Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oraculus


Oraculus
tag

Sziasztok!
Ma érkezett meg az új gépem de nem akar müködni :W
Este beraktam a PCI foglalatban a vezetéknélküli adaptert. Közben láttam, hogy jobban lehet elhelyezni az optikai meghajtókat és a merevlemezt a jobb levegő áramláshoz. Módosítottam a helyezésüket és a tápegységből jövő kábeleket, IDE kábelt kihúztam és viszzadugtam a dvd írókba, a hdd-be, a vga-ba és a ventillátorba. Annyi még, hogy aki összeszerelte a gépet majdnem minden alkatrészhez másik kábelt használt, én az összeset tehát kettő dvd író, egy hdd, egy vga és egy 12 cm ventillátor kötöttem össze egy kábelre. A nem használt kábeleket elhelyeztem a ház legfölső részében és kötözővel összekötöttem őket.
Ezután a helyére tettem a gépet és összekötöttem a monitorral, egérrel, bill.... stb.
A legelső dolog ami megjelent a képernyőn az volt, hogy csökkenetett módban vagy a legutolsó müködö beállítasokkal inditsam a Windows stb. mert valami software, vagy hardware módósítás történt a legutolsó használat közben :F
Én az utolsó müködö beállításokkal indítottam a windows.

Inditás után a következőket tapasztaltam:
- Nem müködik az USB-s egér (másik USB portban már igen, azután hogy újra indítottam)
- C meghajtó kb. 50GB hely, D meghajtó 0GB hely azt írja formazni kell (elvileg így kellene lennie: C-50GB, D-110GB)
- Nincs hang (Feltelepítettem az audio programot a telepítő cd-ből de hang nuku)
- Elindítottam a wireless PCI adapter program telepítését (cd-ről) de e közben a gép lefagyot, Reset gomb benyómása előtt, alatt és utána is a számitógép piros lámpája folyamatosan ég és azóta semmire nem reagál (csak ha kikapcsolom) A monitornak végig csak a kis lámpája villog és képet nem ad.
Mindez kb. 20 perc használat közben tapasztaltam, három-négy újraindítás és egy fagyás alatt.

Van valakinek ötlete mi lehet a gond :F

Üdv. :R

"This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

(#2) PazsitZ válasza Oraculus (#1) üzenetére


PazsitZ
addikt

Van iylen topic, itt több az esélyed a válaszra is hozzáértőktől szvsz [link]

- http://pazsitz.hu -

(#3) Racecam válasza Oraculus (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az első ötlet, hogy topicnyitás előtt/helyett használd a keresőt. A linkelt topicot pont erre találták ki, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.