Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad T, X, A és W notebookok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) pampika


pampika
őstag

A laptopinfo.hu-s arcok tényleg jó fejek. Én is náluk vettem a T41-esem. Akkor mondták, hogy ezek az áron aluli új gépek úgy jönnek, hogy bizonyos nagy cégek folyamatosan cserélik a gépparkjukat. Persze több százas mennyiségben, és ilyen rendelésnél már kapnak bónusz gépeket. Ezeket adják tovább. Így pénzt is kapnak a felesleges gépekért+nem kell velük foglalkozniuk elektronikus szemétként sem, szal mindenki jól jár.

Akinek van T43-asa (esetleg pont laptopinfo-s verzió :) ), szeretném kérdezni, mit kell tudni a gépről? Akksiról mennyit bír (mondjuk sima doksi olvasással/ nettel/ wlanos nettel; esetleg linux alól) ? Video mennyit vesz le magának? Játékra nem nagyon használnám :)

thx

(#152) clemson válasza pampika (#151) üzenetére


clemson
csendes tag

Nekem van egy T43P verzio
!2 GHZ 1.0 G ram 80 5400 vinyo bluetooth 15 '' 1400*1050 X300 Radeon 64 el plusz 64 et megoszt ha kell, meg minden van benne es mondjuk itt kint annyiba kerul egy ilyen mint otthon egy jobb konfig!
Ez nem laptopinfos verzio hanem amerika itt vettem kb 3 honapos nagyon ott van!Igazabol nem mondnam hogy melegszik fogalmam sincs hany fok lehet de internet mellett szinte be sem kapcsol a ventije es kb 3 ora plusz, minusz 15 percet megy WLannal.Ha jatszom vele akkor egy picit meleg lesz de csak a levego, amit kifuj amugy semmi azon kivul. Sem a winchester sem mashol! Igy jatek kozben kb 1/2 2 orat bir ki .Ha visszaveszek mindnet nulla feny es teljesen energiatakareksra mindent akkor elmegy kb 3 es fel orat is Wlan nelkul !Jatekra is kivaloan alkalmas , nem tudom hogy sokan miert mondjk hogy nem megy!COD 2 NFSU MOST WANTED GOND nelkul megy 1024 en majdnem max grafikaval. Egy rakas szoftver van hozza. A legjobb hogy az Xp-t nem lehet elrontani mert egy kulon particion van, tehat ha van valami esetleg elromlik vagy kell egy uj rendszer akkor cd be es 10 perc alatt uj Windows.Ez mar leneovos de higyjetek el semmi valtozas nincs ugyanolyan jo mint az elozo szeria , sot meg merem kozkaztatni hogy a szobatarsam T42-nel ami meg IBM-es annal is jobb! Jol ossze van rakva itt a sracok szoszerint dobaljak meg az LCD tetjenel cipelik es semmi sincs vele !Mondjuk a tetejen van valami Gumiszeru bevonat ami eleg konnyen karcolodik !Eleg jo az illesztes is sehol semmi lyuk vagy ilyesmi es a fem ''zsaner'' amivel rogzitik az lCD hez az nagyon jo! A tetejen a lampa tobb mint eleg nagyon vilagos ! A WLAN antennaja az olyan jo hogy meg a ket epulet kozott ahol kb 50-60 meter tavolsag van ott is van terero! A billenytyuzet a legjobb, furcsa utana a normal desktopos billenytuzetet nyomni! A tapipad is eleg jo ugy konfiguralom ahogy akarom a pocok meg a legjobb ugy lehet vele egerezni hogy meg kozben a billenytyuket is elerem es nem kell felemelnem a kezem! En meg jatszani is tudok vele. Konnyu ez kb 2KG a matek konyvem sokkal nehezebb!Hangszoro eleg jo hangos! A fullhalgato kimenet eleg jol szol es a tobbi kimenet is nagyon jo , ha csatlakoztatsz valamit akkor az ott marad ! Ennyi
ha van kerdes akkor irjatok!Azt esetleg nem tudha valaki hogy nem e lehet a vinyo beallitani ugy hogy olyan gyorsan menjen mint amikor aramrol megy?Egy kicsit lasabb aksirol!

