Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Truck Driver

Hozzászólások

(#1) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A kamionszimulátorok meglehetősen népszerűek PC-n, az SCS Games a Truck Simulator szériával eléggé lefedi a piacot, azonban a konzolosok meglehetősen el vannak hanyagolva a hasonszőrű játékok terén.

Most a Soedesco és a Real Farmot is fejlesztő Triangle Studios összefogásában készül egy új kamionos cím, a Truck Driver, amely nem csak a PC-s sofőröknek kínál alternatívát, de a PS4 és Xbox One tulajokat is megcélozza. A játékmenetben a melók elvégzésével építhetjük ki a kapcsolatot a helyi közösséggel és minél megbízhatóbbnak, tapasztaltabbnak bizonyulunk, annál jobb munkákat fogunk kapni, ráadásul több érdekes karakterrel is összefuthatunk. Természetesen egy nagy nyitott világban, szabadon bejárható városokban vezetgethetjük a kamionunkat, amit temérdek módon alakíthatunk a kedvünk szerint. (Forrás: GameStar)

Platformok: PC, PS4, Xbox One
Megjelenés: ? (Steam-en Early Access hozzáféréssel várható)

A játék hivatalos oldala: Truck Driver
A játék Steam oldala: Truck Driver

(#2) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Részemről nagyon várom ezt a játékot. :) A Real Farm ugyan nem kapott túl jó értékeléseket, de a srácok azt mondták, hogy tanultak a hibáikból, szóval bízom bennük. Tudom, tudom, ott van egyébként az ETS2 és az ATS, amik valóban remek játékok, szeretem is őket, 100+ órát játszottam mindkettővel potato grafikán 20-30 fps-sel, amit viszont már nem szeretnék tovább erőltetni. Az SCS sajnos nem foglalkozik azzal, hogy elhozza konzolokra valamelyik játékát, így én most ebbe az egyetlen készülő alternatívába fektetem minden hitem. :D

(#3) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#4) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Elég nagy a csend a játék körül, folyik a zárt bétatesztelés, amira sajnos nem kaptam kulcsot, de hátha a következő körben szerencsésebb leszek. Plusz kint voltak a srácok a gamescomon, ahol ki is lehetett próbálni. És találtam végre gameplay videót! :D Kicsit egyszerű, kicsit fapados, szóval olyan béta, de nekem eddig tetszik.

NEUE LKW Simulation TRUCK DRIVER Gameplay | GamesCom 2018

(#5) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ugyan hivatalosan nem jelentették még be a Truck Driver megjelenési dátumát, az Amazon termékoldalán feltűnt a január 29.-ei időpont, valamint a 39.99$-os árcímke. Remélem igaz. :)

(#6) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Továbbra is készül a játék, most érkezett egy gameplay trailer. Megjelenési dátum továbbra sincs.

(#7) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Új box art érkezett, jövő héten pedig végre elárulják a megjelenési dátumot, ami remélem nem lesz túl távoli. :)

Illetve néhány screenshot az utóbbi hetekből.

:((

[ Szerkesztve ]

(#8) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

SOEDESCO
​Truck Driver is coming to PS4 and Xbox One on 19 September and to Steam on 11 November!

Truck Driver - Release Date Trailer

(#10) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Az elmúlt hetek termése:
- Truck Driver - Feature Showcase | Characters
- Truck Driver - Feature Showcase | Missions
- Truck Driver - Feature Showcase | Customization

Támogatott kormányok listája:
- PS4: Thrustmaster T150 Force Feedback, Thrustmaster T150 Ferrari Force Feedback, Thrustmaster T150 Pro Force Feedback, Thrustmaster T300 Servo base, Thrustmaster T300 RS, Thrustmaster T300 RS GT, Thrustmaster T300 Ferrari Integral Alcantara ForceFeedback, Thrustmaster T-GT, Logitech G29 (driving force)
- XO: Thrustmaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel, TX Servo Base Force Feedback, TX Ferrari 458 Italia Force Feedback, TX Leather Edition Force Feedback, Thrustmaster TMX Force Feedback, Thrustmaster TMX Pro Force Feedback, Thrustmaster TS-XW racer SPARCO P310 (competition mod), Logitech G920 (driving force)

(#11) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#10) üzenetére


nincsnév007
őstag

arról van valami hír, hogy majd bővítik a játékot? úgy mint pl az ets2.

(#12) SH4D0W2011 válasza nincsnév007 (#11) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Erről nem igazán nyilatkoztak eddig, ha felvetődött a kérdés, mindig egy kicsit kitérő választ adtak, hogy minden a launch sikerességén múlik. Ez valahol talán érthető is, de szerintem pozitívabban jönne le, ha azt mondanák, hogy vannak konkrét terveik, akár újabb területeket, akár plusz kamionokat hozzáadni a játékhoz, mert bizony rá fog férni a bővítés, csiszolgatás. Én remélem, hogy így lesz.

