Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2851) Daniel Alves válasza Daniel Alves (#2805) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Csak maradjon így! :D

Na ez a csoki :DDD :(

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2852) bmath


bmath
csendes tag

juuuuuuuuuuuuuhj :DD :DD :DD :DD :DD Harakiri? :U :C :C :C

remélem elborul az agya a svédeknek, és jön még 4 sárga lap :K

[ Szerkesztve ]

"A szeretett csapatod címere nagyon fontos, úgy kell rá vigyázni mint a gyermekedre, úgy szeretni mint az édesapádat, és soha el nem felejteni mint a nagymamádat" José Luque

(#2853) odrif válasza Daniel Alves (#2851) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

és nem :(

20 éve a Prohardveren

(#2854) szpal17


szpal17
őstag

A nagy öreg villant :C :Y

(#2855) pohár


pohár
félisten

na ez hogy fért be oda baszki? atyavilág :W

na az overem jött, már csak a szögletekből kéne visszavenni, de ha sikerül 9 szögletet rúgniuk, akkor viszont X vagy svéd győzelem legyen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2856) b3Ro


b3Ro
senior tag

lesz meg 2 sarga 1.61-ert jo fele-fajta. felvannak porogve eléggé

-----

4.75 most a döntetlen, meglövöm egy kis apróval

----

jol fent ment a szorzoja, en 1.66-ert csiptem el

[ Szerkesztve ]

(#2857) Daniel Alves válasza b3Ro (#2856) üzenetére


Daniel Alves
őstag

3 sárga 2,5-ért megtéve ;)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2858) jpm


jpm
senior tag

na a hét bukása az enyém :) micsoda cím :D

(#2859) szpal17 válasza jpm (#2858) üzenetére


szpal17
őstag

20 feletti folyamatos szorzók eltalálása után talán belefér. :DDD
Bár még a svéd meccs sincs lefutva...

Perez tippedet is csak néztem...mondom futam közben ez esélytelen...alonso lassul mint az állat grosaan és perez gyorsul...hát ilyen nincs. :U

(#2860) B-L-A-C-K válasza jpm (#2858) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te csak forma1-re fogadj...:)

(#2861) giigz


giigz
veterán

Én most jöttem haza, olyan focit nyomtunk, szerintem kurvajó volt. :) 6-6 lett az eredmény, és szerintem nagyon jól játszottam, gondoltam is, hogy máskor is Juvéban kell lennem. :D

A buktáitokat meg sajnálom, de úgy érzem, vissza lesz még az nyerve. :)

(#2862) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

De kéne nekem az X :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2863) giigz válasza giigz (#2649) üzenetére


giigz
veterán

Ezért. :DDD

Ahol néztük a meccset, volt egy 20-30 fős társaság, és amikor a 39. percben mondtam nekik, hogy itt bizony nem lesz több gól, le van ez így beszélve, csak pislogtak. :)

De aztán stílusosan távoztam a 70. percben, "fölösleges nézni, egyébként is megmondtam, itt nem lesz gól, 1-1-re beszélték meg a srácok" :) :B

(#2864) pohár válasza Shkiz0 (#2862) üzenetére


pohár
félisten

nekem is, a DNB miatt :(
egy sárga azért még jöhetne engesztelésül... és ezennel SB lenullázva :U :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2865) Shkiz0 válasza pohár (#2864) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

balfasz banda :W

Eddig egy kész káosz ez az EB

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2866) Daniel Alves válasza pohár (#2864) üzenetére


Daniel Alves
őstag

betclic nulla -23k :( NA de ez ilyen... hittem ma a Franciákba és a Svédekben erre cummogóra vett a 2 csapat :F

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2867) McCartman


McCartman
senior tag

Svédek jól leszopattak mindenkit , kb mint a hollandok. :(

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2868) SzlobiG válasza Daniel Alves (#2866) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nullázták a bwin számlámat nekem is. Nem is töltök mostanába fel.

(#2869) pohár válasza Daniel Alves (#2866) üzenetére


pohár
félisten

nekem ez a meccs bet365-ön -100ft, így van a számlámon 2900ft :U
valami okosat ki kell találni holnapra, talán az oroszokra over 1,5...

ja meg mivel a DNB vendég nem jött, így totál nulla a SB is, bizakodhatok az pörgetésekben, hátha azok adnak majd valamit :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2870) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Amúgy meg megérdemelték az ukránok. A svédek most a vége felé nem tudom hányszor egyenlíthettek volna, illetve talán nyerhettek is volna.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2871) sz_abika válasza pohár (#2869) üzenetére


sz_abika
addikt

yyyy
lesz ott gól! én szerintem tolok egy 3as ázsiai goal linet is

PSN: xszabikax

(#2872) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Most valahogy elment a kedvem az EB-től és félve fogadnék holnap az Oroszokra :F inkább pihizek egy kicsikét

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2873) B-L-A-C-K válasza Daniel Alves (#2872) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én naggyal nem rakok, full bukó nekem most a mix, 2 db 20 ezer felettim ment el 2 hét alatt...