[Szerkesztve]

Már csak pár nap remélem!!!

(#153) Blyan válasza clemson (#152) üzenetére


Blyan
félisten

Remélem nem haragszol, hogy megkérdem, mi a típusszáma a gépednek?

Csak mert tudtommal az általad megadott paraméterek nem felelnek meg a egy p változatnak (na nem vonom kétségbe amit mondasz, csak én még nem láttam ilyen kiépítésűt)

* Intel Pentium M (Dothan) 1.86, 2.0, 2.13 or 2.26GHz CPU
* One of the following graphics adapters:
* ATI Mobility FireGL V3200 with 128MB
o 14.1'' TFT display with 1400x1050 resolution
o 15.0'' TFT display with 1600x1200 resolution

* 512MB or 1GB PC2-4200 memory standard
* 60, 80 or 100GB HDD1
* AD1981B AC'97 Audio controller
* Broadcom 10/100/1000 Ethernet
* UltraBay Slim with one of the following:
o DVD-ROM/CD-RW Combo
o DVD±RW
* CDC slot with one of the following:
o IBM Integrated 56K Modem (MDC-2)
o IBM Integrated Bluetooth IV with 56K Modem (BMDC-3)
* MiniPCI slot with one of the following:
o IBM 11a/b/g Wireless LAN Mini PCI Adapter II
o Intel PRO/Wireless 2200BG Mini-PCI Adapter
o Intel PRO/Wireless 2915ABG Mini-PCI Adapter
* CardBus slot (Type 2)
* ExpressCard/54 slot
* IBM Embedded Security Subsystem 2.0
* IBM Active Protection System
* Integrated Fingerprint Reader on select systems
* UltraNav (TrackPoint / Touchpad combo)

[Szerkesztve]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#154) Shadowfax válasza pampika (#151) üzenetére


Shadowfax
addikt

Náluk vettem a T43-mat, viszont nem ezt a konfigot, amit most árulnak. A fő különbség, hogy az enyém integrált VGA-s. (Nekem speciel ez tökéletesen megfelel, játszani/3D-t tervezni úgysem akarok vele, így legalább nem melegszik egy extra videókari belül.)

Ez az én konfigom: [link]
Aksi időkről csak óvatosan nyilatkoznék, mivel ritkán használom a gépet aksiról. (Ha elviszem valahova, akkor ott is van konnektor.) A körülbelüli aksiidők: kábeles nettel 3:20-40, WLAN-nal 3:00-3:10. (Sima doksi olvasásról nem tudok nyilatkozni, mivel ha bekapcsolom a gépet, akkor nem bírom ki, hogy ne netezzek (is). :D )

Az idle hőmérséklet: 42-43°C, ha max-on pörög a proci huzamosabb ideig, akkor is csak max. 56-58°C-ra melegszik fel (na ekkor már lehet hallani, hogy venti is van benne - de nem hangos egyáltalán).

Mindezen hőmérsékleteket és aksi időket gyári beállításon értem el - (még) nem foglalkoztam downclocking-gal. :)

Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok.

(#155) pampika válasza Shadowfax (#154) üzenetére


pampika
őstag

Köszi az infókat ;)

Eddig minden jól hangzik. Már csak a számlázási részét kéne elintézni valahogy (ő adásvételit tud adni, nekem meg számla kéne...) és ha ez is klappol, akkor lesz ilyen gépem :)
Ha meg nem, akkor a T41-est kéne kicsit megtuningolni. Az olyan formában történne, hogy venni mondjuk egy R-es gépet és abból átpakolni pár dolgot az enyémbe. Mik kompatíbilisek? Nagyobb memo, vinyó elsősorban, de pl. a dvd író se lenne rossz :)
thx

(#156) Dr. Akula válasza pampika (#155) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hogyhogy nem tud számlát adni? Ez egy bolt, nem? És a gari az hogy megy, milyen papír van róla?

