Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viszlát Sláger és Danubius?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#159) cherilady válasza dabadab (#157) üzenetére


cherilady
tag

Igazad van.. Kinek a pap kinek a papné ugye :) Csak itt nem a hírről, meg a rádiókról lenne szó, hanem ennek a döntésnek a hátteréről. Úgy gondolom inkább emiatt csapta ki sokak körében a biztosítékot ez az egész, (mint nálam pl) tehát miért szűnik meg ez a két rádió, és milyen háttér van emögött. Emiatt érzem én most pl "szarul" magam. Nyilván vkinek bejön a bumeráng, vagy mittudomén.. István Dani, vagy a danubius vmelyik műsora. Ezt mindíg meg lehet oldani, az ember oda hangol, ahová akar, ez ezután is meglesz, lehet átmennek másik frekire, vagy más rádiókhoz, tökmindegy. De attól még született egy döntés, ami kisajátított két országos frekvenciát pártérdekek miatt. (Nem politizálok isten ments :) ) és teljesen mindegy, hogy jobb, vagy bal (nem vagyok se ez, se az).

Szóval, szerintem ez az ok, ami ezt a hírt ennyire fent tartja most vezető pozícióban ahogy nézelődök a neten, és még lázban is fog tartani sok embert egy ideig. Gondolom ennek a topicnak is ez lenne a témája, mégis úgy látom mindenki arról beszél, hogy ki hogy szerette ezt meg ezt meg ezt a műsort. Valszeg le is fog csengeni egy idő után, mint oly sok dolog lecsengett... Mindenesetre legalább mi szeressük egymást és ne háborúzzunk, peace :B

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viszlát Sláger és Danubius?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.