Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#408) Kobe


Kobe
veterán

nem vagyok hihetetlenül régi de tag de lassan már 2 éve sőt hosszabb ideje napi szinten látogatom a fórumot és vagyok aktív tagja
én személy szerint sértőnek találom hogy olyan dolgok miatt kaptam ''kvázi'' lefokozást mert nincs elég hsz em a szakmai részlegben
ennyi erővel egyszerűbb lett volna ha törlik a nem szakmai hszeket mert úgyis mindenki oda fog menni, akárcsak az iwiwen az ismerős hajhászás itt is divat lesz a nagyobb szorzós topicok látogatása, tele offolása
azért találom sértőnek mert úgy éreztem a korábbi rangom valamilyen szinten, a mostaninál biztos reálisabban kifejezte mióta tartom a kapcsolatot az itteni emberkékkel, és urambocsá ha engem nem az érdekel, milyen gyorsan kuszik körbe a feszültség az alaplapon vagy hányat fordul valakinek a ventillátorja esős napokon
én közösségi ember vagyok és nem ''kockulni'' járok ide, nem állt és nem is áll szándékomban egész nap a vadiuj 7900gtx meg az ati 3900 mittomhányas kártyájáról csevegni....úgy gondoltam, az oldalon a rangok a közösségi aktivitást méri és nem pedig a szgépbuziság mérőfoka, és sztem nem én vagyok az egyetlen aki így gondolkodik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.