Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeL


PeL
addikt

Remek :U
Jó ideig Discord ellenes voltam mert szerintem a TS-hez képest pl. hatványozottan erőforrás pazarló, mivel chromium alapú az egész, kb olyan mintha egy plusz böngészőt futtatnék a háttérben folyamatosan. Szerintem feleslegesen egy olyan program miatt, amit csak beszélgetésre használunk. Aztán idővel elült ez a paranoiám, mert használom 1-2 community szerver miatt, de ez most megint betett kicsit... :DDD

Egyébként csak kérdezem, hogy ez a csendes fix akkor is működik ha nálam nincs fent a Geforce Experience? Vagy ilyenkor mit tudok csinálni?

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

Ripcord...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Abu85 válasza PeL (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A telemetriamodul kell a csendes frissítéshez. Az küldi az információt a szervernek, hogy kell a frissítés.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) PeL válasza Abu85 (#3) üzenetére


PeL
addikt

Akkor elvileg én is megkapom. Köszi, ez érdekelt csak :)

(#5) FLATRONW válasza PeL (#1) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nekem az alkalmazás nincs is feltelepítve, amire használom, arra elég a böngészős változat is.

(#6) PCProfessor


PCProfessor
aktív tag

Szóval aki bloatware meg minden hülyeség nélkül rakta fel a drivert az nem kapja meg automatikusan. WP.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.