Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Több divix-xvid film egy dvd-n? hogyanis? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Nándiee


Nándiee
tag

Ez lenne a kérdés,tudom hogy már feltették,de nekem nem világos és sorry is a modoknak hogy csinálom a melót,de nem igazán értettem az elözö totyikban lévö commenteket,vagyis értettem,de nem voltak túl részletes válaszok,sőt egy-egy programot mondott mindneki,de azt hogy ott mit,azt senki nem mondta :))
Én speciál itt akadtam el: http://kepfeltoltes.hu/view/070313/dvd_creator_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
innen nem tudom mit kéne,bár igaz nem túl bonyolult a progi,de mégsem értem :F :((
Még 1x sorry a modoknak,de az a topic 2004-es így gondoltam ha oda írok sose kapok választ.

Üdv: Nándi

(#2) Szabesz válasza Nándiee (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem igazán értem. Mi is a kérdés? Több DivX videót akarsz egy DVD-re kiírni(...)?

¯\_(ツ)_/¯

(#3) Sárpac válasza Nándiee (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én sem értem igazán, de több divx film esetén én szimplán nero 7 és adat dvd-nek teszem ki külön külön könyvtárakba.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4) Nándiee válasza Sárpac (#3) üzenetére


Nándiee
tag

öööhm,igen több divix filmet akarok ki írni egy dvd-re,de a lényeg hogy vigye asztali divix-es lejátszó.
Ha csak simán be rakom más más mappába akkor tudok váltogatni köztük''menü lesz''?

(#5) #96302336 válasza Nándiee (#4) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az én lejátszóm pl. olyan, hogy kezeli a mappákat is, ott kiválasztom, hogy mit nézek.
Simán Néróval ki kell írni, és megy. De még külön mappa sem kell. A legtutibb, ha egy RW-vel kisérletezel, én is azt csináltam anno.
Egyszerűen csak úgy ahogy van felmásolom a filmet mint adatot bedobom a pléjerbe, és máer megy is.

[Szerkesztve]

(#6) kano válasza Nándiee (#4) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen DivX-es lejátszód van? Éltalában kezelik a mappákat a maiak esetleg az lehet a probléma, hogy csak bizonyos karakterszámig fogod látni a fájl/mappa nevét.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7) Rover623


Rover623
félisten

A probléma bonyolultsága vetekszik a ''több file egy dvd-n? hogyanis'' kérdésével...:DDD
Feltehető lett volna akár itt is:[link]...;)

primus inter pares

(#8) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A témát zártam, érdemes akár a Rover által linkelt topikban kérdezni, ha még mindig nem tiszta, de azt hiszem az eddigi ötletekből is el tudsz indulni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Több divix-xvid film egy dvd-n? hogyanis? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.