Egyébként PS Store-ban is megvásárolható már 5.-étől a játék, gondoltam akkor rá, hogy kiírom, de te vagy itt az első érdeklődő. :D

(#13) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#12) üzenetére


nincsnév007
őstag

ahogy bejelentették már azóta érdekel a játék, én nagyon vártam már ps-re is egy kamionos játékot, sajnos már az ets2 nem fut olyan a laptopon :D nagyon gondolkozom hogy előrendelem de kicsit félek tőle :D
Bízok a sikerben, meg hogy majd szépen ehhez is jönnének a tartalmak. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) SH4D0W2011 válasza nincsnév007 (#13) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na pont ugyanez van nálam is, a régi notin nem fut már élvezhetően a két Truck Sim, újat venni viszont nem áll szándékomban egyelőre, úgyhogy én is remélem, hogy jól sikerül. :)

(#15) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A mai naptól előtölthető a játék, PS4-en körülbelül 5GB az egész.

(#16) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Megjelent! :DD
Reggel alvás, mert 6-ig dolgozom, aztán délután bele is nézek. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#16) üzenetére


nincsnév007
őstag

majd ír róla hogy milyen lett körübelül :)

(#18) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#16) üzenetére


nincsnév007
őstag

meg majd leírod még hogy van e benne magyar nyelv. oldalukon írják hogy van benne.

(#19) SH4D0W2011 válasza nincsnév007 (#18) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, teljesen magyar nyelvű a játék. :)

Olyan 2.5 órát játszottam eddig, hibái/hiányosságai ellenére szerintem nem rossz.
Nagyon sok dolog van, amit a Truck Sim-ekben megszoktam, mert jó volt, itt pedig nincs, és hiányzik. Apróságok ugyan, de feltűnnek és azért csökkentik az immerziót. Nincs pl. tolatás jelző hang (a hangok amúgy sem kifejezetten jók), nincs kapcsolható ablaktörlő, ilyenek. A hangokat említettem, a grafika sem a legszebb, viszont tetszik a map, és néha a fények egész sokat dobnak a látványon. A térkép az sajnos nem valami nagy, állítólag olyan 15 perc vezetés egyik sarkától az átellenben lévőig, ez kevés, én pl. szerettem az ilyen hosszú, akár 1-2.000 km-es fuvarokat ETS2-ben. Itt eddig csak ilyen gyorsan letudható, 2-5-10 percesekkel találkoztam, még be sem melegszek, már odaértem. Valahogy az arányok is olyan furák, pl. egy párszáz méteres útszakasz is többnek érződik, és tök gyorsan elfáradunk, 2-3 rövidke fuvar után már aludni kell 4 órát. De miért 4 óra lett? Nem jut eszembe hirtelen jobb kifejezés, de a kompaktság az, ami jellemző most erre a játékra. Kicsi, gyors, rövid fuvarok, gyakori megszakításokkal.
Érződhet úgy, hogy inkább negatívumokat írtam, de közel sem rossz a játék, zene/rádió bekapcs és ugyan csak kicsiben, de lehet csapatni. Az SCS 15+ éve készít kamionos játékokat, nyilván akkora tapasztalattal jobb, összetettebb játék készül, a Triangle Studios pedig csak most indult ezen az úton. Én velük tartok, bízom bennük.
Tervezik egyébként fejleszteni-bővíteni a játékot, vannak ötleteik, viszont várják a visszajelzéseket, konkrét ötleteket, hogy a közösség mit szeretne.

(#20) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#19) üzenetére


nincsnév007
őstag

tetszik hogy magyar :) köszi a véleményt, örülök hogy tervezik bővíteni, meg hogy ha foglalkoznak vele akkor biztos majd finom hangolják majd szépen. október környékén akkor beszerzem én is :)

(#21) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#19) üzenetére


nincsnév007
őstag

megvettem, ahhoz képest hogy ez az első ilyen játékuk nem rossz, egy fáradt napon nagyon jó lesz majd egyet zenével vezetni. :)
ets2 is kb ilyen szintről indult, és hová fejlődött, szóval ha tényleg fejleszteni fogják akkor ez csak javulni fog, és bízok benne hogy felnő az ets2-höz :)

(#22) SH4D0W2011 válasza nincsnév007 (#21) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na örülök hogy te is megvetted, jó játékot! :D
Egyébként igen, az ETS2 is hosszú utat járt be odáig, ahol most tart, szóval bízzunk a legjobbakban. :)

(#23) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Meglepő hír érkezett ma, a kiadó Soedesco és a Truck Drivert fejlesztő Triangle Studios útjai elválnak. Egy egyelőre meg nem nevezett csapat fog dolgozni a játékon, akik víziója megegyezik az övékkel és természetesen a miénkkel, ami azt jelenti, hogy olyasmik, mint a mesterséges intelligencia fejlesztése, a forgalom, beleértve más kamionokat is az úton, valamint a térkép bővítése az elsődleges céljuk jelenleg.

(#24) nincsnév007 válasza SH4D0W2011 (#23) üzenetére


nincsnév007
őstag

kiváncsi leszek

(#25) SH4D0W2011 válasza nincsnév007 (#24) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Kicsit sajnálom a Triangle-t, de szerintem a kiadó nem igazán volt elégedett velük, vagy a hozzáállásukkal. Marten mindenesetre lelkes volt a bejelentő videóban, reméljük a legjobbakat. :)

(#26) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Megtörtént az új fejlesztőcsapat bejelentése, a Kokku lett az. Nekem sajnos nem mond semmit a nevük, de olyan címeken is dolgoztak, mint a Horizon Zero Dawn, a Gears of War és a Sniper Ghost Warrior játékok, ez azért nem rossz referencia. :C

