Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Trust mi-4100 egér elmegy vadászni... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vati


vati
senior tag

A címbeli típusú, wireless optikai egeret vettem a Saturnban.
Nagy csodát nem vártam tőle, hiszen 5000 Ft-ért vesztegetik, már jó sok hete.
Az első példány megdöglött 2 hét után, a cseredarab még bírja (1 hét után)

Viszont, eljár vadászni XP SP2 alatt: egyszer csak elszalad a kurzor a képernyő valamelyik sarkába, minden user interakció nélkül.
Van, amikor kattintásra csinálja, huss, már a képernyő túlfelén keresgélhetem. Marha idegesítő. CD-t, sw-t nem adtak hozzá, a weboldal szerint nem is kell.

Másnak is vannak ilyen tapasztalatai a típussal?
Ha igen, létezik orvoslási mód, vagy ez már ilyen beteges fajta, jobb megszokni?

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#2) Drótszamár válasza vati (#1) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ha ez megnyugtat, nekem az A4tech egerem mászkál el. Mondjuk azért az enyém csak 3x00 Ft volt.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3) vati válasza Drótszamár (#2) üzenetére


vati
senior tag

Akkor úgy kérdezem: ez vajon garanciális cserére feljogosító hiba, vagy ''a termék tulajdonsága'' és örüljek ha csak ennyire rossz?
Egy ideig muris, de csak addig, amíg nem dolgozni akarok a gépen.:((

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#4) Shim válasza vati (#3) üzenetére


Shim
őstag

én a helyedben bevinném gariba.

tanulság: nem véletlenül mondjuk ismeretségi körömben, hogy a Trust nem bizalmat jelent, hanem Trust János őstermelő / pc periféria gyárost ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5) Lamair


Lamair
aktív tag

nekem is mászik az egerem!

az ok hosszas megfigyelés után: macskám van és kergeti

na jó nem igaz csak részben, nekem akkor figyelhető meg a jelenség, ha az optika ''elé'' kosz kerül, esetemben macskaszőr, mert hullik a szentemszőre

ergo meg kell tisztítani a felületet ahol használod

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#6) Csaba_20_ válasza Lamair (#5) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Vagy a macskát borotválni. :P :P :P

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Trust mi-4100 egér elmegy vadászni... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.