Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) rokendrol válasza cocka (#550) üzenetére


rokendrol
senior tag

Nekem semmi szándékom nincs ,hogy követelőzzek,Kérni szerettem volna ,hogy segítsél. Elnézést,hogy rosszul magyaráztam a dolgot.

(#552) rokendrol válasza cocka (#550) üzenetére


rokendrol
senior tag

Ja egyébként 61 -éves vagyok

(#553) cocka válasza rokendrol (#552) üzenetére


cocka
veterán

Nekem semmi szándékom nincs ,hogy követelőzzek,

Hát az lehet, de a tények kicsit másról árulkodnak. Nekem legalábbis kicsit annak tűnt. De a lényeg, mivel nem vagyok youtube szerverek üzemeltetője, nem tudom megmondani hogy hogyan tudnál állandó linket szerezni egy-egy videohoz. Talán youtube streamhez lehetne állandót.

(#554) rokendrol válasza cocka (#553) üzenetére


rokendrol
senior tag

Mivel fogalmam nincs amit írtál,már az része,hogy ""Talán youtube streamhez lehetne állandót."" Nem vagyok nagy gépes,de légyszíves írd le ha van időd,hogy mit jelent. Bocsi

(#555) cof válasza rokendrol (#554) üzenetére


cof
veterán

Amit fentebb irtam megoldast youtubera probaltad? Ha nalam megy ugy nalad is kell, hogy mukodjon.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#556) rokendrol válasza cof (#555) üzenetére


rokendrol
senior tag

Igen de az a baj,hogy a VLC -nél el sem indul csak kép van és néha hang ezt nem tudom miért van? Melyik VLC töltsem le ?

(#557) cof válasza rokendrol (#556) üzenetére


cof
veterán

vlc legujabb: get.videolan.org/vlc/2.1.5/win32/vlc-2.1.5-win32.exe

Meg irtad, hogy mpcd az van de azt nem tudom, hogy k-lite codec packal telepitetted vagy kulon. Ha kulon akkor erdemes a k-lite packot telepiteni: downloads.ddigest.com/software/download.php?sid=1089&ssid=0&did=6&rid=178216

Elotte torold a vlct meg az mpct. Masik dolog, hogy irtad nalad akad a flashvideo, ket dolog jut errol eszembe; vagy regebbi geped van, vagy virusod-trojai... ami csucsrajarassa a processzort. Egyebkent mennek a videok mpcn is miota feltettem azt a kiegeszitot.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#558) rokendrol válasza cof (#557) üzenetére


rokendrol
senior tag

OKÉ tehát töröljem a Vlc mega mpc-hc és utána előszőr a k-lite packot,és utána már nem kell letölteni a mpc-hc-t? Egyébként régi a gépem és virusom nincs

(#559) cof válasza rokendrol (#558) üzenetére


cof
veterán

Igen utana mar nem kell kulon telepiteni az mpct mert a k-lite pack tartalmazza. Tapasztalatom szerint 1.6-1.8GHz egymagos intel CPU minimum 64MB VGA memoria 512MB RAM szukseges windows xp eseten ahhoz, hogy ne akadjanak a videok. (360pben), persze lehetnek kivetelek. Youtube video lejatszasa vlcvel vagy mpcvel azert necces mert ha elerheto az adott videobol 1080p akkor automatikusan azt jatsza le es nem lehet masik minoseget valasztani mint weben.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#560) rokendrol válasza cof (#559) üzenetére


rokendrol
senior tag

MOst töröltem ,és most telepitem szurkolál

(#561) cocka válasza cof (#559) üzenetére


cocka
veterán

És nem befolyásolhatod a megnyitott linkben a video minőségét?

(#562) rokendrol válasza cof (#559) üzenetére


rokendrol
senior tag

Na az a helyzet hogy ugyan az a baj nem tudom a youtubekat le játszani Az mcp-ben és a youtube is akadozik,,pedig már egy hete próbálkozok. nagyon örültem mikor a Cocka mondta ,hogy töltsem le az mcp, mert tv adásokat és más videókat Q-va jol megy,,, valamit találjál ki légyszi

(#563) cocka válasza rokendrol (#562) üzenetére


cocka
veterán

Ha leírod hogy miért van feltétlenül szükséged arra, hogy vmilyen x.y. player programban nézhesd a videokat lehet tudunk esetleg más megoldást is ajánlani, ami az adott probléma okát másképp is tudja orvosolni.