Going forward

Kokku has experience working on triple A titles such as Horizon Zero Dawn, the Sniper Ghost Warrior franchise, Angry Birds Movie 2 VR: Under Pressure and other widely known AAA, VR and Mobile Titles. Moreover, their team consists of people who have worked on franchises like Gears of War. Hans van Brakel, Executive Manager at SOEDESCO, “This is the right move for Truck Driver. Kokku shares the same vision we have and they are committed to making that a reality.” Thiago de Freitas, CEO of Kokku is delighted to share the news as well. “We’re beyond excited to join forces with SOEDESCO for Truck Driver. We’re going to bring our expertise as a AAA developer to meet community expectations and deliver the experience they deserve. It’s going to be a long journey together so, make sure to fasten your seat belt and enjoy the ride!” Over the past months, SOEDESCO has been collecting feedback from the Truck Driver community. This has already resulted in the implementation of steering wheel support. For now, the main focus of SOEDESCO and Kokku is fixing the remaining issues, after which they will work on much requested feedback such as map expansion, traffic increase, more trucks, better AI and more.

Kíváncsian várom, mit hoz a jövő. :)

(#27) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Az első patch elkészült, bár pontos kiadási dátum még nincs, a Sony-n és az MS-en múlik innentől. Amik javítva lettek: indokolatlan dugók, a tervezett útvonal nem jelent meg a gps-en, Logitech G920 problémák, skillek fejlődésének beragadása. További problémákon is dolgoznak már.

(#28) paloczipisti


paloczipisti
újonc

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy végre van konzolos kamion szimu-látor. Habár rengeteg a hiba és kissé fapados még. Remélem jönnek a fejlesztések, frissítések.

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#29) SH4D0W2011 válasza paloczipisti (#28) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hello, üdv itt! :)
Igen, valóban így van, nem rossz, de van hová fejlődni. Egyelőre a hibák kijavításán dolgozik az új fejlesztőcsapat, plusz tartalom csak ezek után fognak érkezni.

(#30) paloczipisti válasza SH4D0W2011 (#29) üzenetére


paloczipisti
újonc

Köszi!
Úgy mond "végigjátszottam" a sztorit, most próbálom össze gyűjteni a hiányzó dolgokat.
A legidegesítőbb a "Biztoskezű sofőr" követelmény, amikor x km-t kell baleset, koccanás nélkül le vezetni.
A kis mocskok úgy hajtanak elém, mintha nekik lenne elsőbbségük!🤔 És olyankor persze kezdhetem újra gyűjteni a km-eket.
De annyi baj legyen, örülök, hogy játszhatok Ps-en.
Játszottam pc-n ETS2-vel, de 20 év Playstation-özés után nem tudom meg szokni a billentyűzetet😉
Remélem jönnek a fejlesztések!
Jó játékot, jó gurit!

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#31) SH4D0W2011 válasza paloczipisti (#30) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hú, én még nem, kb. még a fele hátra van, vagyis 3 ember küldetéseit nem csináltam még. Az ázsiai palinál az első, amelyik időre megy, na azt egyszer próbáltam, vezettem mint az őrült, de nem sikerült. :DDD Annál a követelménynél én is szívtam, főleg az utolsó szintjénél, a kamikaze sofőrök engem is jó sokszor megszivattak. Meg az egyik trophy-t nem kaptam meg, az Ioana Funar küldetések teljesítése után. Remélem ezt is javítják.

Pár infó az érkező patch-ről. XO-ra 24.-én érkezik, PS4-re két részletben, 22.-én (azaz ma) és 28.-án.
A PC-s verzió megjelenése pedig jövő évre csúszott, erről bejelentés itt.

[ Szerkesztve ]

(#32) paloczipisti válasza SH4D0W2011 (#31) üzenetére


paloczipisti
újonc

Az időre menő küldikhez használd a Jaunt 3 tengelyest, vagy az utána lévő 4 tengelyest (Volvo, de most nem jut eszembe a játék beli márkája)
Ezek tudnak 120-al repeszteni!😉

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#33) SH4D0W2011 válasza paloczipisti (#32) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hú, köszi a tippet, tegnap "Bud Spencer"-nél is volt egy ilyen, ahol nem értem be (még az alap kamiont használom a maximum Omotion driving skill trophy miatt), na ott dobtam el a kontrollert. :D Megveszem akkor valamelyiket. :R

Ha már említetted a Volvo-t, arról nem láttál esetleg valamit, ahol leírják/megmutatják, melyik játékbeli kamion melyik valódira hasonlít?

Plusz mintha PS4-en nem jött volna a patch. :F

(#34) SH4D0W2011 válasza paloczipisti (#32) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na, a Sven utolsó (?) küldetését sikerült megcsinálnom, a Jaunt kamionok még zárolva vannak, így a 4 tengelyes Quest-et vettem meg, nekem ez olyan Volvo-s. :D Az ázsiai pali küldetése húzósabbnak tűnt, azzal lehet megvárom, hogy könnyítsenek rajta a következő patch-ben, most úgyis megjelent a Modern Warfare. :DDD

