Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad T, X, A és W notebookok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) CB válasza Shadowfax (#750) üzenetére


CB
senior tag

Lehet, hogy igazatok van.
De vigyem el a gépet, és ott szereljem szét?
Ráadásul vidéki is vagyok, ezért ne nagyon van kedvem felugrani a nagy BP.-re.
De még megfontolom.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#752) Shadowfax válasza CB (#751) üzenetére


Shadowfax
addikt

De vigyem el a gépet, és ott szereljem szét?

Hááát... valóban nem túl egyszerű szétszedni a T60-at, hogy hozzáférj a memóriához. :D
[link]

(#753) CB válasza Shadowfax (#752) üzenetére


CB
senior tag

O.K. Meggyőztetek.
köszi.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#754) borsjani válasza Emitel (#745) üzenetére


borsjani
csendes tag

A PH -n van egy teszt A bentő kiszélesedik
Olvasd a Toshiba a magyar notebookpiac élére tör topicot.

(#755) Emitel


Emitel
tag

a laptopinfónál ismét kapható T60-as modell. kár , hogy 14.1 TFT XGA :O

(#756) Terminus_ válasza Emitel (#755) üzenetére


Terminus_
aktív tag

Viszont meglehetősen korrekt ára van.

-

(#757) dni


dni
őstag

Hali!

Lehet, h nem teljesen jó helyen teszem fel a kérdésem, ezért előre is bocsi.
Adott egy T60as noti amibe vettem egy Avermedia tv cardbus kártyát. Megtudnátok mondani, h mitől produkálja ezt, a hosszanti vibráló csíkszerű vmit? [link] [link] Több kábel tv aljzatban és többbféle kábelel is kipróbáltam, de mindíg ezt a jelenséget produkálja. A driverét is lefrissítettem, újratelepítettem. Egy, az ezelőtti notimban (R51p) tökéletesen működött.

Előre is köszi a segítséget

(#758) Shadowfax válasza dni (#757) üzenetére


Shadowfax
addikt

A videókártya driverét is frissítetted? :F

(#759) dni válasza Shadowfax (#758) üzenetére


dni
őstag

Azt még nem, de akkor megpróbálom.

(#760) ody42 válasza kaktusztea (#740) üzenetére


ody42
senior tag

igen, ha a tanúsítvány ok.

(#761) kaktusztea válasza ody42 (#760) üzenetére


kaktusztea
tag

Köszi :)

(#762) dni válasza Shadowfax (#758) üzenetére


dni
őstag

A legújabb VGA driver van fent. Közben sikerült egy másik notiban is kipróbálni, de ott nem jelentkezett ez a probléma. Valakinek van valami egyébb ötlete?

(#763) Shadowfax válasza dni (#762) üzenetére


Shadowfax
addikt

A legfontosabb kérdés az, hogy ez a csíkozódás probléma csak akkor jelentkezik, ha a TV kártyát használod? Vagy esetleg filmnézés vagy komolyabb játék közben is előfordul?

A másik kérdés: próbáltad már külső monitorra dugni a gépet, s ott is jelentkezik ez a probléma?

Esetleg nem ártana lefuttatni a PC Doctor-t (nemcsak Windowsból, hanem DOS-ból is - boot közben ACCESS IBM - Troubleshoot - Diagnose hardware (bár lehet, hogy nálad Run diagnostics).

Nem tudom, hogy BFecó, Blyan, Herby ill. Dr Akula merre járnak, nagyon rég nem láttam őket, pedig mindig hasznos tanácsokat adtak. :(

[Szerkesztve]

(#764) BFeco válasza dni (#757) üzenetére


BFeco
aktív tag

Ez neked nem segít, de nálam (profilomnál részletezett T42, Windows XP és IBM/Lenovo frissítésekből mind a legutolsó) jól működik az AVerMedia E501R kártyám.
Videó bemenetről (Composite, vagy S-Video) is jelentkezik a hiba? Pl. egy VHS magnóval próbáld ki. Antenna kábel ne legyen se a noti tv kártyájába, se a videómagnóba bedugva.
Most jutott az eszembe. :)
Elsőre, próbáld ki az eredeti felállást, úgy hogy a notit akkuról üzemelteted.

