Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) UFO1 válasza urdug (#8000) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem baz. Na még ez meg ez is.
Box ?

[ Szerkesztve ]

(#8002) deniro2


deniro2
senior tag

Nem olvastam még végig azt a több száz hozzászólást, amit tegnap termeltetek, de azt már most látom, hogy a Csaba-Gergő meccs pontozásában nem nagyon fogunk egyetérteni a többséggel...:)
Szerintem, az 1. menetet vastagon elvitte Csaba, mert rendre megelőzte Gergőt, aki csak nyomozta őt, de eltalálni nem igazán tudta. A 2-3. menetben viszont Gergőnek sikerült bevinnie jópár nagyon komoly ütést, amitől Csaba lelassult és elveszítette azt a kontrollt, amit elöbb sikerült megszereznie és bár pár ütéssel így is többel talált, végig alárendelt szerepbe kényszerült, menekült és párszor majdnem le is ment. Szerintem az utolsó 2 menetben nem volt akkora találat különbség, hogy Csaba ellensúlyozni tudta volna mindezt, úgyhogy az eredmény jogos. Ha nem köpködik a foggumit és nincsenek fél perces megszakítások, akkor könnyen lehet, hogy Csabára számolni kellett volna, vagy akár lent is marad, amit a bíróknak is értékelniük kellett.
Ez persze a profi boksz szabályrendszere alapján volt így, mert előzetesen hiába emlegettek amatőr bokszot, nem volt pontozógép, így én ezzel nem is foglalkoznék. Szerintem a pontozók is így tettek. Profi bokszban nem csak a találatok száma számít, mert ha valaki passzív és a kiütés határán táncol, akkor hiába talál menetenként hárommal többet, nem viheti el a meneteket.

(#8003) RI/OS válasza urdug (#7998) üzenetére


RI/OS
őstag

Boxnak nem nevezném ami volt.

Attila bement, azt szétbaszta a petit elég csúnyán.

Meg se tudott mukanni. :D

Kijárt a kis rohadéknak :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8004) RI/OS válasza McCartman (#7981) üzenetére


RI/OS
őstag

Azért párosították így össze őket, mert a nézők ezt szavazták meg konkrétan.

Az Attilánál a Csaba/Peti volt ugyanolyan százalékon, viszont a Gergőnek meg a Csabát szavazták meg, ezért lett Attila-Péter, Gergő-Csaba

(#8005) deniro2 válasza deniro2 (#8002) üzenetére


deniro2
senior tag

Megnéztem mégegyszer az utolsó 2 menetet és már abban sem vagyok biztos, hogy Csaba többet talált... Ha lesz időm, lehet megszámolom.

(#8006) deniro2 válasza runner 125 (#7982) üzenetére


deniro2
senior tag

Gergő edzője uccsó menet előtt mondta neki, h ha ezt a menetet nem tolja meg, elszállt a meccs.

Jogosan, mivel az első menet Csabáé volt, ha még egyet nyer, akkor értelemszerűen 2:1 a vége...:)

(#8007) DJ WOKKY válasza pro70 (#7994) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

kente Petike száját nagyon :D

(#8009) pro70 válasza DJ WOKKY (#8007) üzenetére


pro70
tag

El is szállt vele megin a ló, de nem baj, így szeressük.."Menj haza és edd a fikát otthon"..Kezdem újra megkedvelni ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#8010) DJ WOKKY válasza pro70 (#8009) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

te nagyobb Attila fan lettél, mint Alek fan voltál :DDD

(#8011) RI/OS válasza pro70 (#8009) üzenetére


RI/OS
őstag

Mondjuk egy hangyányi igazsága van Attilának abban, hogy azóta, mióta az elején megpróbálták kirakni, azóta ilyen téren nem baszakodik vele, Csaba mégis mindig erre hivatkozik.