(#35) paloczipisti válasza SH4D0W2011 (#33) üzenetére


paloczipisti
újonc

Szia!
A patch nekem ma jött meg (péntek), majd holnap megnézem. Dolgozok, szombaton érek haza reggel.
A kamionok:
OMOTION= MERCEDES ACTROS
QUEST= VOLVO FH
VENTURE= DAF XF105
TOUR= MAN TGX
JAUNT= SCANIA R
Remélem sikerülnek az időre menő küldik! O'sullivan-nél (a csaj a kalap emblémánál) van számomra a legnehezebb küldi: több pótkocsit is kell vinni egy más után és az egyiket olyan helyre kell vinni, ahová már egyet leraktál. Ha behajtasz az udvarra, akkor indul az óra. Én úgy csináltam, hogy nagy nehezen megfordultam még kívül és tolatgattam befelé, addig amíg számolni kezdi az időt. Így 1-2 percet spóroltam, mert direkt úgy van kialakítva a hely, hogy csak tolatgatva tudsz odabenn megfordulni...😉

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#36) paloczipisti


paloczipisti
újonc

Ma megjött az 1.05-ös patch, de semmi infó róla, hogy mi is ez...

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#37) SH4D0W2011 válasza paloczipisti (#36) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, elvileg ezek a javítások vannak benne, már amennyire gyorsan átfutottam a change log-ot (PS4-en ha megnyomod az Options gombot a játék ikonján, meg lehet nézni a frissítési előzményeket).
Az előző hozzászólásodban felsorolt kamion neveket pedig köszönöm! :R

(#38) paloczipisti válasza SH4D0W2011 (#37) üzenetére


paloczipisti
újonc

Köszi!
Annyit már észrevettem, hogy néha úgy szakad az eső, hogy alig lehet látni, plusz most már le kell állítani a motort, amikor leakasztod a pótkocsit...

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#39) paloczipisti válasza SH4D0W2011 (#37) üzenetére


paloczipisti
újonc

Szívesen a kamion neveket!😉

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#40) SH4D0W2011 válasza paloczipisti (#38) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Eső? :Y Végre! Van lassan 20 órám a játékban, de még soha nem esett, pedig állítólag eddig is benne volt. Más volt mára a terv, de akkor egy kicsit mindenképp belenézek. :D

(#41) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Mentem tegnap vagy 2 fuvart, az az eső... az valami borzalmas. :DDD David Sung első küldetését megint nem sikerült megcsinálnom, de most én bénáztam, az út vége felé elkezdtem kapkodni, beragadtam vagy 3 kanyarban, aztán emiatt nem értem be. :O

Készül egyébként a harmadik patch: David Sung time missions tweaked, Iona GPS mission bug resolved (a meg nem kapott trófeát is javíthatnák), customizable button mapping for controller and steering wheel, menu map display reworked, headlight + high beam indicators on dashboard.

(#42) nincsnév007


nincsnév007
őstag

lehet hogy jönnek a kezek a játékban? mert amikor gyors teleportálok a garázsban egy pillantra valami kéz fogja a kormányt :DDD

(#43) paloczipisti válasza SH4D0W2011 (#41) üzenetére


paloczipisti
újonc

Igen, láttam ezeket az infókat.
Köszi!
Mindjárt ránézek. :DD
Elég szépen javítgatják a játékot, szóval érzik, hogy valamit nagyon elkapkodtak a kiadáskor! :)) Remélem új küldetések is jönnek!

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#44) Kacsa18


Kacsa18
lelkes újonc

Sziasztok!
Erdemes megvenni a jatékot
Es nem unalmas egy ido utan??
Vagy teljesen jo a játekélmeny?es a kuldetesek fapadosok vagy milyenek? :)

(#45) SH4D0W2011 válasza Kacsa18 (#44) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Őszintén szólva, nekem az egész játékból hiányzik valami "magic", ami az ETS2-ben/ATS-ben megvolt, de nem tudom megfogalmazni, hogy mi az. A küldetéseket két részre lehet osztani, vannak a sztoris küldetések, itt egy chatablakban mindig beszélgetsz valamit a küldetést adóval, ez a sztori lényegében, de szerintem a valóságban nem ennyire bratyizós alapon működik ez a szakma, szóval kicsit megmosolyogtató. :) Meg vannak a sima fuvarok, itt nincs semmi extra. Egyébként nem nagy a térkép, egész rövidek, gyorsan letudhatóak, meg ami nekem nem igazán tetszik, hogy az időd majd' felében üresen furikázol, mert a fuvarok úgy kezdődnek, hogy menj el valahová és hozz el valamit. Ezektől függetlenül el lehet vele lenni, de ha alternatíva a PC-n való játék, akkor én maradnék az említett játékoknál. (Nekem nemrég lett kicsit jobb internetem, és ha sikerülne jól összehozni a GeForce Now-val, akkor inkább játszanék azokkal. :B De most közben megint van egy fellángolásom is, hogy új gépet kéne venni. :DDD)

(#46) Kacsa18


Kacsa18
lelkes újonc

Értem szval nem annyira jó
Es ha akcios a jatek akkor megvegyem szted?
Es a jatekban van tempomat?

