Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Soak válasza Thrawn (#4250) üzenetére


Soak
veterán

Csak nehogy egy pohár után támogassalak :D

(#4252) Bulitt


Bulitt
őstag

Essetleg valakinek egy dízájn bringa? Home made effekt :DDD ez is saját tulajdon :DDD

Kép

[ Szerkesztve ]

(#4253) shteer válasza Bulitt (#4252) üzenetére


shteer
titán

jáááááj, ez halálos :DD

..szerintem jónak tűnik

(#4254) Bulitt válasza shteer (#4253) üzenetére


Bulitt
őstag

méé :DDD Tudod milyen jól látnak tőle a közlekedők :D Nincs is rajta lámpa csak ez :D

(#4255) yakuza.tora válasza Bulitt (#4245) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Esetleg sárgaréz mozsarad nincs eladó? :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#4256) Bulitt válasza yakuza.tora (#4255) üzenetére


Bulitt
őstag

sajna nincs :( már elvitték :DDD kb fél ével ezelőtt :DDD

(#4257) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#4255) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

beolvasztanád, mi?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4258) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#4257) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A peremébe maratnék egy "yakuza modding" feliratot! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#4259) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Olyan izgatott vagyok! Lehet, hogy lecserélem a 88GTS-t egy X2-re... :))

Alléz Olympique de Marseille!

(#4260) nygma válasza yakuza.tora (#4259) üzenetére


nygma
addikt

Mennyivel jobb az X2 azonkívül,hogy 2 magos... :U

(#4261) yakuza.tora válasza nygma (#4260) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Többet fogyaszt... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#4262) Bulitt válasza yakuza.tora (#4261) üzenetére


Bulitt
őstag

meg vastagabb, és jobban mellbe lehet vágni vele yakuzát :DDD Tuti nagyobbat üt mint a 88gts :DDD

(#4263) yakuza.tora válasza Bulitt (#4262) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ott a pont! :C
Testközelből még nem volt hozzá szerencsém, de tényleg tekintélyt parancsoló lehet, mert ugye nagyobb, mint a GTS! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#4264) sK0t válasza yakuza.tora (#4263) üzenetére


sK0t
tag

Akkora kb. mint egy kisméretű tégla félbevágva, de súlya az vetekedik az egész tégláéval, így kézben látva :D
Mellesleg ki vette meg Jugeentől a D5ömet? ;] :szájbaverősszályli:

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#4265) fuzik válasza sK0t (#4264) üzenetére


fuzik
aktív tag

D5 -öt akarsz venni? Segíthetek ;] ?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#4266) nygma válasza yakuza.tora (#4261) üzenetére


nygma
addikt

Villanyszámla rulez.. :D

(#4267) sK0t válasza fuzik (#4265) üzenetére


sK0t
tag

Olvasgattam teszteket, meg írásokat visszafele, sok embernek olyan van itt közülletek is, és teccik.Akkor UPP! :Y

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#4268) yakuza.tora válasza sK0t (#4264) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A méret a lényeg! :DDD

nygma: Azért a GTS is tud kajálni! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#4269) nygma válasza yakuza.tora (#4268) üzenetére


nygma
addikt

Persze,de az X2 többet fogyaszt... :)

Jó lesz az avatarod... :C

(#4270) sK0t válasza yakuza.tora (#4268) üzenetére


sK0t
tag

És a pici de játékos elv ? ;] :DDD

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#4271) fuzik válasza sK0t (#4270) üzenetére


fuzik
aktív tag

Akinek kicsi, az szokott ilyenekkel jönni :P - nyugi nem kell szégyenkezni miatta, ha egyszer csak az jutott :D !

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#4272) yakuza.tora válasza sK0t (#4270) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Úgy látom, Fuziktól megkaptad a tökéletes választ! :DDD

nygma: A sokkal nem foglalkozunk, a kicsire meg nem adunk! :DDD Nem 24 órában fog menni a gép...

Apropó! Ugye egy 650-es Corsair gond nélkül fogja vinni a konfigommal?! :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#4273) sK0t válasza fuzik (#4271) üzenetére


sK0t
tag

Ehh...
Nagyon nagy fele kilóg, az sem jó...
De méreteimről annyit, hogy pont elég nagy a nagyhoz... ;]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#4274) nygma válasza yakuza.tora (#4272) üzenetére


nygma
addikt

Jó gondolkodás.. :)

650-es Corsair gond nélkül vinni fogja...

