Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petie


Petie
veterán

Szevasztok Menki.
olyan kérdésem lenne hogy hol találok firmware-ta [b]toshiba sr-d 5112[/b] tipusu dvd iromhoz.
ugyanis a Princo dvd-r es lemezeket 4*es sebesség helyett csak 1*en írja :(
válaszokat előre is köszi

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2) ClaydovE válasza Petie (#1) üzenetére


ClaydovE
tag

Szia! Nekem is ugyanez a problémám, írtam már a Toshibának is de nem jött még válasz. Esetleg neked megoldódott már?

Üdvözlettel: ClaydovE

(#3) strike-force válasza Petie (#1) üzenetére


strike-force
őstag

barátim ! íme :

http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=1633

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) ClaydovE válasza strike-force (#3) üzenetére


ClaydovE
tag

Szia! Az oldalt én is néztem már, de most a (Toshiba SD-R5112 - 1030 , 1031 (Rev A) / 1031 (Rev B) / 1M32 / 1N30)

1M32 / 1N30-ast is rá szabad tölteni a 1031-es firmware-esre? Sehol nem írják hogy szabad, de azt sem hogy igen. a 1031 revb kipróbáltam, de az sem csinált semmit vele. Emezeket meg nem mertem :) :U

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5) ClaydovE válasza strike-force (#3) üzenetére


ClaydovE
tag

Azaz azt akarom kihozni az egészből, tegyük fel hogy rossz firmware-t nyomok rá (vagy engedi vagy nem), akkor ugye nem működik az író. Vissza lehet-e ezek után tölteni azt amivel eddig helyesen működött, vagy kuka? :F

Üdvözlettel: ClaydovE

(#6) ClaydovE válasza Petie (#1) üzenetére


ClaydovE
tag

Sajnos van 1 rosz hírem, most írt vissza a Toshiba support: :(((


Dear Sir,

thank you for your inquiry.

For your information I enclose a list of recommended manufacturers of medias for this drive:

Taiyo-Yuden
TDK
Mitsubishi Chemical
Hitachi Maxell
Fuji-Film
PVC (Pioneer)
Ritek
Panasonic
Mitsui Chemical
Sony
CMC

Additionally make sure you have Bus Master DMA enabled!
Windows 95/98/ME:
- Right mouse click on My Computer
- Properties -> Device Manager -> CD-ROM
- Properties of CD-ROM -> Settings
- Tick the DMA Checkbox

Windows 2000/XP:
- Start -> Settings -> Control Panel -> System
- Hardware -> Device Manager -> IDE ATA/ATAPI controllers
- Properties of primary or secondary IDE channel -> Properties
- Choose 'DMA if available' instead of 'PIO only'

If you do not have a DMA checkbox or you aren't able to switch from PIO to DMA you need to install/update the chipset driver. Usually you can download it from your mainboard manufacturer's website.

Other reasons why a disk is read slower than expected can be scratches or dirt on the media or unbalanced media.

The firmware version currently applied is the latest one.

Regards

Norbert Freudenberg
Toshiba Europe GmbH
Storage Device Division Hotline

E-mail: SDDInfo@toshiba-teg.com
Internet: http://www.toshiba-europe.com/storage
Fax: +49 (0) 4421 973 8 1991
--------------------------------------------------------------
Monday - Friday
09:00 - 18:00 (CET) / 08:00 - 17:00 (GMT)
Available in english and german
--------------------------------------------------------------
Austria: 0800 293 204
Belgium: 0800 77 188
Denmark: 8088 28 16
Finland: 0800 113 455
France: 0800 914 814
Germany: 0800 182 94 71
Ireland: 1800 200 613
Israel: 1800 934 9012
Italy: 800 784 780
Netherlands: 0800 024 99 58
Norway: 800 130 57
Spain: 900 98 29 25
Sweden: 020 796 946
Switzerland: 0800 834 547
UK: 0800 169 45 27
--------------------------------------------------------------
In order to obtain the best support possible,
please always reply with history.



''Emailform of the Toshiba SDD website'' <claydove@freemail.hu>
11/24/2003 01:32 PM


To: <sddinfo@toshiba-teg.com>
cc:
Subject: Please send me more information and updates via email [Virus checked]


Üdvözlettel: ClaydovE

(#7) Lidi


Lidi
aktív tag

Hiába töltöd le az újabbat, a támogatott lemezek listáját nem frisítették benne....