(#47) SH4D0W2011 válasza Kacsa18 (#46) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, van tempomat. :K
Én nem bánom a teljes árat sem, hogy kiadtam érte, de nem tudom, hogy neked mennyire tetszene a játék. Akciós áron viszont bátrabban ajánlgatnám. :)

(#48) Kacsa18


Kacsa18
lelkes újonc

Es te mennyi idot jatszottal a jatékkal??
Vagy meg mindig jatszop vele?
Vagy mar meguntad? :)
Bocsi h ennyit kerdezek de igy vasarlas elott jol at kell gondolni

(#49) SH4D0W2011 válasza Kacsa18 (#48) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Semmi gond, teljesen érthető. :)
Nekem olyan 20 órám van eddig a játékban, viszont mostanában nem játszottam vele, mert ha volt időm leülni PS-ezni, akkor vagy az új Call of Duty, vagy az új Need for Speed ment. :DDD Van még két ember, akinek a sztori küldetéseit nem csináltam, meg persze utána is lehet a sima fuvarokat vállalni.
Egyébként lehet amúgy kicsit tényleg unom is. Nem tudom, de az SCS játékainál nem éreztem sosem ilyet. Lehet ez a minőségbeli különbségek miatt is, meg eltelt vagy 3 év, mióta azokat aktívan toltam, ennyi idő alatt én is változtam. A lényeg az, hogy van más kamionos játék, amivel szívesebben játszanék, konzolon viszont csak ez van, és ha azt nézzük, annyira nem rossz azért.

(#50) Kacsa18 válasza SH4D0W2011 (#49) üzenetére


Kacsa18
lelkes újonc

Szted a térkep fog bővűlni karacsonyig meg az esőt azt megcsinaljak?
Es a kuldeteseket idore kell csinalni vagy ugy kell mint ets2-ben?
Hogy nem ugy van hogy mondjuk 3 perc alatt kell teljesiteni meg ilyenek
Vagy hogy van?

(#51) SH4D0W2011 válasza Kacsa18 (#50) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Karácsonyig nem tartom valószínűnek a térkép bővítését, sőt, inkább hónapokra tippelek ezzel kapcsolatban. Az elsődleges prioritás most a hibák javítása és a játék finomhangolása, plusz tartalom csak ezek után várható. Eső az van már most is, de nagyon nem néz ki jól.
Van néhány időre menő küldetés, most a legutóbbi patch óta elvileg az eddigi legnehezebb sem nehéz már, de a nagy részük szerencsére nem ilyen típusú.

(#52) paloczipisti válasza Kacsa18 (#50) üzenetére


paloczipisti
újonc

Szia!
Eső már van, de inkább hagyták volna... Alig lehet látni tőle.
Már "végigjátszottam", de utána is lehet végtelenségig fuvart vállalni és nyitogatni az újabb felszereléseket a kamionokhoz.
Biztosan lesz a térkép bővítve és finomítanak rajta még.
Kissé fapados az ETS-hez képest, de nekem csak PS4-em van most, így örülök, hogy van legalább. Mindig szerettem a kamionozást.
Szerintem is, mint Sh4dow szerint az ára elfogadható, ha akciós, akkor meg pláne.

PS4 Real Madrid Limp Bizkit

(#53) Kacsa18


Kacsa18
lelkes újonc

Es az osszes kamiont kioldajm ahhoz mennyi idore van szuksegem?
Szval kb 5-7 óra alatt eljutok a scaniaig vagy nem? :DD

(#54) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hú, de rég játszottam! Készül viszont az új patch, ettől most kedvet is kaptam megint, szerintem a napokban letolok majd pár fuvart. Ez az új eső kifejezetten jól fog kinézni. :)

Truck Driver - New patch incoming, including NEW RAIN SYSTEM

(#55) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
PS4-re szeretném megvenni a játékot,már kb. 5-6 hónapja nézegetem az akciókat,de eddig sokallottam az árát.
Mostis akciós az alapjáték,de 10K-t sajnálok rá. :B
Remélem a decemberi leárazásokon hozzá jutok 5-6 ezer körül,annyit már nem sajnálnék rá.

A magyar felirat nagyon vonzó számomra,meg szeretem az ilyen játékokat.
A mudrunnerrel is elszórakoztam egy jó darabig,meg mostanába is bekapcsolom ha kedvem támad hozzá.

PC-n az Euro Truck Simulator2 is szuper volt,de PC-n már nem szoktam játszani.

Látom nem igazán aktív a fórum,van itt olyan aki még játszik vele?

(#56) SH4D0W2011 válasza perge666 (#55) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Én több hónapnyi kihagyás után elővettem nemrég, megcsinálni a maradék sztoris fuvart, de sajnos már nem olyan pozitív a véleményem a játékról, mint a kezdeti időkben.
Nem tudom, hogy az új PS rendszerfrissítés kavart-e be nálam, amire annyian panaszkodtak, vagy a játék hibája, de mintha rosszabbul futna Pro-n, mint régebben, sokszor érezhető, hogy nincs meg a 30 fps, emellett nem is túl szép. A magyar felirat valóban plusz pont (lehetne), de a "sztori", a beszélgetések olyan irreálisak és buták, hogy lehet jobb lenne nem érteni. :DDD A térkép kicsi, méretében azóta sem bővült, egy fuvar maximum 10 perc, de a felét rakomány nélkül vezeted le, mert sokszor az van, hogy felveszed a küldetést, majd elküld a pálya másik felébe, hogy ott van a szállítandó pótkocsi. Számomra elég érthetetlen játékdizájn döntés... :U A sztori utáni random fuvarok már lehet nem ilyenek, de őszintén szólva alig vártam, hogy így befejezettnek tekintsem a játékot.
Elég mostoha élete van ennek a játéknak, szinte megjelenés után egyből átadták egy másik csapatnak a fejlesztést, akiknek először ki kellett ismerniük a más készítette játékot, és gondolom ez a mostani helyzet is nagyon hátráltatja a fejlesztést. Az elmúlt egy évben frissebb Unity verziót kapott, lecserélték az AI rendszert, kicsit változatosabbak az utakon közlekedő járművek, van pár új dolog a térképen, meg úgy láttam a napokban, hogy jött valami festéses DLC. Ja meg megjelent talán a Switch verzió. Szóval dolgoznak rajta, nekem mégis kb. olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy ez már jobb nem lesz. Az említett ETS2-höz képest meg főleg fényévnyi távolságokra van a minősége.
Ha nagyon akciósan látod, talán megérhet egy próbát, mert jelenleg tényleg nincs más ilyen jellegű kamionozós játék konzolokra. :( Az én álmom az, hogy hátha látna fantáziát az SCS Software az új generációs játékkonzolokban, de lehet bilibe lóg a kezem. Ami még említésre méltó lehet, az az On the Road, PC-s videókba belenézve a Truck Driver-től sokkal jobbnak tűnik, viszont jövő évre tolták a PS4-es és Xbox One-os megjelenését.