(#4275) Soak válasza yakuza.tora (#4272) üzenetére


Soak
veterán

Vicces kérdés :D

(#4276) yakuza.tora válasza Soak (#4275) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Szeretek biztosra menni! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#4277) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hogy ezek a P45-ös lapok ugy ánblokk milyen vadállat módjára meg lesznek pakolva mindennel:Y;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4278) fuzik válasza sK0t (#4273) üzenetére


fuzik
aktív tag

:DD "Rossz" az aki "rosszra" gondol.... én a videókarikról beszéltem - hát te? ;]

:P

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#4279) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Úgy néz ki, boldog "PowerMac" tulaj lettem:DD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4280) #72042496 válasza Nyugdíjas (#4277) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezek amúgy miért lesznek olyan nagyszerűek? Egyébként a Rampage II vagy melyik nagyon tetszik (a DDR2-es, P45-ös, 16 fázisú PWM-es állat), bár tuti, hogy azt az undorító hűtőrendszert már hazafelé a metrón leszedném róla, hogy ráférjenek a vizesblokkok! ;]

Apropó vizesblokkok: úgy látom, ha rendelek a P5K-ra, akkor azokat át tudom rá menteni... hmmm Tata, lehet, bővítem a listát. :D

Egyébiránt ezek jobban fognak menni, mint az nForce 790i? Mert néztegetem még a Foxconn Dreadnought-ot is, csak hát ez a chipset megint olyan, hogy drága, mint a rosseb, az adatvesztős mizéria pedig elárulja, mennyit is foglalkoznak azzal, hogy normálisra megcsnálják. :(

[ Szerkesztve ]

(#4281) Nyugdíjas válasza #72042496 (#4280) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jók lesznek, legalábbis szerintem. Nagyon szépen megépitett lapokat csinálnak köré. Eretnekség,de a Giga lapok megen nagyon jónak tűnnek...:B
Jó, persze vannak páran, akik lázadnak a PCI, PCI-e elhelyezések miatt,de én önző vagyok, nálam elfér,megaztán nem kell batár léghűtést rakni a VGA-ra, akkor elfér, hőt sem ad át a közel lévő PCI-eszközöknek. Aztán csókolom:D

Látom te komolyabban bele vagy esve a Foxconn lapokba. Azért jól ellenél, mire belövögetnéd,mert erősen "régi-DFI" érzésű BIOSaik vannak állitólag, meg képeken sem túl egyszerűnek tűnik. Mondjuk nekem "bonyolult-BIOS-fóbiám" van a Maximus óta;]
De asszem P45-nél ezen túl kell magam tenni,mert ez mostmár ilyen lesz. "Hiába akarok még mindig Ladát vezetni,ha már nem korszerű":D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4282) #72042496 válasza Nyugdíjas (#4281) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem a DFI sem volt para, amihez nem értettem, azt hagytam auton, így is ment az annyit, amennyit nem akartam. :D

Azért tetszenek, mert elég beletekerni két csatit a gyári lapba, s kész a vízhűtés. Nem kell vele szórakozni, pasztázni, blokkokat várni, szerelni, etyem-petyem, hanem csak rá a cső, beköt, aztán hadd szóljon! :)

Giga nem köll, mert nem fekete a NYÁK. Meg a csatijaik színe sem heteroszexuális embernek való. :D

[ Szerkesztve ]

(#4283) Nyugdíjas válasza #72042496 (#4282) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Giga nem köll, mert nem fekete a NYÁK. Meg a csatijaik színe sem heteroszexuális embernek való.
Gólt megadom, jogos:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4284) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#4279) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Gratulálok!
Én meg X2 tulaj! :DDD Ennek örömére egy kis önreklám: [link]

Alléz Olympique de Marseille!

(#4285) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#4284) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Rájöttem!
Nagy spekulátor vagy te:D
Fogaggyunk felvásároltál egy jó nagyrakás ELMÜ-részvényt, és most azt akarod, hogy jó legyen az árbevétel;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4286) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#4285) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hát persze! Szerintem ti is vegyetek X2-t! :DDD :C

Ahogy a teszteket néztem, nincs olyan eget verő különbség a GTS és az X2 között fogyasztásban...vagy tévedek?

Alléz Olympique de Marseille!

(#4287) nygma válasza yakuza.tora (#4286) üzenetére


nygma
addikt

Egetverő nincs...

