Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Újoncból godlike- akár egy nap alatt... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Egy hiánypótló topicot szeretnék útjára indítani: ide írhatnak azok, akik trófeaként kezelik a PH!-n begyűjthető címeket. DE: zavarónak tartják, hogy máshelyütt akár kerek egész mondatokat kell megtölteni tartalommal, mire az ok gombot megnyomhatják. Ide elég lesz egy aha, ja, ilyesmik; lényeg a számláló.. :))
Sok szeretettel... :DD

egyéb állatfajták

(#2) Superman válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


Superman
nagyúr

Viccelsz? A hírhedt Hold is így csinálta, aztán mi lett vele...

(#3) PeliScan válasza Superman (#2) üzenetére


PeliScan
addikt

Tényleg mi lett vele? Nem magától ment el? Ugye nem bannolták..? az csúnya lenne. :(

(#4) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Mindenkinek jár a lehetőség. És így a többi topicban marad hely a valódi tartalomna, hehe... :DDD

egyéb állatfajták

(#5) klepto


klepto
addikt

AHA :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) Elrood


Elrood
őstag

Inkább ne kezdjük el jó?
Úgy is zárják ezt a topicot ha merő marhadás az egész.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) kretenallat


kretenallat
senior tag

remelem is h zarni fogjak... ures fecseges brrrrr :(

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#8) klepto válasza Elrood (#6) üzenetére


klepto
addikt

Enyire fáradt vagy? Ha lezárják, lezárják. :T
De addig is mindengi kiélheti magát értelmetlenűl, amolyan gumiszoba módjára. Mi ebben a rosz? ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) drpele válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


drpele
senior tag

szvsz ezeknek a minősítéseknek csak úgy van értelmük, ha valós hozzászólások állnak mögötte :P
de tetudod...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#10) Elrood válasza klepto (#8) üzenetére


Elrood
őstag

Nekem8 ki mit csinál, csak nekem ne csináljon kárt:)).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#11) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

És főleg: érezzétek a finom iróniát :DDD. Engem kicsit elkedvetlenít, amikor fél óra alatt kell átrágnom magam egy topicon, ahol két perc szól a témáról... :(((

egyéb állatfajták

(#12) Elrood válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Tényleg hány éves vagy?
Kiváncsivá tettél:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#13) klepto válasza Elrood (#10) üzenetére


klepto
addikt

Most bocsi, de nem értelek :( Egy ilyen topicból miért származna károd?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14) VladimirR válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Mar csak azt nem ertem miert jo az neked.

En lassan egy eve koptatom a PH!-t de meg csak kvazi-tag vagyok (vagy ijesmi).
Eleinte csak guest-kent leptem be mert nem az erdekel, h menjen a szamlalo, hanem hogy kifejtsem a velemenyem.

Errol az egeszrol csak annyit, hogy nem csak a szamlalo szamit, hanem az ertek is, es hogy ismernek-e, regota latnak-e.

SZVSZ ha ezzel a modszerrel holnapra godlike leszel, es ehhez hasonlo f@szsagokat csinalsz ugyanugy leneznek majd, mint esetleg egy hasonlo tevekenyseget vegzo ujoncot.

(#15) keopsz válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

rossz a megközelítés. ha szólsz nekem, egy perc alatt godlike lehecc.. persze ha előtte nyitsz egy ilyen topicot, a dolog már jóval nehezebb.. :))

cantante di sampietrini

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Újoncból godlike- akár egy nap alatt... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.