(#157) Shadowfax válasza Dr. Akula (#156) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én egy ÁFAmentes számlát kaptam róla. A gariról meg nem kell papír, mert a gép alján van a 'serial number' ami alapján a Netről egy pillanat alatt kiderül, meddig érvényes rá a gari. Ha bárhol a világon beviszed a géped az IBM szervízbe, akkor ők ez alapján a szám alapján fogják a gépedet garanciálisan javítani, nem papírok alapján. :)

(#158) Blyan válasza Dr. Akula (#156) üzenetére


Blyan
félisten

Valszeg azért nem, mert ez már egy-két hónapja már meg lett véve (hivatalosan), de mint pampika írta, a nagyobb cégek elég nagy tételben veszik ezeket a gépeket és van ahol bónuszként kaptak egyet, nost ezeket mivel már megvették ezért nem lehet hivatalosan is újként eladni, ebből kifolyólag a gari feltehetően 1-2 hónapja már ketyeg; ezért is éri meg minél előbb megvenni.

szerintem, de lehet, hogy rosszul spekulálok (nem tudom pontosan, én a saját ThinkPadjeimet közvetlenül az IBM-től kapom).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#159) BFeco válasza Dr. Akula (#156) üzenetére


BFeco
aktív tag

0 % ÁFA-s számla (új a cucc, de használtnak minősül). IBM garancia a sorozatszám alapján, a gyártási időtől indul (3 év). Nem kell hozzá gar papír. [link]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#160) Shadowfax válasza Dr. Akula (#156) üzenetére


Shadowfax
addikt

Úgy látom, nagy becsben vagy tartva! :)) Secperc alatt rögtön hárman válaszolunk! :C

(#161) Blyan


Blyan
félisten

Csak akkor kérnek garanciapapírt, amennyiben egy olyan forgalmazótól veszed újonnan, aki már jó ideje (mondjuk fél éve)raktáron tárolja a gépét - értsd nem adta el a megrendelt készletet. Így amennyiben az IBM-hez nem érkezik be garancia regisztrálás, elkezdik az adott laptop gyártási idejétől ketyegtetni a gariidőt, viszont ha Te újonnan veszed, akkor elméletileg kellene adniuk hozzá garancia papírt (Mo-n ez jogszabályba van iktatva), és azzal igazolhatod, hogy újonnan vetted a gépet és a garancia kezdést átírják a vásárlás idejére...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#162) BFeco válasza BFeco (#159) üzenetére


BFeco
aktív tag

A saját T42-öm garija.[link]

Én 2005.szeptember elején vásároltam (laptopinfo). 2008. 07.15 a gar vége.

[Szerkesztve]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#163) Dr. Akula válasza Shadowfax (#157) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A tied mikori? Kb. mennyi telt le a gariból mire megvetted? Gondolom egy helyről lehetnek ezek.

(#164) Dr. Akula válasza Blyan (#161) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

És ilyen garipapírt ad a laptopinfo?

(#165) Blyan válasza BFeco (#162) üzenetére


Blyan
félisten

Vagy nem tetted fel a képet, vagy nem linkelted be rendesen :)



az enyém így néz ki:

[kép]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#166) Blyan válasza Dr. Akula (#164) üzenetére


Blyan
félisten

Ez csak az újnak feltűntett gépekre vonatkozik...

Ez hivatalosan használt

[Szerkesztve]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#167) BFeco válasza Blyan (#165) üzenetére


BFeco
aktív tag

Nekem megy. :)

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#168) Blyan válasza BFeco (#162) üzenetére


Blyan
félisten

Tehát kb 2 hónap, ahogy mondtam, lévén, hogy 36 hónap garancia van a T-kre, így ez nem rossz (pláne 20-25%-al ólcsóbb új gépre).

