Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PH! kedvence


PH! kedvence
tag

Sziasztok!

Két napja olyat játszik velem az XP, és a Messenger, hogy visszhangzik. Tehát ha bekapcsolom, avyg kikapcsolom a windows-t, vagy éppen felugró balak jön, vagy valaki bejelentkezik a messengerbe, vagy üzenetet kapok. Zene, vagy filmlejátszáskor ez nem jelentkezik, valamint játék közben sem.

Mi lehet a hiba oka?

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#2) djyuri


djyuri
őstag

Nekem játék közben jelentkezik időnként. Sokszor asztsem tudom,hogy hol vagyok,olyan durván csinálja. Pl.: Battlefield 1942 vagy CS esetében,de mind a két esetben csak egy valamennyi játék idő után kezdi el.
Ötletem nincsen rá,mivel a barátomnál is csinálja a CS.
Lehet játékhiba:F
Formázás volt,de semmi változás. Játszogattunk a hang beállításokkal,de semmi változás.
Az ötleteket a topiknyitóval együtt szívesen fogadjuk!

[Szerkesztve]

(#3) PH! kedvence válasza djyuri (#2) üzenetére


PH! kedvence
tag

Legalább nem vagyok egyedül...
Ez rohadtul idegesítő...
Ráadásul jóval hangosabbnak is tűnik, mintha normálisan adná a hangot.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#4) ollie válasza PH! kedvence (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SB live?

***

(#5) djyuri válasza PH! kedvence (#3) üzenetére


djyuri
őstag

Jaja. Ezért is mondtam,hogy néha azt sem tudom,hogy hol vagyok,mert akkorát üvőlt.
Például a battlefieldben úgy összekavarodik a kimenetem,hogy van mikor előttem robban fel egy rakat tank meg kocsi és alig hallom és van amikor pl tőlem balra elszáguldott motort lövi ki a társam a játékban és akkorát szól,hogy szó szernint berezelek:Y

(#6) PH! kedvence válasza ollie (#4) üzenetére


PH! kedvence
tag

SB Live! 5.1.
Pontosan...

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#7) djyuri válasza ollie (#4) üzenetére


djyuri
őstag

Nálam eltaláltad meg a barátomnak is az van,de neki sima 4 hangfalas. (nekem 5.1 live)

(#8) djyuri válasza PH! kedvence (#6) üzenetére


djyuri
őstag

Mindjárt sírva fakadok. Te is az eredeti drivert használod? (én is)
Amúgy még újjabbat nem találtam,ami fel is ment volna,szal erre nem lehet panasz.

(#9) PH! kedvence válasza djyuri (#8) üzenetére


PH! kedvence
tag

Nem tom, nekem a gyári driverrel sem volt gond, ezzel meg amit most használok az valami xp driver mellé.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#10) engusz


engusz
veterán

Bővebben: link

Nálam most ezzel megy az Audigy. Nem fedeztem fel különbséget a gyári driver után. De próba cseresznye!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) #64791808


#64791808
törölt tag

A kreatívos programok együttműködnek a driverrel? Értem alatta a mixert, sound font panelt, eax beállítópanelt, stb

(#12) SpiT


SpiT
tag

Nekem is ezt csinálja az SB Live!-om. A megoldás, hogy a cd-jéről rakd fel az AudioHQ progit és azzal ki kell szedni a vízhang efektet. Valamiért néha bekapcsolódik! :)

[Szerkesztve]

Winbond BH-5 rlz ;]

(#13) engusz válasza #64791808 (#11) üzenetére


engusz
veterán

Ha tőlem kérdezed, akkor lövésem sincs.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Estleg kapcsold ki a mikrofont.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) PH! kedvence válasza SpiT (#12) üzenetére


PH! kedvence
tag

Ok, megnézem.

Jim Tonic:
Jelenleg nincs csatlakoztatva mikrofon.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#16) SpiT válasza PH! kedvence (#15) üzenetére


SpiT
tag

Elinditod a HQ-t, majd ott van, hogy EAX Control Panel és abban ki lehet választnai az effekteket. Ott rakd No Effect-re és készen is van.

Winbond BH-5 rlz ;]

(#17) djyuri


djyuri
őstag

Oksa. Ki fogom próbálni az ajánlottakat,de csak hajnalban,mert most megyek melózni és csak reggelfelé jövök haza:(((

Amúgy évekig miért nem csinálhatta ezt a hangkártya,vagyis miért csak a hetekben jött ez elő? Talán speckó vírus?:F
Na mindegy. Sziasztok! És Köszike!

(#18) djyuri válasza SpiT (#16) üzenetére


djyuri
őstag

Ezt azért én is meg tudtam lesni. Sajna nekem NO Effects-en van,szal nincs beállítási baja.

(#19) PH! kedvence válasza SpiT (#12) üzenetére


PH! kedvence
tag

Nincs bekapcsolva semmilyen effekt, vagy csak én látom. Elindított a HQ-t, végignéztem de láttam. Esetleg merre található? Egyetlen effekteset láttam, de ott nem volt bekapcsolva semmi.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#20) SpiT válasza djyuri (#17) üzenetére


SpiT
tag

Egy két alkalmazástól előjön. Valszeg olyan progit használtál mostanában, ami ezt okozza. Nekem GTA VC közben jött elő állandóan.

Winbond BH-5 rlz ;]

(#21) PH! kedvence válasza SpiT (#20) üzenetére


PH! kedvence
tag

Nem, meggyógyult!!!
Bementem a HQ-ba, nem nyúltam semmihez, de meggyógyult!
Köszi a tippet!

