Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Szabesz válasza kkdesign (#4000) üzenetére


Szabesz
őstag

[link]
Exceptions rész

¯\_(ツ)_/¯

(#4002) kkdesign válasza Szabesz (#4001) üzenetére


kkdesign
senior tag

köszi, viszont annyira sajna még nem értek angolul :S
akkor itt az overflow van nekem ? vagy nem értem, túlmegy az int32 értékén az ha végigírja a sort ?

(#4003) Szabesz válasza kkdesign (#4002) üzenetére


Szabesz
őstag

Ha nagyobb vagy kisebb az érték mint az int32-ben kifejezhető, akkor OverflowException-t dob. Vagyis: igen.

¯\_(ツ)_/¯

(#4004) kkdesign válasza Szabesz (#4003) üzenetére


kkdesign
senior tag

Éértem. És akkor mit lehet ez esetben tennem?

(#4005) fatal` válasza kkdesign (#4004) üzenetére


fatal`
titán

Pl. használsz int64et. A kérdés az, hogy minek? Szükség van ekkora számmal dolgozni?

(#4006) kkdesign válasza fatal` (#4005) üzenetére


kkdesign
senior tag

int64el is kidob a sor végén... ami érdekes.... 1 sorban akkor 64 karakter fér el ?
nem, igazából nincs szükség, de kell az 5ös programozásból :D

(#4007) fatal` válasza kkdesign (#4006) üzenetére


fatal`
titán

Nem 64 karakter. 64 bites az integer.

Az ötöst pedig megkapod 32 bites integerrel is, legalábbis, ha nem retardált a tanár.

(#4008) kkdesign válasza fatal` (#4007) üzenetére


kkdesign
senior tag

értem, közben megoldottam minden nemű problematikát! :) köszi a segítséget :)

(#4009) kkdesign válasza kkdesign (#4008) üzenetére


kkdesign
senior tag

mégis lenne még gondom mert nem elég a dolog... kellene egy olyan kivételkezelés, hogy típusra, Egyet tettem overflowra, az addig jó, de kell egy ami nem minden hibát kap el, hanem akkor kapja el, ha nem szám, ergo ha nem int.
szerk: NotFiniteNumberException ezt találtam, ezzel jó lesz? mert el elkapja csak kérdés azért-e...

[ Szerkesztve ]

(#4010) kkdesign válasza kkdesign (#4009) üzenetére


kkdesign
senior tag

Meg most nézem a formatexception-t de már kezdek begolyózni az előzőre érdekes hibát adott így azt nem tartom megoldásnak de ez a
catch(FormatException)
{
Console.WriteLine("Nem számot adtál meg");
szame = false;
}
ez megfelel a c.w.-nak ?

(#4011) Ezekiell válasza kkdesign (#4000) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hú, hát ha ennyire alapok hiányoznak, akkor szerintem kezdd először az elmélettel:

Az int (Int32) egy típus, ami numerikus egész értékeket tud tárolni. Természetesen van ennek egy határa is: -2,147,483,648 és 2,147,483,647 között tud tárolni.

Ha ennél nagyobb számok kellenek, akkor a Decimal/BigInteger típusok a barátaid - de egyelőre legyen elég az int, és inkább az alapokat vedd át. Ajánlom Reiter István jegyzetét!

A FormatException pedig pont az, amit keresel: akkor dobja, ha nem számot írtál be, pl betűt.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4012) sztanozs válasza kkdesign (#4010) üzenetére


sztanozs
veterán

Exception-re, ha nem tudod pontosan mit kell elkapni:
az a legyegyszerűbb, hogy csinálsz egy általános Exception catch-et és debuggerrel megnézed, hogy pontosan milyen kivételt dob...

Amúgy meg ne sima parse-ot használj, hanem tryparse-ot és akkor nem kell kivételkezelés sem...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4013) #78927104


#78927104
törölt tag

Sziasztok!
Már egy ideje tanulgatom a c# nyelvet és úgy érzem az alapok valamennyire megvannak, a nagy problémám az az, hogy egy könyvben (amikkel eddig találkoztam) van fejezetenként kb. 2 feladat.
Na most ennyi feladat édes kevés arra, hogy begyakoroljam.
Tudtok ajánlani egy jó gyakorló könyvet vagy honlapot, ahol rengeteg programozási feladat van és c# nyelven van hozzá a megoldás?
Előre is köszi a segítséget!

(#4014) Ezekiell válasza #78927104 (#4013) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szerintem ha van hozzá megoldás, az csak "kerülő utakra" sarkall, azaz inkább megnézi az ember a nehéz probléma megoldását, minthogy eltöltsön vele 2-3 napot.

