Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) _seth_ válasza Jégkokó (#700) üzenetére


_seth_
veterán

Lásd: Arckép request topik #1

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#702) Rover623 válasza Chili7 (#699) üzenetére


Rover623
félisten

Pedig akárhogy prüszköl, köpköd, fújol a nép, ''rangokra'', címekre, vmilyen megkülönböztetésre szükség van...;)
Társadalomban élünk...akár tetszik, akár nem...
''Odakint'' is vannak címek, rangok...megkülönböztető jelzések...hasznosak...
[OFF]Ha lerohad az autód az út mentén és megáll körülötted pár emberke, mi alapján döntöd el hogy melyikük tanácsát fogadod meg miközben a motortérben próbálsz eligazodni?
A nevük alapján? (Tegyük fel, hogy mindegyikük ruháján ott a nevük...persze a ''Segíthetek?'' nélkül:DDD)
Vagy vmi más alapján?
A férfinak jobban hiszel mint a nőnek...?
Az idősebb véleményére jobban adsz, mint a fiataléra?
Megfontolandóbb a tanácsa ha olajos a keze mintha lázmérő figyelne ki a szivarzsebéből?

Aki azt állítja hogy neki nem számít semmi, mindenki egyforma elbírálás alá esik nála...az hazudik...
Éppen így hazudik az is, aki azt mondja: nem érdekli a ''rangja''...
Az amőbánál intelligensebb élőlények mindig is törekedtek és törekedni fognak egyfajta rangsor kialakítására...

Mivel ez egy szakmai fórum lenne, a szakmai hozzászólások száma az egyetlen olyan jellemző, amiből többé-kevésbé eldönthető: ki hol áll a sorban.
Aki sok sületlenséget hord össze, lemorzsolódik...vagy a modik penderítik ki vagy rászállnak a többiek és magától áll le.
Persze ennek alapfeltétele hogy a modik szakértő módon végezzék a munkájukat...:DDD

primus inter pares

(#703) Jégkokó válasza _seth_ (#701) üzenetére


Jégkokó
veterán

Csak még igazából nem értem a lényegét, mert a régi rendszert sikerült megszoknom és sztem az jó volt.Most akkor mikortol lesz valaki addikt?Mert egy kicsit nem tiszta még nekem a kép

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#704) Vigneau válasza paramparya (#695) üzenetére


Vigneau
félisten

Mi bajod van a Törpenyulakkal...? :DDD Tudnak annyit ártani a gépeinknek, mint a legrosszabb indulatú vírus. ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#705) lacafaca válasza Rover623 (#702) üzenetére


lacafaca
őstag

Aki azt állítja hogy neki nem számít semmi, mindenki egyforma elbírálás alá esik nála...az hazudik...
Éppen így hazudik az is, aki azt mondja: nem érdekli a ''rangja''...
Az amőbánál intelligensebb élőlények mindig is törekedtek és törekedni fognak egyfajta rangsor kialakítására...


látom te nagyratörő álmokat dédelgetsz.....és szerinted itt ki a szart érdekel hogy ki hányszor és mihez szólt hozzá? van akit ez érdekel, mást + az...nem mindenki kockafejü pcguru........van más is a világon ám... :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#706) _seth_ válasza Jégkokó (#703) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor leszel addikt ha a szakmai hszeid+közösségi hszeid * 0,25+aprós hszeid*0,1 elérik a 3502-t :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#707) Rover623 válasza lacafaca (#705) üzenetére


Rover623
félisten

Érdekes...meg sem kell néznem az adatlapodat ahhoz hogy tudjam:közösségi ember vagy...
Figyelsz a másikra, segítesz neki...kedves szavakkal illeted, becsülöd, bátorítod...vele együtt örülsz a sikereinek...;]

[Szerkesztve]

primus inter pares

(#708) Jégkokó válasza _seth_ (#706) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na ez igy már nagyjából tiszta, csak mintha most nem menne feljebb a hozzászólásaim száma, vbagy nem tudom, de mintha az elöbb is ugyan annyi léett volna, vagy magától leossza nekem a rendszer?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#709) Club


Club
őstag

Pontosan ezek azok a dolgok, amiket miatt sok-sok felhasználó, köztük én is nem nagyon járnak már ide.
Gratulálok.
Újabb ''elmés'' ötlet.
Lehetnék újonc?
Csak így tovább..