[Szerkesztve]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#765) BFeco válasza dni (#757) üzenetére


BFeco
aktív tag

Ezt most találtam.[link]
AVerTV Cardbus needs 1Amp current from PCMCIA slot. Although the spec is exactly 1A, some NBs can provide that required current to the card while some can't. But 1A is standard power output of PCMCIA slot (at least). For those NBs that can't support this standard current, some symptoms can show up:
1. Noise on the video
2. No Audio/Video

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#766) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Használt már valaki ilyet T40-nel:

Samsung 120GB (HM120JC) 5400rpm 8MB Notebook Hard Drive (2.5 inch)?

Elég jó áron van és azt olvastam, hogy a sebessége is frankó. Ha valakinek van ezzel a hdd-vel tapasztalata, megoszthatná velem.

-

(#767) bundee_rbk válasza CB (#753) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Na vettél memót a T60-ba?

Ha igen, milyet és mennyire bonyi leszedni a kéztámaszt, hogy be tudd pakolni?

Én is tervezek bele legalább még 1G-t, mert ez az 512 édeskevés, és jó lenne biztosra menni vele :)

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#768) attka válasza bundee_rbk (#767) üzenetére


attka
aktív tag

Hali!

Ez a kérdés engem is foglalkoztat. :)

Csumi:Attka

(#769) SNor válasza bundee_rbk (#767) üzenetére


SNor
tag

szétszedni 5 perc, ugy hogy a user manual képnézegetését és az idegeskedést és bizonytalankodást ide veszem. Memoria behelyezése 1 perc se, elrontani lehetetlennek tűnt. Összeszerelés, hmmm 7-8 perc, mert nem tudod meddig merd meghúzni a csavarokat, illetve az illesztések a bill jobb és bal oldalánál minimális odafigyit igényelnek. Mindezt életem első notija esetén, igen lámpalázasan tettem. :B Én A-Data -t vettem, megy. :)

[Szerkesztve]

(#770) CB válasza bundee_rbk (#767) üzenetére


CB
senior tag

Sajnos most kaptam meg a fizimet, ezután kezdek nézelődni.
Ahogy én tájékozódtam, pár perc a csere, egy kis filmet is meg tudsz nézni a cseréről, ha visszanézed a hozzászólásokat.
Üdv: CB

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#771) bundee_rbk válasza attka (#768) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Csak nem Te is a laptopinfo-nál tettél szert a T60-adra júli 3-án? :) Mert mikor ott voltam volt 2 darab, mikor este ránéztem a honlapra már egy sem :)

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#772) bundee_rbk válasza SNor (#769) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Ennyi kivetnivalót látok ebben a gépben, hogy ilyen körülményes (vagy mégse?) a memóriabővítés. Nemhogy az alján lenne valami fedőlemez, mint ahogy az általában szokás. Persze lehet akkor nem lehetne ilyen vékony a gép, amilyen.

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#773) attka válasza bundee_rbk (#771) üzenetére


attka
aktív tag

Szia!

De bizony laptopinfo. :)

Csumi:Attka

(#774) Shadowfax válasza bundee_rbk (#772) üzenetére


Shadowfax
addikt

Valóban, picit körülményesebb, mint a T4x sorozatnál, de azért nem olyan nagy szám:

[link]
[link]

Nemhogy az alján lenne valami fedőlemez, mint ahogy az általában szokás. Persze lehet akkor nem lehetne ilyen vékony a gép, amilyen.

Szerintem nem ezen múlik, mert nem vékonyabb a T60, mint a T4x. :F

(#775) bundee_rbk válasza Shadowfax (#774) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Na mondjuk azért azt azért elég elrettentőnek találom, hogy a video szerint csavarhúzóval kell feszegetni a műanyagot.....

De nagy marha vagyok, ebbe bele sem gondoltam, hát persze, a T4x is kb ilyen vastag (vagy vékony? :) ) Talán akkor ez a fantasztikus megoldás már teljesen a lenovo sara. Eltüntették a jó kis kék és piros csíkokat is a pöcökegér gombjairól, meg ronda szögletes touchpad gombokat alakítottak ki, nem is beszélve a bekapcs, thinkvantage és volume gombokról... csak ezek szúrják a szemem:) Hogy ezt miért kellett? Talán, hogy tudassák, hogy hé, ez az IBM már nem az az IBM?:)

[Szerkesztve]

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#776) bundee_rbk válasza attka (#773) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Mily meglepő, tök ugyanaz a konfig. Hát akkor majdnem a Tiedet vittem el, mert azt is megmutatta a csávó, az még fel se volt bontva. Az enyémre meg már épp nyomatta fel az XP-t, azaz már kész is volt vele, úgyhogy inkább azt hoztam el.