Szerintem korrekt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#169) BFeco válasza Blyan (#168) üzenetére


BFeco
aktív tag

A T42-esem 260.000 Ft (0 % ÁFA) volt. [link] Azóta bővítettem (lásd profilom).

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#170) Shadowfax válasza Dr. Akula (#163) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az enyémet 2005. november 21-én vettem. A gari 2008. október 21-én jár le (magyarul 1 hónappal kevesebb gariidő).

[kép]

(#171) Dr. Akula válasza Blyan (#166) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

És a használtra mi van? Arra nem jár gari, vagy ott hogy van?

(#172) Blyan válasza Dr. Akula (#171) üzenetére


Blyan
félisten

Eddig hol voltál?

Bfeco és Shadowfax ezt prezentálta...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#173) Dr. Akula válasza Blyan (#172) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Valószínűleg itt: [link]
IBM T43 Bontatlan, Új Fizetendő: 300.000.-

(#174) Blyan válasza Dr. Akula (#173) üzenetére


Blyan
félisten

Új, mert bontatlan csomagban van, senki sem használta még.
De jogilag már használt, hisz egy cég már megvette (kapta bónuszként), de mivel nem kellett nekik eladták, így már nem új...

érted?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#175) Dr. Akula válasza Blyan (#174) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De aki megvette, az kapott róla számlát, garit, azt azért továbbpasszolhatja, nem? Merthát az adott cég se biztos hogy a gyár kapujában várta hogy lepottyanjon a futószalagról, lehet már előtte is x ideig raktáron állt, szal nem mindegy honnantól számolódik a gari.

(#176) Blyan válasza Dr. Akula (#175) üzenetére


Blyan
félisten

Szerinted, aki nagy tételben veszi ezeket, az raktárról kapja?

Disztributor, csoportszerződés, stb. 100 db T43, az nem 100 db garancialevél, ugye ez stimt?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#177) kenwood válasza Dr. Akula (#175) üzenetére


kenwood
veterán

T40-hez szeretnek lan drivert.
minden jel arra utal,hogy ez lenne az :

1urc13ww.exe 1
namost ezt lefuttatom,elindul a telepito,olvas,majd amikor ki kellene csomagolnia a driver/win konyvtarba,akkor 1 masodperc alatt vegez es nem tortenik semmi.

vkinek barmi tipp ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#178) Blyan válasza kenwood (#177) üzenetére


Blyan
félisten

Software installer

[link]

Miért nem ezzel telepíted ezeket?

Amúgy ebben a driver/win könyvtárban nem találsz semmi?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#179) BFeco válasza kenwood (#177) üzenetére


BFeco
aktív tag

Igen, 1urc13ww.exe kell Neked. 13 366 488 byte a mérete?
c:\drivers\win\ethernet könyvtárba kellene települnie.
Lehet, hogy sérült a file.
Ezt használod (ismered):
Update your drivers and software automatically [link]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#180) kenwood válasza Blyan (#178) üzenetére


kenwood
veterán

az a baj,hogy ez a telepito exe fileokal nem dolgozik.
ha kicsomagolna magat az az 1urc13ww.exe
akkor abbol a dirbol mar tudna telepiteni.
de en odaig nem jutok el :(

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#181) Blyan válasza kenwood (#180) üzenetére


Blyan
félisten

De a legjobb tudomásom szerint nem is kellene foglalkoznia vele, leszedi ezt a telepítőt, a tartalmát belegyűri az drivers\win\mittomén könyvtárba, majd onnan telepít. Még mindig nem értem miért vesződsz magával az exe fájllal...

