Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

a minap találtam egy iszonyú jó techdemo (?)-t, Bővebben: link úgy érzem megér egy külön topicot...eszméletlen a grafika!!!!Teljesen élethű

és érdekes, de 2003-as....nem értem hogy hogy nem fedte fel senki?:)

nézzétek és ámuljatok, remélem a jövő játékai is ilyen grafikát tudnak majd fölvonultatni

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

ízelítő kép:

[kép]

ez biza élőben a gépeden renderelve,forgatni lehet stb..nem semmi!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) _Volkovy_ válasza MUŁĐER (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

El kell keserítselek:már felfedezték ezt a techdemo-t mások is :)

(#4) MUŁĐER válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


MUŁĐER
addikt

hol,mikor?:O mindig le vagyok maradva:O

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#5) ollie válasza MUŁĐER (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jah, kb egy éve én is megvizslattam (ha jól emléxem az ATI techdemok közé is be van linkelve az ati.com-on). Ez egyáltalán nem olyan nagy szám, mint aminek látszik.

***

(#6) arpi6k válasza MUŁĐER (#2) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem azért az újdonság erejével hatott. ;)

Intel & ATI

(#7) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Szerintem is nagyon jól néz ki! Az a baj vele, hogy valami hihetetlenül megjegyezhetetlen neve van. Amúgy a High-dynamic range renderinget mutatja be. A legszebb effekt szerintem. Bár nem is helyes az effekt kifejezés használata.

I am having fun staying poor.

(#8) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

up,mások is lássák eme csodát:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#9) I_Am válasza MUŁĐER (#8) üzenetére


I_Am
veterán

Én leszedtem és megnéztem éjjel, az ultrahű grafika.....hmmm.
A center tárgyon ha a bolygómodellt használod a körülötte mozgó gömbök nem is tükröződnek. :(

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#10) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

hú,másik fórumban kiderült,ebben a tesztben az X800XT kétszer (!) gyorsabb mint az én 6800GT-m:Y

Valaki le tudná tesztelni egy 6800GT-vel és egy x800 XT-val vagy pro-val?Nagyon meglepődtem:o
1024-ben 16X multisample mellett mennyi FPS-t csinál..vagy akár default 640x480 4X multisample

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) ByB


ByB
addikt

Érdemes benézni a CGTalk oldalára, vagy a Desig21-re! Ott vannak élethű grafikák, és az még nem a vége... De ezt egy 3D-s programmal nem sok idő összedobni, s ezáltal igen messze is van az életszerűtől!!!

(#12) rudi válasza MUŁĐER (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Régi ez biza! Majdnem használtuk is anno pár tesztben jó egy éve, de a ShaderMark legalább ilyen szép és még használható is Bővebben: link

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.