Azért egy 1400x1050-es kijelzőnek örültem volna. Gondolom Te is:)

A memóriakérdés meg lassan olyan lesz mint a digitfényképezőknél, a kötelező pluszkiadás :)

[Szerkesztve]

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#777) bundee_rbk válasza CB (#770) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Valaki ilyet esetleg nem vett bele?

1 GB Notebook DDR-II PC5300 (667MHz) PQI

Vagy úgy általában a PQI mennyire megbízható, kb ilyen A-Data szintű?

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#778) bundee_rbk


bundee_rbk
csendes tag

Még egy kérdés: a ThinkPad-eknél megoldható valahogy az, hogy ha külső billentyűzetről meg monitorról használom, kvázi asztali gépként, akkor ne kelljen minden bekapcsolásnál felnyitogatni a fedelet a power gomb után matatva, hanem pl a billentyűzetről indítani valahogy, vagy egyéb megoldás?

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#779) dabadab válasza bundee_rbk (#778) üzenetére


dabadab
titán

A portreplikatoron van bekapcsologomb, meg az amugy is kenyelmes dolog.

DRM is theft

(#780) dabadab


dabadab
titán

Arra van valakinek vmi tippe, hogy miért áll le állandóan a HDD-m? (T41)
Csak Windows alatt csinalja, ott viszont akkor is, ha be van dugva (a beállítoknál elvileg az van, hogy soha ne kapcsolja le a vinyót). A gép általában az ölemben van, ott gondolom nem rázkódik annyira, hogy a gyorsulásérzékelő bejelezzen.

DRM is theft

(#781) bundee_rbk válasza dabadab (#779) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Mármint a dokkolóegységre gondolsz?

Konkrétan meylikre és kb mennyiért lehet beszerezni vajon?

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#782) dabadab válasza bundee_rbk (#781) üzenetére


dabadab
titán

Nem, portreplikátorra :)
Thinkpadekhez létezik mind a kettő, a replikátoron csak egy rakat port van (olyan is, ami magán a gépen nincs is: DVI, PS/2 portok, plusz USB) meg bekapcsológomb, a dokkolóban meg mindenféle extrák, pl az X-ekhez ott van az ODD). Neked a Portreplicator II kell, amit az IBM-nél csak úgy hívnak, hogy 74P6733.
Úgy rémlik, hogy 18k HUF volt az IBM-től.

DRM is theft

(#783) bundee_rbk válasza dabadab (#782) üzenetére


bundee_rbk
csendes tag

Köszönöm a mindenre kiterjedő választ! Közben én is keresgettem, meg is találtam, télleg jó kis cucc, csak az a baj egy kicsit borsos az ára (ja, mondjuk ne mondjam ezt ha ennyit kiadtam a notira:))...

Mondjuk arra biztos jó lenne, hogy megkíméljem a gépet a sok csatlakozódugaszolástól meg felesleges kijelzőnyitogatástól.

Nincs valakinek esetleg egy használt eladó itt a fórumon? :)



[Szerkesztve]

1. Ha nem lenne utolsó nap, semmi sem készülne el... 2. Egy infósnak a gépe MAC Address-ét megjegyezni olyan, mint az anyukája születési adatait :) 3. Ha nincs ott semmi, akkor tök mindegy mi van ott. (IBM ThinkPad T60 2007-F2G + 2GB RAM)

(#784) CB


CB
senior tag

Az előző hozzászólás kapcsán kérdeznélek titeket, hogy az IBM notik szerintetek hány kijelzőnyitást bírnak?
Az IKEA-ban ugye mindíg látjuk, hogy tesztelik a szekrényajtókat. De vajon hogy bírja a notim? Én itthon használat után mindíg lecsukom, hogy ne porosodjon.Naponta kétszer, háromszor. Vagy kíméljem és hagyjam nyitva, csak takarjam le?
Vagy ne törődjek vele, mert a három év gariba ez is belefér?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#785) dabadab válasza CB (#784) üzenetére


dabadab
titán

Emiatt szerintem felesleges aggódnod, strapabíró konstrukció ez (nem FuSi ;) ), nem nagyon fog lelazulni a fedele. Ráadásul napi két-három csukás-nyitás nem is az a túl nagy megterhelés, én a ''laptop'' kifejezést elég gyakran szó szerint szoktam értelmezni, és tényleg az ölemben tartom a gépet, ami azzal jár, hogy a kijelzőt állandóan igazgatni kell, mégis bírja.