(#57) perge666 válasza SH4D0W2011 (#56) üzenetére


perge666
veterán

Köszi a részletes leírást,kicsit szomorú vagyok,de mivel nem igazán van más választás PS4-en így továbbra is csorgatom a nyálam utána. :))

A grafika számomra másodlagos dolog,a mai napig játszok PS1-2-3 játékokkal is.
A 30 körüli FPS sem zavar igazán,Slimen nyomom.....

A lényeg hogy várok valami frankó akciót és beszerzem,legfeljebb nem viszem végig a sztorit ha nagyon unalmas lenne vagy frusztrálna.

(#58) SH4D0W2011 válasza perge666 (#57) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na akkor hátha kap valami nagyobb akciót karácsony környékén. :)

(#59) perge666 válasza SH4D0W2011 (#58) üzenetére


perge666
veterán

Bizony-bizony. :)

(#60) perge666 válasza perge666 (#59) üzenetére


perge666
veterán

Nem akar jönni az az akció. :(((

Bus Simulatort leakciózták 6000ft-ra,megvettem egyelőre elleszek azzal is.

(#61) SH4D0W2011 válasza perge666 (#60) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az jó? :) Nézegettem már ilyen buszos meg vonatos szimulátorokat én is, de valahogy nem kapott el úgy, mint a kamionok. :D

(#62) perge666 válasza SH4D0W2011 (#61) üzenetére


perge666
veterán

Figyelj,nem egy kamion szimulátor,de unaloműzőnek ez is megteszi amíg nem lesz akcióba ez a Truck Driver.

Elég jól elszórakozok vele,van benne sok szuper dolog meg 1-2 idegesítő,de miben nincs? :)

Vonatszimulátort is nézegettem még nyáron,de az bonyolultabb,unalmasabb szerintem.

A buszosba nem csak vezetni kell megállóról megállóra,jegyet is kell adni,buszt takarítani,hangoskodókat csitítani,mindenféle kapcsoló van mint az igazi buszokba,használni is kell őket.....

(#63) SH4D0W2011 válasza perge666 (#62) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na lehet majd kipróbálok egy ilyet egyszer. :)

(#64) perge666 válasza SH4D0W2011 (#63) üzenetére


perge666
veterán

Jó móka. :)

Mudrunnert ismered?
Na azt szeretem még nagyon!

(#65) SH4D0W2011 válasza perge666 (#64) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Spintires-szel próbálkoztam régen, de az nekem túl melós volt. :DDD A kamionozást a pihentető kikapcsolódásért szeretem. :)
Mostanában próbálkoztam újra GeForce Now-val ETS2-t játszani, és ugyan még tesztelgetésre szorul, de talán rájöttem, hogy az Nvidia driver miatt fagyogatott ki a Now, mert mióta letöröltem (egy ilyen ősrégi notinál annyira nem tragédia, hogy nincs fent :D), azóta jó volt. Bár most időm sem nagyon volt erre, meg tényleg szívesebben játszanék valami minőségi kamionos játékot konzolon, főleg hogy PS5-tel is szerencsém volt és TV-t is vettem. :B :D

(#66) perge666 válasza SH4D0W2011 (#65) üzenetére


perge666
veterán

Na igen,az a játék nem az egyszerűségéről híres. :))
Egyhuzamban nekem is elég belőle 1 óra,de mondjuk mostanában minden játékkal így vagyok.
Ezért is van ennyi befejezetlen játékom,sőt van amit csak azért vettem meg mert akciós volt,de még ki sem próbáltam. :B

Nekem a PS5 még nagyon ráér,lehet új GTA részig nem is veszek.

(#67) perge666 válasza perge666 (#66) üzenetére


perge666
veterán

Sziasztok.
Végre rávettem magam és csak megvettem a Deluxe Editiont.
Hiába vártam hogy olcsóbb legyen,másfél éve nem volt ennél akciósabb,meg ahogy olvasom szerintem soha.
Fogalmam sincs mivel tud többet a Deluxe,de csak 900ft-al volt drágább így az lett.

