Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) CJ4567 válasza AuraSync (#55) üzenetére


CJ4567
veterán

Feleződött az FPS-em, mert túl sokat kértem a 3070-től. :) RT tükröződések + RT megvilágítás közepesen már 60FPS+ fut, és a látvány 95%-a ott van, nekem az a kettő többet ad hozzá, mint az árnyékok, meg a megvilágítás már sokat javít azon, hogy hol, milyen árnyék van.

Ahogy írtad is, a RT arra van, hogy egyszerűen az összképen javít, és a RT (mint a CP2077, Control, Metro Exodus EE) állleejtősen néz ki, és a CP2077 nagy részét azzal töltöd, hogy ide mész, oda mész, átvezető, stb, szóval bőven van idő a grafikát bámulni. RT-el a karniválos küldetés közben csak bámultam, hogy na ez igen, ez már tényleg valami. (Az FPS-ről inkább nem nyilatkoznék. :DDD)

Ami számomra a jelképes szintű RT-et képviseli, és inkább kikapcsolnám, az a csak árnyékokra kiterjedő RT, mint pl. a Shadow of the Tomb Raider, amennyi FPS-t elvesz kicsit jobb árnyékokért, abból inkább felskálázod a játékot. :DDD Akkor már a tükröződéseken javítsanak, az látványosabb számomra.

A RT-el félig meddig az a "baj", hogy már annyira jó a normál, raszterizált grafika, és a trükkök, amiket azért használnak, mert eddig nem volt RT, hogy innen már nehéz az összképet fejleszteni, és már hozzászoktunk a videójátékos kinézethez, ami néha a szemnek jobban tetszik, hiába kevésbé valósághű.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.