Pár jó oldal, elég jó problémákkal/megoldandó feladatokkal:

Project Euler
Klasszikus programozási feladatok

Illetve ilyen témában a Head First könyve(ke)t ajánlom tanuláshoz.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4015) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

SSO-ra térünk át, de jelenleg az SL-es app-al van egy kis szívás. A kliens és a szerviz külön site-on található meg, így ha egy nem domain-be léptettet gépről próbálom elérni a klienst, akkor a szervizhívások ismételten authentikálni akar.

Egy lehetséges megoldás: http://timheuer.com/blog/archive/2010/04/23/silverlight-authorization-header-access.aspx

De furcsállanám, ha nem lenne rá natív támogatás, ha van még más ötlet azt szívesen veszem.
Köszönet!

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4016) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Van egy text fájlom, benne egésztípusú adatok szóközzel elválasztva (a b c alakban melyek összetartozó értékpárok) ezeket beolvasom, feldarabolom, és fel is töltöm vele a megfelelő listákat. Egyetlen kérdésem lenne csupán: Tegyük fel hogy az a adat a listában az év hónapjait jelöli. Miként tudnám az első adat szerint az összetartozó értékpárokat sorrendbe rakni? Merre induljak el? :) Az OrderBy kell nekem? Megoldható vele?

Köszönöm!

Üdv. core2

(#4017) j0k3r! válasza Neil Watts (#4016) üzenetére


j0k3r!
senior tag

hello!

ha jol ertelek, akkor GroupBy es OrderBy kell neked.

some men just wanna watch the world burn...

(#4018) Neil Watts válasza j0k3r! (#4017) üzenetére


Neil Watts
veterán

Egy picit bővebben? :)

Üdv. core2

(#4019) Ezekiell válasza Neil Watts (#4018) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha összetartozó értékek, akkor tárold őket egy Dictionary-ben, ahol mondjuk az a integer a key, b és c pedig a value, pl így:

Dictionary<int, ValuePair> dictionary = new Dictionary<int, ValuePair>();

ahol a ValuePair egy struct:

struct ValuePair
{
public int Value1;
public int Value2;
}

Ezek után már LINQ-val, az OrderBy-al tudod rendezni a Dictionary-t:

var items = from pair in dictionary
orderby pair.Key ascending
select pair;

az items ugye egy KeyValuePair<int, ValuePair> struktúra lesz.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4020) ferensz válasza Neil Watts (#4016) üzenetére


ferensz
senior tag

Esetleg meg a beolvasott ertekparokat pakolhatnad tuple-okbe is, amik meg mehetnek egy darab listaba, es utana a tuple elso item-je alapjan rendezhetsz, igy a hozza tartozo ertekparok is arrebb vandorolnak a rendezesednek megfeleloen.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4021) Peter Kiss válasza ferensz (#4020) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A Tuple igazi főellenség.

(#4022) ferensz válasza Peter Kiss (#4021) üzenetére


ferensz
senior tag

Ideiglenes tarolasra szerintem tokeletes. Egy projektben CSV fajlokat olvasok be, majd azokat a megfelelo szures utan egy sqlite db-be dobom be, eddig tokeletesen mukodik.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4023) j0k3r! válasza Neil Watts (#4018) üzenetére


j0k3r!
senior tag

valami ilyesmire gondoltam. itt most A szerint csoportositva, es B szerint rendezve vannak az elemek.

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#4024) Neil Watts válasza j0k3r! (#4023) üzenetére


Neil Watts
veterán

Amúgy az értékpárok ilyenek

1 5 7
3 7 9
2 5 4
5 3 1

.
.
.

Tehát ezt kéne kapnom:

1 5 7
2 5 4
3 7 9
5 3 1

Ezért kéne Az első oszlop szerint lerendezni, csak a mikntjére nem jöttem még rá, pedig szorgalmasan olvasok :D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#4025) j0k3r! válasza Neil Watts (#4024) üzenetére


j0k3r!
senior tag

mutasd mar meg a kodot, onnantol kezdve, hogy elkezdodik a file-bol olvasas. ahhoz, hogy tobbet tudjunk segiteni, jo lenne latni, hogy milyen strukturat hasznalsz az adatok tarolasara.

amit most mutattal peldat, arra gyakorlatilag eleg egy OrderBy is, viszont, ha van mondjuk 2 db 1-el kezdodo adatod, akkor nem fogja a masodik elem szerint novekvo sorrendbe rendezni, hanem csak egymas utan pakolja oket, ahogy a txt file-ban vannak.

mod: ha teljes kodot mutatsz, az se lenne baj

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#4026) Neil Watts válasza j0k3r! (#4025) üzenetére


Neil Watts
veterán

Őszintén megmondom először megpróbáltam három külön listába berakni, gondoltam, hogy azt úgy tudom egymáshoz viszonyítva rendezni.