(#710) lacafaca válasza Rover623 (#707) üzenetére


lacafaca
őstag

természetesen a te szakmai kvalitásodat persze hogy el kell ismerni :R :R :R , de azért hidd el hogy itt nem mindenki azon görcsöl hogy minél nagyobb rangot érjen el. van aki csak bizbiszel itt, van aki csak felhasználói szinten nyomja a billt, és vannak olyan mágusok mint te és a többiek akiknek ez az életük......de ti vagytok itt kevesebben. elhiheted hogy van akit nem érdekel ez a rangosdi dolog, mert már pl kinőtt abból a korból.....nézd+ hogy te moóta vagy tag itt és é mióta..... :DDD szóval én csak olvasgatok, bizniszelgetek és beszélgetek......és a rangom az ami.....a tiéd + az ami....ha holnaptól újonc lennék hidd el azt is leszarnám mert nem érdekel... ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#711) Markgx10 válasza lacafaca (#710) üzenetére


Markgx10
őstag

Jah. Én pl egyáltalán nem értek a számítógépekhez :D , de a fáradt gőzben elég jól érzem magam. Amikhez én hozzászólok (forma-1, box, gyúrás) azoknak közük nincs a hardverekhez, ez jól is látszik azon, hogy rögtön visszafokoztak egy párat :DDD Valahogy azé megpróbálom feldolgozni magamban ezt a megrázkódtatást :D Ha nem sikerül, akkor majd mindig húzok 2mhz-et a processzoromon és beírom ;]

(#712) lacafaca válasza Markgx10 (#711) üzenetére


lacafaca
őstag

:C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#713) Rover623 válasza lacafaca (#710) üzenetére


Rover623
félisten

Nekem nem kell magyaráznod a sokszínűséget...
Mindenkinek mások az ambíciói...mások a kvalitásai...;)
A korral meg pláne ne gyere (az itt eltöltött idő is ez a kategória:U), mert azt meg én szarom le...nem érdem, múló állapot csupán...

De könyörgöm: akit nem érdekel a ''rangosdi'', az ide sem dugja a képét...annak elhiszem...
Aki itt hisztizik, csak kiröhögteti magát...:DDD

primus inter pares

(#714) lacafaca válasza Rover623 (#713) üzenetére


lacafaca
őstag

Aki itt hisztizik, csak kiröhögteti magát... hát nem ezt mondtam én is...... :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#715) Panther-D válasza VladimirR (#680) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Na, ez igen jó dolog... mindenkinek javaslom a ''top 10 forumtag a sulyozott hozzaszolasszam alapjan'' és a ''top 10 szakmai hozzaszolo'' listák összevetését. Azt hiszem tényleg azok kerültek a kombinált lista elejére, akik szamai hozzászólásaikkal kiérdemelték azt.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#716) VladimirR válasza Rover623 (#702) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Éppen így hazudik az is, aki azt mondja: nem érdekli a ''rangja''...''

koszonom, nem hazudok
kell a rangom? tied lehet (de legalabbis lemondok rola), aztan leszek ujonc - az a szoveg, a nevem alatt nem er semmit, mint ahogy a tied alatti sem
ha valakinek leirok valamit segitsegkent, azt legjobb tudasom szerint teszem - ha bizonytalan vagyok benne, odairom - ezek utan, ha az illeto a rangopm alapjan donti el, hogy hallgat-e ram, akkor megerdemli - halgasson arra, kinek nagyobb/szebb rangja van

jah, a lerohadt autonal valoszinuleg arra fogok hallgatni, akirol hirtelen olyan kep alakul ki, hogy talan ert hozza, vagyis ha azt mondom, nincs szikra, nem nyul az ongyujtojaert, hanem a gyertyakat veszi szemugyre
ugyanigy neten is, valamennyire lehet sejteni, hogy az illeto tudja-e mirol beszel

(#717) paramparya


paramparya
őstag

Bár lassan az összes lefokozódás kompenzálódik itt, visszasírják magukat az emberkek előző rangjukra, annyira nem győzik kihangsúlyozni, hogy milyen rossz... :U

(#718) SLYM válasza Trak (#686) üzenetére


SLYM
veterán

azt nem arra írtam. hanem az előtte álló részre :)

