Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Sziasztok!

Ma-holnap mit vennétek? EU-n belül kellene követni a kocsit. ODB-re felrakos? vagy inkább motortérbe akkura? szerelni belehet, megoldjuk. 10-15 ezer van rá.

köszi! :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#252) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen klónt. A move parancs működik, nem tudjátok?
Üdv: zodes

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#253) zodes válasza zodes (#252) üzenetére


zodes
aktív tag

Szerintem simán 3-4 hónap míg válaszol valaki :- :DD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#254) gabor_01 válasza zodes (#253) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ki tudja?
A klónok klónjának klónját lehet kapni. Mindegyik másként működik.

(#255) tibibi válasza zodes (#252) üzenetére


tibibi
őstag

kipróbálod........

(#256) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Vettem egy GPS-103 típusú TK-103 klónt, ez dyegoo gyártmány, 7200 Ft volt az Aliexpressen.
Jól elszórakoztam vele, nagy nehezen sikerült a folyamatos GPRS pozíció küldést is beállítani.
Ha valakit érdekel, leírom, hogy mi működik, mi nem működik rajta, valamint mi nem úgy működik, mint az eredetin.
Ezt a felületet lehet használni egy évig ingyen: dyegoo.net

(#257) hzsolee


hzsolee
őstag

Olvassa még valaki ezt a totyikot ?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#258) tibibi válasza hzsolee (#257) üzenetére


tibibi
őstag

Nem :DDD

(#259) hzsolee válasza tibibi (#258) üzenetére


hzsolee
őstag

Sejtettem. Akkor nem is kérdezek. :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#260) tibibi válasza hzsolee (#259) üzenetére


tibibi
őstag

azért ne add fel :DDD

(#261) hzsolee válasza tibibi (#260) üzenetére


hzsolee
őstag

Azóta a kérdéseim válaszra leltek.... :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#262) ladislass


ladislass
csendes tag

Sziasztok! Biciklire érdemes-e ilyen nyomkövetőt felhelyezni? Az időjárás körülményeit hogy bírja? Az akksija meddig bírná? Webes felületen szeretném nyomon követni, nem SMS-ben lekérdezni a helyzetét. Egy-két linket is elfogadnék, hol érdemes beszerezni. Köszi!

(#263) tibibi válasza ladislass (#262) üzenetére


tibibi
őstag

Nem,sehogy,max2 nap,web csak az eredetinél megy az kb. 30ezer.

(#264) tejeskifly válasza tibibi (#263) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

SZiasztok!

Vettem egy ilyen nyomkövetőt, viszont a check-re ezt kapom: GSM: 073% GPS: NO GPRS: OFF BATTERY: 100%

egy telkomos domino fix kártya van benne. APN-t mire kellene állítanom? (telekom oldalán azt találtam hogy: internet)

GPS jelet mennyi idő alatt kéne kapnia?

(#265) Agostino válasza tejeskifly (#264) üzenetére


Agostino
addikt

szia

nekem oda a helyes adat: wnw. ma vettem maraton négy gigás feltöltő kártyát a tkstar 905-ös trackerembe, oda ez volt a jó beállítása. user és pwd üresen marad, vagyis oda parancsot sem küldesz neki sms-en keresztül

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#266) Yany


Yany
addikt

Szerintetek egy ilyen cucc mennyire megbízható, ha egy drága autót szeretnék "félteni" vele?
Mini tracker

És mennyire éri meg ez a nagyságrend?
Online nyomkövető

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#267) Yany


Yany
addikt

Meg ezt a GSM pagert találtam még. Eddig ez a legszimpibb, bár 70e Ft sem kis összeg. Van ezekről tapasztalat?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#268) Yany


Yany
addikt

Érdekelnnének vélemények, tapasztalatok a TK915-ösről is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#269) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ezek a GPS nyomkövetők ugye a bennük lévő sim-kártyáról küldenek sms-eket. De a saját alkalmazásuk is sms-alapon működik? Mert azt írják "A követőnek 3 féle működési módja van: valós idejű (30 másodpercenként frissít), energiatakarékos (óránként frissít), készenléti mód (12 óránként frissít)." és a 30másodpercenkénti sms-ekkel nem merül le az egyenleg gyorsan? Vagy rosszul gondolom? Milyen sim-kártya javasolt bele sms díjak tekintetében?