(#564) rokendrol válasza cocka (#563) üzenetére


rokendrol
senior tag

Azért mert azon az egy helyen tudtam normálisan nézni Tv ,és videókat, hibátlanul ,de aQ-va youtubet nem engedi.Minden média oldalon akadozik a videó ,és a youtuben is. Nekem olyan kellene ami ezt tudja.

(#565) cof válasza rokendrol (#562) üzenetére


cof
veterán

@cocka Nem talaltam ra opciot vlcben sem mpcben.

Szerintem azert akad mert az lesz amire gondoltam elerheto 720 vagy 1080p minoseg es azzal mar nem birkozik meg a geped, elarulod ha tudod a parametereit?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#566) rokendrol válasza cof (#565) üzenetére


rokendrol
senior tag

Ezen kívül mi kell még és hol találom?

(#567) cof válasza rokendrol (#566) üzenetére


cof
veterán

Mekkora a processzor annyit latok, hogy intel celeron. de ha van 1.5 giga ramod nem lehet olyan rossz az sem a windows 7bol kiindulva.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#568) rokendrol válasza cof (#565) üzenetére


rokendrol
senior tag

Ha úgy van ahogy mondod . a médiában is kadozik és amikor lejátszom az mcp-ben ott tökéletes a tv-adok meg HD -BEN JÁTSZA SZUPER KÉPPEL

(#569) rokendrol válasza cof (#567) üzenetére


rokendrol
senior tag

Hol kel megnézni a processzort ?

(#570) cof válasza rokendrol (#569) üzenetére


cof
veterán

Amit fenykepeztel sajatgep ott latod alul az adatokat teljes kepernyobe kiteszed latni fogod a processzor infot is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#571) rokendrol válasza cof (#570) üzenetére


rokendrol
senior tag

(#572) cof válasza rokendrol (#571) üzenetére


cof
veterán

En nem hiszem, hogy ez a gx60 gep lejatszana a hd videokat akadas nelkul az integralt videokartya es a celeron processzor miatt. Lehet mas megoldast kell keresni, vannak alternativak pl. letoltes.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#573) rokendrol válasza cof (#572) üzenetére


rokendrol
senior tag

Hát pedig pl-én nézem a nasa tv ,ott annyira éles,hogy hihetetlen

(#574) rokendrol válasza rokendrol (#573) üzenetére


rokendrol
senior tag

Ja és tökéletesen megy

(#575) rokendrol válasza cof (#572) üzenetére


rokendrol
senior tag

Pont azért szeretném,hogy ne keljen letöltenem .. mondom csak youtube a probléma ,,többi okés

(#576) cof válasza rokendrol (#573) üzenetére


cof
veterán

Amit en irtam nasatv. linkeket? Mert a stream nem hd csak a logonal van irva 428x240 pixel a felbontas a hd 1280x720-nal. kezdodik

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#577) rokendrol válasza cof (#576) üzenetére


rokendrol
senior tag

Nem tudom de nagyon szuper a kép

(#578) rokendrol válasza rokendrol (#577) üzenetére


rokendrol
senior tag

Képzeld most töltöttem le a Vlc amit küldtél és ott be jön a kép és meg is áll és ennyi

(#579) rokendrol válasza cof (#576) üzenetére


rokendrol
senior tag

Most már nem bírom ,egy részt tiszta ideg vagyok meg öreg és álmos . Nagyon köszönöm,hogy foglalkoztatok velem. Szeretnélek megkérni benneteket,hogy segítsetek valahogy megoldani a problémámat. SZÉP JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK ui: holnap leszel,vagy is lesztek? itt a cockára gondoltam,érzem ő is segíteni akar,,de mindég lebasz engem

(#580) cof válasza rokendrol (#579) üzenetére


cof
veterán

Persze, de ettol fuggetlenul a 360p youtube videoknak menni kellene vlcn mpcn is. Udv

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#582) VIPowER válasza rokendrol (#579) üzenetére


VIPowER
senior tag

Még ezzel megpróbálhatod a Youtube-ot. Tölsd le ezt [link], és telepítsd, azután ezt is töltsd le [link], és szintén telepítsd. Ezután Smplayer indít, fenti menüben opciók, Youtube Browser. Ez a legpocsékabb gépeken is viszi a youtube-ot 360p-ben, de ezt olvasd el hozzá [link].

