Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamber


Tamber
csendes tag

Légyszi segítsen valaki,ha hasonló gondja volt és tudja mi a megoldás:
Tehát installálni akarom a kiegészítőket,rendesen sorrendbe ahogy kéne:
1.The Sims
2 Livin Large
3.Hot date
4.House Party
na itt elakadok mert bármelyik kiegészítőt is akarnám felrakni utánna, install közben bekéri a House Party CDt hogy arról másoljon még egy pár filet de CRC hibát ír ki és nem megy tovább!
Tehát a House Partyt már installáltam,és nem volt vele baj,csak akkor száll el a CD-vel amikor egy ujabb kiegészítőt akarok felrakni.

Azt ne is írjátok,hogy hagyjam ki vagy hogy azt rakjam föl utóljára mert egyiket sem akarom. Kell valami fix hozzá vagy mi lehet a baj?

Haribo macht Kinders fhro und dan macht den Ebens so!

(#2) P.Dude


P.Dude
őstag

Mindíg ügyelj arra hogy sorba ragd őket mert csak baj lehet hogyha nem sorrenbe rakod.Nekem midny ezvolt a baj de utánna jóvolt.te is csináld így.:)

Zoll

(#3) Sanyo válasza P.Dude (#2) üzenetére


Sanyo
senior tag

Közel másfél év alatt valószínüleg megoldotta. :D

(#4) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

nekema Sims2 telepítésével lenne gondom méghozzá az hogy 23%-nál mikor normális esetben kérné a 2.cédét (mert láttom haveromnál hogy ilyenkor kéri)és akkor nem azt írja ki hogy pelase insert disc2 hanem azt hogy a TSData\controll\controll1 fálj sérült vagy nem olvasható(vagy valami ijesmit írki)de lényeg az hogy arra a fájl-ra írki hibát ami nincs is az 1-es cd-n.próbáltam már azt is ijenkor hogy kiveszem az 1-es cd-t és berakom 2-es cd-t,és rányomok hogy ismét de úgy se működik mit csináljak?:F
előre is köszönöm

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5) Papa-Georgo válasza [pod]Diablo (#4) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Vedd meg az eredeti CD-t, és használj LEGÁLIS játékokat, mert úgy jó. :P

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#6) Gh0sT válasza [pod]Diablo (#4) üzenetére


Gh0sT
addikt

Lehet, hogy lemaradt a CD-ről az a fájl valahogyan... ;] Olyankor is hasonló hibaüzenetet kapsz. Meg kellene nézni, hogy másnak megvan-e az adott file.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#7) [pod]Diablo válasza Papa-Georgo (#5) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

a CD eredeti 2napja vettem

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#8) [pod]Diablo válasza Gh0sT (#6) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

de az a elgfurcsább hogy ugyan erről a CD-ről anyámék gépére felmegy a játék,az ő gépükön 23%-nlá normálisan kéri a CD-t

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#9) khalox válasza [pod]Diablo (#8) üzenetére


khalox
őstag

Akkor a Windows installer-rel lesz a gond. Próbáld meg frissíteni.

(#10) [pod]Diablo válasza khalox (#9) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

köszi,it holvan az a frissítés ami nekem kell?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#11) Papa-Georgo válasza [pod]Diablo (#10) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

microsoft honlapján...

Amúgy pl. érdekes mert volt olyan hogy egy bizonyos XP verzió nem ment fel gépemre, AMD procival, másikra INTEL me minden gond nélkül felment... fura...:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#12) capafog23


capafog23
őstag

Ha barátodnál sem működik akkor a lemezzel van a problem. Akkor meg azt kicserélik, vagy valahogy segítenek rajtad.

(#13) [pod]Diablo válasza capafog23 (#12) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

ott azt akartam írni hogyhavernál kérte rendesen a 2-cd-t és ott fel is tudtuk rakni

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#14) Viktor77


Viktor77
titán

Átraktam a Játékokhoz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.