Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  UPC Mobil (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Littoral


Littoral
aktív tag

Jön a UPC Mobil - A Vodafone-nal szerződött le a kábeles szolgáltató
2012. 8. 17. 14:15

Nagyon úgy fest, hogy újabb alternatív szolgáltatóval bővül a hazai mobilpiac: a HWSW információi szerint ugyanis a UPC saját márkanéven indított mobilszolgáltatással tenné teljessé portfólióját. A cégnél az értesülést kérdésünkre sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánták, a Világgazdaság azonban piaci körökből úgy tudja, hogy a legnagyobb hazai tévé-szolgáltató már jó ideje dolgozik mobilpiaci rajtján.
A társaság a részletekről legkorábban várhatóan keddi sajtótájékoztatóján számol be, hivatalosan egyelőre annyit közöltek, hogy az új szolgáltatás „újabb távlatokat nyit a kábeles szolgáltató számára és további előnyöket biztosít előfizetőinek, tovább élénkítve a távközlési piacot”. A VGO ugyanakkor úgy tudja, hogy a UPC szolgáltatásához a VODAFONE biztosítja majd az infrastruktúrát.

http://www.vg.hu/vallalatok/infokommunikacio/jon-a-upc-mobil-a-vodafone-nal-szerzodott-le-a-kabeles-szolgaltato-383416

(#2) timea1991 válasza Littoral (#1) üzenetére


timea1991
tag

21.én minden kiderül. jól járt a voda a 900mhz árverésen vett frekire át tette a 3g adatforgalmat igy maradt hely a virtuálisoknak. off de októberben jön a btel is.

(#3) DS39


DS39
nagyúr

egyelőre csak mobilnet-csomagokkal operálnak.

A várakozások ellenére nem indít saját mobilszolgáltatót a UPC, a mobilinternetes csomagok azonban mától megjelennek a cég kínálatában.
"Óvatosan lépünk be a piacra, jelenleg csak mobil adatszolgáltatást akarunk" - mondta Betzalel Kenigsztein, a UPC Magyarország
vezérigazgatója. A vezérigazgató elmondta, hogy a szolgáltatást a UPC jelenlegi ügyfeleinek szánják, akik olcsóbban is vehetik igénybe a
szolgáltatást.
by origo.hu

[ Szerkesztve ]

(#4) GeoPhoto válasza DS39 (#3) üzenetére


GeoPhoto
tag

Ha valakinek lesz akkor örömmel várom a beszámolót, hogy megy-e a VOIP rajta, mert ha igen akkor veszek egyet, mert olcsóbb mint bármelyik más adatkapcsolatos 3G (legalábbis 1GB-ra vetítve)

(#5) Sztbeni


Sztbeni
őstag

ez így egyelőre egy nagy nulla

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#6) endre1989


endre1989
csendes tag

Na kíváncsi leszek rá. Szerintem = lesz a Tesco mobillal.

A.S.A.P.

(#7) helloadi válasza endre1989 (#6) üzenetére


helloadi
csendes tag

osztom a véleményed

(#8) jó hír


jó hír
csendes tag

Tesco mobil, Lidl mobil, UPC mobil...micsoda verseny...13 éve Pannonom van, most bajban vagyok...ezek biztos jóval ócccóbbak...

(#9) Littoral


Littoral
aktív tag

Megérkezett a UPC Mobil

A UPC mobilszolgáltatás újszerű abban is, hogy kötöttségek nélküli mobilozást tesz lehetővé:
- nálunk nem kell több éves határozott idejű szerződést kötni, szabadon módosíthatja és lemondhatja előfizetését,
- készülékeink mind hálózatfüggetlenek,
- ráadásul két készülék dual SIM-es, amelyekbe két-két SIM-kártyát is helyezhet,
- csomagjainkban foglalt adatforgalom (500 MB és 2 GB) lehetővé teszi, hogy többet netezhessen, mint eddig,
- minden csomagunkban lehet IP alapú hangszolgáltatást (pl.: UPC Phone vezetékestelefon-előfizetéssel, Skype, Viber) használni.