(#270) hzsolee válasza huan (#269) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát amit linkeltél azt konkrétan nem tudom, nekem ilyen van a kocsiban:

Én a T-nél vettem feltöltős kártyát 990 forintért, ingyen kiszállítással. 5 db sms járt hozzá, meg 1 giga net. Az 5 sms pont elég volt a beállításokhoz, azóta a netet használja, és minimális a forgalma. 3 hónap van vissza még az adat felhasználhatóságából, de még 810 mb nincs felhasználva.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#271) huan válasza hzsolee (#270) üzenetére


huan
őstag

Lehet ehhez a Domino Fix Extrahoz SMS opciót venni?
Nem volt elég sajnos az 5db sms a beállításhoz.

(#272) hzsolee válasza huan (#271) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát azt írják az sms-re: 25ft/db. Szerintem tölts rá pénzt, aztán hajrá. Konkrét tapasztalatom nincs sajnos. Ha nekem most ősszel lejár az adat, inkább veszek másikat.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#273) huan válasza hzsolee (#272) üzenetére


huan
őstag

Feltöltöttem 1500-al, jó lett. A Telekom GPRS APN-beállításait viszont nem találom sehol. Te mit állítottál be rajta?

(#274) hzsolee válasza huan (#273) üzenetére


hzsolee
őstag

Apn: internet

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#275) hzsolee válasza hzsolee (#274) üzenetére


hzsolee
őstag

Már nem emlékszem, kocsiban a doboza, hazaérek megnézem miket írtam fel hozzá.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#276) huan válasza hzsolee (#274) üzenetére


huan
őstag

ha már rossz apnuser vagy apnpasswd lett elküldve és ok-zta le, hogyan lehet azt törölni?

(#277) hzsolee válasza huan (#276) üzenetére


hzsolee
őstag

Nálam a leírásában így néz ki:

Mihez használod? Nincs leírása?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#278) huan válasza hzsolee (#277) üzenetére


huan
őstag

TKStar 915 ilyet vettem.

(#279) hzsolee válasza huan (#278) üzenetére


hzsolee
őstag

Nincs hozzá valami leírás a konfiguráláshoz? Az enyémhez van egy weboldal ahol ha a szériaszámmal belépek, sokminden beállítható, megnézhető. Valamint az app-ja is jól használható.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#280) huan válasza hzsolee (#279) üzenetére


huan
őstag

De van app, meg weboldal is, de míg a net nincs rajta beállítva, addig ezek nem működnek.
APN: internet vagy internet.telekom

(#281) hzsolee válasza huan (#280) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem akarom bevágni amit válasz sms-ben visszaküldött, de abban csak annyi van apn: internet

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#282) huan válasza hzsolee (#281) üzenetére


huan
őstag

Megvan!
apn: internet
username és userpasswd üres, mert a Telekomnak üres. Ezután nem volt net, de kikapcs-bekapcs és minden fa*** :C :R

(#283) hzsolee válasza huan (#282) üzenetére


hzsolee
őstag

Naugye...jóvan....fogezmenni... :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#284) huan válasza hzsolee (#283) üzenetére


huan
őstag

A hátralévő, vagy felhasznált adatmennyiség megnézhető weben a Domino Fix-nek?

(#285) hzsolee válasza huan (#284) üzenetére


hzsolee
őstag

Persze, én a telekom app-ot használom. Perpi így néz ki. 2 hónap van vissza, de az adat elég lenne még 3 évre...

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#286) huan válasza hzsolee (#285) üzenetére


huan
őstag

Előfizetés hozzáadásával adtad hozzá a sim-telefonszámot?
Mobilelőfizetés? Mi a jelszó? Egy 5 számból álló valami, amit szerződéskötéskor adtam meg. Nem adtam meg ilyet....

