Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CDColt


CDColt
tag

Tesztelgettem a procimat (AMD2400+) és a 166@15 szorzó mellett sikerült 2.55Ghz-et elérnem. Egy Asus A7N8X-E V2.0 alaplapom van. SiSoftware Sandra képeket mellékeltem (211kbyte össz (3xGIF), remélem, hogy a modemeseknek is belefér...:)

Meddig lehet ezt a procit húzni??!

[L]http://www.arkossyzsolt.hu/kep0.gif[/L]
[L]http://www.arkossyzsolt.hu/kep1.gif[/L]
[L]http://www.arkossyzsolt.hu/kep2.gif[/L]


[Szerkesztve]

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#2) 15000 válasza CDColt (#1) üzenetére


15000
tag

nem műxik a link.

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#3) ffodi válasza CDColt (#1) üzenetére


ffodi
veterán

Folyékony nitrogénnel még 2.8-3 ghz-ig. :)) :DD :)) :DD
Nekem nem mennek a linkek! :(

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#4) CDColt válasza 15000 (#2) üzenetére


CDColt
tag

Látom én is, nem tudom mit csesztem el... Mindjárt...

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#5) CDColt


CDColt
tag

Hogy tudom a képet bemásolni úgy, hogy a vinyón és nem egy weboldalon van?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#6) 15000 válasza 15000 (#2) üzenetére


15000
tag

nálam se Opera, se IE (se MyIE) -ben nem megy

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#7) 15000 válasza CDColt (#5) üzenetére


15000
tag

vinyóról pláne nem fogom látni....

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#8) CDColt


CDColt
tag

Egyébként egy minimálisra lehúzott Zalman hűti (1667 ford/perc). Jelenleg 50 fokos a proci.
Meddig merészkedjek el? :F

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#9) CDColt


CDColt
tag

Azért nem látjátok a képeket, mert a (=%//%6 szolgáltató nem azonnal frissít!!! Grrrrr!

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#10) Attyo válasza CDColt (#1) üzenetére


Attyo
tag

Mekkora a core fesz??? 2volt vagy 2.5???? :))

Ha ez mind igaz és stabil is, akkor rohadt mákos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C

[Szerkesztve]

(#11) CDColt


CDColt
tag

Tehát ez abszolút csak hűtés kérdée? Próbáljam meg 2.6-2.7-ig? Aztán ha nem írok holnapig, akkor nézzetek hiradót ma este jó? :))

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#12) CDColt válasza Attyo (#10) üzenetére


CDColt
tag

1.8!!! a core fesz!

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#13) CDColt


CDColt
tag

Ha valaki akarja látni a SiSandra képeket elküldöm mélben.

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#14) CDColt


CDColt
tag

Na, kérek egy kis bíztatást! 2,6Ghz egy 2.4+ből?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#15) Attyo válasza CDColt (#13) üzenetére


Attyo
tag

Nekem küldheted.. De photoshop nélkül :))

(#16) Attyo válasza CDColt (#14) üzenetére


Attyo
tag

Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17) 15000 válasza CDColt (#14) üzenetére


15000
tag

nekem is küldd már el lécci !!!!!!!!

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#18) CDColt válasza Attyo (#15) üzenetére


CDColt
tag

Attyo: mél ment

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#19) evola válasza CDColt (#13) üzenetére


evola
senior tag

Nekem küldd el légyszi.
mailcím az adataimnál.
Köszi.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#20) CDColt válasza 15000 (#17) üzenetére


CDColt
tag

15000: mél ment neked is

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#21) CDColt válasza evola (#19) üzenetére


CDColt
tag

evola: detto

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#22) CDColt


CDColt
tag

Oke, most akkor kilepek, es felnyomom 2.600 Ghz-re.... Ha nem jonnek vissza 10 perc mulva, akkor gyujtsetek nekem egy Spectrumra, oke? :)

[Szerkesztve]

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#23) 15000 válasza CDColt (#20) üzenetére


15000
tag

megjött, gratula, de inkább hagyd békén a kicsitkét, mert még elfüstölöd...

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#24) CDColt válasza 15000 (#23) üzenetére


CDColt
tag

Vazzeg!!!!! Azt hittem, hogy infarktust kapok!!!! 177@15x --- 2655 Ghz-nél már nem jött be a Bios. Fogytam most 10 perc alatt vagy 5 kilót... Visszaállítottam 2.55 Ghz-re mert azon teljesen normálisan fut. Már láttam a blank Bios előtt, hogy 20eFt kiszáll az ablakon :) Huhhh, ez meleg volt - szó szerint...

[Szerkesztve]

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#25) evola válasza CDColt (#21) üzenetére


evola
senior tag

Köszi.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#26) CDColt


CDColt
tag

Van annak jelentősége, hogy milyen párosítással érem el a növekményt? Azaz pl. 11x200=2200 ill. 15*146.6=2200???