(#10) DS39 válasza Littoral (#9) üzenetére


DS39
nagyúr

a közösségi wifi hotspotjukkal ellentétben ez tetszik, erre vevő lennék. :K

cancel. megnéztem a havidíjat...
[link]

ennyiért RED-et kapni..

[ Szerkesztve ]

(#11) grafikus17 válasza DS39 (#10) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ezek nem tudom milyen árak. Én az indexen ezt láttam:

Mobil M Mobil L
Hangperc 150 400
Sms 150 400
Adatforgalom 500 MB 2 GB
Perc és sms díj 25 Ft 25 Ft
Ár 4490 Ft 6490 Ft
[link]
UPC

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#12) DS39 válasza grafikus17 (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

hát hogy az Index azokat honnan szedte nem tudom, én a upc.hu-ról linkeltem..
egyébként azt el tudom képzelni hogy a kedvezőbb azoknak akik már ügyfeleik, és amit én linkeltem az meg az új, csak mobiltelefonra előfizetőké.

(#13) cigam válasza grafikus17 (#11) üzenetére


cigam
félisten

Igen, ezek a UPC előfizetőknek szóló árak. Csak kábeltv előfizu mellé éri meg. Ha egyáltalán...
A mobilok árairól eddig sehol nem olvastam, hogy melyik mennyi. Csak annyit, hogy gyárilag független készülékek. Ezek versenyképes árak?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14) zool1


zool1
őstag

Csatlakoztam és megéri. 15 év westel-t-mobil-telekom után. :C

(#15) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Aranyos az az 1-2 Mb/s-es korlátlan internet :DDD

(#16) club1 válasza Soulfly842 (#15) üzenetére


club1
veterán

Szerintem mobilon nincs vele semmi gond. Természetesen lassú, ha mondjuk valami felhő szolgáltatásban nézegeted a képeidet, vagy egyéb nagy fájlokkal dolgozol. Kérdés, hogy kinek van szüksége ezekre menet közben, mert ugye otthon ott a vezetékes net és wlan...

(#17) Kviky


Kviky
tag

Tudja valaki, számhordozás működik? Erről sehol semmilyen infót nem találtam a honlapon...

(#18) anonymus89 válasza Kviky (#17) üzenetére


anonymus89
addikt

Tegnap váltott faterom a lényeg, hogy a mostani szolgáltatónál a számod a saját neveden legyen, tartozásod ne legyen és a személyes adatok aktuálisak legyenek. Amennyiben számhordozást kérsz akkor a upc-nél indítványozni kell és 5 napot vesz igénybe a művelet. Az 5. napon az esti órákban kb. 20-24h-ig nem lesz elérhető a kártyád az átállás miatt.
Költséggel nem jár a művelet tudtommal és csak a upc előfizető nevére köthető és kérhető sim kártya.
Azaz a család többi tagjainak előfizetéseit át kell íratni a upc előfizető nevére.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#19) darealkilla


darealkilla
aktív tag

A 2/1 Mbit élményre milyen? Gondolom a mobilra elég, de ha gépre megosztom, ott már döcögős lesz?

én vagyok az ördög

(#20) kew


kew
senior tag

Vannak még tapasztalatok? Én is tervezem a váltást. Két előfizum van jelenleg a tmobilenál, mindkettő egy céges flottában van, de még így is jobban jönnék ki a upc-s árakkal szerintem.
Átlagban a két kártyára fizetek most 15e körül. Asszonynak elég lenne a 100perces csomag, nekem a 300-as, így 10ből kijönnénk cakkpakk. Egymás között meg ingyen van.

Kérdés, megéri-e az a néhány ezer ft spórolás :F
Aki használja, meg van elégedve? Ez az 1-2Mbit-es korlát érezhető, vagy a napi használatban (böngészés, közösségi oldalak, youtube, viber/skype) nem zavaró?

