Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13290) Shkiz0 válasza B-L-A-C-K (#13289) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem tudom milyen gép volt, a kockás az 256x00 (most nem emlékszem már pontosan hogy 4-6 vagy 800) tilt, de ha több van azt fent hagyja a rizikó bankba. Ilyenkor ki kell kulcsolni az összeget, és vissza rá kell dobni legalább pár száz forintot, hogy a fent lévő összeget még le tudd írni.

De igen én is láttam már ezt a jelenséget amit te is írsz.
Akkor is elmondtam nekik, hogy ez nem így működik, hogy ha ők belebuktak mondjuk 1M-át akkor abból 200-300k-t vissza fog adni. De beszélhettem én nekik. Buktak is bele asszem 700K-t.
Mert oké hogy általában 20/80 vagy 30/70-re vannak belőve, (vagy sok helyen még ez alá) de azt nem lehet megmondani, hogy mikor fordul a gép, és mikor kezd el kiadni.
Sőt láttam már olyat is, hogy egy este alatt kiadott 5-6 embernek majd 700K-t és szinte mindenki csak a nyereményéhez mérten csak filléreket dobott bele. Szóval mehet mínuszba a gép, és aztán majd szépen lassan/gyorsan majd visszaszedi.

És amúgy a normál gépeken, amik nem kaszinókban vannak, hogy akár 10-20K-s tét is van rajtuk a lélektani határ az valahol 2-3 esetleg 350K magassága amit még kis szerencsével vissza lehet nyerni.
Múlt héten az egyik srác akit látásból ismerek már majd 3 kilóval volt benne, és valami 20K körül járhatott, amikor adott neki egy kockát 1000-es téten, és abból ment vissza 3 kiló fölé.
De ez is ritka, és ha ez nem Muli Dice lett volna, hogy képes kockában kockát visszaforgatni, meg nem adott volna neki 4x szorzót az 5.ből akkor igen csak szép estét zárt volna :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.