Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Chamea2 válasza adamch4 (#1547) üzenetére


Chamea2
tag

Ezt képlopóval lehet maximum, pl. camtasia screen recorderrel. Ott lehet kijelölni a teljes kép 1 részletét, de ehhez kelleni fog virtuális gép is és mennie is kell a videónak, tehát vas is kell alá. Ott kell időzíteni a képlopás ütemét. Már csak annyi fog kelleni, hogy a felülírt fájlt mindig elküldje pl. php felületen keresztül egy program(pl. wget), amit pl. feladat ütemezőben konfigurálsz parancssor alapján.

(#1552) Chamea2


Chamea2
tag

Mutatok valamit:
Link
Sorozat ismétlése kora reggel 4 és 5 óra között. :DDD :W
Ha ennyire nem akarják levetíteni, akkor miért nem engedik a NAVA-nak, hogy megossza?

(#1553) cocka válasza Chamea2 (#1552) üzenetére


cocka
veterán

Nem tudom, én már unom ezt a pasik-nava-jogvédők-rtl témát. Te nem? :DDD

(#1554) adamch4 válasza Chamea2 (#1551) üzenetére


adamch4
tag

köszi, ilyesmit kerestem! :R asszem meg van a jövő évi projektem :K

Ahol nincs alternatíva, ott az igazságból hiányzik valami.

(#1555) Chamea2


Chamea2
tag

adamch4: szívesen

cocka: érdekes, azt nem unod, hogy milliomodszorra vonulnak ki felhasználókhoz meg oldalakhoz a hatóságok, mert ezek a rohadékok mindent feleslegesen tiltanak, ugye? A saját sorozataikat le sem adják normálisan(itt vagyok fenn én is, ezek a szemétládák TÉNYLEG újrakezdték kompletten az egész sorozatot ma reggeltől), viszont másnak is MEGTILTJÁK, hogy közzétegye, ráadásul még valótlanságot állítanak, hogy az anyagaikat és a lejátszott sorozataikat közzéteszik a saját oldalukon, holott nem. Az nem baj.

[ Szerkesztve ]

(#1556) Márton válasza troller (#1499) üzenetére


Márton
nagyúr

Megpróbáltam a tanácsod alapján a jdownloader-t használni..
Hát nem ma kaptam a mérnöki diplomám az igaz, de hogy ez mekkora egy gány program, arra nincsenek szavaim.
Eleve nem találtam telepítőt, csak webes installert (elvből utálom ezeket).
Aztán olvastam, hogy felrak minden extra toolbar-t, ezeket kapcsoljuk ki. Mondjuk én nem találtam semmi erre utaló kapcsolót, remélem nem rakott fel fixen valami rejtett marhaságot.
Vagy 5x reklamált, hogy nincs net kapcsolat, pedig a win7firewall controlban engedélyeztem.
Kértem hogy quick launch ikont ne, de a desktopon hozza létre az ikon. Nem hozta létre.
Nekem kellett megkeresni, de nem a program files-ban mint egy normál program, hanem a users mappában..
Az indítás után azonnal update-et keres (akkor minek a webes telepítő?), ha azt mondom neki "later" akkor valami error-ral leáll, nem indul. Ok, akkor frissítse magát. Eltartott vagy 2 percig a 100mbites netemmel is, és a végén ismét error. :W

Tényleg nincs más módszer mediaklikk videó mentésére? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1557) cocka válasza Márton (#1556) üzenetére


cocka
veterán

Ó az a program mindig is gány volt. Ez nem újdonság. Azt hittem, hogy az évek során már fejlődött valamelyest, de az egy adware hegy.

