Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ronar válasza korimv6 (#350) üzenetére


ronar
tag

Helló. GF-07-ben nincs valós GPS vevő, csak LBS-es pozicionálásra jó.
[link]
A beállításhoz ez segíthet [link] .
Nekem TK209A(3G) van abban voda kártyát használok, 10mp-es frissítéssel kb. 5MB-ot használ el egy átlagos hónapban.

(#352) V. Zsuzsanna


V. Zsuzsanna
friss újonc

Sziasztok! Találtam az autómban egy GF-07 jelzésű nyomkövetőt. Honnan tudom meg, hogy kié? Vagy azt, hogy ki aktiválta a sim kártyát? Ha kiveszem, akkor jelzi a másik oldalon, hogy megtaláltam? A válaszokat köszönöm!

(#353) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Hello
Vettem egy MiCODUS trackert ami egy relére hasonlít. Vettem egy telekom simet amin van 500mb adat. Aktivalva van telefonba rakva működik minden. Viszont a trackerben semmire nem válaszol.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#354) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!

A múltkor egy parkolóban találtam egy Teltonika FMB120 terminált.
Most veszek egy pár éves autót amibe nem lenne rossz felhasználni.
Ha szeretném, tudom ezt használni, hogyan?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#355) vegita-san10


vegita-san10
csendes tag

Megkérdezhetem, hogy azt honnan rendelted, és mennyiért?
Nekem is ez a gf07 van, de ugyanaz a bajom vele., ugyanezt a hibaüzenetet japán kaptam.. szóval érdekelne egy olyan, ami működik is :)

(#356) tibibi válasza V. Zsuzsanna (#352) üzenetére


tibibi
őstag

Nyilván az előző tulaj ha volt, sim kártyát berakod egy telefonba nyilván ki van kapcsolva a pin kérés és lekérdezed szám alapján. Persze ha még aktuális ;]

(#357) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok!

Vásároltam egy enusic cj720 trackert de se sms-ben se az applikációban nem müködik. Viszont a tkstar alkalmzás látja a belehelyezett sim kártya telefonszámát. Valakinek esetleg van ezzel tapasztalata, hogy lehet működésre bírni?

(#358) Beatrix 41


Beatrix 41
friss újonc

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy mini GPS GF-07 típusú nyomkovető készülékem, amihez sim kártyát kell alkalmazni.
A leírás szerint, csak behelyezem a sim-et és és a pirosan világító fény egy idő után 4x villan, azután elalszik a fény. Utána rá kell küldeni egy sms-t és már alkalmazható is, de ez folyamatosan csak pirosan világít.
Mit csináltatok rosszul???

(#359) bem13


bem13
csendes tag

Sziasztok!
TK915-nél (vagy TK905-nél) ti hogyan oldjátok meg az APN beállítást külföldi utaknál? Van valami trükk, amivel "auto" módba lehet tenni és keres magának, vagy az az egyetlen megoldás, hogy megállok a határon és beállítom kézzel? Ez utóbbi azért is problémás, mert ki kéne szednem hozzá a SIM kártyát a tracker-ből és átrakni a telefonomba, hogy megnézzem az APN-t, mert más szolgáltatót használ.

(#360) Zsanai


Zsanai
friss újonc

Sziasztok!
Vásároltam egy Tk102 GPS-t.
Ha feltöltöm és hétfőn este beteszem egy autóba, péntekig bírja töltés nélkül, ha az 4,5 nap alatt max. 7-8 x. kérdezem le e gps koordinátát? Semmi másra nem akarom használni csak erre.
Ha merül az akku küld sms-t a telefonomra vagy azt külön kell beállítani nála?
Köszönöm a válaszokat

(#361) >>Hybrid<<


>>Hybrid<<
csendes tag

Sziasztok, dyegoo trackerrel szenvedek kb 1 hónapja az apn megvan SMS ben küldi a kordinátákat de sem az appban offline google mapsos linket nem küld, yettel kártyával a GPRSt kéne valahogy SMSben rájutattni de nem akar sikerülni, valaki tudnak segíteni?

dyegoo
Weboldal

:R

(#362) Csabax60


Csabax60
friss újonc

Sziasztok! TK103B telekomos SIM-mel simán megy, vodással nem. Vodát telefonba téve és GPRS-re visszavéve van net, tehát elvileg a Voda is tudja a GPRS-t, de a tracker mégsem szereti. Ez ismert probléma? Van esetleg valamilyen megoldás? Köszönom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.