UI: amúgy ide kellene, hogy kicsomagolja:

C:\Drivers\WIN\Ethernet


Talán meg kellene próbálni újra leszedni....(ekkora kellene, hogy legyen a mérete: 12,7 MB (13 366 488 bájt))

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#182) kenwood válasza Blyan (#181) üzenetére


kenwood
veterán

hibas volt a file.
megszereztem ujra,megjott a net es az telepitoprogram az egyik legprofibb,amivel valaha taliztam.
A beavatkozasom nelkul telepitett 20 programot es le is szedte oket a netrol :)

Most az a problemam,hogy a tvout ntscben szines,de ronda,Pal B-ben pedig fekete-feher es old school :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#183) BFeco válasza kenwood (#182) üzenetére


BFeco
aktív tag

Tudja a tv-d az S-Videót. Y/C (Hosidien) csatin vagy SCART-on próbálkozol? [link]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#184) kenwood válasza BFeco (#183) üzenetére


kenwood
veterán

svideo-rca atalakitas.elore az rcaba dugtam a tvn.
a csatik ugy vannak a tvn,hogy :
av1
av2
Av2-svhs
Av3

svideo csatlakozot nem talaltam,de van 1 scrart atalakitom,amin van,mar csak svideo kabel kell hozza :)

masik problema :
tegnap este radugtam a pioneer fejhallgatomat.
hangero,wavehangero max,winamp eq-n meg felhuztam mindent 90%-ra es igy is alig szolt.
ilyen hitvany hangkartya jar hozza vagy en neztem be valamit ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#185) BFeco válasza kenwood (#184) üzenetére


BFeco
aktív tag

AV2 S-Video a jó választás (S-video- SCART kábellel, vagy olyan SCART csati amin van 3 db RCA és 1 db S-Video bemenet + az 1-1 S-Video-S-video kábel). A képminőség össze sem hasonlítható a kompozit (RCA)-hoz ill. a szükségmegoldás S-videó -kompozit kondenzátoroshoz képest.
Nálam (T42), egy Sennheiser HD-580 professionális fejhallgatón minden rendben.[link]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#186) pampika


pampika
őstag

Nálam is jól szól a T41 egy Koss UR-20-as fülessel. Max hangerőn már nehéz elviselni (van benne szufla) és a basszust is egész szépen áthozza.

(#187) attka


attka
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Nem vagyok perfekt angolban, és találtam egy nagyon jó oldalt rambővítéssel kapcsolatban, ahol leírják mikor van értelme bővíteni. Éppen ezen gondolkozom a T42-el kapcsolatban, ezért szeretnék valakit megkérni Aki jó angolból, hogy legyen szíves olvassa el nekem és foglalja össze röviden, hogy mit írnak. Köszönöm előre is.

[link]

Csumi:Attka

[Szerkesztve]

(#188) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ide is beköszönök, immár egy IBM T43 tulajaként. :))

(#189) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Kérdés:

1. Nincs külön recovery cd-m, hogy lehet ilyet szerezni?
2. Hogyan lehet a vinyón levő rejtett partíciórol recovery discet csinálni?

Jó hogy mindig ott a rejtett partíció, de az a tuti ha egy fizikailag külön adathordozón (cd / dvd) is megvan, akkor nyugodtan alszok. :)

(#190) Blyan válasza Dr. Akula (#189) üzenetére


Blyan
félisten

1. Szerezni csak pénzért lehet.

2. Ki lehet írni a Rescue & Recovery programmal, amit megtalász előtelepítve a gépeden.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#191) Dr. Akula válasza Blyan (#190) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

1. Kb. mennyibe kerül? Helyileg meg gondolom az IBM Magyarországtól.
2. Htx, megnézem! Amennyiben dvd írót kötök a gépre, mondjuk egy usb-s külsőt, dvd-re is képes kiírni, vagy csak x db cd-re? 1 lemezt mégiscsak könnyebb cipelni.

+1: memóriát bármilyen márkájú DDR2-t tehetek bele, vagy vmi speckó ramokat használ?