DRM is theft

(#786) sssent válasza dabadab (#780) üzenetére


sssent
senior tag

Szerintem az active protection kapcsolgatja le. Ölben is kikapcsolgathat, mert ha szép lassan egy adott szögnél jobban megbillented a gépet, akkor azt is borulásnak veszi, hiába nincs rázkódás, és hiába nem hirtelen a mozdulat. Tipikusan előfordul ilyen ágyban fetrengve. Legalábbis nálam ez a helyzet. De nézd meg a vezérlőpultban az AP-t, ott valós idejű státuszt is tudsz követni. Látványos móka.

(#787) Zola_ válasza CB (#784) üzenetére


Zola_
tag

Nagyon meglepődnék ha elkezdene lazulni a teteje... és ahogy írtad, a gariba ez is belefér, utána meg úgyis egy elavult 3 éves gép lesz. :) Ha a ThinkPad valamiről híres, akkor az főleg a strapabírósága, pláne egy T szériás gépnél! A napokban nézegettem egy barátom kb.2 éves T40-ét, céges gép, minden nap hurcolva és használva, és semmi lazaság nem volt a kijelzőnél. (a por azonban nem hasznos) :)

(#788) CB válasza Zola_ (#787) üzenetére


CB
senior tag

Igen, a portól én is féltem. Panelban lakom, itt hiába porszívózok, akkor is megjelenik a por a gépen. Szerencsére a garázsomban van kompresszor, el is határoztam, hogy időnként finoman kifújom a port a billentyűzetből és a ventilátortól.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#789) dabadab válasza sssent (#786) üzenetére


dabadab
titán

Nahát, tényleg (ez az ''Echtzeitstatus'' meg tényleg jópofa). Köszi!

DRM is theft

(#790) Angyal07


Angyal07
tag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség. Gondolkodom egy X32-es noti vételen itt a PH-ról, de nincs róla semmi származási igazolás és a gép német o.-ból jött állítólag.
A gép van maga, a dokkoló, meg a töltője. A serial alapján az IBM oldalán még 2009.01-ig garis a kicsike.
Nos a kérdések a következőek lennének:
1. egy német IBM notit én itthon le tudok gariztatni csak és kizárólag a serial alapján? Nem kérnek hozzá származási igazolást, számlát, bármit?
2. ha esetleg lopott lenne az az IBM oldalán megjelenne? mert ugye nem tudok az előéletéről semmit....
3. mit jelent az IBM-nél a recovery CD (vagy vmi ilyesmi). Mit lehet vele csinálni és, ha ehhez nincs semmilyen lemez az hátrány-e?
4. Van-e más olyan dolog az IBM-nél, ami miatt engem hátrány érhet, ha nincsenek eredeti papírok és lemezek a géphez?

Szóval ezek a dilemmáim jelenleg. Kérlek segítsetek!

Előre is köszi!

(#791) dabadab válasza Angyal07 (#790) üzenetére


dabadab
titán

IBM-nél a nem kell semmi a serialon kívül.
A recovery CD segítségével lehet visszállítani a Windowst, ha erre szükség lenne.
Ha még nem omlott össsze a rendszer, akkor egyébként saját magad is tudsz recovery CD-t írni, van erre külön program, azonkívűl a HDD-n is szokott lapulni egy recovery partíció, ha pedig egyik sem segít, akkor az IBM-től lehet új CD-t kérni.

A lopással kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

DRM is theft

(#792) Angyal07 válasza dabadab (#791) üzenetére


Angyal07
tag

Köszi az infot. Még annyit, hogy az lehet, hogy egy ilyen IBM gép windows nélkül kerül forgalomba? Mert a srác azt mondja, hogy nincs hozzá semmi...

(#793) Shadowfax válasza Angyal07 (#792) üzenetére


Shadowfax
addikt

Minden IBM ThinkPadhez jár Windows OS! Nekem kezd gyanús lenni, hogy lopott az a gép... A géphez ui. OEM verzió jár, a rejtett partícióról ez helyre is állítható, kivéve, ha valaki legyalulta a vinyót... :U
Hasznos olvasmány lehet: [link]

(#794) Angyal07 válasza Shadowfax (#793) üzenetére


Angyal07
tag

És az IBM-nél biztos nem lehet olyan, mint a HP-nál, hogy oprendszer nélkül adják a gépet, vmi freeDos-sal vagy linuxal, vagy bármi?

Mert a srác a gép alján lévő számokat megadta és az alapján az ibm oldalán beírva minden rendben volt. Írták, hogy van rá gari 2009.01-ig, stb. Ha lopott lenne, ez ennél a műveletnél nem derülne ki? Mármint az IBM honlapján a számának beírásakor? Vagy hogy van ez?