Azt hittem lesz vagy 30-40GB a cucc,de csak szűk 4,5GB,ami nem baj legalább 1-2 percen belül játszhatok is vele. :)

Egyelőre csak offline akarom nyomatni,de lehet csak ez marad,már tűkön ülve várom. :))

(#68) perge666 válasza perge666 (#67) üzenetére


perge666
veterán

Na végre játszottam egy jót,nem lesz ezzel gond szerintem. :)
Pár küldetésen túl vagyok,az irányítás már egyre jobb,még ezt a pihenési időt kell szoknom benne. Utolsó küldetésemet buktam mert ez a többihez képest elég hosszú volt,ráadásul ahová vittem az árut,pont ahogy megérkeztem jeleztek hogy máshová kérik. Épp oda értem,de nem jelezte hogy hol kell leraknom a pótkocsit és bent a telephelyen “ elaludtam “ és buktam a küldetést. :(
Nem tudom hogy ennek így kellett történnie,vagy tényleg csak a véletlen műve?

Szuper kis kikapcsolódás lesz ha valami pihentető játékra vágyok,még mostis játszanék,de a gyerkőcöt visszük nagyszülőkhöz nyaralni….. :)

(#69) perge666


perge666
veterán

Kár hogy már más nem játszik vele,nekem eddig majdcsak 20 órám van benne,és eddig 3 kamionom van,már elég profin megy a vezetés.
Trófeákból is már csak 3-at kell megszerezzek és megvan életem első platinája. :D

(#70) SH4D0W2011 válasza perge666 (#69) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na örülök, hogy neked végülis bejött a játék. :) Szeptemberre ígértek nextgen verziót, illetve új térkép is jönni fog, lehet akkor én is visszanézek majd kicsit.

(#71) perge666 válasza SH4D0W2011 (#70) üzenetére


perge666
veterán

WoW új térkép??Az jó lenne nagyon,mert ez a mostani már kicsit unalmas meg nem is valami nagy.

(#72) SH4D0W2011 válasza perge666 (#71) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen. :K

Szeptember 14.-én jön ez a DLC (infó), 30.-án pedig az új konzolos Premium Edition (infó).

(#73) perge666 válasza SH4D0W2011 (#72) üzenetére


perge666
veterán

Halihó.
Ugyebár kezdésnek megkaptam az Omotion kamiont,ez nem volt a legerősebb oké.
Ahogy gyűlt a pénzem megvettem a Questet na ez már bivaly kis gép. Tovább gyűjtögettem és megvettem a Venture kamiont is,na ez valami mocsok gyenge gép,nem is mentem vele csak párszáz métert,visszaváltottam a Questre.
Most hogy gyűlt elég pénzem ismét vásároltam,most egy Tourt,szépen sorban,de ezis olyan gyenge mint a Venture. :U :(
Mondom próbálok vele küldetést csinálni ha már megvettem,remélem nem időre megy,mert akkor tuti nem sikerül,még a végsebesség is nagyon gyenge. :W

Még a Jaunt kamion van hátra,az is ilyen mocsok gyenge lesz??Mindenképp megveszem,bár trófeát úgysem kapok érte,de akkor már legyen teljes a gyűjtemény.

Vagy egyáltalán lesz olyan küldetés amihez ezek a gyengébb kamionok fognak kelleni?

A Quest után van olyan aki másik kamionnal akar szenvedni/kinlódni? :U
Tudom van benne kis motor fejlesztés,de csak ennél láttam értelmét,maxon is van.

(#74) perge666 válasza perge666 (#73) üzenetére


perge666
veterán

Tourral végigszenvedtem egy küldetést,nőtt is 1 szintet a Tour vezetési képesség,mondom nyomok egyet a Venture kamionnal is. Tour után erősebbnek tűnik picivel,de szenvedés az a 60km/h,ez meglátszik mert most egy duplás küldetést kellene megcsinálnom amibe van egy kis csavar is,és a végén kapok egy időlimitet ami ezzel a géppel annyira ki van számolva hogy 2X is elqrtam és most mérgembe kikapcsoltam a gépet. :W

(#75) SH4D0W2011 válasza perge666 (#74) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ah, azok az időkorlátos küldetések engem is kiidegeltek... :W Jópárszor buktam én is ilyeneket, mert gyengébb kamionnal mentem amivel gyakorlatilag őrültként száguldva sem sikerültek. Ha megvan melyiket érzed a legjobbnak, szerintem hagyd a többit. :) Plusz az optikai tuning alkatrészek is olyan lassan oldódnak, hogy elég egyre koncentrálni (bár nem mintha olyan jó lenne a tuning).

(#76) perge666 válasza SH4D0W2011 (#75) üzenetére


perge666
veterán

Na akkor nem vagyok vele egyedül. :)
A Jauntra még össze szeretném gyüjteni a pénzt mindenképp.

Most nem vágom hány óránál tarthatok,de 20 felett az biztos,a “sztori” küldetésekből sok van még?
Eddig 5 személynek csináltam meg a fuvarokat a 6.felénél járok,és a térképen sem jelöl több személyt.
Vagy a lezárt útszakasz további pályarészt és küldetéseket tartalmaz?Kellemes meglepetés lenne. :)

(#77) SH4D0W2011 válasza perge666 (#76) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem akkor lassan a sztori végére érsz. :) Azt viszont nem tudom, hogy az elmúlt hónapokban, mióta nem játszottam, került-e bele ilyen jellegű plusz tartalom.