(#8) MITYA


MITYA
csendes tag

SZIASZTOK! NEKEM IS 5112-ESEM VAN, A PRINCO DVD RW- LEMEZEKET 10-12 ALKALOM UTÁN NEM AKARJA LETÖRÖLNI. MI LEHET ROSSZ? A LEMEZ VAGY AZ IRÓM DÖGLÖTT BE? SEGITSEN AKI TUD VALAMI VÁLASZT, VAGY TIPPET.
KÖSZI

(#9) vfo7 válasza ClaydovE (#6) üzenetére


vfo7
senior tag

Ezen a lapon: http://forum.rpc1.org/portal.php találtam én is az 5112-esemhez firmware-t és region-free-vé is hagyta magát csinálni. Hibátlanul működik.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#10) ClaydovE válasza vfo7 (#9) üzenetére


ClaydovE
tag

Nekem is az van fent, de sajnos a sebesség problémát nem orvosolja azon kívül hogy régió szabaddá teszi. Sajnos a mai napig nem jött ki hozzá frisebb firmware :(((
Természetesen drága lemezre verbatim pl. lehet írni 4xesen. Csak az olcsó kategóriás lemezeket vásárlókról feledkezett meg a Toshiba. Ez fekete pont. :O

Üdvözlettel: ClaydovE

(#11) ClaydovE válasza MITYA (#8) üzenetére


ClaydovE
tag

Sajnos erre nem tudok mit mondani, mivel nem volt dolgom még rw-s lemezzel, főleg nem prico-val.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#12) vfo7 válasza ClaydovE (#10) üzenetére


vfo7
senior tag

Nekem is ilyen a masina, az olcsóbbakra csak 2x-esen ír. Tudja valaki, hogy ez miért van és mi a különbség az olcsókra is 4x-esen írni tudó írók és a Toshiba között?

[Szerkesztve]

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#13) ClaydovE válasza vfo7 (#12) üzenetére


ClaydovE
tag

Melyik az az olcsóbbik? Mert nekem princo, esperanza lemezeket csak 1x-esen hajlnadó írni. Másoknál ugyanezt 4x-esen megírják, természetesen nem ezzel az íróval. Csak firmware-ről van szó, újat meg nem adnak, adtak ki. Szerintem nem is fognak :(( Bár azért a remény az ami utoljára meghal...

Üdvözlettel: ClaydovE

(#14) hungeek


hungeek
senior tag

az sd-r5002 is csak 1x esen írja a 4x-es princo-kat, ez van... :(
most akarok venni GO3-at azt tudja 2x-esen pörkölni, DE CSAK NEM ÍR VISSZA A SRÁC HOGY MIKOR LENNE NEKI JÓ!!!

(#15) MITYA válasza vfo7 (#9) üzenetére


MITYA
csendes tag

TUDNÁD PONTOSON LEIRNI HOGYAN TELEPITETTED FEL LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE
MERT SOKMINDENNEL PROBÁLKOZTAM ÉS SEMMIVEL NEM MÜKÖDIK ELŐRE IS
KŐSZI

(#16) DonLeo válasza strike-force (#3) üzenetére


DonLeo
senior tag

honnan tudom hogy az enyém milyen verziójú???

A dvdinfo pro azt írja ki rá hogy: firmware: 1031
de hogy REV A vagy REV B azt nem.

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#17) DonLeo


DonLeo
senior tag

Valaki árulja el hogy kell a firmware-t frissíteni!
Hogy kell XP alatt boot floppy-t csinálni?
Mert azt írja az kell hozzá.

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#18) DonLeo


DonLeo
senior tag

Instructions:
1. Make Bootable Floppy Disk
2. Extract all files of the ZIP file onto Boot Disk
3. Reboot PC with Boot Disk inserted.
4. Type
update.bat <return>
F/W will now be updated (you may be prompted to insert a disk, any CD will do)
5. Wait for Flashing to finish.
6. Reboot PC


Ezt valaki elmagyarázná pontosan?

Ugyanis 59 percig írt egy FUJI DVD-R-t 4X-eset. Nero-ban (6.3.1.6) engedi a 4X-et, de 1 óráig tart a megírás. :(

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#19) DonLeo


DonLeo
senior tag

up

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#20) DonLeo


DonLeo
senior tag

up
hátha valaki erre jár...

