Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba NB100 Netbook

Hozzászólások

(#5) IHSSMV


IHSSMV
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Ma vettem egy nb100-111-es modellt. Letöltöttem torrenttel az eee pc-k-hez készült windows 7 7229-es angol buildjét. Sajnos ehhez a netbookhoz csak xp-s driverek készültek. Mégis a kompatibilitást használva sikerült a webkamerát és a wireless lant is használni.

Ezzel a verzióval gyorsabb az egész mint a hozzá adott xp sp3-mal. Egyrészt azért, mert a lapozófájlok alapból ki vannak kapcsolva a merevlemezen. Tényleg gyorsabb a bootolás, a leállás és maga a rendszer is. Majdnem olyan gyors, mint a kétmagos asztali gépem.

Viszont valamiért a firefox 3.5 lassan nyílik meg. Az asztalin villámgyorsan nyílik.

Szóval végsősoron majdnem 3-szor!!! gyorsabb ezzel az OS-el a gép mint xp sp3-mal.

A telepítés külső DVD-ről történt. A billentyűzetet magyarra állítottam már telepítésnél. Most is ezzel gépelek.

Remélem sikerül rajta Battlefield 1942-t futtatni.

Van rá 3 év garanciám, szóval remélem hosszú távon jó letöltőgép lesz belőle a 120-as lemeznek köszönhetően.

Nem tudom miért, de a Task Manager kétmagos processzornak mutatja a diagrammon az Atomot. Pedig ez biztos nem kétmagos atom.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba NB100 Netbook
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.