(#8012) Dyrtyho válasza UFO1 (#8001) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Hazaérek,egyből letöltöm :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#8013) UFO1 válasza Dyrtyho (#8012) üzenetére


UFO1
senior tag

Az enyém csak kép és komment azt itt keresd 2.rész. :)

(#8014) King Unique


King Unique
titán

Én is csak most kapcsolódom be: 4 mecsből Eszter-Vera még elment,Kinga szánalmasan béna,megérdemelte,h a little italiano girl elverte ;] ( azért a "bazzmeg" csak elhangzott), viszont kikapott a koca,hurrá :C ,azért az a 73 v 74 kg szerintem lehet 8-assal kezdődne reálisan,csak hát nem akarta ezzel ő se beégetni magát... :DDD Apropó magasságok,2 srác is 1,85,hát ki tudja annyi-e (Jerzy is élőbe kisebb volt,Vastag Cs.-re is újságok annyit írtak,azt élőbe,hát...),lehet,de szerintem Péter tuti nem 1.70,az azért nem olyan törpe,inkább 1,6x,csak neki is ciki és többnek hazudta magát (v netán lemérték) :DDD
Gergő-Csaba meccs elsőre kicsit bundának tűnt,de ahogy előttem kifejtették,2-3. menetben bekapott egy-néhányat...bár,h a Viki+Madár is simán Csabát pontozta jobbnak,az is fura,meg az a 3 bíró is milyen bíró lehetett,vmi külön beépített VV-s,v mi... ;] De ennek ellenére fogjuk rá,h jogos,meg különben is egy férfi 3x éves korában van ereje teljében,jobban odab@szott Gergő,nekem Csaba - bár fürge,szálkás - kicsit véznának tűnt mellette, Attila lett volna komoly ellenfél neki,az ő meccse Petivel egyszerűn kész vicc volt... :))
Na a Tuja mehet megint ki ;] ,vsz Kiskacsát viszi,Esztit 2 győztes pb után nem meri,Pétert sem,Kingát se vsz.

(#8015) pro70 válasza RI/OS (#8011) üzenetére


pro70
tag

Ezek szerint maradt tüske a tujába....el is hiszem, növények is érző lények ;]

(#8010) DJ WOKKY

Mérget ne vegyél rá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8016) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Na végignéztem a meccseket.
Kinga off, Vera szerintem nem nyert, Attila egyértelmű, Gergőnél meg én is kételkedem, de tényleg jó volt mind a kettő fél.

(#8017) vikvuk válasza Motion_Blur (#7976) üzenetére


vikvuk
aktív tag

Az este legviccesebb momentumait mégsem a ringben izzadó botcsinálta gladiátorok, hanem a mellette felállított korlátot kényszeresen szorongató percemberkék szolgáltatták, akik úgy kapaszkodtak az alumíniumba, mintha az életük múlna azon, mutatja-e őket majd a kamera vagy sem.

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#8018) Motion_Blur válasza vikvuk (#8017) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Élükön a tróger Évikével...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8019) pro70 válasza vikvuk (#8017) üzenetére


pro70
tag

Köszönjük :R link is megfelelt volna [link] ;]
(#8020) Motion_Blur

Jön Fecó esküvője úgyhogy biztos nem vágja őket földhöz a büntetés ;]

[ Szerkesztve ]

(#8020) Motion_Blur válasza pro70 (#8019) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"..amikor a két versenyzőnek az orrából dőlni kezdett a vér, a kameraman meg az NMHH legnagyobb örömére faszán ráközelített a nyál- és vérbuborékokat fújó, ziháló arcokra, mindezt 12-es karika mellett és milliós büntetésekre számítva."

:DDD :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8021) bok92 válasza Motion_Blur (#8020) üzenetére


bok92
addikt

a nézettségért mindent... :DDD

Na láttátok már Vera filmjét?Én most az egyetemen vagyok, szóval nem nagyon ildomos itt ilyeneket nézni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8022) vikvuk válasza Motion_Blur (#8020) üzenetére


vikvuk
aktív tag

fikazabálásért büntették már őket? van olyan guszti

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#8023) Motion_Blur válasza bok92 (#8021) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hol lehet elérni ezt a filmet?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8024) pro70 válasza Motion_Blur (#8023) üzenetére


pro70
tag

Állítólag sehol :N

(#8025) C4mp3r


C4mp3r
addikt

[link] pfejj

(#8026) darál0w válasza C4mp3r (#8025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

dagadt is...meg is verte egy sérült nő...szegíny királykisasszony...hogy b@szná agyon a 220....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8027) Inception válasza Motion_Blur (#8023) üzenetére


Inception
tag

(#8028) pro70 válasza darál0w (#8026) üzenetére


pro70
tag

Szenya vagy...hallottam már olyanról is hogy valaki a régi 4,5 voltos elemtől murdelt meg...nyalogatta oszt mögát a szíve vagy mi...linket nem tudok...érd be bazmeg ennyivel :W :DDD

