Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Argos válasza #45997568 (#13600) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Én is csípem az ángélus/brit színészeket. Pláne az ilyen fantasy/lovagkori/klasszikus filmekben. Azokba valahogy nagyon passzolnak, jók a karakterekben és az orgánumuk is. Mint pl. Rowan Atkinson. ;]
De, mondjuk Sir Sean Connery - ő mondjuk elég északi.. -, vagy női vonalon Helen Mirren. :K

...elmúlik...

(#13602) Enton


Enton
addikt

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#13603) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Most nézem, FeriÚr hegeszti az összefoglalót.
Klafa lesz! :K

Kis adalék:

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#13604) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13605) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#13604) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na vajon mi is történhet iylen szerelésben vele?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13606) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#13605) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Itt már szerintem deresben lesz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13607) oxox válasza Argos (#13603) üzenetére


oxox
addikt

rickon még nincs frissitve...és benjen bácsit is félig áthúznám :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13608) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#13606) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én is azt sejtem :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13609) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#13608) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ámen! :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13610) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Arya 2.0

A képek alapján lehetséges, hogy a fiatal Stark lány a következő szezonban végre visszatér Deresbe...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13611) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Heti:

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13612) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Trónok harca kvíz: Mennyire ismered a Baratheon családot?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13613) #70869248 válasza LendvaiFeri1 (#13612) üzenetére


#70869248
törölt tag

pfff kettőbe beleszaladtam, jó pont a kérdezőnek, bár némileg bosszantó.
az epizódos kérdéseket meg nem szeretem, mert ki a tköm tudja fejből egy évad egymást követő részeiben mikor halt meg Stannis vazz :D

(#13614) brownus válasza Argos (#13579) üzenetére


brownus
veterán

Igen, kicsit osszezavart a srac vagy a csaj. Most mi van, ha azt mondom azee szurnam akkor buzi vagyok? Nem, csak kivancsi! :)

Elnezest az eros szo hasznalatert.

(#13615) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#13612) üzenetére


laceszgamer
addikt

20/20 :D Na erre nem számítottam, bár ez most nem is volt annyira nehéz.
Az epizódos kérdéseknél kicsit bele kell gondolni a történésekbe, akkor már beazonosítható kb hogy hol volt idpben. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13616) Argos válasza LendvaiFeri1 (#13612) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

(#13614) brownus:
Nos, ez szerény véredényem szerint, merőben attól függ, hogy kire is gondolsz pontosan... :P

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#13617) LendvaiFeri1 válasza Argos (#13616) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Hinnye, jók ezek a képek. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13618) Argos válasza LendvaiFeri1 (#13617) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Mégugyan! Akad pár kellemes ágymelegítő, ami jó szolgálatot tehet, ha itt a tél. ;)

...elmúlik...

(#13619) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jó ebédhez... :)

...elmúlik...

(#13620) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13621) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13622) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13623) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#13622) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azt tudjuk, hogy Dany tűzálló, de vízálló is vajon?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13624) rétisün válasza laceszgamer (#13623) üzenetére


rétisün
veterán

és a tüzesvíz? :Y :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13625) [CS]Blade2 válasza laceszgamer (#13623) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Tuti szétcsapják a hajókat. Hogy ez egy másik hajóhad vagy futótűz lesz, kb az a kérdés. Túl jól áll, most hullámvölgybe kell kerülnie.

(#13626) oxox válasza [CS]Blade2 (#13625) üzenetére


oxox
addikt

nem hiszem, hogy bármi lesz útközben....több hajós néppel megy együtt...számomra hiteltelen lenne, ha nem ismernék fel a veszélyt

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13627) csababarca válasza [CS]Blade2 (#13625) üzenetére


csababarca
őstag

Mivel valószínűsíthetően kell Dany és a hadserege a mások elleni nagy derbihez, nem fog már hullámvölgybe kerülni, legalábbis ilyenbe nem.
Persze ez csak egy magánvélemény, de alig van hátra két csonka évad, itt már nem annyira lehet hullámvölgyezni. Szóval vagy elpusztul a hajóhadával együtt, vagy partot ér épen, és megy elfoglalni Királyvárat, majd tovább Északra.
Így is necces az idő.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#13628) LendvaiFeri1 válasza csababarca (#13627) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

A Mások ellen elég egy jó Longclaw. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13629) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Szpojleeeeer(?), főleg Danyvel kapcsolatban.