(#78) perge666 válasza SH4D0W2011 (#77) üzenetére


perge666
veterán

Azt hittem lesz még tovább is. :(
Mondjuk azért ha azt nézzük,több mint 20 óránál tartok és van még híjja a végéig,azért van benne tartalom.

(#79) SH4D0W2011 válasza perge666 (#78) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Utána még vehetsz fel bármelyiküknél sima fuvart, ami nem tartozik a sztorihoz (az egyébként is elég kis bugyuta szerintem :DDD), és 2 hét múlva itt a DLC is, ami elvileg hoz majd új karaktereket/munkaadókat. :)

(#80) perge666 válasza SH4D0W2011 (#79) üzenetére


perge666
veterán

Igen,2 fajta fuvar van mindenkinél,már próbáltam. :K
A DLC-re kíváncsi leszek,remélem nem fizetős!

(#81) perge666


perge666
veterán

Halihó.
Na megcsináltam minden sztori küldetést,mostmár mindenkinél csak a mellékküldetések vannak.
A trófeákból már csak 1-et kellene megszereznem hogy meglegyen a platina,de sajnos nem tudom mit is lellene pontosan csinálnom hogy beadja. :N

Egy rejtett trófeáról lenne szó,rákerestem a neten és a “ Túlteljesítő “ lenne az a bizonyos,ami azt írja hogy el kell érnem az ügyes sofőr vezetési képesség maximumát!
A képességeknél erre rákeresve azt írja hogy 1-es szinten vagyok csak és teljesíteni kell bizonyos mennyiségű bónusz követelményt ahhoz hogy ez növekedjen!Igen ám de ez mit is takar pontosan?
SH4D0W2011 te nem tudnál ebben segíteni?
Nagyon szeretném ezt is megcsinálni. :B

Elkezdtem csinálni mellékküldetéseket,de az ügyes sofőr továbbra sem fejlődik sehová 1.szint 2/3 küldetést mutat. :U

[ Szerkesztve ]

(#82) SH4D0W2011 válasza perge666 (#81) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Megpróbálok majd hétvégén utána nézni ennek, úgy emlékszem ez a képesség nekem sem mozdult semerre.

(#83) perge666 válasza SH4D0W2011 (#82) üzenetére


perge666
veterán

Köszi szépen. :R
Keresgéltem csomót az interneten de semmit nem találtam,rákérdeztem a PS4 fórumon is hátha valaki tudna segíteni ebbe,de még nem érkezett válasz. :(

(#84) SH4D0W2011 válasza perge666 (#83) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ennyit találtam most: "Please Note: This is bugged for some.

Doing the "David Sung" side missions bumps your skilled driver missions. Be warned, this is a time consuming achievement. It will take you possibly from 12 to 24 hours to obtain this. You will need to max it out at level 5 with 50 side missions with hauling various cargo for David. As soon as you reach 50. The achievement will unlock."

Egyébként nekem is volt egy trófeánál, hogy bugos volt és nem kaptam meg, így aztán eszembe sem jutott a platináért szenvedni.

(#85) perge666 válasza SH4D0W2011 (#84) üzenetére


perge666
veterán

:R :R

(#86) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#72) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Történt egy kis változás, a Heading North DLC jön szeptember 30.-án, a Premium Edition pedig október végén.

(#87) perge666 válasza SH4D0W2011 (#86) üzenetére


perge666
veterán

De gondolom ezek fizetősek,vagy a Deluxe edition tartalmazza az összes megjelenő DLC-t is?

(#88) SH4D0W2011 válasza perge666 (#87) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem tudom, hogy fizetős lesz-e. :(

(#89) minilego


minilego
senior tag

Nem ismerem ezt a játékot. Amíg volt PC-m ETS 2-oztem. Ez vagy az On the road a jobb játék? :R

(#90) SH4D0W2011 válasza minilego (#89) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha az ETS-féle realisztikusabb megközelítést keresed, akkor az On The Road jobban fog tetszeni szerintem. Realisztikusabb, nagyobb a térkép, a távolságok, igaz csak két kamion típus van, de azok is licenszeltek (Man és Scania), és maga a meló is az ETS-t idézi. Ugyan én az első órák után letöröltem mert elég nagy csalódás volt megjelenéskor, de most jött natív PS5 verzió, ha ez számít valamit. Már nem annyira a PS3 érát idézi a látvány, nem pont a szemed előtt jelenik meg a forgalom, kicsit belenéztem jutyubon és úgy láttam vállalhatóbb lett.
A Truck Driverrel nem tudom most, hogy mi a helyzet, abból is ígértek újgenerációs változatot, de szerintem még nem jelent meg. Kicsi a map, rövidek a küldetések, butyuta történet is van, de én elvoltam vele egy darabig, mert nem volt más.
PC-d egyáltalán nincs? Egy öregecske géppel is össze lehet elvileg hozni, hogy mehessen az ETS2 GeForce NOW-on keresztül. Én ezt akarom majd tesztelgetni, ha eljutok addig.

[ Szerkesztve ]

(#91) minilego válasza SH4D0W2011 (#90) üzenetére


minilego
senior tag

Gép már nincs és nem is tervezem. Series x-en kipróbáltam a geforce now-t de ezen sokkal szarabbul néz ki.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Truck Driver
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.