[ Szerkesztve ]

(#583) rokendrol válasza VIPowER (#582) üzenetére


rokendrol
senior tag

1- rész Szia köszönöm a linkeket,de van egy kis gondom ezzel a Totál commendel,,nekem ez van,és nem találom amit pirossal jelöltem,hogy végre hajtsam a műveletet.

(#584) rokendrol válasza rokendrol (#583) üzenetére


rokendrol
senior tag

[L:/dl/upc/2015-02/25/535752_l2qwyx71ww6xh68w_rendszer1.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/25/535752_l2qwyx71ww6xh68w_rendszer1.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#585) VIPowER válasza rokendrol (#583) üzenetére


VIPowER
senior tag

Total commanderben, parancsok, keresés a C meghajtón. Oda írd be hogy smplayer.ini.

(#586) rokendrol válasza VIPowER (#585) üzenetére


rokendrol
senior tag

oké itt van,de hogyan kell megnyitni,ahogy írja a folyamatot

(#587) VIPowER válasza rokendrol (#586) üzenetére


VIPowER
senior tag

Nem tudom miféle hobbi ez Nálad hogy ilyen kérdésekkel szivatod az embert, de mi történik ha bal egérgombbal gyors egymásutánban kétszer rákattintasz?

(#588) rokendrol válasza VIPowER (#587) üzenetére


rokendrol
senior tag

Bocsi de nem nagyon vagyok profi

(#589) rokendrol válasza VIPowER (#587) üzenetére


rokendrol
senior tag

No meg van Most a 22-est javítom vagy az "user agent" után írom be a 18 számot,, ja és hogyan kel ezt a műveletet csinálni? ""Fontos, hogy nem elég elmenteni a beállításokat, be is kell zárni az smplayer.ini-t"" Elnézést de nagyon kezdő vagyok ,és nem akarok el baszni semmit

(#590) rokendrol válasza rokendrol (#589) üzenetére


rokendrol
senior tag

Az elmentés és a bezárást?

(#591) VIPowER válasza rokendrol (#589) üzenetére


VIPowER
senior tag

A 22-es szám helyett 18-at írsz be, ezután bezárod, kérdezi hogy akarod e menteni IGEN! és kész vagy.

(#592) rokendrol válasza VIPowER (#591) üzenetére


rokendrol
senior tag

Köszönöm

(#593) rokendrol válasza VIPowER (#591) üzenetére


rokendrol
senior tag

Barátom ez tökéletesen jó,,nagyon köszönöm,

(#594) rokendrol válasza rokendrol (#593) üzenetére


rokendrol
senior tag

Még egyszer köszönöm mindenkinek aki segített, igen nagyon örülők minden szuper képpel és simán szalad.

(#595) rokendrol válasza VIPowER (#591) üzenetére


rokendrol
senior tag

Szeretném meg kérdezni,hogy jelöljem be ezeket a fájltípusokat is ?

(#596) cof válasza rokendrol (#595) üzenetére


cof
veterán

Kattints ra arra, hogy "Mindet kijeloli" aztan nyomd meg az alkalmazas gombot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#597) VIPowER válasza rokendrol (#595) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ha minden multimédia fájlt ezzel a lejátszóval szeretnél lejátszani akkor igen, ellenkező esetben nem.

(#598) rokendrol válasza VIPowER (#597) üzenetére


rokendrol
senior tag

Van olyan kérdésem,hogy SMPlayer-ben van olyan program,hogy videó listát csinálni és az ott marad mindég és bármikor le tudom játszani,,eddig az volt a tapasztalatom,mikor kimegyek belőle akkor törli,. Tehát azt szeretném ,hogy ha rá megyek erre a listára és sorban vagy össze vissza játsza a listát. Hol tudom tárolni a clippeket?

(#599) VIPowER válasza rokendrol (#598) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én már nagyon régen nem használom az SMPlayer-t, de el lehet menteni a listát, csak keresgélj.

(#600) rokendrol válasza VIPowER (#597) üzenetére


rokendrol
senior tag

Hogyan tudok jogosultságot szerezni ezekhez a fájl típusokhoz. Mert hiába jelölöm be azt írja ,hogy ellenőrizzem a jogosultságomat. Ezek nagyon kellenének,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.