg ma jön haza! alig várom. :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#32) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Új blogcímemet PeterkeT-nek köszönhetem. Mivel már régen visszatértem Vodafoneként így átneveztettem. Majd kérem Parcitól a PH!Csetelke címet is. :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

21 napja járunk Viktorral de ma taliztunk! Nagyon jóóóóó volt. :)) És szeret!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Tegnap elmeséltem Ladybugnak egy gyermekkori történetem. A szüleim elvittek megkeresztelni és keresztelés után a bátyám megfogott kivitt és ezt ordította: ELADÓ! ELADÓ! Egy nő nagyot nevetett odament és kivett bátyám ( tI-Iom ) kezéből nehogy véletlenül leejtsen. Aztán kijöttek a szüleim, beszéltek a nővel és visszavittek és a bátyámat tI-Iomot is. És betette aláírásba. :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nagyon szeretem Viktort! :)) :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#36) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Ma majdnem elsírtam magam örömömben! Viktor volt sítáborban és ott volt a volt csaja. Erre kiderült hogy a csaj aki egy évvel fiatalabb nálam és Petőfis mint én, újra járni akart Viktorral. Folyton megfogta a kezét meg próbált puszit is adni neki. Azt mondta már csak --------- ( ennyi ) kellet volna hogy összejöjjön vele, de Viktor megmondta neki hogy nem csalna meg vele engem mert SZERET! :B Olyan jó érzés volt. Előszőr ott sírtam majdnem el magam hogy megfogta a kezét meg a csajok hajtottak rá. De olyan jó érzés volt tudni hogy szeret! :U :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#37) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

csak próba! [link] :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#38) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

21 napja! :B Nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Ma végképp kiborultam ! Viktor ex bnője az osztálytársnőm, össze-vissza hazudik nekem. Engem csak az zavar hogy folyton felmegy Viktorhoz. Látszik hogy még szereti. Sőt a szemembe mondta ha szakítunk ő ráteszi a kezét. FÉLEK! h Viktor őt választja! :(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#39) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Semmit nem kaptam nőnapra! De nem is vagyok nő hanem csak lány. De Viktorral nem is találkoztam ami 1001 ajándéknál is többet ért volna! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#40) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nagyon, ajánlom Sátánné és Ladybug blogját. nagyon iugalmasak. :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#41) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Sziasztok ti kétlábúak itt tI-Iom és VoDaFoNe görénykéje alias Flik.
Gazdim és gazdim legjobb barátnője felébresztett kényelmes szundikálásomból 15.00 körül. Mindkettőjüktől kaptam egy puszit a buksimra, és megöleltek. Ez nagyon jól esett. Aztán mókáztunk egy nagyot. Gazdim ( alias VoDaFone ) felemelt magához ölelt és Adrimamám fotózgatott telefonjával. Persze aztán Adrimamához tett és Gazdim kezdett fotózni. Teccik tudni én a fiúk vagyok. Nagyon muris képek születtek. Volt olyan mikor Rékushoz bújtam és pont nagyot ásítottam és akkor katt és mintha harapdálni akarok. :)) Volt mikor úgy voltam mint Caesar. A kép neve nem lett más direkt mint Caefsar ( direkt F-fel) Volt mikor belenéztem abba a telefonizébe és mintha mérges lettem volna. Ilyen vidámban is volt. Nagy móka volt, de sajnos Adrimamának haza kellett mennie. De Rékus kitalálta hogy visz sétálni. Ezzel a hideg izével már találkoztam ami fehét és vizes de amikor esik sokkal viccesebb. :DD Ritka muris dolog. Elköszöntem Adrimamától és gazdival futottunk haza. Úgy húztam Rékus nagy meglepetésére. Aztán a kertben levette a pórázt és hatalmasat hógolyóztunk és rohangáltunk. Aztán bejöttünk a jó meleg házba. Gazdi pont most készíti a finom ebédet. Hmmmmm nyam nyam :U . Oppá mennem kell jön Rékus! Sziasztok!

[Szerkesztve]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#42) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nah itt én vagyok nem a görény! :DDD
Én nagyon nagyon szeretem Viktort ám mégis úgy érzem sokan bekavarnak. Vagyis szandy meg iza! :O Én NAGYON NAGYON szeretem viktort. :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#43) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

MA TALIZTAM VIKTORRAL! Mert haverjával meg bnőmmel megbeszéltük hogy úszás előtt felmegyünk hozzájuk ha elkisérnek úszni. Hát sikerült nagy nehezen eljutni. Viszont a takarító nő nem engedte hogy bekísérjenek meg hogy elbúcsúzzunk. :O &@đ#&{í ! sorry ;)
Aztán séta fel hozzájuk mert idegesek voltunk meg már csontig átáztunk a nagy esőben, erre nincsenek otthon! :(( Aztán hazajöttem az üres lakásba, megvacsiztam, közbe megjöttek szüleim. Osztálytársamnak most magyarázom mi ez. Talán most olvassa a blogom. :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#44) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Olyan aranyos zenét hallgatok! nagyon cuki! snappi dah little crodile nagyon nagyon poén. jó volt ma viktor kezét megfogni. mintha már 1000 éve nem foghattam volna meg. :B

[Szerkesztve]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#45) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

23 napja járok viktorral! I LOVE YOU VIKTOR! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#46) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nah én megyek aludni mert I'am too tired! I want sleep! :(( Jujj de várom a meleg ágyíkót és elaludni a kedvenc sorozatom után. Imádok tervezgetni. Szia Joci ha elolbastad! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#47) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nah szia Joci! Mentem aludni! Jó'ccakát mindenkinek! Puszy, Voda. :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#48) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Jujjj dejó! Fanatikus tag lettem! Nah télleg lépek. Bye jóccakát!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#49) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Goood morning! Ma kitakarítottam a görényt, játszotam vele. Várom a 2 órát megyünk anyával ruhát venni Londonra. Utána megyek barátnőmhöz táncolni, utána meg megyek PLAY BACKBE! jujj de várom! :F :U :DD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#50) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nagyon jó volt a PLAY! :DD Fárasztó is mert nagyon fájnak a lábaim. Kár h Viktort nem tudtam elrángatni. Nah mindegy attól még szeretem nagyon. :B Nagyon jóóóóóóóóóóó volt a PLAY! Nagyon hangulatos. :R

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.