Tényleg nincs más módszer mediaklikk videó mentésére

Már hogyne lenne. Jaksta, GetFLV

(#1558) Márton válasza cocka (#1557) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi
valami ingyenes esetleg?
Legalább annyira, mint a 4k video downloader youtube és vimeohoz. Az tökéletes!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1559) Szotino


Szotino
újonc

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni le szeretném tölteni az alábbi műsort.
Sajnos ffmpeg-el nem boldogultam :(

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1560) gesanyi válasza rokendrol (#1514) üzenetére


gesanyi
csendes tag

THX és csodálat :R

(#1561) Chamea2 válasza Márton (#1558) üzenetére


Chamea2
tag

Semmi sem kell hozzá video downloadhelper firefox vagy chrome kiegészítőn kívül. Utána csak video indítás után rá kell kattintani a körre és veszi. Totál ugyanúgy működik, mint a NAVA, TS-eket nyit meg. Azokat már csak össze kell fűzni, miután pl excelben megcsinálta az ember a linkeket majd jegyzettömbbe átrakva kiszedte belőle a tabokat.

[ Szerkesztve ]

(#1562) cocka válasza Szotino (#1559) üzenetére


cocka
veterán

[link]

Ha nem idegesít, hogy ingadozik a hangmagasság, akkor töltsd. Ha idegesít, akkor nem tudok mit csinálni.

(#1563) Márton válasza Chamea2 (#1561) üzenetére


Márton
nagyúr

Ó, köszi! Ezt a kört eddig nem használtam, mindig csak a download helperrel letöltöttem a fájlt és kész, de az itt most nem működött ugye. A köt viszont felveszi darabokban, és a végén ha akarom konvertálja, ha nem, csak összefűzi, tehát semmi más nem kellett!
big thx! :C

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1564) troller válasza Márton (#1556) üzenetére


troller
senior tag

Bocs, de a JDownloadert nem én fejlesztem. :D
Nekem bevált és ingyenes, azért írtam le, hátha másnak is segít.
Amúgy a Viedeo DownloadHelper is leszedi (a Firefoxos verziójánál még a .TS fájlokkal se kell szenvedni, mert egész fájlt ment), csak azzal végig kell nézni/nézetni a műsort letöltés előtt.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1565) Márton válasza troller (#1564) üzenetére


Márton
nagyúr

Nyilván nem te fejleszted :)
De én nem ajánlok olyat, ami ennyire toldozott-foltozott.
Még az uninstall fájlt is úgy kellett megkeresnem, mert nem rakta be magát a listába. vicc.
Inkább kivárom a műsort, és a downloadhelper-rel felveszem.
Azért köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1566) troller válasza Márton (#1565) üzenetére


troller
senior tag

Érdekes, nem emlékszem, hogy nekem ilyen szenvedős lett volna a telepítése, nálam az uninstall listában is benne van.

Elég sok mindent szedtem le így mostanában, azért is mertem ajánlani.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1567) Márton válasza troller (#1566) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor biztos nem tetszik neki a legális, magyar win7-em :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1568) Oszy88 válasza cocka (#1543) üzenetére


Oszy88
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Te egy mágus vagy :D

Ha még belefér, lenne még egy videó ami kellene:
http://www.mediaklikk.hu/video/kekfeny-bunugyi-magazinmusor-2015-11-30-i-adas/#

Köszi!

(#1569) troller válasza Márton (#1567) üzenetére


troller
senior tag

Az ámítástechnika csodái kifürkészhetetlenek.... :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1570) reni767


reni767
újonc

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki leszedni egy videót a NAVÁ-ról?

Itt a link:
http://nava.hu/id/3006976/

Esetleg le is tudná írni,hogyan kell,hogy a későbbiekben ne őt zaklassam ezzel? :)

Nagyon köszönöm!

Üdv.:R.

(#1571) troller válasza reni767 (#1570) üzenetére


troller
senior tag

Furafox+Video Download Helper
De valaki úgyis mindjárt letölti neked. :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1572) reni767


reni767
újonc

Szia Troller!

Próbáltam ezeket,de nem ment.Vagy nem tudom a nyitját a dolognak. :(
Azért köszi!

(#1573) rokendrol válasza reni767 (#1570) üzenetére


rokendrol
senior tag

(#1574) rokendrol válasza Oszy88 (#1568) üzenetére


rokendrol
senior tag

(#1575) troller válasza reni767 (#1572) üzenetére


troller
senior tag

Feltelepíted a Firefoxot+ a Video Download Helpert.
Megnyitod a letölteni kívánt video oldalát. amint elindítod a videót a download Helper ikonja színesre vált, a mellette lévő körre kattintva elindul a műsor rögzítése.