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#21) mr_ricsi válasza DonLeo (#17) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nem tudom, Ti mit akartok felrakni? A meghajtótokban vagy a 1030 vagy a 1031-es firmware van. A legújabb pedig a 1033, ami már Windows alatt végzi a dolgát, és mindkét revizióhoz (revA-revB) használható. (A bootfloppy szükségtelen, csak az RPCfree firmwarenél lehet rá szükség)
A Pinco 1x-es problémát a 1033 sem oldja meg, csak ezért tehát nem érdemes átfrissíteni.
A Toshiba szerint a firmwarefrissítést csak márkaszerviz végezheti, ezért nem is ad semmi segítséget hozzá. (Ha az ügyfél elrontja, az nem garanciális hiba.)
Az 1Nxx, stb nem hozzá való firmwareeket nem szabad felrakni rá, igaz, a frissítőprogi nem is engedi.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#22) DonLeo válasza mr_ricsi (#21) üzenetére


DonLeo
senior tag

Nekem nem a princo-val van gondom, olyat nem is fogok írni és nem is írtam.
Hanem Fuji 4x-es lemezre elkezdek nero-ban írni és 4x-et is ír ki, de 59 percig ír, tehát 1x-esen.
A 1033-as firmware-t honnan tudom leszedni?
Mert nekekm 1031-es.

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#23) DonLeo válasza mr_ricsi (#21) üzenetére


DonLeo
senior tag

Végülis sikerült felrakni a 1033-as firmware-t és ''csoda'' történt.
Mostmár valóban 4x-esen írja ugyanazt a FUJI lemezt.
Így 15 perc mostmár egy full dvd megírása (14:50)
:DD
:))

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#24) mr_ricsi válasza DonLeo (#23) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Mennyi Fuji-t írtál már meg? Mik vele a tapasztalataid? (Főként arra volnék kíváncsi, hogy a megírt lemez vége felé felületi hibával találkoztál-e.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#25) DonLeo válasza mr_ricsi (#24) üzenetére


DonLeo
senior tag

Eddig 3-at írtam (plusz 2-szer újraírhatót). Avi-kat írtam rá. Hibával nem találkoztam, rendesen lejátsza mindet.

egyébként 550-ért vettem az osan-ban, de most van tdk 600-ért és tdk rw 800-ért, ami szerintem elég jó ár, és van +-os és - -os is belőlük.

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#26) uzsz


uzsz
senior tag

Mióta kerestem már hasonló topicot. A Princo-s gondokra talál valaki megoldást?
Elég elhanyagoltnak érzem a toshibát a firmware frissítések szempontjából és ez elszomorít. :( Lassan kételkedek abban, hogy jó vásár volt-e. Pedig eddig szerettem a toshiba-t. Most már tuti hogy majdan 2rétegű lemezekhez sem jön ki hozzá firmware. :O

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#27) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ez a firmware sütés hogy megy?3 perc alatt el tudná valaki mondani?
Még a gyári 2003 decemberi van az írómban,hátha azóta csináltak jobbat hozzá.

(#28) uzsz válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


uzsz
senior tag

A 1033-óta nem láttam újabbat. Már ha rev a az író. Egy exe az egész azt indítod és annyi.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#29) uzsz válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


uzsz
senior tag

A 1033-óta nem láttam újabbat. Már ha rev a az író. Egy exe az egész azt indítod és annyi.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#30) Clyde22_


Clyde22_
tag

Hahó Toshiba SD-R5112 tulajok!!!!
Új csillag virradt az íróitok egén :D

H2H Super Patch V2.0 : http://lenni2004.narod.ru/


Advantages:

1) It supports Region free(rpc1) patch by hijacker and 4x burning speed patch by me. Firmware version with two patches will be X433

2) It can patch Windows based SD-R5112-1033.exe file. It was really hard to do. From now you do not need to boot DOS to update your drive. All done using Windows after two reboots.

3) It can extract both RevA(files kn*.*) and RevB(files kp*.*) HEX file from 1033.exe

4) If you will use patched 1033.exe then you can update X031(X033) firmware to 1033(X033,X433) firmware. Original 1033.exe was required first the X031->1031 and next 1031->1033.


Disadvantages nem volt a listában ;]

Ha valaki nem értene angolul: ezzel a cuccal a Toshiba SD-R5112 íróját rá lehet kényszeríteni, hogy _minden_ beletett DVD-t 4x-esen írja!!!!! Rossz hír: a prinvo-t továbbra ezzel az eljárással csak elronja, de az Intenso-t hibamentesen írja!

Ja és valaki próbálja már ki mert az én íróm szervízben van :(

Ne egyél a sárga hóból!