Héten már csak párszázas kamit teszek....

[ Szerkesztve ]

(#2874) umek7


umek7
őstag

Sajnálom srácok, tényleg elég szopató nap volt, hála égnek én kimaradtam belőlük..

Holnapra Görögország - Csehország 1, 1X

(#2875) expander


expander
senior tag

ha holnap nyer bolelli meg hewitt, akkor megkegyelmezek a svedeknek, hogy ez szaros x-et sem tudtak kihozni a meccsböl :D

(#2876) McCartman válasza umek7 (#2874) üzenetére


McCartman
senior tag

Pedig azt írtad kihagyhatatlan a svéd dnb. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2877) jpm válasza Daniel Alves (#2872) üzenetére


jpm
senior tag

ja én is igy vagyok vele. bár még van 2 nyitott fogadásom ami jól hozhat de amúgy nekem is pihi! jóccakát mindenkinek.

(#2878) pohár válasza McCartman (#2876) üzenetére


pohár
félisten

én ezért is tettem meg még 2-3 napja, de hát elég meggyőző tud lenni a Toivonen - Ibra csatárpáros is, de most mindent elbasztak :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2879) umek7 válasza McCartman (#2876) üzenetére


umek7
őstag

Azt, de azt hiszem már aznap elkezdtem előre látni az ikszet (még ha az lett volna) és nem is tettem végül.

(#2880) whited válasza McCartman (#2876) üzenetére


whited
addikt

neki sem jöhet be minden tipp

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2881) McCartman válasza pohár (#2878) üzenetére


McCartman
senior tag

hja , két nagy helyzetük is volt utsó 10 percben.
így játszottak volna első félidőben is nem lett VOLNA gond.

@whited: csak az volt fura, hogy ezután nem tette meg. úgyhogy végülis bejött a tippje , mert kihagyta. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2882) pohár


pohár
félisten

hehe, Marcelo ott vigyorog a Real kosármeccsen :D

éjszakára megtolom a Yankees-t, majdnem 2x odds van rá, remélem nyernek...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2883) Joker9393


Joker9393
csendes tag

Svédek jól beszop@ttak.... mínusz 2 k :S

(#2884) sz_abika válasza pohár (#2882) üzenetére


sz_abika
addikt

Real Madrid -5.5 @ 2.20

Én meg ezért mosolygok mert ez elég lazának tűnik :)

PSN: xszabikax

(#2885) pohár válasza sz_abika (#2884) üzenetére


pohár
félisten

hát egy majdnem 20 pontos előnyt nehéz otthon eltapsikolni... :D
én csak valami 15 pontos hendit tudtam volna tenni, inkább hagytam a francba...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2886) werszomjas


werszomjas
őstag

na kár volt belevágni ebbe a foci fogadásba, amit szép lassan a f1-en összekapargattam 2-3 futam alatt, azt a hülye focin 1 este alatt elbuktam :O :)

üdv

(#2887) kukinyo


kukinyo
addikt

Lehet tudni hogy SB-n mikor lesz ingyenpöri?

(#2888) pohár válasza kukinyo (#2887) üzenetére


pohár
félisten

nézd meg a kaszinó résznél

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2889) kukinyo válasza pohár (#2888) üzenetére


kukinyo
addikt

Közbe meg is találtam.
Köszi
Szombaton lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2890) Ayg0 válasza Daniel Alves (#2872) üzenetére


Ayg0
senior tag

szerintem ne a mai csoport legyen a kiindulási alap. a franci-angol duo nyílván azért pacsizta le x-re, mert azt hiszik mindketten megverik svéd-ukrán párost, de szerintem lesz még itt sírás és ez lesz új halálcsoport. ;]
az eddigiek közül pont az orosz az egyetlen biztosnak tűnő pont, a csoportjában abszolút esélyes, ergo nincs szüksége mutyizásra senkivel. a legyeleket valószinűleg nem teszi zsebre 4-1-el, mint a cseheket, de megverik őket, hogy bebiztosítsák magukat. én bő 3k-t feltoltam rájuk. :K

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#2891) umek7 válasza Ayg0 (#2890) üzenetére


umek7
őstag

Valami nem stimmel a képpel.