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#22) SpiT válasza PH! kedvence (#21) üzenetére


SpiT
tag

Érdekes, de legalább jó! :)

Winbond BH-5 rlz ;]

(#23) SpiT válasza djyuri (#18) üzenetére


SpiT
tag

Ha ujrarakod a driver-t egyből ilyen lesz? Vagy egyáltalán próbáltad? Hátha... Vagy vmi másik driverrel. Én ezt szoktam és még sosem csinálta azóta: Bővebben: link

Winbond BH-5 rlz ;]

(#24) djyuri válasza SpiT (#23) üzenetére


djyuri
őstag

Letöltöm,ha hazajöttem. Most télleg mennem kell.
Amúgy nem ment semmilyen másik vagy úgynevezett friss driver fel a gépemre.
Általában not found hardver-re panaszkodtak.

Látom ph kedvenének sikerült megoldania. Ennek örülök. lehet,hogy ha játék közben kiugrom a beállításokban,akkor megoldódik nekem is. Ht-és procinál ez úgy is jó gyors,szal ez én is ki fogom prószálni:
1000 THX!

(#25) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hy
igaz már késő de nekem is Sb!liveom van és nekm is csinálta egyszer csak magyától átváltozott bementem HQ-ba és iott hiába van nO effectsen akkor is rákell kattintani megint a no effectrsre hogy jólegyen ! SB live hiba !!
ui.: hqt miért kell külön cdtől rakni ?? alapból felteszi nem ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#26) SpiT válasza Kiskokó (#25) üzenetére


SpiT
tag

Mikor telepited a driver-t ki lehet választani, hogy miket rakjon fel. Én pl csak a drivert és a hq-t pipálom be a vízhang miatt, ha előjönne! :)

Winbond BH-5 rlz ;]

(#27) djyuri


djyuri
őstag

Nos: Kiprószáltam a fentebb ajánlottakat. A letöltött progik továbra sem mennek fel a hangkártyámhoz. Csak az eredeti.
Viszont ez a kibe lépegetés úgy néz ki sikkerrel jár a hangkártya beállításánál.
De csak ideinglenes,mert 1-2 óra után újra előjött. Bár most csak a vindowz-om csinálja vagyis annak van ilyen vízhangos hangja::DDD
Nagyon mulis: ha zenét vagy filmet vagy bármit csinálok a gépen az vízhangzik,de ha a játékokkal nyomulok,ott már megszünt. Asszem feladom:(((
De hogy miért kezdet ezt el csinálni 3 év után:F

(#28) ollie válasza djyuri (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld meg uninstallálni a mostanit, és újrainstallálni. Nekem úgy megjavult.

***

(#29) djyuri válasza ollie (#28) üzenetére


djyuri
őstag

Azons is túl vagyko. Amúgy általában ezzel kezdek,ha valami problémám van egy hardver működésével. Köszi

(#30) kisho válasza djyuri (#27) üzenetére


kisho
senior tag

A hangkártya egyik sarkán van egy azonosító: SBxxxx vagy CTxxxx (ha jól emlékszem)
Ez alapján keress új drivert, ne úgy hogy SB Live, mert elég sok fajta van és nem mind kompatibilis egymással.

(#31) djyuri válasza kisho (#30) üzenetére


djyuri
őstag

Oksa. A héten kiépítem,hogy megnézzem,azt majd jelentkezem. Amúgy mostanában max egy órám van csak játszani naponta,így nem jön elő a vízhangzás. Most erre mondhatnátok,hogy túlmelegszik valami és azért jön elő,de erről bíztosíthatok mindenkit,hogy teljességgel lehetetlen. 23 venti az 23 venti.

(#32) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Lehet hülyén fog hangzani, de nekem is volt ilyen gondom anno sb live-al.
Nálam valamiért mindig bekapcsolta a mikrofon bemenetet és ezért viszhangzott.

(#33) SpiT válasza DLDKox (#32) üzenetére


SpiT
tag

Igen, nekem is volt, h bekapcsolt a mikrofon! :)

Winbond BH-5 rlz ;]

(#34) djyuri válasza DLDKox (#32) üzenetére


djyuri
őstag

Beállításilag nincs változás,de már volt róla szó,hogy a háttérben pedig bekapcsol a progi,de elég ha étfutunk rajta egérrel és helyre áll.
HY:DDD valaki kinyitott a a dvd-rom-omat a netről! Mindjárt valagba rúgom.
Ki volt az? IPcíme: 211.211.56.56

(#35) rizsaxx


rizsaxx
csendes tag

Nekem azt csinálja a Windows, hogy ha kicsit erősebbre van állítva a hangerő, nem nagyon, csak kicsit, akkor hallani az egér hangját, amikor mozgatom. Ennek mi lehet a baja? Már jó ideje ez van.

(#36) djyuri válasza rizsaxx (#35) üzenetére


djyuri
őstag

Megnyitod a hangerő szabályzót (tálca jobb alján) duplaklikkel és bele més a beállítások/tulajdonságok és alul beteszel mindenhova egy pipát. Majd leokézod és minden hangsávan ott lesz a szabályzója. Majd a semmitmondó feliratokkal ellátottakat lenémítgatod sorban és ahol eltűnik a hang,vagyis az egérhang,akkor azt megjegyzed és lekközelebb csak azt kell kipipálni és lenémítani.
Ha nem tűnik el,akkor úgy jártál,mint a haverom,mert neki valami bütty kiment a hangkártyáján (alaplapi) és egyszer sistereg,egyszer búg,egyszer zizeg az egér mozgatására ---> erre ő vett egy PCI-osat és az alaplapit kikapcsolta. Gond megoldva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.