StreamReader sr = new StreamReader("tavok.txt");

List<int> a = new List<int>();
List<int> b = new List<int>();
List<int> c = new List<int>();

while (sr.Peek() > 0)
{
string sor = sr.ReadLine();
string[] darabolt = sor.Split(' ');

a.Add(Convert.ToInt32(darabolt[0]));
b.Add(Convert.ToInt32(darabolt[1]));
c.Add(Convert.ToInt32(darabolt[2]));
}
sr.Close();

de ez így nem lesz jó, mert egymáshoz viszonítottan nem tudom a listákat rendezni, legalábbis még nem jöttem rá hogy miként kéne.

Üdv. core2

(#4027) vlevi


vlevi
nagyúr

És ha nem három különböző listába rakod, hanem egy listába, ahol mindegyik elem egy olyan struct (vagy ojjektum, mindegy), aminek három mezője van? Akkor mehet a list.orderby.

Megpróbálom gyorsan lerajzolni.

(#4028) Peter Kiss válasza Neil Watts (#4026) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Miért olvasnád be külön-külön az adatokat, mikor egy sor egy valamit jelent? (Ugyanez vonatkozik a Tuple alkalmazására: átmeneti tároló olyan alkalmazásban, ahol van már model azokra az adatokra, akkor WTF?)

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.IO;
using System.Linq;

namespace ConsoleApplication1
{
internal class Model
{
public int A { get; set; }
public int B { get; set; }
public int C { get; set; }
}

class Program
{
static void Main(string[] args)
{
var list = new List<Model>();
using (var sr = new StreamReader("tavok.txt"))
{
while (!sr.EndOfStream)
{
var line = sr.ReadLine();
if (string.IsNullOrWhiteSpace(line))
{
throw new Exception("Empty line");
}
var parts = line.Split(' ');

list.Add(new Model
{
A = int.Parse(parts[0]),
B = int.Parse(parts[1]),
C = int.Parse(parts[2])
});
}
}

list = list.OrderBy(x => x.A).ToList();
}
}
}

(#4029) vlevi


vlevi
nagyúr

Közben látom, más is rajzolt valamit. Közben megszületett az én megoldásom is: Kiemelttem vastaggal az egyetlen lényeges részt, a sorbarendezést.

var sorrend = listam.OrderBy(x => x.ertek1);

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace Sorrendezo
{
struct Sor
{
internal int ertek1;
internal int ertek2;
internal int ertek3;

}
class Program
{
static void Main(string[] args)
{
var listam=new List<Sor>(){
new Sor{ertek1=1,ertek2=5,ertek3=7},
new Sor{ertek1=3,ertek2=7,ertek3=9},
new Sor{ertek1=2,ertek2=5,ertek3=4},
new Sor{ertek1=5,ertek2=3,ertek3=1}
};
var sorrend = listam.OrderBy(x => x.ertek1);
foreach (var item in sorrend)
{
Console.WriteLine("{0} {1} {2}",item.ertek1,item.ertek2,item.ertek3);
}

Console.ReadLine();
}
}
}

A végeredmény :

1 5 7
2 5 4
3 7 9
5 3 1

[ Szerkesztve ]

(#4030) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Másik lehetőség:

using System;
using System.Collections.Generic;

namespace ConsoleApplication1
{
internal class Model
{
public int A { get; set; }
public int B { get; set; }
public int C { get; set; }
}

class Program
{
static void Main(string[] args)
{
var sorted = new SortedList<int, Model>
{
{1, new Model {A = 1, B = 5, C = 7}},
{3, new Model {A = 3, B = 7, C = 9}},
{2, new Model {A = 2, B = 5, C = 4}},
{5, new Model {A = 5, B = 3, C = 1}}
};

foreach (var item in sorted.Values)
{
Console.WriteLine("{0} {1} {2}", item.A, item.B, item.C);
}

