Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Golden Compass

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A The Golden Compass címet viselõ fantasy-t 2007 decemberében fogják vetíteni a mozik. A 150 millió dolláros költségvetésû filmben a fõhõs kislány egy párhuzamos univerzumba utazik majd, hogy megküzdjön a gonosszal és megmentse a legjobb barátját. A Shiny Entertainment által készülõben van egy játék átdolgozás is azonos címmel. A játékos a fõhõs kislány Lyra szerepével azonosulva vághat neki kalandjainak valamikor a mozifilm megjelenésével egy idõben. A The Golden Compass PS3, Wii, X360, PS2, PSP, NDS és PC platformokra érkezik.

A játékosok Lyra, egy fiatal lány szerepében utazzák be a zord Északot, hogy megmentsék barátjukat, akit a The Gobblers nevű titokzatos szervezet rabolt el. Velünk utazik egy felfegyverzett sarki medve és házi démonunk, Pantalaimon (Pan). A mágikus arany tájoló (golden compass) és egyéb eszközök segítségével indul kis csapatunk felfedező útjára, hogy minden akadályt leküzdve megmenthessék Lyra barátját.

Néhány Kép

Trailer

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ennyire nem érdekel senkit?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ekkora veszett érdeklődést azért nem vártam:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Vistaboy válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Uhye, nem gondoltad volna, hogy ilyen nehéz egy jó témát találni, ami sokakat érdekel? :DDD

Én jobban a filmre leszek kíváncsi, a játék annyira nem érdekel. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Sirandrish válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

én általában direkt olyat nyitok ami nem lesz bitang siker:)
amugy a filmre énis kivi leszek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Írok már ide neked, hogy menjen ez a topik is. :DDD

A film szerintem elég jónak ígérkezik, legalábbis a Cronicles of Narnia-hoz hasonlít. A héten valószínűleg meg tudom nézni (Egyenlőre csak feliratosan), a játék inkább a Harry Potter-ekre emlékeztet. Mondjuk én azokat nem csípem, úgyhogy nem is tudok róla mit mondani. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Sirandrish válasza Vistaboy (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért a game nem egészen HP-s..kicsit összetettebb..a Narnia nagyon jó film vlt ez ha fele olyan jó már királyság van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Golden Compass
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.