Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Toshiba dvd-rom (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Nemsokára ilyen DVD olvasót szeretnék venni, de nem nagyon tudok róla sokat. Azt rebesgetik, hogy halk meg minden, de megbízható? Gyorsan olvassa be a DVD-ket meg az írt CD-ket? Vagy van más, jobb vétel ennél? Nekem egy Pioneer 116-os modellem volt, de azt eladtam, mert hangos volt... :(

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) neduddki válasza Vikthor (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

legyszi csak egy kiskereso!!!! na csak egy ici pici!!! semmejik masik dvd-rol nem irtunk enyit mint errol!!! naaaaaaaaaaaaaaaaa:-))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) Vikthor válasza neduddki (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Egy kicsit elegem van ezekből a keresőkből egy picit na csak egy piciit. Aki akar segíteni az szerintem fog is, de ez a hozzáállás.... inkább nem mondok véleményt, teccikééteni?

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) AND1 válasza Vikthor (#1) üzenetére


AND1
őstag

Toshiba DvD-m van már lassan egy éve. Nagyon frankó. Eddig csak LG-hez és ehhez volt szerencsém. Toshiba sokkal jobb! Halk,gyors...megbizható. Használom rendesen és semmi baja (kopp-kopp :) ) Csak ajánlani tudom..SD-M1612

Egy régi PH-s.

(#5) Vikthor válasza AND1 (#4) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Pioneert hallottál már? Modjuk a 116-os medellt? Mint a porszívó, najó azért nem olyan mint a régi Sony CDROM-ok, de volt hangja...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) Kígyó válasza Vikthor (#3) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nekem is van egy, eléggé tud tekerni, de amúgy yo! Én azért vettem ezt, mert éppen tesztgyőztes volt az egyik magazinban, meg mindennel kompatibilis!

(#7) neduddki válasza Vikthor (#3) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mijjen jozza allas?????? kismillioszor leirta az osszs tulaj az egybehangzo kituno minositest, kismillio egyedszerre el is hiszed????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) Vikthor válasza neduddki (#7) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Akkor szerinted sz*r ez a típusú DVDROM? Ha igen miért sz*r?

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9) AND1 válasza Vikthor (#5) üzenetére


AND1
őstag

Hallottam...az a márkája hogy LG...mint egy formula1-es autó :)

Egy régi PH-s.

(#10) neduddki válasza Vikthor (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Aszt irtam???? ha beirod akeresobe a ''1612 1712''-*t akor az csak elso oldalon a kovetkezok nyilatkoznak pozitivan a cuccrol:
MLaca from [Re: Cikk] Plextor Premium - a CD-írók királya (..)
Egon from Kedvenc hardverünk/szoftverünk (..)
Agyzuzo ajanlat from Dvd olvasó, milyet? (..)
AND1 from Halk dvd olvasó, melyik? (..) amugy az a totyik kifejezetten ajanlott
ftc from Dvd meghajtó help! (..)
jerry311 from [Re: Hír] Visszatér a DVD-RAM? (..)

na ez csak az elso oldal, es ha meg mas szokapcsolatot hasznalsz.............

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Megvettem időközben a DVD olvasót és tényleg igaz volt amit mondtatok. Köszönöm szépen a hozzászólásotokat mégegyszer. Bár nem találtam M1612-es model csak M1712-esek voltak. De még így is halk mint állat.

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Toshiba dvd-rom (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.