A kör átvált négyzet alakra, ezzel lehet leállítani a rögzítést. Szépen megvárod hogy a műsor a végéhez érjen, de ne teljesen, hanem előtte egy kicsivel megállítod a rögzítést és ekkor felkínálja a lehetőséget, hogy lementsd az eddig megnézett részt. (Ha hamarabb állítod meg, akkor kevesebbet ment le, ha meg hagyod teljesen lefutni akkor nem lehet lementeni.)

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1576) reni767


reni767
újonc

Szia!

Nagyon köszönöm a segítséget! Közben szerencsére megtaláltam az opciót,csak a rögzítés végével voltak problémák,de így már erre is megkaptam a választ.
Köszi a linket is!
Üdv.R

(#1577) Crytek


Crytek
veterán

Létezik valami olyan program amivel az online tv adást lehet rögzíteni?

pl itt megy az m4 műsora ezt valamivel lehet rögzíteni?

Next PC Upgrade: 2022

(#1578) rokendrol válasza Crytek (#1577) üzenetére


rokendrol
senior tag

vlc lejátszóra teszed és ott igen

(#1579) Crytek válasza rokendrol (#1578) üzenetére


Crytek
veterán

És a vlcbe hogy kell berakni? Soha nem használtam erre

Next PC Upgrade: 2022

(#1580) rokendrol válasza Crytek (#1579) üzenetére


rokendrol
senior tag

az m4 url -jét be illeszted a vlc-be és ott nézed majd meglátod hogy lehet felvételt készíteni

(#1581) Crytek válasza rokendrol (#1580) üzenetére


Crytek
veterán

Ehhez én kevés vagyok:( milyen menüpontba kell berakni a címet?

Next PC Upgrade: 2022

(#1582) cubix válasza Crytek (#1581) üzenetére


cubix
tag

Egy éve összeszedtem az MTVA feed linkjeit: [link], innen kimásolod az M4-ét, majd: Média->Átalakítás/Mentés->Hálózat fül->Átalakítás/mentés gomb. A megjelenő ablakban kiválasztod a célfájlt, és az indításra kattintasz. Ha felvétel közben szeretnéd nézni is a műsort akkor pedig a beállítások részben pipáld be a "kimenet megjelnítése" checkboxot.

-Szerk: Most ránéztem az oldalra, és úgy látszik, hogy átáltak silverlight alapú lejátszóra.

[ Szerkesztve ]

「시작이 반이다」

(#1583) Crytek válasza cubix (#1582) üzenetére


Crytek
veterán

Most ránéztem az oldalra, és úgy látszik, hogy átáltak silverlight alapú lejátszóra.

Gondolom azért nem történik semmi?

Next PC Upgrade: 2022

(#1584) cubix válasza Crytek (#1583) üzenetére


cubix
tag

Igen, sajnos. VLC nem ismeri fel az új fájlokat.
Az érdeklődőknek most így néz ki egy chunk url:
http://212.40.98.166/livedrm/mtva/mtv4live.smil/QualityLevels(1800000)/Fragments(video=7024840600000)/WowzaSessions(521817204).ismv?keys=EXwhQ9uHqJLOjNkIspUq7Q&keyt=1450474268

[ Szerkesztve ]

「시작이 반이다」

(#1585) Crytek válasza cubix (#1584) üzenetére


Crytek
veterán

Mindegy akkor már vége van amit fel akartam volna venni :O

Next PC Upgrade: 2022

(#1586) rokendrol válasza Crytek (#1585) üzenetére


rokendrol
senior tag

mit akartál felvenni talán segíthetek és útolag elküldöm

(#1587) Crytek válasza rokendrol (#1586) üzenetére


Crytek
veterán

Futsal meccset PAFC - Dunakeszi.