[Szerkesztve]

(#192) xedos válasza Dr. Akula (#188) üzenetére


xedos
addikt

GRATULALOK!
Ez egy ELIT klub :) -más világ!
Remélem nem nálad jön elő valami rejtett hiba :(

(#193) Dr. Akula válasza xedos (#192) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát azt én is nagyon remélem. :) Viszont itt a tavasz, kezdhetek gyűjteni motorra. :))

(#194) rii


rii
nagyúr

vettem egy használt T41-et, még két év IBM gari van rajt, de a Recovery Tool nem tudja visszaállítani a cuccost, Vajh, miért nem? valahol egy DLL miatt nyekerál. Asszem

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#195) Shadowfax válasza Dr. Akula (#188) üzenetére


Shadowfax
addikt

Gratulálok! :)
Csak halkan jegyzem meg, hogy novemberben nem gondoltam volna, hogy itt köszönthetlek februárban. :))


Mindenekelőtt az Access IBM nevű fícsőrrel köss szorosabb ismeretséget: itt van többek közt a Rescue & Recovery is. :)
A DVD-s kiírásról azt hiszem volt már szó az R-es topikban, picit olvasgass vissza. ;)

[Szerkesztve]

(#196) Dr. Akula válasza Shadowfax (#195) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én se, de ''megtértem''. :)

(#197) clemson válasza Blyan (#153) üzenetére


clemson
csendes tag

Azt azert nem szertnem megadni de itt van egy kis info a garirol meg mindenrol!


Product: ThinkPad T43 2668-Y12 [change]


Operating system: Windows XP [change]

Original description: Based on 2668-CTO: P M 760(2.0GHz), 1GB RAM, 80GB 5400rpm HDD, 15in 1400x1050 LCD, 64MB ATI Radeon X300, CD-RW/DVD-R Multi-Burner, Intel 802.11abg wireless(MPCI), Bluetooth/Modem(CDC), 1Gb Ethernet(LOM), UltraNav, Secure Chip, 6c Li-Ion, WinXP Home


Azert nem fgosz ilyen kondifgot talani mert ez kulon az IBM allitotta ossze az egyetemnek
!! Volt ket T43 meg egy X40 es Egy R52!!!

Már csak pár nap remélem!!!

(#198) clemson válasza Dr. Akula (#189) üzenetére


clemson
csendes tag

Szerezni nem csak penzert lehet recovery CD felhivod az IBM et es adniuk kell nekem itt azt mondtak meghozza ingyen es az visszallitja az eredit IBMes windowst!Amugy mindeygikan van rejtett particio az nem egyszeru de biztos hogy mindegyik IBMen van amiota van ez a recovery cd!!!Ha nem adnak ingyen akkor szolj mert akkor meg itt beszerzek egyet ingyen magamnak, hogy ne kelljen erte fizteni!!

Már csak pár nap remélem!!!

(#199) clemson válasza attka (#187) üzenetére


clemson
csendes tag

Igazabol semmi extra nincs benne hogy mennyi kene es hogy hogyan bovitsd ! A lenyeg az az hogy a windows masfelszeresre allitja a lapzoofajlat a memoriahoz kepest tehat ha van 512 akko lesz 768!Onnan lehet ezt tudni ha rosszul van beallitva a lapozofalj ha a vinyo sokat tolt meg alladoan megy meg akkor is amikor nem kene!Ha jatszol veel akkor 1GIga kell ha csak wordozll akkor 512 is eleg ha tervezed felrakkni a vistat akkor min 1GIGA!Tehat semmi extra, mindneki tudja hogy nem szoveget szerkesztesz es DVD-zel vele hanem esetleg meg mast is akarsz pl jatszani vayg CAD akkor jobb az 1 giga!!Ennyi can benne!

Roviden ennyi!

Már csak pár nap remélem!!!

(#200) Dr. Akula válasza clemson (#198) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Köszi, felhívom az IBM Magyarországot, aztán ha tőlük nem, akkor téged kereslek. :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad T, X, A és W notebookok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.