''De amiket írsz, azok sem az intelligencia mértékei Már sokadszorra mondod az egészségesen táplálkozás, sportolás dolgot, de ennek az ég világon semmi köze hozzá.''

az ''ég világon semmi köze hozzá''(by te)ra írtam azt, hogy ''nem értesz hozzá''.(by én)

ahoz, hogy valaki ezeket a dolgokat is rendesen csinálja kell némi ismeret. és ha a szellemi és fizikai munka naggyából kiegyenlíti egymást sokkal fittebb az ember és jobb a közérzete. (tudom mert amikor elmentem középsuliba 2 évig semmit se csinátam a hétvégi focit leszámítva)

[Szerkesztve]

(#719) Draki válasza SLYM (#718) üzenetére


Draki
aktív tag

Szerintem ezt az egészet folytassátok a ringben, már nagyon fárasztó ez a szócséplés! :( Ráadásul rohadtul offtopicá vált a téma... :U

[Szerkesztve]

(#720) orbano válasza Rover623 (#702) üzenetére


orbano
félisten

Az amőba is megeszi a nálánál gyengébb, kisebb élőlényeket :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#721) Rover623 válasza orbano (#720) üzenetére


Rover623
félisten

Az lehet...de én nem erről beszéltem...:B
Az adott fajon belüli rangsorról beszéltem...hiányosak a biológiai ismereteim (is), de úgy gondolom hogy vmilyen hierarchia kialakításához és a rangsor ''észben'' tartásához az ''egy bites''-nél vmivel bonyolultabb agyi felépítés szükséges...:C

primus inter pares

(#722) #70869248 válasza Rover623 (#713) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez sztem elég 'álnok' (bocs a szóért) érv.
tüntetni sem csak azok járnak akik a politikai ambicióikat egyengetik.

Ezt egyáltalán felhozni sem szép, mert másokat elbizonytalaníthat hogy kifejthetik-e a véleményüket.
hasonlóképpen a ''Aki itt hisztizik, csak kiröhögteti magát.'' summázással.
Sztem akinek véleménye van a témában elmondja, ha pedig több mint elég, vagy összegyűlt a kellő információ, akkor bezárják a topic-ot.
Az is elmondhatja a véleményét, akinek fontos a rang.
miért ne mondhatná el? mert kiröhögteti magát? Mert az hiszti?
Nincs nézőpont ami szerint muszáj lenne megközelíteni egy témakört.

(#723) Rover623 válasza #70869248 (#722) üzenetére


Rover623
félisten

Az is elmondhatja a véleményét, akinek fontos a rang.
miért ne mondhatná el? mert kiröhögteti magát? Mert az hiszti?


Ebbe kellőképpen belezavarodtál...:DDD

Ha engem nem érdekelnek a buzik, nem megyek oda hozzájuk és nem vágom a képükbe hogy le vannak szarva...már ha értelmes ember vagyok (bár ez necces, mert értelmes ember nem diszkriminál nemi orientáció alapján)...vágod?

Elég durva és egyszerű hasonlat volt, de szvsz ezt mindenki megérti...ez zsigeri dolog...nem szükséges agy hozzá...:DD

P.S.:
LOL...most látom: még egy ''közösségi'' ember...
Tehát akárhogy szépítjük a dolgot: az itt felszólaló emberek között túlsúlyban vannak azok akik ''vesztettek'' a jelenlegi rendszerrel...
Közöttük is többen vannak akik nehezményezik a dolgot...tehát általánosságban kijelenthetjük: az embereket mégiscsak érdekli a ''rangjuk''...fúj, micsoda bagázs...:P


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#724) #70869248 válasza Rover623 (#723) üzenetére


#70869248
törölt tag

ja, van benne némi fogalmazási zavar, bár nem itt :)

De a lényeg hogy uúgy a te érvelésedet is lehetne elemezgetni.
mint ahogy te méred mások érvelését, hogy röviden mondjam az - az kiabál a legjobban akinek a háza ég- vonalon.
De sztem felesleges.
Sztem egy téma megvitatásában egyedül a téma ismerete és a nyitottság elvárható, a megközelítés nem.

szerk: ''LOL...most látom: még egy ''közösségi'' ember...''
nekem teljesen mindegy milyen besorolásba/polcra illeszkedem, nem ettől teszem függővé hogy mihez szólok hozzá.

