Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aron 96r


Aron 96r
csendes tag

Sziasztok lenne egy igen bosszantó problémám! :W

Ugyanis még nem jutottunk el a router vásárlásig és gondoltam addig csinálok egy virtuális wifi-t USB-s stickel.
Sikerült minden, internet elérés is van! :C Úgy tűnik minden oké. De mikor felcsatlakozom megy kb 1-2 percig (ha egyáltalán sikerült csatlakoznom :Y ) utána már nem tudok felcsatlakozni mert folyamatos ledobál vagyis bármit csinálok :O meghalt. Úgy képzeljétek el hogy telefon kiírja hogy csatlakozás majd a következő pillanatban már azt hogy mentve a hálózat és ezt ismétli 1 másodperces ciklusban és e közben is rettenetesen kicsi a jel erő ami nem igaz mert egy métere van! :F Ha Újból indítom a megosztást akkor javul és kezdi előröl!!!! :W

Jó oké menjünk tovább fogtam a tablet-et simán megy, másik telefon simán megy tehát valszeg nem a megosztással van a hiba!

A telefonom: (( Xperia Arc (lt15i) ICS-el és rootolt )) lehet hogy a *(root) tehet róla mert a kipróbált készülékek csak ebben különböznek!
Ja és a Connetcify pro-val osztom a netet

Egyszerűen nem értem valaki segítsen mert iszonyat pipa vagyok :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

Ezen kívül kipróbáltam ilyen "Wifi Fixer" alkalmazásokta Szart se érnek!!!!

Válaszokat nagyon köszönöm :) :) :) :) :) :)
Kérlek Könyörüljetek kösz :U :U :U :U :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.