A korábbi hírek többek közt arról szóltak, hogy Daenerys a következő etap folyamán egész biztosan látogatást tesz a királyvárban található sárkányveremben. A fentebb említett oldal megbízható forrásokra hivatkozva, most újabb részletekkel jelentkezett a Targeryen lány királyvári látogatását illetően, ami azon túl, hogy megerősíti a sárkányveremmel kapcsolatos pletykákat, olyan új információkkal is szolgál, amelyek egészen érdekes irányba terelhetik a Trónok harca történetét. A pletyka szerint a sárkányok anyja az egyik hozzá közelálló tanácsadója, Missandei társaságában érkezik meg a verembe, ahol több ismerős karakterrel is találkoznak majd. Az informátor elmondása alapján, a sárkánykirálynőnek biztosan lesz legalább egy olyan jelenete, amelyen Tengerjáró Davossal és Tarthi Briennel fog osztozni. Ezen kívül a szivárogtató egy másik forgatási helyszínt illetően is érdekes dolgokkal szolgált. Megerősítést nyert az a feltételezés is, miszerint a Zumai tengerparton forgó jelenetek valóban Sárkánykőn fognak játszódni és Daenerys a hetedik szezon folyamán, itt rendezi majd be Westerosi főhadiszállását.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13630) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13631) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Trónok harca kvíz: Mennyire ismered a Martell családot?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13632) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ötödik, sry.

Jon & Davos, Season 7.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13633) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#13632) üzenetére


#45997568
törölt tag

Azt mar le sem mered irni, hogy hol forgatjak ezt, melyik jelenetekhez es ki van meg ott... ;] En tudom, nekem mind1 :DDD

(#13634) LendvaiFeri1 válasza #45997568 (#13633) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Felesleges, mintha magammal beszélgetnék.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13635) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#13634) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tarts sarkanyokat, lehet vannak a valosagban is :) Irany Kina! [link]

[ Szerkesztve ]

(#13636) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Csak nehogy kiderüljön hogy az HBO-tól szökött meg. :DDD

Hopsz, lassú voltam... :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13638) Argos válasza LendvaiFeri1 (#13631) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

...elmúlik...

(#13639) TSanya válasza LendvaiFeri1 (#13631) üzenetére


TSanya
aktív tag

Ismét jobban teljesítettem, mint azt előzetesen gondoltam: 18/20 :DD

(#13640) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Hinnye, csak nem Westeros?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13641) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Enyhén spoileres lesifotók leplezik le a hetedik évad egyik nagy fordulatát!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13642) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#13641) üzenetére


#45997568
törölt tag

Na erre gondoltam :K :C

(#13643) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#13641) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez komoly! Bár várható volt, hogy őszintén megaszondjam.

Üdv. Johnny

(#13644) leslieke válasza LendvaiFeri1 (#13631) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

17/20

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13645) LendvaiFeri1 válasza jonnyjoker01 (#13643) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Becsapós lehet. Tavaly is volt olyan lesifotó, amin Jon és Theon volt, végül pedig nem is találkoztak. Bááár, itt elég egyértelmű.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13646) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Game of Thrones Season 7 NEWS : Jon Snow on Dragonstone + Gendry with a Warhammer!

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13647) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#13646) üzenetére


#45997568
törölt tag

Naggyon kemeny evad lesz ez :K :R

Ezt a csatornat szoktam nezegetni - Last Harpy, Freefolk-ot, Watchers on the Wall, Winter is Comming, sok info es spoilerek is elvetve ;)

[ Szerkesztve ]

(#13648) LendvaiFeri1 válasza #45997568 (#13647) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Már nem kell SOKAT várni. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13649) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

30?!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13650) Argos válasza LendvaiFeri1 (#13649) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Banyek.. ha, ezt sokáig csinálja, 60 éves korára úgy kell majd a rácsavarni a kalapot a fejére.. :DDD

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.