[Szerkesztve]

(#725) Superman válasza Rover623 (#723) üzenetére


Superman
nagyúr

Ezzel az erővel azt is mondhatjuk, hogy te miért vagy itt és miért jártatod a szádat, vágod? Egy érvelést éppúgy lehet az ellenkezőjére is fordítani, b-type nem zavarodott bele semmibe. A homoszexuálisoknak, akiket te kellőképpen intelligensen buziknak neveztél, semmi közük ahhoz, hogy valaki kifejti a véleményét valamiről, ami érdekli.

Abból, hogy elmondom itt a véleményemet erről az ''újításról'', még nem következik, hogy érdekel a rangom, nem érdekelt eddig sem, sőt, még önálló avatart sem kértem soha (bár egyszer felmerült, de abba is maradt...). Látom a logika sosem volt az erősséged.

Ezt az idióta stílust meg befejezhetnéd már. Gondolom te az ''alaplapok, videokártyák, stb. guruja'' vagy és mindenhez értesz, amiről itt írnak egy cikket, vagy csak bedobnak egy képet és számolatlanul ontod a ''szakmai'' hozzászólásokat. Gratulálok, örülj neki,a gúnyolódást meg hagyd meg, mi vagy te menstruáló nő, vagy csak 11 éves kölyök?

(#726) -Mike- válasza Rover623 (#723) üzenetére


-Mike-
addikt

''Te sem vagy éppen a legélesebb kés az eszcájgosfiókban.''
Attól, hogy valaki közösségi, az nálad milyen besorolást kap te nyeretlen kétéves?
Bogyózzál csak tovább, de szerintem nem fog érdekelni téged az sem, ha nílusi aligátor leszel a következő pillanatban ami épp ássa el a tojásait, és ha minden jó lesz, akkor a Körúton fox is találni olyan helyet ahová megszülheted a tojásaidat... ne sz*rjál..
És igen, ismét egy _közösségi_ f*sz szólt be ...

[Szerkesztve]

(#727) Loretto


Loretto
veterán

Jó lenne nagyon hamar beszüntetni ezt stílust, illetve ezt a témát is.Erre semmi szükség itt.

Soirée...

(#728) Rover623 válasza -Mike- (#726) üzenetére


Rover623
félisten

Attól, hogy valaki közösségi, az nálad milyen besorolást kap te nyeretlen kétéves?
Attól hogy ''valaki közösségi'', még semmilyet...nem azzal kezdem hogy megnézem az adatlapját...;)
De ha valaki csak ilyen stílusban képes kommunikálni mint pl. te és ''közösségi ember'', nos az már súlyosbító tényező...

A sok ''filosz'' jön itt a dumával: ''le a rangokkal'', ''mindenki egyenlő''...:DDD
El kellene kicsit mélyedni a társadalomtudományokban, a szociológiában és a pszichológiában...nem csak hülye jelszavakat dobálni a levegőbe...

A normális emberi érintkezésben, a kommunikációban mindig is fontos volt és az is lesz hogy ki milyen pozíciót foglal el...hogy kinek mi a ''rangja''...
Ha ez nem lenne fontos, nem lenne sehol ''főnök'', ''tanár''...de (hogy hétköznapi példát említsek) pl. ''eladó'' sem...
Ha mindenki egyenlő, egyforma...azonos ''rendfokozatú'' lenne, hamar megborulna körülöttünk minden...
Aki ezt nem képes megérteni, csak sajnálni tudom...:(

P.S.:
''Te sem vagy éppen a legélesebb kés az eszcájgosfiókban.''
De azok a társaid sem, akik a rangok eltörléséért protestálnak...mondván: elég a hozzászólások számát vagy a PH!-n eltöltött időt megnézni...
Aha...mert azok a mérőszámok nem rangsorolást jelentenek ugye...?;]

primus inter pares

(#729) erdoke


erdoke
titán

Minden hőbörgőnek javaslom a #485 ([link]) elolvasását, talán megkönnyíti a rendszer megértésének folyamatát. Bár főleg olyanok tiltakoznak, akik már jó ideje járnak ebbe a fórumba, hihetetlen, hogy eddig nem fogták fel, még a neve is Prohardver!, nem pedig Prohaver!... :P

A legjobb aláírás a héten

(#730) jagada


jagada
őstag

nem tom felmerült-e már a dolog, de szvsz jó lenne szummázni a hozzászólásokat, ahol a gép autómatikusan számolná ki a súlyok ismeretében az eredményt, és így tudná az ember egyetlen pillantást vetve rá, hogy hol is tart.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#731) -Mike- válasza jagada (#730) üzenetére


-Mike-
addikt

Miért olyan fontos ez?