(#2892) B-L-A-C-K válasza umek7 (#2891) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elsőnek nekem is úgy tűnt valami gáz van, de utána rájöttem ott már a tiszta hasznot írja, így a képpel semmi gond nincs...:)

(#2893) McCartman válasza Ayg0 (#2890) üzenetére


McCartman
senior tag

Muszáj lesz dupla tétet tolnom valahova ha akarok még kezdeni valamit az eb-vel.
Oroszok tűnnek a legbiztosabb pontnak a holland,francia,svéd khm .. csalódások után.
2,44 orosz győzelemre , 1,7 orosz DNB.. talán az utóbbi dupla téttel.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2894) umek7 válasza B-L-A-C-K (#2892) üzenetére


umek7
őstag

Úristen, pedig napról napra így fogadok é n is. Na ideje lesz aludnom vagy 12 órát lassan :))

(#2895) Ayg0 válasza umek7 (#2891) üzenetére


Ayg0
senior tag

így már hihetőbb? : )

mi értelme lenne hamisítanom a képet?

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#2896) umek7 válasza Ayg0 (#2895) üzenetére


umek7
őstag

Nem nem.. én kérek elnézést.

Ui: Elsőnek azt hittem hogy X2-t raktál, csak az pont lemaradt a képről, aztán mikor BLACK leírta hogy mivan akkor már leesett. Nem is gondoltam arra hogy kamuznál, na meg pont 3 ezer forintról :DDD Nem aludtam már napok óta csak perceket nem fogott az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#2897) umek7


umek7
őstag

009 G. Lopez - N. Mahut V 1,37
082 A. Seppi - R. Stepanek V 1,57
087 Ausztrália - Japán X 3,05
097 Irán - Katar H 1,45
113 *(1-0) Görögország - Csehország H 1,51
131 *(0-1) Lengyelország - Oroszország V 1,32
151 Vikingur - ÍBV V 2,05
188 Dánia - Portugália 4,5-nél több sárga V 2,05
197 Hollandia - Németország 2,5 gól fölött V 1,79

Tét: 1400 Ft
Várható: 199.675 Ft

Lehet kétszer adom fel.

(#2898) umek7 válasza umek7 (#2897) üzenetére


umek7
őstag

Lopez nem ellenfél Mahutnak aki egész jól ütöget mostanában, nagy kivégzést nem várok, szolid két szett. Stepanek nulla formában van, öreg ő már ehhez, míg Seppi is jól ütöget már hetek óta. Ausztrália nem engedheti meg magának a vereséget, viszont Japán nagy formában van. Szvsz a bukik sejthetnek valamit, mert akkor nem fifty-fifty szorzók lennének, 2:2 a tippem rá. Irán ebben a stadionban fogja játszani a mérkőzését, ingyen jegyeket osztogattak, sok nézőt várnak.. Ez a hangulat +1 gól nekik, de a tartalékos Katariakat szerintem amúgy simán legyűrik, jobb csapatról is van szó. Szerintem sokan túlbecsülik ezt a Cseh válogatottat. Már az EB előtt sem láttam bennük semmit, eddig nem is győztek meg. A Görögök kifogják tudni őket védekezni legalább egy ikszre, ha csak a Ninis-Gekas-Samaras hármas nem vicceli meg őket. Oroszország ajándék 2.40-ért, túl szép, fájó szívvel maradok a biztosabbnál. Izlandi kupa, olvastam pár sort róla, elvileg V, megnézzük... Dán meccsen nagy a tét, ők mindenképpen akarnak majd legalább 1 pontot szerezni = védekeznek ezerrel. CR-ék meg ha most nem szereznek legalább 1 pontot akkor mehetnek a málnásba = támadnak ezerrel. Kiélezett, indulatos, taktikai faultozó/becsúszó sok szabálytalanságot hozó meccset várok. A két gigász csatáján meg tuti az over, meg is fogom pukkasztani sokkal.

(#2899) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Jó reggelt mindenkinek.
Tegnapi kihevertem a Svéd bukómat.
Este azért még volt egy sztorim elmesélem.
Sajnos nem tudom a történetet megmutatni mert dolgozok de délután feltöltöm a képet!
A lényeg hogy EB után még fogadtam 1-2 hókamóka csapatra viszont annyira bambultam hogy az egyik csapat félidőben vesztésre állt (0-1) viszont azt hittem hogy az 1.33-as szorzó
a győztes csapaté :D Tévedtem a hazai csapatnak volt ilyen kicsi a szorzója, a vendégeknek akik vezettek pedig 10x Na mondom üsse kaics rádobok 1000ft-ot hátha behúzzák. Reggel megnézem a telefont +10k :DDD beszarás

Szóval itt van a szerdai nap.
Tippje valakinek?
Ma csak óvatosba szeretnék tolni max 5-10k semmi több.
Egyedül ami izgatja a fantáziám Lengyel - Orosz Hendivel Oroszok illetve Görög-Cseh X

Esetleg más tippje valakinek?!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2900) walakii


walakii
tag

Tegnap buktam egy 8 ezret bet365-ön, de fél 2 fele már sikerült visszahoznom pluszba :D Sikerült megfognom egy ilyet is :D
[link]

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.