Weben mindezt :)

[ Szerkesztve ]

(#287) huan válasza hzsolee (#285) üzenetére


huan
őstag

Jut eszembe, bár ez csak 1 év múlva fog kelleni.
Több, mint 1500-al feltöltve újból 366nap a rendelkezésre állás, de a net mennyiségét is lehet "újratölteni" akkor?

(#288) hzsolee válasza huan (#287) üzenetére


hzsolee
őstag

Persze, de nem tudom meddig kell elhasználni. Korábbi tapasztalat alapján egy hónap...


Ezeket ajánlja fel

Én tuti újjat veszek ha lejár. 3 sms-t használtam el a beállításhoz, meg a látott adatmennyiséget. Ha töltögetem rosszabbul járok. Bár az a maraton 500 elég lenne, ha 1 év alatt kell felhasználni. Azzal csak 200 ft a bukta, és nem kell az újra beállításokkal vacakolni....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#289) hzsolee válasza hzsolee (#288) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát ebből arra következtetek, hogy egy év. Valamint itt csak egy bő ezrest ír...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#290) hzsolee


hzsolee
őstag

Nem kicsit dobtunk a topic forgalmán :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#291) huan válasza hzsolee (#290) üzenetére


huan
őstag

Igen :DD
A megmozdulás érzékelés sms-ét ki lehet vajon kapcsolni?
Csak mert mostmár az alkalmazás is jelzi a net segítségével és sms is jön, elfogyasztva a maradék egyenleget :)

(#292) barasanya


barasanya
újonc

_Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van 3 db Tkstar gps nyomkövetőm.
a Mytkstar softvert használom a mobiltelefonomon.(iphone)
Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám beállítani hogy egyszerre mind a 3 nyomkövetőt figyelni tudjam a térképen.Egyenlőre csak1 db device imei szám alapján tudok bejelentkezni a Mytkstar térképére.
Már mindent szétkutattam a neten,youtube-on ,próbáltam beállítani a Mytkstar oldalon a :bejelntkezés Username.val de ez sem sikerült.
Előre is köszi a segítséget.

(#293) Krisz26


Krisz26
tag

Sziasztok! Tkstar 905 esetében vodafone tuti kártyával hogy kell beállítani, hogy működjön a realtime tracking? Not enabledet ír.köszi!

(#294) tibibi válasza Krisz26 (#293) üzenetére


tibibi
őstag

nem tudom ezt nem ismerem

(#295) Neghro


Neghro
lelkes újonc

Sziasztok!
Karácsonyra kaptam egy tk star 905 készüléket.
Sajnos még nem tudtam beállítani .......... többször is próbálkoztam.
Behelyeztem a sim kártyát. (telekomos)
Elküldtem a begin123456-ot visszajött, hogy begin ok.
Elküldtem a gprs123456-ot visszajött, hogy gprs ok.
Elküldtem a apn123456 internet.telekom-ot visszajött, hogy apn ok.
A készülék sárgán és kéken villog.

A www.mytkstar.net oldalon belépve offline-nak mutatja az eszközt, a tk star gps android alkalmazáson pedig not enabled-ként látom.

Tudtok benne segíteni, hogy mit nem állítottam be jól?

Előre is köszönöm!
N

(#296) huan válasza Neghro (#295) üzenetére


huan
őstag

Szia!
Nekem 915 van, de sztem ugyan az.
Az apnusr és apnpasswd megvolt? (üresen) KÉP
Amúgy mindezek után kellett nekem egy restart.

[ Szerkesztve ]

(#297) Neghro válasza huan (#296) üzenetére


Neghro
lelkes újonc

Szia!

Köszi a választ!

Az még nem volt.
Most elküldtem:
apnuser123456

invalid command.

N

(#298) huan válasza Neghro (#297) üzenetére


huan
őstag

Restart volt?

(#299) Neghro : valószínű máshogy is lehet, de én így csinálom: sim ki, majd be

[ Szerkesztve ]

(#299) Neghro


Neghro
lelkes újonc

:( bocsi.
Azt hogyan kell csinálni?

(#300) Neghro válasza Neghro (#299) üzenetére


Neghro
lelkes újonc

Kivettem a simet és visszatettem a simet a kütyübe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.