Console.ReadLine();
}
}
}

Ha nem simétlődik az A adat:
using System;
using System.Collections.Generic;

namespace ConsoleApplication1
{
internal class Model
{
public int A { get; set; }
public int B { get; set; }
public int C { get; set; }
}

class ModelComparer : IComparer<Model>
{
public int Compare(Model x, Model y)
{
if (x.A > y.A)
{
return 1;
}

return x.A == y.A ? 0 : -1;
}
}

class Program
{
static void Main(string[] args)
{
var sortedSet = new SortedSet<Model>(new ModelComparer())
{
new Model {A = 1, B = 5, C = 7},
new Model {A = 1, B = 5, C = 7},
new Model {A = 3, B = 7, C = 9},
new Model {A = 2, B = 5, C = 4},
new Model {A = 5, B = 3, C = 1}
};
foreach (var item in sortedSet)
{
Console.WriteLine("{0} {1} {2}", item.A, item.B, item.C);
}

Console.ReadLine();
}
}
}

[ Szerkesztve ]

(#4031) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Köszi! :R

Üdv. core2

(#4032) amargo válasza amargo (#4015) üzenetére


amargo
addikt

Nem használtok titkosítást vagy ilyen problémába nem akadtatok még? Az ntlm-et át lehet verni ezzel, de a kerberos-t nem.. aztán lehet a kerberos-t kellene elfelejteni, erre.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4033) Neil Watts válasza vlevi (#4029) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Tökéletesen sorba is rendezi, de pl. ebben az állapotában ha a lista első számhármasának harmadik tagját szeretném elérni akkor azt hogy teszem meg

Pl. csak annyit tudok, hogy az első oszlop 1-7 mehet, mivel az a hét napjainak jelzője. Tehát monjuk ha az első nap (első adat) első útjának (második adat) kilométeradatait szeretném kiiratni (harmadik adat akkor az kb. hogy teszem meg?

Üdv. core2

(#4034) vlevi válasza Neil Watts (#4033) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ha a lista első számhármasának harmadik tagját szeretném elérni "
Kicsit átcsavartam, és az orderby helyett írtam belőle linq-t, ami után már elő lehet szedni a harmadik elemet. Természetesen, ha van harmadik elem. Mert ha nincs, abból exception lesz...

A változás:
var sorrend = (from x in listam orderby x.ertek1 select x);

Aztán már egyszerű:
var harmadik= sorrend.ElementAt<Sor>(3);
Console.WriteLine("{0} {1} {2}", harmadik.ertek1, harmadik.ertek2, harmadik.ertek3);

u.i.: Igazat megvallva, arra nincs szükség, hogy a "var sorrend = listam.OrderBy(x => x.ertek1);" helyett linq kifejezést használjunk, mert a listam.orderby extension is ugyanazt az IEnumerable-t adja vissza, mint amit a linq-val kapot, és ugyanúgy mehet rajta az ElementAt. Kipróbáltam működik mindkét verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#4035) martonx válasza amargo (#4032) üzenetére


martonx
veterán

Én magát az alap problémát nem értem. Ha van ntlm, meg kerberos, akkor ez azt jelenti, hogy van Active Directory, nem? Ha pedig az van, akkor .Net vonalon (mondjuk én ASP.NET-ezek, inkább csak erről nyilatkozok) automatikusan megy az autentikálás, miért kell ehhez SSO, meg nagy átalakítás?

Én kérek elnézést!

(#4036) Neil Watts válasza vlevi (#4034) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

S akkor mi a teendő ha a hét utolsó bejegyzéséhez tartozó utolsó út utolsó km adatát szeretném elérni?

pl 7 8 25

Akkor már ez a metódus nem működik, s csak magának a listának vannak olyan tulajdonságai melyekkel így tudnék rendezni, de ott meg nem tudok az adott elemre hivatkozni. :U

Üdv. core2

(#4037) j0k3r! válasza Neil Watts (#4036) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Athlon64+ peldaja alapjan:

var utolso = from m in list where m.A == 7 select m;

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#4038) Neil Watts válasza j0k3r! (#4037) üzenetére


Neil Watts
veterán

Köszönöm szépen! Nagyon sokat tanultam ebből is :)

Üdv. core2

(#4039) amargo válasza martonx (#4035) üzenetére


amargo
addikt

Sso azert lenyeg, mert domainba leptetett gepnel legudja zavarni az iis el, itt nem szamit a ket site. Ugyan akkor, ha egy domainen kivuli geprol erkezel az iis fele az mind a ket site-on azonositast fog kerni. A lenyeg a ket kulonbozo site. Az egyiknek at kell adni a masikhoz a ticket-et, nyilvan elsonel, ha domainen kulul vagy, be kell jelentkezned. Az sl kliens es szervizek kulon siteon vannak, ezert szervizhivaskor a masik site is authentikaciot fog kerni, mar az auth xml letoltesehez is. Erre irtam, hogy az ntlm el atverheto elvileg a ticket masolasaval, de a kerberos nem.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4040) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Közben mindent megoldottam - igaz kissé favágósabb módszerekkel -de lényeg az hogy működik.