Next PC Upgrade: 2022

(#1588) troller válasza Crytek (#1577) üzenetére


troller
senior tag

Pont a 2. hsz a tiéd felett, amiben leírtam a Firefox+Video Download Helper használatát, az tökéletes arra is, ami te szerettél volna.
Azért néha nem ártana visszaolvasni egy fórumban kérdezés előtt... :U

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1589) Crytek válasza troller (#1588) üzenetére


Crytek
veterán

Azt láttam és olvastam. De mivel a képen régebbi műsor letöltését mutogattad nem gondoltam hogy élő-vel is tudja ez erről egy szó nem volt a leírásodban!
Most már mindegy nem kell a program.

Next PC Upgrade: 2022

(#1590) kezdonokia


kezdonokia
csendes tag

Sziasztok!
Az origo szoftverbázisáról letöltöttem az oirbit downloadert ami működött is de most nem tudom mi van mert azokról az oldalakról ahonnan 1 heten letöltöttem (myvidster pl) nem csinál semmit hiába nyitom meg a grab++ elötte.Az oldal linkjéát is hiába másolom be ott is csak a html-t tölti le és nem a videót.Mi lehet abaj?Már töröltem meg telepítettem újra nem tudom mi a baj.

(#1591) rokendrol


rokendrol
senior tag

:K

(#1592) Chamea2 válasza rokendrol (#1591) üzenetére


Chamea2
tag

Köszi, viszont!

(#1593) popchopy


popchopy
újonc

Hali!

Valaki tud segíteni, hogy hogyan tudnám letölteni ezt:
https://www.mupa.hu/multimedia/video/handel-messias

és ezt:
https://www.mupa.hu/multimedia/video/handel-herkules-szcenirozott-eloadas

???

Köszi
Popchopy

(#1594) cocka válasza popchopy (#1593) üzenetére


cocka
veterán

Na akkor üzenem a népnek, hogy boldog új évet kívánok, ennek örömére az új kéréseknek helyet adva, a legutóbbi három kérést kivéve, mindent törlök a picsába. Remélem örültök. :DD

Ja és popchopy még mielőtt hozzákezdenék a videoid feltöltéséhez, most óbégasson mindenki, aki esetleg lemaradt valami letöltésről, még vissza tudom hívni a kukából.

Ha mai nap folyamán nem jelzi senki, hogy ezt-azt még hívjak vissza, akkor ment a levesbe az egész. Sajnos ez van. 100 giga a tárhely csak! Köszönöm a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#1595) popchopy válasza cocka (#1594) üzenetére


popchopy
újonc

Kedves cocka!

Én is boldog új évet kívánok neked és mindenkinek!
Előre is köszönöm a segítségedet!
Üdv,
popchopy

(#1596) rokendrol válasza cocka (#1594) üzenetére


rokendrol
senior tag

Köszi cocka és neked is!!

(#1597) cocka válasza popchopy (#1595) üzenetére


cocka
veterán

(#1598) adriera


adriera
újonc

Sziasztok! Tudnátok segíteni letölteni a http://www.mediaklikk.hu/video/csalad-barat-2015-12-19-i-adas/# videót? Eddig Camtasia Recorderrel mindig sikerült, de most valahogy a felvételen csúszik a hang és nem tudom jó helyre igazítani. Van valami ötletetek esetleg? köszönöm!

(#1599) infinity2 válasza adriera (#1598) üzenetére


infinity2
újonc

Szia!

Az alábbi módszerrel magad is le tudod tölteni VLC player-rel.

Firefox-ban megnyitni a letöltendő videót, beírni a címsorba: about:cache, katt a "List Cache Entries"-re, Szerkesztés -> Keresés -> beírni: m3u8 ezáltal megkeresni az m3u8 végződésű linket, kimásolni az m3u8 végződésig, és követni a CoF tag által írt alábbi lépéseket.

link

[ Szerkesztve ]

(#1600) Chamea2 válasza infinity2 (#1599) üzenetére


Chamea2
tag

Ha azt akarjuk behozni, akkor egyszerűbb valahol az ablakban rákattintani jobb klikkel -> elem vizsgálata -> majd a hálózat fülre és újratölteni az oldalt. Lejátszáskor kiadja az összes linket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.