(#21) anonymus89 válasza kew (#20) üzenetére


anonymus89
addikt

Faternak kb. 2 hete sikerült váltani de azt kell mondjam egy natúr gmail és fórum megnézése nem mondanám húde gyorsnak Galaxy S3-on.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22) kew válasza anonymus89 (#21) üzenetére


kew
senior tag

Kozben en is beszeltem egy ott dolgozo ismerossel, aki kapasol lebeszelt rola :) ugyh marad a telekom

(#23) darealkilla


darealkilla
aktív tag

Én is maradtam a seggemen, mert a UPC boltban kiderült, hogy a hotspot funkció tiltva van, tehát nem oszthatod meg más eszközre a mobilodról a netet. :DDD A win táblámban meg nincs 3G.

Mivel a vodánál nem volt értelmes net egy csomagban se, úgy hogy nem beszélek sokat, így lett egy 100 perc/SMS Go előfizum 2690-ért meg egy másik SIM kártyára 8 gigás forgalmú mobilnet-em havi 4000-ért (ajándék akkus 3G router-el).

Még jó, hogy két SIM kártya fér a telefonomba...

én vagyok az ördög

(#24) Feri1977


Feri1977
senior tag

Upc-nél vagyunk mobilcsomagban, tudom, hogy a vodafone hálózatát használja, de ez valami katasztrófa! Akárhova megyek Budapesten (még csak nem is mucsaröcsögén lakok), bemegyek egy boltba, közértbe, kórházba és se térerő se 3g! Ez nonszensz gyerekek! Telenor és telekommal ilyen problémám soha nem volt!! Átmenekültünk apámmal és pár haverommal a konkurenciáktól mert irdatlan drága az előfizetés ott és még meg is emelték. Freedom m csomagunk van apám és barátaim nagy részének is, és szenvedünk miatt nap mint nap, elhalkul a másik hangja bárhol van, nincs térerő, nincs net, hát hol élünk?!?! +Észrevettem még valamit, amióta voda hálózata van, sokkal jobban merül a telefonom! Idáig kibírta átlagos használattal másfél napig, most meg 1 napig is alig, ugyanúgy használom mint az elött, jobban szívja a vodafone hálózata a telefont mint a telenoré volt?! Ne már!!! Azonnal mondom is le akkor a upc-nél a dolgokat!!!!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#25) club1 válasza Feri1977 (#24) üzenetére


club1
veterán

Konkrétan milyen telefonod van? Nem lehet, hogy nem ismeri a 900 MHz-es 3G-t?
Bár mondjuk Büdöspesten 2100 MHz-et használnak...

[ Szerkesztve ]

(#26) Feri1977 válasza club1 (#25) üzenetére


Feri1977
senior tag

Lg l90, dehogynem ismeri 3g-s telefon, 4g-t nem tudja, most vettem fél éve. érthetetlen az egész. És a térerő és net hiány miatt is ami egyes helyeken nincs, kivagyok akadva, ilyen nem volt telenor és telekomnál.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#27) zool1 válasza Feri1977 (#26) üzenetére


zool1
őstag

Itt Eger környékén sincs most upc mobil net, de nem csak nekem hanem egy jó pár embernek... :(((

[ Szerkesztve ]

(#28) Feri1977 válasza zool1 (#27) üzenetére


Feri1977
senior tag

Azt értem, de alapjában nincs amúgy sem, nem csak most délelött ami valami miatt nem volt írták cikkekben, nem máról van szó!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#29) ezmivolt


ezmivolt
tag

Mobilinternetem van, 1 GB-s, stickkel. Kipróbáltam telefonban, de a 3G sosem jött be. Most vennék egyet emelt sebességgel, viszont ha úgy sem jön be a 3G, visszavinném, de nem lehet, nincs náluk próbaidőszak!!!!!

(#30) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Tekintettel arra, hogy a téma évente ~15 hozzászólást generál, így összevonásra kerül a UPC Magyarország Kft. topikkal, ahol egyébként is többször előkerült már a mobilos téma. Kéretik tehát a jövőben a UPC mobillal kapcsolatos kérdéseket is ott feltenni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  UPC Mobil (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.