(#31) Trak


Trak
addikt

Lemezekkel nem kell aggódni.
Ritek-re kell írni és kész.
Már azt is lehet venni akár 200 alatt is.
5112 essel eddig megírtam már vagy 100 lemezt, és semmi gond nem volt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#32) DonLeo válasza Clyde22_ (#30) üzenetére


DonLeo
senior tag

ez gyári firmware? mert ha nem akkor megvárom amíg te kipróbálod előbb, ha visszakapod a szervízből :DDD :DD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#33) Clyde22_ válasza DonLeo (#32) üzenetére


Clyde22_
tag

Természetesen ez nem gyári firmware :D
Nem biztos, hogy felteszem ezt az FW-t, egyenlöre jó nekem ami benne van, ha a Ritek G04-eket megírja 4x-esen. Igazából az újraírhatókra csak úgy tudott írni, hogy nem olvasta vissza (néha csak az író, néha semmi) :) Ezért ment vissza gariban.
Szerdán jár le a két hetem, ha addig nem javítják meg, kapok vadi újat :DD
Drukkoljatok nekem ;]

Igazából kicsit félek a jövötöl, lehet hogy ha jönnek a gyorsabb írók és újabb lemezek, ez a drága nem tudja majd megírni azokat sehogyse.... A Toshiba meg tojik a terméktámogatásra :((( , tölük hiába is várnék új FW-t, ígyhát ezt jól eltárolom ínséges időkre :U Tegyetek ti is így, még jól jöhet :B

[Szerkesztve]

Ne egyél a sárga hóból!

(#34) Clyde22_ válasza Clyde22_ (#33) üzenetére


Clyde22_
tag

Na gyerekek!
Megtértem a szervízből :)
Nem tudták megcsinálni az íróm, és már 2 hete nem kaptak 5112-t, így le kellett vásárolnom az értékét a cuccnak. Előző nap sejtettem már hogy így ''leszen'', jól megnéztem mi szimpi DVD-író van az árlistájukban raktáron (US*R's). Persze a valóság mindig más, mint a ''raktárkészlet'' :((( Nem volt raktáron Pioneer sem, NEC sem, Aopent nem árulnak.... Végül LG 4082b-t vettem. Eddig nem bántam meg, halk, gyorsan seek-el és jól is ír. Kicsit sajnálom a dolgot, mert szerintem a Toshiba jóval tovább bírja majd, de persze ezt nehéz megjósolni.

Ne egyél a sárga hóból!

(#35) ClaydovE


ClaydovE
tag

Hellasz! :)

Müködik a móka :C, olyan ridisc-et (nem mindegyik irható 4xesen a toshibával) ami csak 1x írható vitte 4x-esen viszont el is qrta :O, de lehet hogy a lemez hibája volt . Majd még próbálok másikat is. Elvileg működik a dolog, csak ne csessze el a következőt! :DD





[Szerkesztve]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#36) doc


doc
nagyúr

hi!

tegnap szerettem volna a h2h patchelt 1033-ast feltenni (a mar gyarilag 1033-as irora), de kozolte hogy erre nekem nincs szuksegem. utana probaltam ratenni egy regebbit (1031) arra meg azt mondta (dos alatt) hogy nem irhatom a drive firmware-et.
hogy tudnam feleroszakolni ezt a firmware-t a masinara?

(#37) Gyuri7


Gyuri7
csendes tag

Hali !
Én a mai napon raktam fel a H2H-t és eddig tökéletesen müködik !
8*ARITA és egy 70Ft-os NONAME dvd-t irtam vele! Irta mind a kettőt 4*-en !
Hiba nélkül!



Sziasztok

(#38) DonLeo válasza Gyuri7 (#37) üzenetére


DonLeo
senior tag

Azt a 70 ft-os noname lemezt majd próbáld visszanézni pár hónap, esetleg fél év múlva! :DDD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#39) snt


snt
senior tag

Én most adtam túl ezen a szar Toshibán... Aki teheti adja el, mert egy hulladék az egész.. 1033-as firmware

Princo 1x (najó ez szar lemez, de ez volt akkor)
Arita4x (RitekG04) 2x
Traxdata4x (RitekG04) 4x
Arita8x (RitekG05) 1x !!! :Y (na ezen rágtam be nagyon! eladtam a picsbe inkább)

Megyek is, veszek egy Pio108-at, az nem szarakodik... :DDD

(#40) Gyuri7


Gyuri7
csendes tag

Igen!

Az ARITA 8*ost s 1*irta de a H2H után irja 4*en !

(#41) pigor válasza snt (#39) üzenetére


pigor
tag

Nem szar a Toshiba - sőt az egyik legjobb író -, és ha föltetted volna az említett h2h patch-et, akkor minden lemezt megír 4x-esen! :))

Egyébként én is azért vágtam bele a firmware frissítésbe, mert nem akarta a 8x-os lemezeket 4x-esen megírni! (Ez mondjuk tényleg szemétség és gondatlanság a cég részéről, mert arra azért gondolhattak volna, h nem marad mindig 4x-es a lemezek írási sebessége, és az télleg röhej, h a 8x-os v. 16x-os dvd-t 1x-esnek ismer föl egy alig egyéves író! :( )

Azzal viszont max. mértékben 1et értek, h primcót meg a többi gagyi dvd-t nem hagyja gyorsabban megírni, mert így legalább nem az írót szidja a sok pancser a szar írásért!