[Szerkesztve]

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#27) 15000 válasza CDColt (#24) üzenetére


15000
tag

sztem most vedd vissza 2400-ra és hajtsd ezen. ugyse kell ekkora számolási teljesítmény sztem.
viszont a 2400-at próbáld meg 15x160 helyett 12x200-al. na az fincsi lesz. onnan köv ugrás 11x220 és ha ez is műxik, akkor yo vagy. ha beállt a 11x220, akkor kezdd el csökkenteni a vcore-t 1.8 ról addig, amíg stabil a gép.
ha csak 1.8on stabil, akkor hagyad azon.
ezek után dőlj hátra és

ENJOY !!!!!!!!!!

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#28) Raymond válasza CDColt (#26) üzenetére


Raymond
félisten

Ha birja a memoria nyomd minel feljebb a FSB-t.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29) 15000 válasza CDColt (#26) üzenetére


15000
tag

lásd #27

esetleg 10x240, de ehhez már vmi durva tuning, vagy hynix d43-as ram kell

[Szerkesztve]

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#30) Thom! válasza CDColt (#26) üzenetére


Thom!
veterán

Van ám. 200-as jobb.

(#31) CDColt válasza 15000 (#27) üzenetére


CDColt
tag

15000: Köszi a jótanácsot, Yoda mester. Mindjárt ki is próbálom és beszámolok, oké?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#32) CDColt


CDColt
tag

Sajna sem a 12x200 sem a 11x220 nem ment... Szal az a lényeg hogy olyan párost találjak, ami a 200-hoz közelít egyik oldalról ugye?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#33) CDColt


CDColt
tag

Van-e olyan tuning program ami XP alól is buherálja a Biost? Vagy mindig kikapcs, bekapcs?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#34) Thom! válasza CDColt (#32) üzenetére


Thom!
veterán


11,5*200
11*200

(#35) Skót


Skót
aktív tag

Nekem is dobhatnál egy két képet mert ez érdekes kis eredmény:D
ronika987freemail.hu

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#36) CDColt válasza Skót (#35) üzenetére


CDColt
tag

Sajna 200-an nem nagyon megy semmilyen kombinációval... SUX Visszaállítottam 15x160-ra, azzal nyomja a 2,55Ghzet.

A memória 8-3-3-2,5 megfelelő?

Skót: kép ment

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#37) evola válasza CDColt (#1) üzenetére


evola
senior tag

Gratulálok, megnéztem a képeket, nekem max 2416mhz-et tudtam elérni.
2550-en 2.00 volt mellett sem hajlandó menni, pedig vízzel hűtöm.
Szerencsés vagy!!

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#38) CDColt válasza evola (#37) üzenetére


CDColt
tag

Tudom, hogy kinek a pap, kinek a papné, de nekem az Asus-AMD kombó nagyon bejött. Amióta az eszemet tudom ez a párosom volt és soha nem volt bajom vele.

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#39) CDColt


CDColt
tag

Most egyébként levettem a Core feszt 1,65-re így a proci 40 fokos.

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#40) Manitou válasza CDColt (#36) üzenetére


Manitou
addikt

tápod milyen??

(#41) CDColt válasza Manitou (#40) üzenetére


CDColt
tag

Zalman 400W

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#42) evola válasza CDColt (#38) üzenetére


evola
senior tag

Nekem meg Epox 8RDA3+ ban van.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#43) 15000


15000
tag

és a ram milyen és mennyi ?

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#44) CDColt válasza Manitou (#40) üzenetére


CDColt
tag

Manitou: jól látom, hogy 2100+ 3200-n nyomod?!?!

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#45) CDColt válasza 15000 (#43) üzenetére


CDColt
tag

2x512 @400 Adata (?!)

[Szerkesztve]

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#46) 15000 válasza CDColt (#45) üzenetére


15000
tag

pedig akkor a 12x200-al elvielg nem kellene, hogy gondja legyen, pláne 2.5-3-3-8-as időzítéssel.
mondjuk, lehet, hogy a proc ,nem bír nagyobb fsb-t.
akkor próbáld meg először a 10x200-at alapfeszen, aztán ha nem megy, akkor 1.8on, aztán 10.5x200 alapfeszen,ha nem megy akkor majd 1.8on és így tovább.
ram eközben legyen a fentebbi időzítésen, vagy ha tudja, akkor inkább 3-3-3-8-on. ez a leglassabb. vagy 3-4-4-8, de azt nemtom vágja-e az alaplap.

[Szerkesztve]

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#47) CDColt válasza 15000 (#46) üzenetére


CDColt
tag

a 3-3-3-8 időzítés jobb a 2.5-3-3-8-nál? A 2,5 a CAS latency ugye?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#48) 15000 válasza CDColt (#47) üzenetére


15000
tag

nem, rosszabb, de így biztosabb a működés. ramtuningot majd külön vesézzük ki, ha műxik a sytemed 12x200-on. :DDD

igen 2.5 a cas latency

cpu-z nevű prog faszán kiírja, meg aida is asszem

[Szerkesztve]

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#49) CDColt válasza 15000 (#48) üzenetére


CDColt
tag

Oké, akkor most elvonulok egy kicsit tesztelni. Amint van infó, szólok - pár perc.

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

(#50) CDColt válasza 15000 (#48) üzenetére


CDColt
tag

1500: szal nem tudsz egy XPs biosz buheráló programot, hogy ne kelljen kilépni állandóan a Biosba? Vagy jobb azt külön tesztelni, mert ha behal akkor kékhalál?

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.