X2 tulaj :( ...szép büszke lehetsz magadra... :DDD :DDD

Miért nem GX2 tulaj? :D

Szvsz jön a GTX 280 az majd lesöpri a GX2-őt... :F :U

(#4288) yakuza.tora válasza nygma (#4287) üzenetére


yakuza.tora
addikt

"Egetverő nincs..." - Na látod! :D

Nézd! Én a hardversznobságot pedig ki nem állhatom! Ahogy utálom az INTEL - AMD, ATI - nVidia basz...kodásokat is! Semmi értelme. Mindegyik cégnek vannak jó és rossz szériái. Nekem a 9600XT például nagyon bejött. Jó kis kártya volt a maga idejében. Miután eladtam, egy Galaxy 7600GS-re vátottam. Azzal is meg voltam elégedve. Sőt, most a GTS-t is szeretem...Ez nálam nem elvi kérdés!

GX2-t pedig a felépítése miatt sem vennék. Láttad már azt a kártyát? Egy katasztrófa! Kinek a nyomorult fejéből pattanhatott ki, hogy két darab - egyébként önmagában is szépen melegedő - G92-es magot egymás tetejére forgat???!!! :W :Y
A GTX 280-as kártyáról csak annyi, hogy várjuk meg, amíg az asztalra kerül. Ha ez megtörtént, akkor pedig óvatosan, nagyon óvatosan meg az árcédulát! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#4289) Soak válasza yakuza.tora (#4288) üzenetére


Soak
veterán

Azt már tudjuk ,hogy mennyibe fog kerülni, csak azt nem hogy mekkorát fog szólni :)

(#4290) yakuza.tora válasza Soak (#4289) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Miért, mennyibe fog fájni? :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#4291) Soak válasza yakuza.tora (#4290) üzenetére


Soak
veterán

130-160k között a csucsmodell , gyártótól függően ... főleg ha a leggyorsabb lesz ami elég valószinű :)

(#4292) yakuza.tora válasza Soak (#4291) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Az elég kemény! :Y
Azért kíváncsi leszek az ATI 4xxx-es sorozatára! Főleg, ha abból is lesz X2... :B

Alléz Olympique de Marseille!

(#4293) nygma válasza yakuza.tora (#4288) üzenetére


nygma
addikt

GX2-őm van lehet el kellene adom... :F :U :W

(#4294) Nyugdíjas válasza nygma (#4293) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Már késő;] Már kiderült, hogy egy rakás...:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4295) nygma válasza Nyugdíjas (#4294) üzenetére


nygma
addikt

Nekem semmi gondom vele,egyedül a Crysis-sal nem vagyok megelégedve,ahogy megy rajta...egy újonann több mint 100k-os kártyától elvárom,hogy vigye azt a sz@rt... :W

(#4296) yakuza.tora válasza nygma (#4293) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ha már megvetted... :DDD
Nem azt mondtam, hogy szar a kártya, hanem azt, hogy az elmélet, ami alapján összeállították, hát hogy is mondjam...szóval eléggé megkérdőjelezhető. Tulajdonképpen egy "belső SLI kártya". Arra azért számíthatsz, hogy ha a GTX 280 megérkezik, és tényleg olyan vaddisznó lesz, mint az sejthető az előzetes adatokból, akkor a GX2 ára igen komoly mélyrepülésbe fog kezdeni. :U

Nyugdíjas: Látom, a Columbo TV2-es törlése miatt oly mértékű elvonási tüneteid vannak, hogy nekiállsz kiforgatni a szavaimat! :DDD ;] ;] :P

Alléz Olympique de Marseille!

(#4297) nygma válasza yakuza.tora (#4296) üzenetére


nygma
addikt

Erősen gondolkozom rajta,hogy el-e adjam,aztán ha kijön az új nVIDIA csúcskártya megveszem azt a megjelenés után kb. egy hónappal,mert ugye amikor megjelenik,akkor még aranyárban mérik... :U

Hát nem tudom,mert akkor megint ott vagyok,hogy megvettem,még ki sem használtam igazán azt adom is el... :W

Valószínű nem nagyon fog érdekelni a dolog,hogy jönnek majd az újak,csak ha olyan mértékű pénz áll a házhoz... :F :U

[ Szerkesztve ]

(#4298) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#4296) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

"Just one more question...":DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4299) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#4298) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Éspedig?

Egyébként nekem is lenne! Valaki nyomul Cod4-el? Mindjárt az első pályán feszívtam! :W :W :W A küldetés végén hogy a büdösben kell felugrani arra a nyomorult helikopterre? :((

Alléz Olympique de Marseille!

(#4300) shteer válasza yakuza.tora (#4299) üzenetére


shteer
titán

én már feltelepítettem múlt 7en de nincs rá energiám :DDD

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.