Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) hito válasza hito (#144) üzenetére


hito
nagyúr

Sztornó, bocsánat, csak törölni kellett a böngésző adatokat. :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#152) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

FONTOS SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!

ezzel párhuzamosan az új rendszer elérhető lesz a http://hardverapro.webinform.hu cím alatt. ezt a topikot továbbra is kéretik szigorúan bugreportoknak fenntartani! köszönjük, és elnézést a hibákért.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#153) qfm válasza Parci (#152) üzenetére


qfm
senior tag

Ha ez teszt lehetőség céljából marad fent, akkor szerintem tegyetek közzé egy listát az aktuális javításokról, hogy lehessen visszajelezni, hogy megoldódott e az érdeklődőknél.

Sorry az offért, törölhető, miután célt ért a hsz.

(#154) Neoteric


Neoteric
addikt

Jelentem minden bug javításra került, szép munka volt fiúk! :R ( ;] )

PSN: ne0teric_sAN

(#155) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Nálam az volt a bibi, hogy miután próbálgattam az új hardverApró-t is, se oda, se a Prohardver-re nem engedett be a rendszer, felhasználónév/jelszó hibára hivatkozva. Ezen csak új jelszó kérése segített.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#156) V1 zolee válasza Pisztillus (#155) üzenetére


V1 zolee
tag

Ugyan ez volt nálam is, aztán rájöttem hogy vagy a moderátorok, vagy saját magától a rendszer a felhasználó nevemet változtatta meg, mégpedig úgy, hogy 1 nagybetűt lecserélt kicsire... :))

(#157) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, nem tudom, hogy a javaslatok elférnek-e a bug report topikban, de én nem bugot szeretnék jelenteni, hanem összevetve a régivel, segíteni abban, hogy az újban mi legyen benne ami a régiben sem volt megoldott.

-Saját hírdetéseim megjelenthetnének egy szövegdobozban, mint a régi estében, de ugyanúgy mint a fórumnál, itt is jelezve lenne számmal, hogy hány új, olvasatlan üzenet érkezett a hírdetéshez. Nagyon hasznos lenne.

- Csoportos up

- esetleg az sem lenne rossz, ha 1-1 hírdetésnél ki kéne választani az áru állapotát, és az a címben megjelenne, de csak ez, a felhasználó címén kívül.

Üdv

megj: én ma este Parci hszeire kerestem rá az ominózus másik topikban és engem meghatott, grat srácok, jó a hozzáállásotok, respekt ;)

(#158) Hunter2


Hunter2
addikt

a régi rendszerről a privát levelezést nem akarjátok átvezetni az új rendszerre?
A hirdetések adminisztrációjánál lehetne külön gomb a hirdetés törlésre?
Az hogy a piros pontok nem lesznek átvezetve az új HA-ra már végleges?

[ Szerkesztve ]

(#159) Hunter2


Hunter2
addikt

Az hogy lehetséges hogy nálam opera alatt az új hardverapró jön be míg Crome alatt a régi?
Az url természetesen ugyanaz.

(#161) D1Rect válasza Hunter2 (#159) üzenetére


D1Rect
félisten

Visszarakták a régit.

(#166) fi:zi'k válasza Parci (#152) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Áthelyezve ide: hardveraproeles.webinform.hu

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#168) Petike1007


Petike1007
tag

kevés az alkategória amúgy...
pl.: hardver-memória-asztali gép ram...és itt vége?
ddr-ddr2-ddr3, akármi szűrés még jól jönne...biztos van több ilyen is...ezt találtam..

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#169) werszomjas válasza fi:zi'k (#166) üzenetére


werszomjas
őstag

Szívesen tesztelgetném, keresném a bugokat, de engem nem enged itt belépni, kiírja, hogy Kommunikációs hiba.

Nálatok is?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#170) VIPowER válasza Parci (#152) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ezeken a helyeken direkt vaktában kell írogatni?

(#171) keszo


keszo
őstag

Újra a régi :)
Teljesen jól működik

[ Szerkesztve ]

Attila

(#172) danih


danih
addikt

Kérdésem hogy a tesztszerón lehet szabadon "garázdálkodni"? Azaz tesztelni, stb - onnan semmi sem kerül majd át az élesre? Ill. ha ott változtatok a hirdetéseimen, az a jelenlegi HA-s hirdetéseimet ugye nem fogja érinteni, és élesítéskor törlésre kerülnek?

(#173) stevve válasza danih (#172) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha jól tudom, lehet ott garázdálkodni, de mivel folyamatos fejlesztés alatt áll, lehet, hogy már megtalált hibákkal fogsz találkozni.

(#174) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

2 Bug (ha már valaki jelezte, akkor moderálható :) )

1. Pl. Van egy hirdetésem, amiben régi procikat, pl. weitek, alpha keresek. Hiába írom be a keresőbe, hogy Weitek (vagy bármelyik, amit keresek), nem adja ki a hirdetésemet, pedig ott van. "Nem található keresési feltételeknek megfelelő hirdetés."

2.A hirdetések alatti kommentekből eltűntek a képek.

Meg valahogy a régi hirdetéseket is elérhetővé kéne tenni. Ha jól értelmezem, UPolás nélküli 1 hónap után törlődnek. Pedig a minap találtam egy 2006 óta UPolatlan 1-2 ezer ft-os valamit, meg volt még, és nagyon jól jött...

(#175) tomab04a


tomab04a
aktív tag

A hardverapró keresőjében kiválasztom azt, hogy " az elmúlt 3 nap anyagából" akarok keresni, akkor bedobja azt is ami már hónapok óta fentvan,csak uppolták.A nemrég FELADOTT hirdetések közt akartam turkálni, de nem ment.Bár lehet én vagyok hülye és minden nap lesem a gombot amivel lehet, csak nem esik le. :DDD

Nincs ekezet.

(#176) pénégy válasza Parci (#152) üzenetére


pénégy
csendes tag

Bocs, csak így tudtam belépni. Új Hardveraprón nem megy a belépés egyszerűen. Se telefonról, se innen (XP, Chrome. Win64bit Chrome belép.

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

(#177) leonlion2012


leonlion2012
csendes tag

Üdv!Hetek óta nem tudok belépni,azt írja sikeres belépés és nem történik semmi!
Pedig sürgessen be kéne lépnem !Köszi a segitséget

(#178) nggabi


nggabi
nagyúr

mellé

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#179) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!

Tegnap óta nem működnek itt a pH oldalon a LINK, Kép, Félkövér, smile-k gomb. Képet se tudok beilleszteni, mert feltölteni feltölti, de a beillesztés gomb sem reagál. Firefox böngészőm van 26.0, 30.0 és 31.0-val is ugyanez a helyzet. Semmi új programot nem telepítettem. Internet expolerrel működik, tehát biztosan a firefoxal van valami. Van valami ötletetek?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#180) Jorus válasza LamaCube (#179) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt lett kitárgyalva a probléma tegnap. Röviden: tedd whitelist-re a prohardver.hu domaint a reklámszűrődben.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#181) LamaCube válasza Jorus (#180) üzenetére


LamaCube
addikt

Magyarul engedélyezzem a reklámokat az oldalon?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#182) Jorus válasza LamaCube (#181) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, így értettem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#183) LamaCube válasza Jorus (#182) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyszerű...
Köszönöm a segítségedet!!! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#184) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.