Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vennék, de mit? (szvsz) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) azzio


azzio
aktív tag

Szvsz az a problémám, hogy vennék, de még nemtom, h mit. Szvsz én nvidia radeon 3200+-ra gondoltam szvsz, de az csak 5400-at pörög percenként, de nekem olyan kéne, ami szvsz kéken világít, és szvsz levetős az előlapja. AMD-ben is gondolkodtam, de szvsz aztán TBC-m lett... Amivel az a baj, hogy szvsz túl kicsi a cache a turbófeltöltéses félhomálytizedelőben, és szvsz nem fér bele a kanyarfúró. Meg amúgy is, szvsz a Maxtorral 128 fps-t futott a csé, de ugyanezen a konfigon codegen házzal csak 126-ot (szvsz ati egy szar... vagy az a microsoft? na mind1 szvsz). Amúgy kvék 8-azni is szeretnék vele, ami szvsz direktiksz 13.1-es progi, de az én kareszom szvsz csak 12.0-ás, amiben még csak 4.3-as pikszelséder van. Ha valaki tud, segítsen plíz szvsz!

(Ha valahonnan kihagytam volna néhány szvsz-t, akkor bocs...)

(#2) _Volkovy_ válasza azzio (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

imho egy 3dfx F6-II-vel járnál jól,ami egy Uw2 SCSI Leddel van hozzákötve a M.Á.V. Buszokhoz.

(#3) AND1 válasza azzio (#1) üzenetére


AND1
őstag

Önnek egy C64 kell :DD

Egy régi PH-s.

(#4) Zsiba válasza azzio (#1) üzenetére


Zsiba
senior tag

Ha ilyet olvasok akkor az első reakcióm mindig az, hogy: ...idióta... :))

''One Ring to rule them all...''

(#5) azzio


azzio
aktív tag

szvsz azt mondjátok hogy szvsz c-ben írjam meg a vizibicikli-szimulátort szvsz?

(#6) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Megvan a megoldás a számodra! Nyomassál gyorsan pár Microsoft CtrlAltDel 1.24-es tesztet! :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#7) Superman válasza azzio (#5) üzenetére


Superman
nagyúr

Írd meg a Windows Blackcomb - ot és ha kész futtasd a New York - i maratonin.

(#8) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

SZVSZ neked egy AMD FX 3.06 Ghz-es Pentadeon kell (csak a vizibicikli szimulator miatt) de ebbol is a 10k rpmes..tudom hogy nem olcso, dehat ez van..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#9) AND1


AND1
őstag

Szvsz csak kikéne lőni a világűrbe :)

Egy régi PH-s.

(#10) Gyökér Úr


Gyökér Úr
csendes tag

IMHO, szvsz. Az igazság valahol KERO SAN, és Superman közt van. Mármint fizikailag. Valahol félúton. De gyalog menj!

Télleg Superman mióta néger?

Agressz Szilárd voltam.....

(#11) localhost válasza azzio (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A részleteket beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) RAM


RAM
őstag

Windows 95, ME --> jó választás! :))

Csak tisztán

(#13) Superman válasza Gyökér Úr (#10) üzenetére


Superman
nagyúr

Nagyon OFF

''Télleg Superman mióta néger?''

Mióta túlnapozta magát. Egyébként az a jó ezzel a fejjel, hogy senki nem választja, így igazi egyéniség lehetek vele. ;]


(#14) bazs válasza Gyökér Úr (#10) üzenetére


bazs
aktív tag

Tudod, a teljed egyenlőségre törekednek, és milyen dolog az, hogy minden képregényhős fehér. Így minden második fekete lesz mától :))

Pont most fogyott el...

(#15) azzio


azzio
aktív tag

Egyáltalán nem OFF szuperman négersége. Szvsz igenis a témába vág. Mert szvsz az egy dolog, hogy szvsz vizibicikli, de mér?

És ne csak a bőrszínre legyünk tekintettel, hanem a vallásra is, szvsz minden második képregényhős legyen izraelita is, méghozzá ez úgy valósuljon meg, hogy 25% legyen izraelita afroamerikai. Sőt, minden második legyen kenderszívó is, és tovább kombinálva, ha jól számolom szvsz minden 8. (szvsz 12,5%) képregényhős legyen kenderélvező izraelita afroamerikai. Reprezentatíve szvsz mindjárt legyen ilyen maga superman.

Visszatérve a téma alapkérdésére, valaki tanácsolta, hogy szvsz 10k-s kvantumstabilizációs neutrínódestruktort vegyek, de a radeon fx 5600-as alaplapon csak 30 lóerő/dioptriás periféria csatoló interfész van, ahhoz meg olyat nem gyártanak...

(#16) azzio


azzio
aktív tag

szvsz:

látom ott jobbra, hogy szvsz már gyűlnek a ''mitisvegyekarengetegpénzemből-úgyisaztveszekamiténakarok-deazértdicsexemhogymilyenmillergyerekvagyok'' témák... nem mintha zavarna, csak 1 észrevétel szvsz :O

(#17) PeliScan válasza azzio (#16) üzenetére


PeliScan
addikt

Szvsz, Néha nekem is van efféle érzésem, szvsz. :(

(#18) Protoss válasza azzio (#15) üzenetére


Protoss
senior tag

De kihagytad a féllábú hősöket és a félkarúakat na és a féleszüeket is. Nekik is szerephez kell jutniuk!
Tehát min minden 10 szerepet mongoloid néger izraelitának kell játszani! :D És nőnek, mert a férfiak elnyomják és nem hagyják érvényesülni őket!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#19) beeboy válasza Protoss (#18) üzenetére


beeboy
addikt

még azokon a nehéz napokon is...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#20) Szeke


Szeke
senior tag

Imádom az ilyen okos emberek okos topictémáit :))

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#21) azzio


azzio
aktív tag

örülj neki, hogy legalább Te okos vagy, és nyiss egy témát, amiben pl. megvitatod az etióp gasztronómiai szokásokat a magyarországi csillagászati ipar fejlődésének tükrében.

(#22) azzio


azzio
aktív tag

kb. szerintem peliscan jött rá 1edül, h mér nyitottam ezt a témát...

(#23) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Ez egy Szatíra szvsz.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#24) gesuz válasza azzio (#22) üzenetére


gesuz
senior tag

Mán ne is haragudj én is indítottam hasonló topickot. mer mondjuk leégett az egész cummo itt van ezer ember millio egy tapasztalattal és esetleg tudnak néhány tapasztalatot, hogy ők mivel szívtak (plabit nf7) no rákérdez ember oszt hátha jobban eltudom kőteni az a pár ezer forintos ösztöndíjamat nagy szívás nélkül:(

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vennék, de mit? (szvsz) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.