(#732) jagada válasza -Mike- (#731) üzenetére


jagada
őstag

szvsz ha mán számolják, akkor legyen jól áttekinthető.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#733) VladimirR válasza jagada (#730) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

(#734) jagada válasza VladimirR (#733) üzenetére


jagada
őstag

ahhh cool :)) :))
ezt még nem láttam :D

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#735) #70869248 válasza erdoke (#729) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Bár nem tartom magam hőbörgőnek, mivel a mai reggelig 2hsz-t írtam a témához
- [link] és [link]
Nem is tiltakoztam, sőt.
De úgy gondolom mivel lett létrehozva főleg közösségi rész, így vannak főleg közösségi emberek is.
Ilyen lennék én is, teljesen megértem hogy szükség van vmilyen rangsorra a piacon (megbízhatóság miatt), tökéletesen nem érdekel hogy ez hogyan befolyásolja a hozszólásaim számát..aki nem hiszi vegye el.
Ami viszont érdekel, hogy a véleményem ne így kerüljön megvilágításba:
''LOL...most látom: még egy ''közösségi'' ember...'' (#723)
Mert megtehetném hogy nem foglalkozok vele, de nem szoktam tenni.
Szal szakmázzon akinek az a fontos, legyen bmennyi rangja, vagy mittomén, de ezen a fórumon van egy közösségi rész, és ha egy mindenkire vonatkozó rendelkezést hoztok, akkor mindenkinek is lehessen véleménye, ne kapcsolódjon hozzá a fent említett:
''LOL...most látom: még egy ''közösségi'' ember...''
mert ennek is van oka.
:)

(#736) Zsadi


Zsadi
őstag

Nekem igazából csak a Játékok szakmai besorolása egy kicsit fura.
Mert egyrészről jogos: cpu, vga, memória, driverek stb.. összefüggésben bármilyen játékkal gond lehet, de amikor már ''elakadtam a pályán'', ''nem jó a cd key'', ''mi az a wh, aim?'', ilyen olyan köridők, statok stb.. összejönnek a ''fanatikusok'' :), akkor már inkább átmegy közösségibe a dolog.
De ezen csak úgy agyalgattam :), az új rendszerrel nincs semmi bajom!

(#737) VladimirR válasza Zsadi (#736) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne csak azt nezd, hogy ez hardveroldal is
van mellette egy it (Bovebben: [link]), es egy mobilokkal foglalkozo (Bovebben: [link]) portal is, es ez elobbi profiljaba a szoftverek koze talan valamennyire bel;eillenek a jatekok is
persze valahol igazad van, mert sokszor tenyleg csak arrol szo, hogy ki hanyat frag-elt, vagy mennyi a korideje, viszont ritkan ugyan, de megesik, hogy itt is komolyabb teruletre terelodik a szo

[Szerkesztve]

(#738) Pompi válasza Club (#709) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Pontosan ezek azok a dolgok, amiket miatt sok-sok felhasználó, köztük én is nem nagyon járnak már ide.
Gratulálok.''


Ezek szerint te és a többi sok-sok hozzád hasonló felhasználó azért jár ide, hogy az arcképe alatti szöveget olvasgassa? :F

Feel Good Inc.