Nem vagyok teljesen őrült???

(#42) Trak válasza pigor (#41) üzenetére


Trak
addikt

Csatlakozom én is. A patchelt firmware bejött szerencsére. Azért szerencsére mert bátyámé az író, és már a haját tépte, hogy nem tudja a 8x-os Traxdata lemezeket 4X-esen írni:) Az új firrmware-el sikerült. Huuhh.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#43) mr_ricsi válasza pigor (#41) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Azzal viszont max. mértékben 1et értek, h primcót meg a többi gagyi dvd-t nem hagyja gyorsabban megírni, mert így legalább nem az írót szidja a sok pancser a szar írásért!''

Ez csak marketingszöveg, ugye tudod? Valójában azért nem írja a Princot 1x-esnél gyorsabban, mert a P nem fizet jogdíjat a Toshibának a ''mínuszos'' szabvány után. :)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#44) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

WillChi -nek:

Az íród ezeket a lemezeket támogatja a 1033-as firmwareben:
Bővebben: link

Ebből az alábbiak érdekesek:
1x = < HR Default >
1x = < R Default >
1x = < RW Default >
2x = < HRW Default >

Ezek azt jelentik, hogy az ismeretlen MID-ű lemezeknél max. 1x-esen írja a ''sima'' (1x-2x) és a ''HiSpeed'' (4x és gyorsabb) írható lemezeket, és az 1x-es újraírhatókat, és 2x-esen írja a 2x-es újraírhatókat.

A hackelt firmware-ben csak annyi más a gyárihoz képest, hogy ezek így változnak meg:
4x = < HR Default >
2x = < R Default >
2x = < RW Default >
4x = < HRW Default >
Vagyis 2x-esen képes írni az 1x-es újraírhatókat és a ''sima'' (1x-2x) írhatókat, és 4x-esen írja a 2x-es újraírhatókat és a ''HiSpeed'' (4x és gyorsabb) írható lemezeket.

Ebből a tapasztalatok szerint az újraírhatók gyorsírásának nincs értelme, mert a megírt lemezek nehezen vagy egyáltalán nem lesznek olvashatók, de az írhatóknál OK a dolog. Pl. ezután a Princokat is képes 1x-esnél gyorsabban megírni.
(Csak a továbbiakban neked kell arra figyelni, hogy egyik lemezt se írd gyorsabban, mint ami rá van írva.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#45) WillChi válasza mr_ricsi (#44) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm szépen az infot, letöltöm a cuccot, és felteszem. :) Nem valószínű, hogy 1x/2x -es lemezt írnák 4x-esen, hiszen olyat már nem nagyon kapni, és az én írómban meg még gagyi lemez eddig nem volt, és ezek után sem lesz. :) Ezek szerint a 2x-es TDK -RW -mre kell csak figyelnem.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#46) mr_ricsi válasza WillChi (#45) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Ha eddig nem tetted fel a módosított firmwaret a driveodra, akkor ne is tedd: teljesen felesleges! Semmi beígért dolog sem működik, azaz minden ugyanakkora sebességen írható, mint eddig.
Csak annyi változott, hogy most 1433-at ír ki firmware revizióra.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#47) WillChi válasza mr_ricsi (#46) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm, hogy szólsz! :) Eddig még nem tettem fel, mert megdöglött a monitorom, és csak két napja van másik. Mégegyszer kösz!!!! :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#48) aXXon


aXXon
senior tag

en vegigolvastam a topikot, de ketten ketfeleppen irjak... tehat ha tegyuk fel, hogy 1031es firmware van rajta, honnan tudom hogy a vagy b vagy c?? mert volt aki azt irta, hogy teljesen mindegy mit flashelek ra, es volt aki azt irta hogy nem!!! pliz help, mert surge lenne, delutan adnam el az irot :))

szerk: vagy hogy ezt a H2H t most mire lehet feltenni??

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#49) aXXon válasza aXXon (#48) üzenetére


aXXon
senior tag

na most odaig jutottam, hogy az alcohol120% szerint mar az 1033as van rajta!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#50) WillChi válasza aXXon (#49) üzenetére


WillChi
senior tag

Ha az utolsó pár hsz-t átolvasod, megtudod, hogy miért mondom azt, hogy a 1033-at hagyd fent. :) Most már nekem is az marad.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.