(#795) Zola_ válasza Angyal07 (#792) üzenetére


Zola_
tag

Ha a honlap garanciát jelez, akkor az elvileg itthon is érvényesíthető. Az IBM szervíz nem vizsgálja a gép eredetét, nem kérnek számlát sem, csak a szériaszám a fontos. A legyalult vinyo gyanús, de tény, hogy itthon is hoznak forgalomba ThinkPad-et XP nélkül.
Érdemes esetleg az IBM központi szervízben megnézetni a gépet, ott ugyanis a szériaszám mellett azt is tudják, hogy milyen sorozatszámú alkatrészekkel gyártották a gépet, esetleg azt is megmondják, hogy szerintük volt-e buherálva. Tel.:382-5885, az infoparkban vannak, és nagyon rendesek. Ha komolyan el akarja adni, akkor talán neki is megér egy kört. Amúgy nekem pl. nem is kéne egy német XP-s recovery CD. :) Azt a szériaszám alapján meg tudod nézni itt: [link], hogy volt-e rajta eredetileg. Ha van saját XP-d, akkor az összes legfrissebb drivert és IBM utility progit le tudod tölteni a netről, és minden menni fog, csak a rejtett partíciód nem lesz meg, bár azt sokan nem szeretik, mert pár gigát azért elfoglal.

(#796) Zola_ válasza Angyal07 (#794) üzenetére


Zola_
tag

Nem derül ki, hogy lopott-e, és a gép sem tudja elmesélni. :) Csak azt tudod megnézni, hogy eredetileg rajta volt-e, vagy sem. De egy rejtett partícióstúl legyalult vinyó még nem jelenti azt, hogy nem megfelelő az eredet, csak esetleg gyanús egy kicsit.
Igen, árulnak gépet DOS-sal, és Linux-szal is, de csak R szériában láttam még olyat. (nekem is volt)

(#797) Shadowfax válasza Angyal07 (#794) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az első kérdésdre előbb adtam egy hasznos olvasmányt, aszerint nem adható el ThinkPad Win OS nélkül. ;)

Mert a srác a gép alján lévő számokat megadta és az alapján az ibm oldalán beírva minden rendben volt. Írták, hogy van rá gari 2009.01-ig, stb. Ha lopott lenne, ez ennél a műveletnél nem derülne ki? Mármint az IBM honlapján a számának beírásakor? Vagy hogy van ez?

Sajnos ez nem nem garancia arra, hogy nem lopott a gép... :( Ui. nem mindenki tudja, hogy ha ellopták a gépét, akkor az IBM-nél (is) be lehet jelenteni, s - legalábbis az USA-ban - ekkor a garanciacsekkolásnál a website azt írja ki, hogy ''No warranty'', hogy a tolvaj ne tudja könnyen továbbadni.

De ennek részletei engem is érdekelnének, ha Blyan vagy Herby erre jár, talán tudnak tippet adni. ;)

(#798) sssent válasza Shadowfax (#797) üzenetére


sssent
senior tag

A nehezen ellenőrizhető eredetű cuccoknál a legmegbízhatóbb megoldás egy gondosan megkötött adás vételi szerződés. Biztos, ami biztos bele kell írni, hogy az eladó szavatol a számítógép per-, teher- és igénymentességéért vagy valami hasonló, és legfőképpen ellenőrizni, hogy valós adatok kerültek a papírra (pl. elkérni a személyi igazolványát és lakcímkártyáját az illetőnek). Ha sáros a gép, és az eladó ezzel tisztában van, akkor elég valószínű, hogy nagyon nem szeretné, hogy ilyen nyoma maradjon az ügyletnek.

(#799) ferkoboy


ferkoboy
aktív tag

Az IBM subnotijairol valakinek vannak tapasztalatai?
Tipus/ akksi-uzemido? Subnotikhoz kepest mennyire nehezek? ...stb...stb...
Elore is koszi barminemu informaciot!

Udv: Ferko

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#800) Zola_ válasza ferkoboy (#799) üzenetére


Zola_
tag

A ThinkPad ''X'' sorozat a Tiéd. Itt van egy kis importőri információ: [link], ezen belül menj a Termékek,Árak/Adatlapok/ThinkPad menübe, ez amúgy a Lenovo kereskedői portálja. :) Valamint itt egy ThinkPad honlap is: [link]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad T, X, A és W notebookok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.