(#8027) Inception

Hogyne maj regisztrálok persze...nem akarok még meghalni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8029) darál0w válasza pro70 (#8028) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kamu.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8031) darál0w


darál0w
Jómunkásember

akit érdekel Vera XXX filmje, az megtalálja magon. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8032) pro70 válasza darál0w (#8029) üzenetére


pro70
tag

Szerintem is ;]

Hallod nagyon komoly..előbb felhívott egy csajszi (voda) hogy ráérek-e pár percre....Első kérdés; meg vagyok-e elégedve az ügyfélszolgálati munkatársakkal..10-es skála, mondom 5-ös...Következő kérdés; Az előbb miért az 5-öst mondta...?

:F

:W

szerk.: :W :W

Ki is nyomtam a fszomba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8033) McCartman válasza radi8tor (#7991) üzenetére


McCartman
senior tag

a lányok jól voltak összerakva , srácoknál volt elhibázott döntés.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8034) darál0w válasza pro70 (#8032) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én az ilyeneket alapbol meg sem hallgatom...

-ráér?

-nem! paff :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8035) pro70 válasza Motion_Blur (#8030) üzenetére


pro70
tag

Mintha csak én írtam volna komám...képet viszont nem mertem volna ide beinkelni :W :DDD

(#8034) darál0w

Úgy kezdem hogy nem kéne..azt mondta pikk-pakk megleszünk...igaza volt :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#8036) Motion_Blur válasza pro70 (#8035) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link] - kommentek a videó alatt :R :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8037) darál0w válasza Motion_Blur (#8036) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nincs tul sok, de ütősek :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8038) pro70 válasza Motion_Blur (#8036) üzenetére


pro70
tag

Gondoltam rá hogy írok, de nem igazán hiányzik onnan semmi :DDD

(#8040) kenwood3


kenwood3
őstag

Motion haverunk mit csináltál? :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#8041) pro70 válasza kenwood3 (#8040) üzenetére


pro70
tag

De kis mocsok vagy te :W ..vv-vel kapcsolatos mondanivalód bezzeg nincs sose...Kedvenc topikod mi?! ..Már értem miért ;]

[ Szerkesztve ]

(#8042) kenwood3 válasza pro70 (#8041) üzenetére


kenwood3
őstag

Nincs hát, mivel semmi érdekes nincs benne :U

:W :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#8043) darál0w válasza kenwood3 (#8040) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak predátort szapulta... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8044) kenwood3 válasza darál0w (#8043) üzenetére


kenwood3
őstag

ja, jól tette :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#8045) ERPY válasza Motion_Blur (#8036) üzenetére


ERPY
őstag

De ritka szánalmas ez a nő. Nő, miket beszélek.....

(#8046) pro70 válasza ERPY (#8045) üzenetére


pro70
tag

Nagy bajok vannak ott fejbe..nem csodálkoznék ha tegnapi produkciója után bekéredzkedne a villába egy önkéntes ideggyógyász...igazán megszabadíthatná fájdalmaitól azt az állatot :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8047) LamaCube


LamaCube
addikt

Aki egy kicsit is ért a pontozáshoz és a boxhoz, az nem mondja azt, hogy elcsalt meccs volt Gergő és Csaba között. A pontozók nem az ütések (csapkodások) számát nézik, hanem a tisztán betalált pontot érő ütést. Gergő jól levédte az ütések nagy részét, és látványban kevesebbet ütött, mint Csaba, de az ütései pontokat értek. Persze Csaba látványosan csinálta csak az ütései voltak pontozó szemmel értékelhetetlenek.
Félre értés ne essék nem szurkolok egyiknek sem. Felőlem bármelyikük is kieshetett volna, de nem volt csalás a pontozásnál.
:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8048) radi8tor válasza LamaCube (#8047) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem is jobb volt VV "Sittes" Gergő. :K

⭐ Stella

(#8049) vikvuk válasza LamaCube (#8047) üzenetére


vikvuk
aktív tag

de a reteknek biztos jó ez, mert még xy nap után is erről beszélnek :U

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#8050) Stafni válasza Motion_Blur (#8036) üzenetére


Stafni
aktív tag

Szerintem Kinga jobb volt. Aki egy kicsit ért a boxhoz, az pontosan tudja, hogy a tisztán bevitt ütések érnek pontot és Kinga nagyon ügyesen levédte az összes ütést! A fejével! :D
;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.