Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vga vagy tap hiba??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ferix_


Ferix_
csendes tag

Van egy 2500 es bartonom es abit nf7s v2.0 as lappal 2*512mb kingmax ram, 2 vinyo ,1dvd iro olvaso (LG) es egy 6600gt m a club3d tol. ez mind egy macron 400W os téprol fut. a hiba abban nyilvanul meg h amikor elkezdek jatszani pl Need for speed most wanted vagy akarmi vga gyilkos jatek akkor egy ido utan kb 2-3 perc mulva beugrik egy panel amin az all h a videokartya nem kap elegendo energiat, es lebutitja arra a szintre h biztonsagban fusson a vga. a + tapcsatlakozo bevan dugva a vga ba 2db tappal is megprobalkoztam es mind a kettonel ezt csinalja. a tap elegge meleg.ha taphiba akkor milyen tapot vegyek a géphez h jol mukodjon vele minden es ne keruljon 15 ezernel tobb penzbe?

ui: megprobaltam ugy is h lehuztam mindent rola csak az 1 vincsi maradt rajta es akkor is ezt csinalta

(#2) Ferix_ válasza Ferix_ (#1) üzenetére


Ferix_
csendes tag

a tap tipusa macron mpt-400p

(#3) EQMontoya válasza Ferix_ (#2) üzenetére


EQMontoya
veterán

javaslom, hogy ezt a tápot olyan sebességvektorral ruházd fel, amelyet a föld felé mutató G gyorsulással összegezve meghatározott idő múlva a mozgáspálya metszi a kukának valamely belső pontját.

Ezt követően bemész egy boltba, és veszel egy 350 v 400w-os chieftec tápot, ami ehez a confighoz bőven elég.

Same rules apply!

(#4) Szten Márs válasza EQMontoya (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Vagy 300-350W-os FSP-t ;)

(#5) Ferix_ válasza Szten Márs (#4) üzenetére


Ferix_
csendes tag

szóval akkor fix h a tap csinalja:(
en is ilyenen gondolkodtam fsp atx-400pnf
de a 350 es is eleg lenne bele ha huzni akarnam a procit meg a vga t?
a vga dobozan az van feltuntetve h 350W vagy jobb

[Szerkesztve]

(#6) EQMontoya válasza Ferix_ (#5) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, elég, bár ha ennyire vágod a témát, nem biztos, hogy egyből húzni kéne ;)

Same rules apply!

(#7) Szten Márs válasza Ferix_ (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A 300 is elég lenne, ha húzni akarod a procit, meg a VGA-t... a rendszered csúcsfogyasztása 160W környékén alakulhat ez esetben ;)

[Szerkesztve]

(#8) Ferix_ válasza EQMontoya (#6) üzenetére


Ferix_
csendes tag

volt a vga is huzva meg a gep is csak bizonyos jatekoknal kezdett el tokolni pl az emlitett most wantednel vagy most a karbonnal meg a 3dmark 2006 is lefutott rajta ugy h nem irrta ki h nincs elegendo energiaja a vga nak pedig akkor a gep is huzva volt meg a vga is!!!BF2 nel pl olyan 30 perc utan adta be az energias ablakat

(#9) Szten Márs válasza Ferix_ (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Érdekes dolog ez. Ha van kölcsöntáp vkitől próbáld ki. Ámbátor mképp kukázandó kategória az az izé ami a gépedben van.

(#10) Ferix_ válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Ferix_
csendes tag

jah en is amikor megvettem akkor nem gondoltam volna h enyire szar pedig 7 ere forintot kostalt:D
sztem biztosnag kedveert veszek FSP 400PNF-ilyen tépot ha meglesz a lovem ra. köszönöm a segitsegeteket!bocs ha hulyen fogalmaztam neha csak elegge faradt vagyok mar:)

(#11) Szten Márs válasza Ferix_ (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nincs mit. A cseretápot azért mondtam, mert nem biztos, hoyg CSAK ezzel van gond. Legújabb driverek, máshol kipróbálás, stb segíthet. De hogy a táp IS rossz, az tuti :)

(#12) Rover623


Rover623
félisten

Nos, ezt itt kell abbafejezni...;)

6600GT topic:[link]
Melyik tápot vegyem:[link]
Azonnali kérdések:[link]

Márs! Neked is lehetne már több eszed...;)

primus inter pares

(#13) Racecam válasza Ferix_ (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A linkeket megkaptad, ezt zártam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vga vagy tap hiba??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.