Van viszont egy ugyanilyen listám ugyanezzel az elrendezéssel, legnagyobb elemnek az egyszerűség kedvéért ugyancsak a 7 8 25 -öt választottam.

Az utolsó nap utolsó szállítsésnak utolsó km adatát szeretném megtudni, s az adat pon úgy helyezkedik el, hogyha a kilómáteres listámon visszalépek hetet akkor pont ott vagyok. Ezt hogy kéne megvalósítani?

int vissza = 0;

if (nap.Last() == 7)
{
int fuvmax = fuvar.LastOrDefault();
int napmax = nap.LastOrDefault();

vissza = fuvmax - napmax;
}

labelLegutolsoKM.Text = "A hét " + nap.LastOrDefault() + ". napján " + (fuvar.Last() - nap.Last());

de ez nem jó a Last miatt. :(

Üdv. core2

(#4041) j0k3r! válasza Neil Watts (#4040) üzenetére


j0k3r!
senior tag

megint csak azt tudom mondani, hogy mutass kodot. mi az a nap? hogy jon letre? peldaadatokkal mutasd meg, hogy mit szeretnel vele csinalni. egyebkent az ilyen __OrDefault() metodusoknal erdemes null-t ellenorizni hasznalat elott.

some men just wanna watch the world burn...

(#4042) Neil Watts válasza j0k3r! (#4041) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ez a teljes, de ugye a vége nem az igazi. mert mondjuk egy hasonló listán nem igazán működik [link]

A 7 8 25 jelzi az utolsó fuvart, amit tudom hogy miként kéne elérnem (a nap számával megegyezőt - 7) lépek vissza a km-es listában, csak éppen azt nem tudom hogy miként...

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#4043) j0k3r! válasza Neil Watts (#4042) üzenetére


j0k3r!
senior tag

osszedobtam egy ilyet, remelem ez alapjan mar menni fog. amire viszont figyelj oda:
- hasznalj valami modelt, ami reprezentalja az osszetartozo adatokat
- 1 db taroloban tarold el a beolvasott dolgokat (ahogy az en peldamban is), felhasznalva a modelled
- a file beolvasasnal hasznald a using blokkot nyugodtan, mivel a StreamReader IDisposable

mod: a kod reszben Athlon64+ kollega muve :)

[ Módosította: philoxenia ]

some men just wanna watch the world burn...

(#4044) stigma


stigma
addikt

Hali. Abban kérnék segítséget tőletek adott egy WPF project amit létrehoztam, azon nagyon sok elemet helyeztem el.
Label, Textbox, Image,slider és egyéb nyalánkságok, saccra olyan 30 darab lehet.
Arra kellene megoldást találnom ha lefuttatom a project-et akkor ahogy a Window ablak megjelenik és ha átméretezem, akkor ezekhez igazodjanak az elemek, tehát méretük a Window-hoz legyen alakítva.
Találtam okosságokat, jelenleg az egész egy Grid-be van téve és azokk tartalmazzák a felsorolt elemeket, de már olvasgattam Stakpanel,Docknapel és egyéb dolgokról ezekkel lehetne emgvalsóítani.
Tud valaki ebben segíteni?

Előre is köszönöm ha tudok segíteni.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4045) amargo válasza stigma (#4044) üzenetére


amargo
addikt

Olvasd el itt a layout részt.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4046) stigma válasza amargo (#4045) üzenetére


stigma
addikt

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4047) martonx válasza amargo (#4039) üzenetére


martonx
veterán

Értelek. Mondjuk segíteni nem tudok benne, csak kíváncsi voltam, hogy miért kellhez ez, a külső elérésre nem gondoltam.

Én kérek elnézést!

(#4048) ferensz


ferensz
senior tag

Sziasztok!

Keresek olyan személyt, aki szokott maszekban fejleszteni, lenne egy két kérdésem.

Előre is köszi.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4049) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!

Valaki tud olyan service-t mondani ami benzin árfolyamával foglalkozik ?

Nagyon fontos lenne!

Köszönöm!

-.-

(#4050) ferensz válasza ubid (#4049) üzenetére


ferensz
senior tag

1-2 fő junior C# fejlesztőt keres egy budapesti outsourcing cég, akit érdekel jelentkezzen privátban.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.