(#739) erdoke válasza #70869248 (#735) üzenetére


erdoke
titán

Nem elsősorban rád gondoltam, hanem a fennhangon elégedetlenkedőkre, akik közül sokan két napja elkezdtek a szakmai témákban lődörögni, és semmitmondó hozzászólásokat gyártani.
Részemről semmi gondom a közösségi szekcióval, még azzal se, hogy sok ember ott jobban érzi magát mint a szakmai témákban. Ha elfogadják azt, hogy ez egy hardveroldal fóruma, és a házigazdáknak, tulajdonosoknak az az érdeke, hogy a szinte kizárólag ilyen jellegű hirdetőket megtartsa vagy számukat növelje, akkor békésen megférünk egymás mellett. Néha magam is szoktam közösségi témákban kátránykodni, hiszen ha már úgyis erre járok, nem fogok egy ismeretlen fórumba beírogatni a foci VB-vel vagy más témával kapcsolatban.
Aki lenézi azokat, akik inkább a közösségi fórumban tevékenykednek, de egyébiránt elfogadják a módosított játékszabályokat, azoknak saját magukban kell inkább a hibát keresni.
Rover623 már korábban is többször kifejezte irántam ''rajongását'', úgyhogy nem hioszem, hogy hívőt veszítek azal, ha őszinte véleményt mondok az ügyben. :D

A legjobb aláírás a héten

(#740) lorcsi válasza erdoke (#739) üzenetére


lorcsi
veterán

Vicces lesz ha mostanság ilyen szakmai hsz gyüjtők lepik majd el a forum szakmais részét és éppen téged akarnak majd arról kioktatni hogy mint mondott az x. szomszédjuk haverja :)

(#741) erdoke válasza lorcsi (#740) üzenetére


erdoke
titán

Ha sok lesz a hsz-vadász, majd meghúzom magam egy ideig. :Y:))

A legjobb aláírás a héten

(#742) #70869248 válasza erdoke (#739) üzenetére


#70869248
törölt tag

Közösségi részben és/de teljes PH! odaadással..
- kép: [link]
:)

[Szerkesztve]

(#743) _Volkovy_ válasza erdoke (#739) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem elsősorban rád gondoltam, hanem a fennhangon elégedetlenkedőkre, akik közül sokan két napja elkezdtek a szakmai témákban lődörögni, és semmitmondó hozzászólásokat gyártani.

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy inkább örülni kellene, hogy elkezdtek az emberek megint a pécével foglalkozni.
Eddig pofáztak, az nem volt jó. Most kockulnak, az se jó?

Ha számodra semmitmondóak is a hozzászólások, lehet, hogy másnak nem.

(#744) VladimirR


VladimirR
nagyúr

top 10 ''kozossegi ember'' => Bovebben: [link]

ugyanaz maskent => Bovebben: [link]

[Szerkesztve]

(#745) Rover623 válasza erdoke (#739) üzenetére


Rover623
félisten

Miért veszítenél hívet...?:DDD

Aki lenézi azokat, akik inkább a közösségi fórumban tevékenykednek, de egyébiránt elfogadják a módosított játékszabályokat, azoknak saját magukban kell inkább a hibát keresni.

Ebben nem hiszem hogy nézetkülönbség lenne köztünk...:U

Mivel elég ''aktív'' vagyok, anélkül is tudom általában hogy ki merre tevékenykedik hogy megnézném az adatlapját...
Tehát eddig is befolyásolhatott volna egy-egy ''csörtében''...ha hagytam volna...
De nem hagytam...
Ellenben az ebben a topic-ban is tapasztalható ''attack'' esetén súlyosbító tényezőként veszem figyelembe...;)

primus inter pares

(#746) Solad válasza VladimirR (#744) üzenetére


Solad
őstag

ez friss adatbazisbol dolgozik? nem latom magam az engem megilleto helyen :DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#747) erdoke válasza _Volkovy_ (#743) üzenetére


erdoke
titán

PC-vel foglakozni? Vajon milyen színvonalú hozzászólásokat szül a kényszer? Linkeljek párat? Legalább a fele becsületesen OFF egyébként... :U

A legjobb aláírás a héten

(#748) erdoke válasza VladimirR (#744) üzenetére


erdoke
titán

Biztosan nem stimmel valami a közösségi listával. Sok magas rangú ember nincs rajta, akiknek a listában előkelő helyen kellene szerepelniük (Integra, Divot, stb).

A legjobb aláírás a héten

(#749) erdoke válasza Rover623 (#745) üzenetére


erdoke
titán

Komoly nézetkülönbség igazából sose volt köztünk, most pláne nem lehet. Inkább stílusbeli különbség van, dehát nem lehetünk mind egyformák, mert akkor hová fajulna a világ. :)

A legjobb aláírás a héten

(#750) Solad válasza erdoke (#748) üzenetére


Solad
őstag

a kov hszben ertelmesebben leirtak :)

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.