Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A kamera "beta program" vége mikorra várható (és tesznek végre hibátlan modulokat a készülékekbe)? :(((

(#3) ShadowX válasza Damos (#1) üzenetére


ShadowX
őstag

A Tab S7 széria kihagyása merô kibaxásnak tûnik. Nincs ilyen tabletem, de az S21 mellé annó gondolkodtam egyben. :N Nem tudom mi indokolhatja.

(#4) leweegee válasza ShadowX (#3) üzenetére


leweegee
aktív tag

Több mint 3 éve jött ki A10-el, ettől függetlenül igazad van.

Ne nőj fel! Csapda!

(#5) Damos válasza ShadowX (#3) üzenetére


Damos
tag

2020-as és régebbi modellek közül egyik sem frissül már.

A Samsung a 4 főverzió + 5 év security patch frissítési ütemtervét 2021-ben jelentette be.

(#6) Gabci77 válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


Gabci77
csendes tag

nem unjátok még ? :D

(#7) <Adamsky> válasza Gabci77 (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerinted OK minden a Samsung mobilok kamerái körül?
Azért ezt a dolgot egy kézlegyintéssel elintézni ...

(#8) mg1992mg válasza Damos (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

2022-es TabS6 Lite lemaradt a listáról :(((

(#9) szemy94 válasza Damos (#1) üzenetére


szemy94
senior tag

Az S10 Lite annyira elfeledett, hogy még a nem kapja meg listáról is lemaradt :DDD

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#10) doooo válasza <Adamsky> (#7) üzenetére


doooo
veterán

Igen, abszolút minden oké (ha náluk nem oké, senki másnál sem az). Az S23/+ modellek főkameráival van egy (objektív szempontok alapján) elhanyagolható probléma, hála a lencséknek.
Máshol nincs. Pedig jó sok modell volt, van, és lesz is még. Ha meg te konkrétan erre a két modellre és erre az egy hibára gondoltál, akkor véletlenül se általánosíts olyan módon, ahogy tetted, mert utóbbi szimpla hazugság.

(#11) <Adamsky> válasza doooo (#10) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... objektív szempontok alapján ... " - ez aranyos. :) Áruld el kérlek, hogy hogyan lehet egy ilyen témában "objektivitásról" beszélni? Tudom nagyon jól, és tisztában vagyok azzal, hogy vannak akik csak legyintek a hiba hallatán (az más kérdés, hogy lehet azért mert fájna nekik elfogadni, hogy hibás a szeretett telefonjuk, ill. mégsem olyan tökéletes, mint ahogy azt hinni szeretnék), míg sokan - köztük én is - azon a véleményen vannak, hogy ez egy olcsóbb készüléknél sem fér bele.
Nekem nem volt S22-m, de többen is azt állítják (nem én találtam ki), hogy bizony azt is érintette a banános hiba: link1, link2.

"Máshol nincs." - épp ezért duplán cinkes, hogy a flagship trióból kettő a belépőmodellek szintjét sem ütik meg.

(#12) Damos válasza mg1992mg (#8) üzenetére


Damos
tag

Ja, a SamMobile nem listázta, de ettől függetlenül biztosan megkapja.

szemy94 2020 februári kiadás, nem fog már frissülni.

(#13) szemy94 válasza Damos (#12) üzenetére


szemy94
senior tag

Tudom, de a Note 10 lite ott van a (nem) listán, hülye poén volt részemről, hogy még erre sem került fel, annyira elfeledett.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.