Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Sonja válasza nyikszi (#949) üzenetére


Sonja
veterán

Még program sem kell ehhez. Elég, ha belenézel az oldal forrásába. :) Megkeresed a

lashdefaults.playervars.media_image =
flashdefaults.playervars.media_streams =

részt, és a felsőben kiválasztod a http://static.videotorium.hu/files/recordings/ részt, majd az alatta lévő linkben pedig az flv: utáni második részt (a hq-sat) beilleszted az előző link után. Hogy érthető legyen, itt egy kép az egyik videó forrásából:

A videó a http://static.videotorium.hu/files/recordings/95/4095/4095_4124_hq.f4v címről már tölthető is! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#952) nyikszi válasza Sonja (#951) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszönöm, megy :R

Chamea2! Szívesen várom a konkrét kiegészítést FF-hez vagy esetleg külső programot.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#953) Chamea2


Chamea2
tag

NAVA-nak már van külön topikja!

Aki ebben a témában szeretne a továbbiakban írni, az legyen szíves fáradjon át ide!

[ Szerkesztve ]

(#954) cocka válasza Chamea2 (#953) üzenetére


cocka
veterán

Bár itt most az a kérdés, hogy kunyeráló topic lesz-e vagy inkább vitázó?

(#955) Chamea2 válasza cocka (#954) üzenetére


Chamea2
tag

Inkább beszélgető topik a rendeltetése, hogy ott lehessen kibeszélni a NAVA+Artisjus+"köztévéket". A kunyeráló marad ez.

(#956) Chamea2


Chamea2
tag

Hogy ne kopjon ki a topik és hátha tud majd valaki segíteni, ne kelljen már ilyen esős időben is bemennem a NAVA pontba, ami kb. 10 km-re van tőlünk. :DDD

Valaki tudna nekem segíteni az alábbi KORLÁTOZOTT videók letöltésében, aki jár mostanában olyan helyen?
Pasik - Gyilkosság rendelésre
Pasik - Egy nehéz nap éjszakája

Ha valaki le tudta tölteni, akkor legyen szíves segítsen és priviben küldje el nekem a linket.

Köszi.

[ Módosította: radi8tor ]

(#960) rokendrol válasza Chamea2 (#956) üzenetére


rokendrol
senior tag

A kért két részt, megpróbáltam megszerezni egy ismerősöm által aki a rádióban dolgozik és mozog ilyen körökben, válasz az hogy majdnem,hogy lehetetlen!!!

(#975) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok: Kinek lenne ötlete,hogy a netten hol tudnám élőben nézni a káni filmfesztivál zárónapját ami 1 órán belül kezdődik??

(#976) cocka válasza rokendrol (#975) üzenetére


cocka
veterán

[link]

Ha gondolod bidéként is funkcionálok. :DDD :W

(#979) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

A videa.hu-ról hogyan tudnék elmenteni videót? Valaki leírná a módját, eszközét? Pár hónapja még gond nélkül ment, most meg nem.
Firefoxot használok, van DownloadHelper, Down Them All és AntiContainer, Flash and Video Download, de nem jutottam semmire. Még a JDownloader és a 4K Video Downloader is tehetetlen. De leginkább én. :B

(#980) cocka válasza C. s. (#979) üzenetére


cocka
veterán

Hú de nehéz volt tényleg:

[link]

(#981) C. s. válasza cocka (#980) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi! És azt is elárulod, hogy jutottál ehhez a linkhez? Nem zárkózom el a fejlődéstől :)
Igazság szerint pont nem azt a videót akartam, amit linkeltél ;) Mielőtt kérdeznéd, ez az egyik. És folyamatosan gyűlik.
Csak eddig jutottam vele, de ez így nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#982) cocka válasza C. s. (#981) üzenetére


cocka
veterán

Hát ezt sokféleképpen le lehet szedni. Pl. Flashgot vagy urlsnooper. Amit akarsz.

[link]

(#984) C. s. válasza cocka (#982) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen a segítséget!
A jó hír az, hogy most teljesen normálisan lehet menteni a DownloadHelperrel az oldalról, épp úgy, mint eddig. Lehet, hogy a hiba az ő készülékükben volt (pár nappal ezelőtt), nem is az enyémben.

(#988) trexxx1


trexxx1
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget, nava.hu-rol eddig tudtam letölteni a get flv-vel de néhány napja ez nem sikerül. Volna valami másik tippetek, hogy mivel tudok onnan letölteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.